Dzisiaj jest 16 cze 2024, 10:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 31 sty 2010, 12:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
Dr. Dre pisze:
Jeszcze jakieś dziewczyny możecie zaprosić... ;)
Było elegancko :smt026 :smt026 :smt026


Fajnie by było :lol: jeżli jeszcze ktoś by się dołączył to była by całkiem niezła grupka kibiców z werwą do kibicowania.
Mam nadzieje że choć odrobine było nas już słychać :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2010, 13:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Z naszej strony wogóle nie było was słychać, było tylko was widać jak szalejecie z jedna flagą. Ale im będzie was tam więcej tym lepiej, może zacznie się coś dziać.


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2010, 13:49 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja mam miejsce na balkonie obok KK , po jego prawej stronie , I ja was slyszalem ;) Gratulacje! 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2010, 13:53 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 10:15
Posty: 242
SKRz_Zgc pisze:
Ja mam miejsce na balkonie obok KK , po jego prawej stronie , I ja was slyszalem ;) Gratulacje! 8)


zapraszam do nas!!! im więcej tym lepiej. Ja mam karnet na siedzące ale wolę stać z chłopakami i głośno dopingować niż siedzieć z dziadkami leśnymi i klaskać jak to robią czasami.
Jak zdobędę materiał to będą dwie już flagi :grin:


Ostatnio zmieniony 31 sty 2010, 13:55 przez kubi0207, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2010, 19:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.turkk.yoyo.pl/

Komentarze mile widziane


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 8:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
myślę że było całkiem dobrze , przynajmniej zaczyna się coś dziać , jak co mecz będzie kilka osób dochodzić to jest szansa że doping będzie odczuwalny po dwóch stronach boiska i może w końcu coraz więcej osób będzie się częściej przyłączać do kibicowania ( mowa o balkonach ) , dużo do poprawy jeszcze ale idziemy w dobrym kierunku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 8:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Witam.
Ponownie zapraszam do zapisów na wyjazd, na mecz do Koszalina.
Termin zapisów minie 05.02.2010. .
Wyjazd zależy od ilości chętnych (jest jeszcze ok.20 miejsc wolnych).


Ta grupka kibiców na balkonach powinna się zapisać na Koszalin. Czym więcej dobrych kibiców tym lepiej :smt026

Pozdrawiam !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 8:54 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Dr. Dre pisze:
Tomczan pisze:
Hakunamakatek pisze:
Pytanie do zarządu. Czy będzie powiększenie KK, z tego co pamiętam miała być rozmowa z prezesem Michalskim o powiększeniu KK po drugiej stronie. O chętnych to raczej nie ma się co martwić bo chętnych jest pewnie nie mało.


Rozmowy na ten temat przeprowadziliśmy na samym początku, gdy tylko powołano nowy Zarząd, dlatego też ruszył nabór nowych Członków KK z myślą zapełnienia tamtego sektora za koszem.
Nastąpi to dopiero od przyszłego sezonu i ma być zapełniany od strony ławki naszych koszykarzy.

Pozdrawiam


Tu masz odpowiedz...Niestety... możemy tylko ponaglać apel! :smt021 :smt026


Jeśli udowodnimy Tomczanowi i Prezesowi Michalskiemu że jest nas więcej to może, może coś wymyśli i pomoże nam w zorganizowaniu się po przeciwnej stronie KK. Oczywiście RAZEM Z KK TUR a nie przeciwko. Łączyć a nie dzielić, łączy nas jeden cel - więcej dopingu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 12:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Jeśli udowodnimy Tomczanowi i Prezesowi Michalskiemu że jest nas więcej to może, może coś wymyśli i pomoże nam w zorganizowaniu się po przeciwnej stronie KK. Oczywiście RAZEM Z KK TUR a nie przeciwko. Łączyć a nie dzielić, łączy nas jeden cel - więcej dopingu


Nic nie musisz udowadniać.
Klamka zapadła już na początku kadencji obecnego Zarządu.
Dlatego dokonujemy naboru nowych Członków KK.
W przyszłym sezonie będziemy, jako KK, zajmować miejsca za drugim koszem od strony naszej drużyny.
Mam nadzieję, że do lini kosza.
Dalej raczej nie, gdyż może się to kłócić z logicznym umieszczeniem sektora dla kibiców drużyn przyjezdnych.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 13:01 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Tomczan pisze:
Klamka zapadła już na początku kadencji obecnego Zarządu.


Więc jeśli już nic się nie da zrobić, to robimy swoje :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 15:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sty 2010, 10:12
Posty: 66
Lokalizacja: Bogatynia
Tomczan pisze:
Dr. Dre pisze:
Jeśli udowodnimy Tomczanowi i Prezesowi Michalskiemu że jest nas więcej to może, może coś wymyśli i pomoże nam w zorganizowaniu się po przeciwnej stronie KK. Oczywiście RAZEM Z KK TUR a nie przeciwko. Łączyć a nie dzielić, łączy nas jeden cel - więcej dopingu


Nic nie musisz udowadniać.
Klamka zapadła już na początku kadencji obecnego Zarządu.
Dlatego dokonujemy naboru nowych Członków KK.
W przyszłym sezonie będziemy, jako KK, zajmować miejsca za drugim koszem od strony naszej drużyny.
Mam nadzieję, że do lini kosza.
Dalej raczej nie, gdyż może się to kłócić z logicznym umieszczeniem sektora dla kibiców drużyn przyjezdnych.

Pozdrawiam


Tomczan mam tylko jedno pytanie napisałeś , że zaczął się nabór nowych członków a czy wyp...lisz tych członków którzy nic na meczach nie robią i wyginają barierki , bo moim zdaniem nie trzeba w klubie kibica 185 osób a wystarczy 40 ale z jajem jak na przykład Ci którzy kibicowali na balkonie , nie ilość a jakość , poprosiłem Cię abyś był na meczu po naszej stronie i nie byłeś , nie musiałeś ja pod koniec meczu poszedłem zobaczyć na balkon jak to wygląda nasz klub kibica ano wdaje mi się .ze prawdziwym dopingiem zajmuje się jakieś 60% a reszta po prostu spokojniutko ogląda sobie meczyk , nie wiem może trzeba zmienić statut KK , może trzeba zainteresować się tą sprawą , jasne fajną sprawą byłoby 185 osób dopingujących ale prawda jest z goła inna w obecnym KK jak pisałem wcześniej może 60% kibicuje reszta niestety nie.
Mam nadzieję , że w końcu ta kwestia zostanie wyjaśniona
Z poważaniem Szaku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2010, 19:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
szaku52 pisze:
poprosiłem Cię abyś był na meczu po naszej stronie i nie byłeś , nie musiałeś ja pod koniec meczu poszedłem zobaczyć na balkon jak to wygląda nasz klub kibica ano wdaje mi się .


W drugiej kwarcie przez dobre 5 minut byłem na balkonie na przeciwko sektora KK.
Widziałem co się dzieje zarówno po lewej, jak i po prawej stronie bębniarzy.
Nie zamierzam o tym pisać tutaj.
Temat zostanie poruszony na najbliższym zebraniu ze wskazaniem na konkretne osoby.
szaku52 pisze:
60% kibicuje reszta niestety nie.

przy 140 osobach jest to ok. 90 Kibiców.
Przy 200 już się to zwiększa do ok. 120.
Jednak jakby nie patrzył zawsze to trzydzieści gardeł wiecej oddanych słusznej sprawie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 9:08 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Tomczan pisze:
W drugiej kwarcie przez dobre 5 minut byłem na balkonie na przeciwko sektora KK.
.


Potwierdzam...

Potwierdzam także inne fakty tu poruszone ale ...krytyki z mojej strony nie będzie...bo najczęściej jest odbierana zupełnie inaczej niż być powinna. W kwestii poprawy dopingu najlepiej od siebie zacznę.

Do młodych "gniewnych" Od rewolucji lepsza jest zawsze ewolucja. Prezes KK ma na 100% świadomość co sie dzieje w szeregach KK. Gołym okiem widać. Na szczęście są w nim jeszcze ludzie którym zależy na dobrym dopingu , dobrej zabawie, dowodem są nowe całkiem niezłe pieśni.


Hakunamakatek pisze:
Ta grupka kibiców na balkonach powinna się zapisać na Koszalin. Czym więcej dobrych kibiców tym lepiej :smt026

Pozdrawiam !


Jedzie nas dwóch :smt026 :smt026 przydałoby się jeszcze ...Jak tam Bogatynia ?


Ostatnio zmieniony 02 lut 2010, 9:08 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 9:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
jeśli chodzi o mnie to niestety koszalin nie wchodzi w grę , brak czasu , praca itp ;/ ale będę polował na jakieś wyjazdy jak tylko będę mógł to pojadę .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2010, 10:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Na razie z Turowem nie najlepiej. Z Polonią katastrofa, Sportino wygrana, ale co to za drużyna, a gra nawet z perspektywy AU była tragiczna.
W takich momentach trzeba jak najlepiej wspomóc naszych. Może jakaś mała oprawa w kurniku? Konfetti, jakieś czarno-zielone kartoniki. Albo niech do Koszalina pojadą wszystkie cztery flagi. Nie wiem jak było na ostatnich wyjazdach, ale we Włocławku i Stalowej Woli były tylko dwie. Te mniejsze flagi co były na Sportino mam nadzieje że też będą. To są tylko moje propozycje, jak ktoś ma jakiś ciekawy pomysł to najlepiej napisać na forum.
Kibic to 6 zawodnik drużyny. Każdy chce aby jego drużyna wygrała, a jak inaczej pomóc jak nie dobrym dopingiem?! ]:->

Wszyscy do KOSZALINA !! :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..