Dzisiaj jest 16 cze 2024, 9:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 185  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 20:34 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Kwestia transmisji najmniej ważna. Ważne, że będzie w tv. Pomysły na hasło na transparent pisać. Później może ktoś się określi, czy wykona coś takiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 20:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2007, 19:16
Posty: 15
Lokalizacja: Zgorzelec
Przeczytajcie sobie jeszcze to : http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031, ... ienia.html

Cytuj:
W czwartek ukarany zostanie również AZS Koszalin za złe zabezpieczenie meczu.


Ciekawe ile dostana kary ... 2 tysiace ? 3 ? 5?!

Rozumiem ze zawieszony trener nie moze ,,dyrygowac '' zespolem ,,tylko'' podczas meczu ? Rozumiem ze obecnosc, prowadzenie treningow itp jest mozliwa ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 21:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
niech go zwolnia i przyjma jako masazyste i bedzie tak jak Nordgaard (niby zawodnik a trenerem jest)

Bardzo dobry pomysł. Właśnie tak powinien postąpić nasz klub. Wszystko będzie zgodnie z prawem a PLK będzie się mógł "cmoknąć" z tą swoją skandaliczną decyzją.


NoBody pisze:
Kara musi być dokuczliwa.

?!?! - raczej adekwatna i współmierna do winy !!!

Skrzynek pisze:
Cytuj:
W czwartek ukarany zostanie również AZS Koszalin za złe zabezpieczenie meczu.


Ciekawe ile dostana kary ... 2 tysiace ? 3 ? 5?!

Znajac PLK dostaną jakąś 1/10 tego co Saso - jakieś 6-8 tyś. zł. Ja na miejscu klubu i Saso wytoczyłbym proces z powództwa prywatnego - temu burakowi (za napaść słowną i bodaj fizyczną) oraz klubowi AZS (za brak odpowiedniego zabezpieczenia zawodów, postawę "ochrony" i swojego agresywnego działacza). Jeśli klub skutecznie i szybko nie zareaguje to poniesie szkody, a "strona przeciwna" będzie chodzić z "podniesioną głową". Michalski musi uruchomić odpowiednich ludzi i prawników, w tym z PGE.


Ostatnio zmieniony 17 gru 2008, 21:31 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 21:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
paawlus pisze:
Bardzo dobry pomysł. Właśnie tak powinien postąpić nasz klub. Wszystko będzie zgodnie z prawem a PLK będzie się mógł "cmoknąć" z tą swoją skandaliczną decyzją.


tylko czy tak zrobia? zobaczymy

haslo jakies wyyslec mozna z tym rowni i rowniejsi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 21:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 gru 2008, 15:23
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec
Może "dorównaj równym".
Albo "Niski , wysoki ale równy" :-?

[ Dodano: Sro Gru 17, 2008 9:23 pm ]
Mam pytanie...
można przynosić transparenty czy tylko KK ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 21:26 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Nie wiem, czy będziemy się odwoływali. Kara nałożona na naszego trenera stawia nas w bardzo trudnej sytuacji. Sytuacja w PLK dojrzała do tego, by powiedzieć w końcu "nie" prezesowi PLK panu Wierzbowskiemu. Zdarzenie widziało wielu zawodników, jednak prezes Wierzbowski nie chciał z nimi rozmawiać. My chcemy bardzo załagodzić sytuację pomiędzy AZS Koszalin i Turowem Zgorzelec. Mamy nawet plan zorganizowania meczu przyjaźni między kibicami obu zespołów - mówi prezes Turowa Zgorzelec Jan Michalski.


z: http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031, ... ienia.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 21:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Każdy może przynieść transparent ;)

A 1 moja propozycja na hasło to:
"3 miesiące - 1 mecz
równi i równiejsi
zależy ile zapłacisz!"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 21:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
Sytuacja w PLK dojrzała do tego, by powiedzieć w końcu "nie" prezesowi PLK panu Wierzbowskiemu. - mówi prezes Turowa Zgorzelec Jan Michalski.

z: http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031, ... ienia.html


W końcu kolejna osoba ze "świecznika" (po Medeńskim z Polpaku) to zwerbalizowała!
Ktoś wie jak jest powoływany i odwoływany prezes ligi?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 22:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
I jeszcze na e-baskecie mnie wkur... te GE Debils. Konta nie mogę załozyć od kilku dni, bo bym napisał co myślę o takim śledziu z Sopotu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 22:31 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Dżon Kanaka pisze:
I jeszcze na e-baskecie mnie wkur... te GE Debils

mnie tak samo juz mu raz napisalem to nieopublikowali tego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 22:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 27 lis 2006, 20:18
Posty: 65
Polska Liga Korupcji :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 gru 2008, 22:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lis 2008, 19:01
Posty: 72
Lokalizacja: Bgd
§ 50
1. Wydanie orzeczenia organu I instancji powinno nastąpić niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 3 dni, a w przypadku
konieczności przeprowadzenia postępowania wyjaśniającego w ciągu 7 dni od dnia zdarzenia. W sytuacji, gdy
o zaistnieniu zdarzenia organ I instancji dowiedział się później, powyższe terminy liczą się od dnia powzięcia wiadomości
przez uprawnione organy o naruszeniu przepisów dające podstawę do nałożenia kary. W przypadku rozgrywania meczów
dzień po dniu, decyzja ta musi zostać wydana w terminie co najwyżej 12 godzin od zakończenia meczu.
2. Orzeczenie o nałożeniu kary doręcza się listem poleconym, e-mailem lub faksem do siedziby klubu, z którym związana
jest osoba ukarana.
3. Orzeczenie powinno wskazywać podstawę prawną nałożenia kary oraz jej wymiar.
4. Orzeczenie o nałożeniu kary zawieszenia (dyskwalifikacji) jest uzasadniane z urzędu.
5. Orzeczenie w sprawie nałożenia kary dyscyplinarnej nie może zostać wydane, jeśli od dnia, w którym nastąpiło
naruszenie przepisów upłynęło 6 miesięcy.
6. Orzeczenie o nałożeniu kary pieniężnej winno być wykonane w ciągu 14 dni od wydania orzeczenia. Niewykonanie
orzeczenia w tym terminie może spowodować zawieszenie zainteresowanej osoby lub klubu w prawach związanych
z rozgrywkami.
7. Orzeczenie o nałożeniu kary zawieszenia (dyskwalifikacji) wchodzi w życie z dniem jego doręczenia w sposób wskazany
w ust. 2.

§ 61
O wszystkich innych sprawach, mających wpływ na organizację zawodów, przestrzeganie porządku oraz warunków
bezpieczeństwa, w czasie ich prowadzenia, a nie ujętych w niniejszym Regulaminie, decyduje Zarząd PLK S.A.

źródło: http://media.plk.pl/dokumenty/regulamin ... 7_2008.pdf


juz wiemy na jakiej podstwie wierzbowski nalozyl kare dla filipovskiego! NA PODSTAWIE WLASNEGO KAPRYSU!!!! gdzie tu jakas sprawiedliwosc?

co to w ogole ma byc? wierzbowski nie przesluchal swiadkow, tylko tego typa z koszalina i wymyslil kare? czytalem, ze on twierdzi, ze powiedzial cos w stylu "turow znow nie wygral w koszalinie"!!! czy to ma byc jakis zart?

żródło: http://www.sport.pl/koszykowka/1,65090, ... ienia.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2008, 3:09 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Ciekawy jestem jak na to wszystko zareaguje PGE...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2008, 7:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Mistrzu Wierzbowski to ZWYKŁY SIURAK interpretujacy przepisy na własna modłę.
Gurovic-Filipowski--dwa zdarzenia i dwa jakże inne wyroki.Tylko że kary powinny byc akurat odwotne.Wierzbowski to smieszny starzec ,lekko niedowartosciowany za młodu i chyba dlatego teraz mając ciupinke władzy próbuje zwrócic na siebie uwage.
Z drugiej strony Turów nie mając we władzach PLK swojego przedstawiciela zawsze skazany bedzie na podobne wyroki.NA POHYBEL WIERZBOWSKIMU :smt062 :smt075 :smt068


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 gru 2008, 8:02 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Swoją drogą to ciekawe...

Najpierw mówił:
Cytuj:
Pan Saszo uderzył mnie głową z całej siły, natomiast ja w żaden sposób go nie atakowałem.

http://wiadomosci.24polska.pl/sport/krw ... 35189.html

A teraz mówi:
Cytuj:
Wg Artura M. szedł on korytarzem i krzyknął "Turów ponownie nie wygrał w Koszalinie"

http://www.sport.pl/koszykowka/1,65090, ... ienia.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..