Dzisiaj jest 16 cze 2024, 2:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 185  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 lis 2008, 14:21 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
normalny człowiek pisze:
Po meczu z Polpharmą,po tym co zobaczylem dziś w trakcie potyczki z Jarosławiem a także po komentarzach kibiców po wspomnianym meczu, chciałbym zadac pewne pytanie. Bo nie wydaje mi sie aby 14 profesjonalnych zawodowców nagle zapomniało jak sie gra w koszykówkę. Więc pytam się: o co chodzi????
-czy jak zawsze o kase?
-czy to jakis protest w sprawach personalnych
- a może reszta ekipy poznała kontrakt Miljkowicia(bo tylko on miał ochote do gry w obu meczach)))
- a może chodzi o zupełnie coś innego?

W ubiegłym sezonie na przełomie roki przerabialiśmy podobne zachowanie zawodników.Wie ponawiam - o co chodzi??
Zapewne czytaja to osoby które moga rzucic na sprawe światło.


Bardzo dobre pytanie.....
to samo sobie zadaje od wczorajszego meczu. Żal było patrzec jak nasi ukochani zawodnicy grają jakby za kare....
Co się dzieje.... Czy to powtórka z rozrywki z zeszłego sezonu?? Czy moze zmiana Prezesa działa deprymująco na naszych zawodników....??(nie mogą się z nim dogadać??;))

NIestety jak patrze na to wszystko co sie dzieje w naszym klubie (czyt. zmiana Prezesa) to zygać mi się chce widząc jak polityka wszędzie sięgnie.... nawet do sportu... i jak tu mówić o czysto sportowych rywalizacjach skoro tak wielkie ma Ona znaczenie....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 15:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 gru 2006, 10:05
Posty: 155
A ja sie pytam o co wam chodzi?!?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lis 2008, 22:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
normalny człowiek pisze:
- a może reszta ekipy poznała kontrakt Miljkowicia(bo tylko on miał ochote do gry w obu meczach)))


Towners miał bardzo dużą ochotę do gry i mu to dobrze wychodziło, rownież Daniels i Hariss mieli ogromną ochotę i grali z poświęceniem ale z mniejszymi efektami...

Cytuj:
pytam się: o co chodzi????

Chyba o to chodzi że bardzo się przyzwyczailiśmy do obrony zawodników bałkańskich, a wiadomo że amerykanie z reguły słabiej bronią, o to że rok temu zawodnicy znali się z poprzednich klubów a i u nas grali drugi sezon razem, a teraz to bardzo niedoświadczona drużyna
Cytuj:
Zespół jest młody, a od samego początku wszystko co wygrał, wygrał 20-30 punktami. Potrzeba przegranych, żeby się uczyć na swoich błędach

znająca się 3 miesiące i na końcu kryzys formy który obserwujemy co roku w Turowie, jak mówi saso to najwyższa forma ma przyjść na EuroCap i play-off. Żadem zespół nie wytrzyma gry na pełnych obrotach całego sezonu.


Pewnie czytaliście ale dla tych którzy nie czytali link http://probasket.pl/news/filipovski-naj ... -off-25451


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 15:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 wrz 2008, 14:39
Posty: 9
Lokalizacja: hiszpanii
a jednak :smt044
i jeszcze do tego może 2 walkowery.

http://www.wtkanwil.com.pl/index.php?pa ... sc&id=1258


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lis 2008, 16:17 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
:smt028 :smt028 :smt030 moze juz ma nowego pracodawce:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lis 2008, 16:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 14 lis 2008, 16:32
Posty: 4
Lokalizacja: Waeszawa
Witam mam problem i możne ktoś z was mi pomoże go rozwiązać. Mój chłopak jest Hiszpanem oraz kibicem zespołów hiszpańskich ale również polskich. Marzy mu się koszulka taką jaką noszą zawodniczy z klubu Turów Zgorzelec czy jest jakaś możliwość zakupu takich koszulek. Próbuje już od roku i nigdzie nie mogę znaleźć koszulek koszykarskich polskich klubów. Proszę o pomoc...

Z góry dziękuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2008, 0:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 sty 2007, 0:31
Posty: 30
Lokalizacja: Harwood Heights
Ja 3 lata temu zamawialem koszulke i spodenki w tej samej firmie Stelman . Zalaczylem zdjecia mojego kompletu .Od tamtego czasu troche stroje sie zmienily byc moze i firma ktora to szyje . Mysle ze z otrzymaniem informacji w klubie nie powinno byc problemu , a jak by byly to i tak przeciez sie mozna dowiedziec :) . Wtedy kosztowalo to 180 PLN i 3 tygodnie czekania .
Powodzenia.
http://www.stelman.com.pl/index.php?a=s ... eczowe&f=7


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lis 2008, 14:01 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Tu masz strone spalidnga na której są koszulki meczowe , ale bez loga klubu i numeru , sponsora

http://www.dogged.pl/odziez/stroje_kosz ... ALLENGE_07

http://www.dogged.pl/odziez/stroje_kosz ... ALLENGE_07

są tam również nie tylko koszulki , ale także wszystkie akcesoria które ma nasza drużyna ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2008, 20:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Może odbiegne od tematu ale wiem że dzisiaj było zebranie w sprawie wycenienia budowy nowej hali :) Z tego co wiem i z tego co udało mi się zobaczyć na projekcie (nie pytajcie jak mi się to udało :P ) To hala jest na 3400 osób UWAGA z możliwością dostawienia miejsc aż do 5000 :/ Niewiem jak oni to zrobią ;) Ale jak się uda to będziemy mogli grać EUROCUP ba mam nadzieje że raczej EUROLIGE w naszej nowej hali w Zgorzelcu ;) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lis 2008, 23:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Dostawka nawet 1600 krzesełek to ciekawa koncepcja - jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Jednak co ja laik mogę wiedzieć - mądrzejsi ode mnie to projektują i brawa dla nich :smt023

Bremek -> zacytowałem ten Twój wpis na wątku o hali: http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.p ... &start=540 Jak na projekcie wygląda hala wewnątrz i na zewnątrz? Trybuny są dookoła?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2008, 10:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
Cytuj:
Może odbiegne od tematu ale wiem że dzisiaj było zebranie w sprawie wycenienia budowy nowej hali :) Z tego co wiem i z tego co udało mi się zobaczyć na projekcie (nie pytajcie jak mi się to udało :P ) To hala jest na 3400 osób UWAGA z możliwością dostawienia miejsc aż do 5000 :/ Niewiem jak oni to zrobią ;) Ale jak się uda to będziemy mogli grać EUROCUP ba mam nadzieje że raczej EUROLIGE w naszej nowej hali w Zgorzelcu ;) :)



Jak sie nie uda to Eurocup tez bedziemy mogli grac. To naprawde nie ma wielkiego zwiasku z ta magiczna iloscia miejsc na hali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2008, 14:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Morgoth pisze:
Jak sie nie uda to Eurocup tez bedziemy mogli grac. To naprawde nie ma wielkiego zwiasku z ta magiczna iloscia miejsc na hali.

Tu się akurat Morgoth mylisz. Te restrykcje będą jeszcze bardziej i surowiej stosowane od następnych sezonów. Gdy budowa hali się zakończy to te wymagania MUSZĄ być spełnione.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2008, 23:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:24
Posty: 66
paawlus pisze:
Morgoth pisze:
Jak sie nie uda to Eurocup tez bedziemy mogli grac. To naprawde nie ma wielkiego zwiasku z ta magiczna iloscia miejsc na hali.

Tu się akurat Morgoth mylisz. Te restrykcje będą jeszcze bardziej i surowiej stosowane od następnych sezonów. Gdy budowa hali się zakończy to te wymagania MUSZĄ być spełnione.


paawlus - bzdura.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 14:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
anfernee pisze:
paawlus - bzdura.

Gadałem z kilkoma ludźmi z interbasketu (obcokrajowcy) - wymagania jednak mają być przestrzegane. A tak na 100% to można mieć pewność jak się pogada z Jordi Bertomeu (prezes Euroligi) lub Eduardo Portela (prezydent ULEB-u). Koniec końców - dobrze, że hala będzie na 3400 + dostawka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lis 2008, 23:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
A może tak kupimy rozgrywajka, a w zasadzie złapiemy go jak najszybciej :) Christian Dalmau poleciał z Ural Great Perm i zawsze mi się podobał bardziej jego styl gry niż Andres'a, jest bardziej dynamiczny i zaskakujący.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..