Dzisiaj jest 16 cze 2024, 3:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 185  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 17:49 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
od kiedy obowiazuje zawieszenie??



od 3 dni (niedzieli)...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 18:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
za naruszenie nietykalności cielesnej osoby działającej w imieniu klubu

pytanie : czy Thomas Kelati zbierając piąchy od bandziora gurovica był osobą działąjacą w imieniu klubu ?? wg mnie jak najbardziej; jako jego pracownik był taką osobą no i co ?? 1 meczyk dla bandyty boiskowego !!!!!
Nie no rzadko sie tu na tym forum udzielam ale teraz to mi juz qrwa cisnienie na maxa wzrosło. Bezradnośc w tej sytuacji przeraża
paawlus pisze:
ta kara dla Saso została podjęta przez instytucję, w której głos, z racji przepisów, mają prezesi Anwilu, Prokomu i ktoś tam jeszcze - czyli rywale Turowa o mistrzostwo ligi!!!!

przykre ale prawdziwe , więc moze niech ta liga sie wreszcie skończy , razem z tymi leśnymi dziadami, podcinajacymi sobie gałązke na ktorej siedzą swoimi brudnymi dupskami .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 18:02 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
To tylko potwierdza, ze w lidze są równi i równiejsi! Z meczu Turów - Poznań ma być transmisja w tv- może czas wrócić do transparentów i zrobić ze 2 takie duże. Jeden po lewej stronie drugi po prawej stronie kosza w sektorze kk. I zrobić z prześcieradla/na jakiś 2 kijach[od miotel:) i zeby trzymały je 2 osoby] i jakiś napis zeby sie tyczyl tych ..... którzy niestety siedzą za biurkami plk! A na drugim może coś odnosnie sprawiedliwości w plk czyli sytuacja Gurovica z finałów i może coś w stylu aby plk wzięto pod lupe jak piłkę nożna? Co Wy na to? i przynosić te transparenty na najważniejsze mecze i oczywiście na mecze z transmisjami tv aby te pionki zobaczyły ze sie ich nie boimy i znali nasze stanowisko w tej sprawie! Trzeba coś zrobić bo to chodzi o trenera, który wprowadził nas na salony Europy z Turowem, trzeba wspierać teraz Saso bo koszykówka to jego pasja a jak ktoś ja nam zabiera to nie trzeba pisać jak sie człowiek czuje- piszcie jakies pomysły, nie dajmy sie tak dymac przez bandę tych popaprancow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 18:06 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
niech go zwolnia i przyjma jako masazyste i bedzie tak jak Nordgaard (niby zawodnik a trenerem jest)

mecz w poniedzialek to transparenty by mozna bylo jakies ale chyba go w tv niema bo na plk niema go w transmisjach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 18:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
PrzecPolitWSpor pisze:
może czas wrócić do transparentów i zrobić ze 2 takie duże

pomysł dobry , tylko kto to zrobi to raz i jaka konkretnie tresc to dwa , potrzeba propozycji .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 18:23 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Taka jedna mi przyszła na szybko :
Saso Filipovski 90 dni kary
Milan Gurovic 1 dzień[pogrubione]kary
"Zarząd" PLK wciąż bezkarny. Piszcie pomysły a ktoś chętny napewno sie znajdzie. Potrzeba haseł, haseł dających do myślenia wielu osobom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 18:31 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
"cba zapraszamy do plk"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 18:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 paź 2008, 22:05
Posty: 42
Lokalizacja: z daleka
Ja tego porostu nierozumiem!! Gurović dostał tak małą karę za bijatyki na parkiecie a Filipovski za to że się bronił (prawdopodobnie) dostał tak wysoką karę. Coś tu jest nie tak!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 19:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
petycję do Drzewieckiego należy wystosować żeby tą grubą śmierdzącą świnię wypier....lił ze stołka
PLK Pilnuj Lepiej Kasy, albo Psy Leszcze Kutasy
A do tego przekazać całą historię zarządowi PGE by w przyszłym sezonie zapewnili takie środki dla klubu żeby żadna drużyna nie miała nic do powiedzenia w rozgrywkach 2009/2010


Ostatnio zmieniony 17 gru 2008, 19:17 przez qba, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 19:16 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Ja tam będę pisał bez kropek

###### TYCH KNURÓW Z PLK. Niech drużyny słabsze, które wiecznie dostają po d upie sie w końcu zmobilizują i podejmą jakieś wspólne kroki.


Ostatnio zmieniony 17 gru 2008, 23:23 przez Dżon Kanaka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 19:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
NoBody pisze:
mecz w poniedzialek to transparenty by mozna bylo jakies ale chyba go w tv niema bo na plk niema go w transmisjach


Mecz jest w tv , chyba w TVP WROCŁAW albo cos takiego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 19:54 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
- Jesteśmy zbulwersowani decyzją i wysokością kary. Przed podjęciem tak istotnej decyzji należałoby naszym zdaniem zbadać dokładnie całą sprawę, a z tego co wiem, tak się nie stało. Zarząd PLK nie zapoznał się przecież z aktami z policji i prokuratury, a decyzja prezesa PLK opierała się na relacji sędziów, którzy w tym incydencie nie uczestniczyli. Ta decyzja ma poważny wymiar marketingowy, prestiżowy, finansowy, a tryb jej podjęcia nie budzi zaufania wobec ligi, zarządu. Trener Filipovski był prowokowany i to przez kogo, przez działacza klubu. To przynosi wstyd całej polskiej koszykówce. Nasi prawnicy analizują podstawy prawne podjęcia decyzji przez prezesa PLK. Nasze stanowisko zostanie wydane po rozmowach z prawnikami, sponsorem i organami spółki - powiedział prezes zarządu PGR Turów Jan Michalski.



- Decyzje podejmowałem w oparciu o wszystkie dostępne mi dokumenty. Kara musi być surowa i dotkliwa, bo do takich sytuacji nie może dochodzić. Widzę ogromną różnicę między walką w ferworze na parkiecie i naruszeniem nietykalności cielesnej przez koszykarza, a zdarzeniem z udziałem trenera po zakończeniu meczu. Czy mam czekać kilka miesięcy na wyniki dochodzenia prokuratury? To przecież absurd. Nadszedł czas, żeby liga przykładnie karała takie niesportowe zachowania. To nie jest polowanie na trenera Saso Filipovskiego. Kara musi być dokuczliwa. Klubowi przysługuje przecież prawo do odwołania, a ja z pokorą przyjmę werdykt komisji odwoławczej - powiedział prezes zarządu PLK Janusz Wierzbowski.

z: sportowefakty.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 20:05 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Dla mnie to jest szok... Ja się dalej nie mogę pogodzić z tą decyzją... Piszcie jakieś hasła na transparenty, zaczniemy pokazywać je od OTV Wrocław (najbliższy mecz w TV Turów - Poznań), aż w końcu nadejdzie czas, aby zobaczyli je w całej Polsce (ale co z tego ja kosz ogląda w porywach do 50 tys. osób-ale to tylko dzięki tym baniakom w PLK, zero reklamy, ZERO! Trzeba zgotować coś, pokazać, że jesteśmy z Saso! Ciekawe kiedy zawita, ktorys z krawaciarzy na mecz do Zgorzelca - wtedy myślę, że cała publika pokaże jaki potencjał jest w Nas, w Kibicach :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 20:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 paź 2008, 22:05
Posty: 42
Lokalizacja: z daleka
Z tego co ja wiem to mecz w poniedziałek nie jest na OTV Wrocław tylko jest na TVP Sport od 18.30 podaje link:http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 20:21 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
wedlug tego programu to jest mecz w tvp wroclaw wiec jeszcze lepiej :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..