Dzisiaj jest 16 cze 2024, 2:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 185  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 8:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
A może tak kupimy rozgrywajka, a w zasadzie złapiemy go jak najszybciej Christian Dalmau poleciał z Ural Great Perm i zawsze mi się podobał bardziej jego styl gry niż Andres'a, jest bardziej dynamiczny i zaskakujący.

Powiedz w klubie. Moze sie skusza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 13:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 gru 2006, 10:05
Posty: 155
Jak dla mnie za bardzo zaskakujacy. Taki troche jezdziec bez glowy i na pewno nie jest typowym rozgrywajacym jakiego nam potrzeba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 14:11 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
Taki sam rozgrywajacy jak D.C...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 14:11 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
Nasz skiba wkoncu znalazł klub :smt026 podpisał miesięczny kontrakt z siódmym zespołem czeskiej ligi, BK Prostejov. Może sie rozwinie tam koszykarsko , bo słyszałem ze podpisali kontrakt z dobrym trenerem a po za tym Prostejov dysponuje nawet dobrym budżetem jak na czeską lige.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 14:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Chodzą plotki, że Saso chętnie widziałby ponownie Rodrigo w naszej ekipie - możliwość jest sondowana. Andres jest najlepiej podającym (6.9 asysty) i najlepiej przechwytującym (3.1 przechwytu) ligi ukraińskiej. Podobno jednak uważa, że nie do końca się tam spełnia... To, że Saso chciałby go z powrotem nie ulega wątpliwości - wie czego się po nim spodziewać, od razu wkomponowałby się do drużyny. Czy więc jednak Portoryko ponownie założy czarno-zielony trykot?
Oto jak się obecnie prezentuje w BC Donieck:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 16:24 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Cytuj:
Oto jak się obecnie prezentuje w BC Donieck:


niepasuje mu ten stroj nasz bardziej bedzie pasowal


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 18:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
NoBody pisze:
Cytuj:
Oto jak się obecnie prezentuje w BC Donieck:


niepasuje mu ten stroj nasz bardziej bedzie pasowal

strój strojem,prawdopodobnie tamtejsza kasa bardziej pasuje ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 23:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
ostry2k pisze:
Taki sam rozgrywajacy jak D.C...


gratuluje :smt026

joro pisze:
Jak dla mnie za bardzo zaskakujacy. Taki troche jezdziec bez glowy i na pewno nie jest typowym rozgrywajacym jakiego nam potrzeba.


tylko dziwne, że Dalmau był podstawowym zawodnikiem w kadrze Puerto Rico... zresztą na pewno lepiej by sobie radził niż obecni rozgrywający


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lis 2008, 23:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Rodrigo w rozmowie z red. Radzkim:
Cytuj:
- Pierwsze słyszę o takiej możliwości. To nieprawda, nie wybieram się nigdzie z Ukrainy i nie prowadzę żadnych rozmów - mówi były koszykarz PGE Turowa Rodriguez. - Poza tym w Zgorzelcu jest dwóch rozgrywających i z tego, co mi wiadomo, to nawet jeżeli nie są teraz w optymalnej formie, to trener na pewno poukłada wszystkie elementy układanki. Tak aby ten zespół funkcjonował jak najlepiej - dodaje.

- Saso Filipovski to znakomity trener i wierzę, że dobrze przygotował zespół do rozgrywek w pucharach i na tym przede wszystkim się koncentrował w chwili obecnej. Jednak o zwycięstwo w Bambergu będzie bardzo ciężko - dodaje Rodriguez.

- Tak naprawdę w tamtym roku osiągnęliśmy wielki sukces i niełatwo będzie to powtórzyć obecnej ekipie. Choćby z tego względu, że teraz sam awans z grupy jest dużo trudniejszy, bowiem są tylko cztery drużyny i każda porażka może mieć ogromny wpływ na zajmowaną pozycję. Mam jednak nadzieję, że Turów znowu sprawi kilka niespodzianek - tłumaczy Rodriguez.
za: http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031, ... uropy.html

Jednak coś chyba jest na rzeczy, bo art. jest napisany dzień wcześniej niż mój post. Pożyjemy zobaczymy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lis 2008, 15:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:24
Posty: 66
paawlus - liczba miejsc na hali byla drugorzędna, a ten drugi rząd jest baaaardzo daleko w tyle za pierwszym.

Co do Rodrigueza - no chyba śmiesz żartować. Koleś dostaje 30 tyś dolarów miesięcznie i wróci? Jak z nim rozmawiałem to się śmiał i powiedział, że się nigdzie nie rusza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 2:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy zmiany w zespole będą?
Z jednej strony wydaję się, że Filipovski mówi "nie":
Cytuj:
Kibice mają wiele obiekcji i otwarcie mówią, że wielu graczy jest bez formy i nie prezentują tego co powinni.

- Forma przychodzi w różnych momentach sezonu i w tym przypadku jestem spokojny o swoich graczy. Niektórzy szybciej zaadoptowali się do systemu i grają teraz dobrze, inni potrzebują więcej czasu. Wiem, że kibice narzekają np. na Alexa Harrisa, ale dwa lata temu jak przychodziłem jako trener do Zgorzelca też mieli problemy z zaakceptowaniem Thomasa Kelatiego. I co? Potem uważali go praktycznie za ideał koszykarza, a obecnie Thomas wspaniale gra w Maladze. Podobnie zresztą było z Andresem Rodriguezem, który był nieskuteczny i chciano go zwalniać.

Czyli w dalszym ciągu potrzeba wam czasu i trochę zaufania?

- Dokładnie tak. Ja wiem co robię, znam swoje metody szkoleniowe bardzo dobrze, wyniki czasami przychodzą później niż wszyscy się spodziewają.
za: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760 ... bercu.html

Z drugiej strony wydaje się, że "tak" (skan ze specjalnego wydania "Basketu", które było rozdawane w trakcie meczu w Libercu - wypowiedź Filipovskiego):
Obrazek


Zmiany muszą być i Filipovski niechętnie, ale jednak do tego raczej dojrzewa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 18:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
szamo pisze:
A może tak kupimy rozgrywajka, a w zasadzie złapiemy go jak najszybciej :) Christian Dalmau poleciał z Ural Great Perm i zawsze mi się podobał bardziej jego styl gry niż Andres'a, jest bardziej dynamiczny i zaskakujący.


tylko ma jedna wadę poważna której nie da się ukryć czasami za bardzo chce pomóc drużynie i mu to nie wychodzi (andres jak widzi że mu coś nie wychodzi to odda piłkę a Dalmau będzie próbował aż do skutku). Jak to już ktoś napisał czasami to taki jeździec bez głowy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 21:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
W dzisiejszych "Faktach" TVP Wrocław podali, ze w jutrzejszym meczu zabraknie Townesa - podobno jakaś kontuzja. Ktoś coś więcej wie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 21:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lis 2006, 20:18
Posty: 65
Townes i Bailey maja kontuzje podobno jeden z nich moze nie zagrac nawet do konca sezonu :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2008, 19:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lip 2007, 19:45
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Czyżby powrót Draisy??
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031, ... urowa.html

:D:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..