Dzisiaj jest 17 cze 2024, 16:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 185  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 17:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 wrz 2008, 13:12
Posty: 37
Lokalizacja: stad
szamo wskazal, jak to znajomi u znajomych moga zarabiac. ciekawe, co na to Tomczan


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 17:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
bozenka pisze:
Ale mam wątpliwości czy wyzywanie od osłów jest formą wsparcia dla kogokolwiek.


łosłów jak już i nie czepiając się dalej śpieszę z odpowiedzią na to, dlaczego tak napisałem:

gregor-85 pisze:
i nie przetłumaczysz typowi że to nie tak kolorowo jak na oficjalnych spotkaniach mu naświetlili. ehh :roll:


tego Tomczan za wszelką cenę nie stara się odróżnić... ślepo wierzy w każde słowo wypowiedziane przez niektórych ludzi, w żadnym stopniu nie próbując brać pod uwagę wypowiedzi innych ludzi, a to pokazuje jak wiele szacunku brakuje osobie Tomczana, jeżeli chodzi o słuchanie innych... mówisz, że nam brakuje szacunku, ale nie wymagaj od nas szacunku jeżeli my go nie dostajemy od Tomczana...

bozenka pisze:
Trochę pokory by Ci się przydało.


Niestety, trzeba "bić" się o swoje, bo inni Ci wejdą na głowę... zresztą od zawsze byłem niepokorny i ciężko mnie było ustawić...

bozenka pisze:
Ale to może sprawa różnicy pokoleń.


Może tak, nie ujmując Twojemu wiekowi (chociaż go nie znam) osoby w podobnym wieku jak ja całkiem inaczej patrzą na to co się dzieje dookoła, tak bardziej nowocześnie :)

Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 4:31 pm ]
szpileczka pisze:
ciekawe, co na to Tomczan


parafrazując pewną reklamę - a Tomczan na to - niemożliwe 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 17:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
bozenka pisze:
Może z tą nienawiścią to przesadziłam, przyznaję, ale zwykłego ludzkiego szacunku dla ludzi w Twoich i Gregora - 85 wypowiedziach -nie znalazłam.


bo może go w tych wypowiedziach nie miało być?? na szacunek trzeba sobie zasłuzyć

szamo pisze:
Niestety, trzeba "bić" się o swoje, bo inni Ci wejdą na głowę


i to powinien Tomczan zrozumieć, bo nigdy na takowy szacunek nie zasłuży a nie głupio zasłaniać sie dobrem zawodników..


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 17:41 przez gregor-85, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 17:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 wrz 2008, 13:12
Posty: 37
Lokalizacja: stad
szkoda, ze nie wszyscy zdaja sobie sprawe, ze tylko caly mecz przy pustych trybunach moglby zmusic do zmian w klubie, czy dalby powaznie do myslenia. i czcza gadanina o tym, ze jak to, bo ukochana druzyna, jestem kibicem i musze ich wspierac nie ma tu nic do rzeczy. robi sie cos dla czegos w imie wyzszeej wartosci, zawrocenia okretu spowrotem na wlasciwy kurs. to tylko jeden mecz, a kto wie, czy waza sie losy klubu i koszykowki w Zgo. albo przynajmniej pierwsza polowa, a potem biale husteczki


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 17:53 przez szpileczka, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 17:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Coś mi sie wydaję że Bożenka jest adwokatem wynajętym przez Tomczana. Ale takim jak Tomczan przydałby sie zwykły prawnik z urzędu, gdyż oni są tacy sami ciężcy jak prezes KK. Można by sie rozpisywać na jego temat , ale i tak nic nie zrozumie. Na jutrzejszym meczu chciałbym widzieć wyraz twarzy Tomczana , choć tak już było wspomnianie pewnie będzie sie głupio uśmiechał do swoich kolegów , a nie zdziwiłbym sie jakby razem z nimi usiadł, oczywiście na ich zaproszenie !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 18:13 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Tomczan nie będę sie odnosił do odpowiedzi bo są "pod publiczkę" więc treści w nich mało. Powiedzieli tyle co sami wiemy. Nic nowego nie wnoszą.

Mam pytanie do Ciebie. Uważasz że zarząd czy prezes powinien trwać nadal?
Czy nie powinno sie ponieść konsekwencji?

Za wałki, Krygiera pogoniono z Turowa, a za rozkład drużyny czy klubu za 8 000 000 nie powinno się wyciągnąć konsekwencji? Krygier nie był z „pierwszym” w takim układzie politycznym jak aktualny? Gdzie tu sprawiedliwość? Ile będziemy tkwić w tym i czekać na ten enigmatyczny „PSTRYK”?

No ale dowiedziałem się że za lojalność kibice mają trzy autobusy do Gdyni podarowane przez Michalskiego. Załatwiłeś i teraz ciekawa sytuacja . Jeśli krytykuje zarząd i chcę dopingować drużynę na wyjazdach to:
1. aby pojechać z podniesioną głową. powinienem zaprzestać krytyce
2. może nie pojechać
3. albo pojechać i krytykować i mieć w odbytnicy własną godność i honor.

Jaką opcje Ty wybrałeś i reszta KK TUR? Lojalność czy hipokryzję? :smt082


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 18:14 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 18:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:22
Posty: 155
Lokalizacja: jestem?
szpileczka pisze:
za to wszystko wskazuje, ze zarzad klubu ma tube w waszym KK. w osobie Tomczana rzecz jasna


dzięki za cały tekst i słowa powyżej ale prowadzenie polemiki z tomczanem to jak gadanie ze zdechłą rybą. Psuje się od głowy i robi wielkie oczy.
Ja z nim już nie dyskutuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 19:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
A może tomczan i bożenka ( nie przez przypadek z małej litery ) liczą że cała świta z PO załatwi im jakąś posadę za duże siano , ale nie mnie w to wnikać . Powiem jedno ten gość z Wrocka co pisze z konta szpileczka ma rację dlatego nie będę marnował kasy na mecz i zobaczę go w tv . Cała paczka z Wrocławia albo niech spada z TUROWA albo w pupie będę miał ten zespół i może tam grać nawet 12 zawodników kupionych z NBA a i tak się z tym klubem nie będę utożsamiał . Zacząłem kibicować dla TUROWA w sezonie kiedy zajęli 7 miejsce i odpadli po 0:3 z Anwilem w play-off ale mogłem być dumny , tym bardziej jak widziałem co się działo przez 2 następne sezony , nawet czułem dumę po ostatnim sezonie że po problemach moja drużyna zdołała wywalczyć vicemajstra ale to co teraz widzę w zarządzie TUROWA i KK to mnie doprowadza do nerwicy . Przychodziłem w tym sezonie na mecze nawet na jeden pojechałem i jak już mecz się zaczynał to uczucia do MOJEGO KLUBU ożywały ale dziś przez takie osoby jak tomczam , michalski & wszyscy co ich popierają wstydzę się tego że TURÓW wygląda tak jak wygląda , czyli bez przyszłości z takim zarządem . Kończę bo się nie dobrze mi robi jak o tym wszystkim pisze . Mam jednak nadzieję że TURÓW WRÓCI NA DOBRE TORY i przy umowie na 3 lata z sponsorem przy dobrym zarządzie dobrej ławce trenerskiej i dobrze dobranych zawodnikach wrócimy na nasze miejsce w PLK a może i uda się zdobyc mistrzostwo . Ale w tym sezonie jak nie odpadniemy w pre play-off to i tak w 1/4 play-off 0:3 smutne ale prawdziwe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 20:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Avaddon gdzie jesteś?

Po moich wpisach natychmiast obrzucasz mnie błotem, a w temacie protestu i ogólnego najazdu na Tomczana milczysz jak grób. Gdzie Twoja lojalność wobec Tomczana? Czyżbyś był tylko jego narzędziem do polemiki ze mną? Nie wierzę, że zatraciłeś swoje JA.

Tomczan gdzie jakieś konkretne decyzje ws. protestu? Ja ich nie będę komentował - obiecuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 20:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 wrz 2008, 13:12
Posty: 37
Lokalizacja: stad
zaprzedac dusze diablu za darmowa wycieczke do Gdyni na mecz z Prokomem-->zalosne


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 20:09 przez szpileczka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 20:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
grengo pisze:
Avaddon gdzie jesteś?


Z całym szacunkiem dla Ciebie , zostaw Avaddona w spokoju , nie wiem czemu nic nie pisze ale pewnie ma swoje powody więc nie prowokuj . Ok ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 20:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
MrDax99 pisze:
Z całym szacunkiem dla Ciebie , zostaw Avaddona w spokoju , nie wiem czemu nic nie pisze ale pewnie ma swoje powody więc nie prowokuj . Ok ?


Nie prowokuję tylko pytam, bo
grengo pisze:
Po moich wpisach natychmiast obrzucasz mnie błotem, a w temacie protestu i ogólnego najazdu na Tomczana milczysz jak grób.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 20:22 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 mar 2009, 7:50
Posty: 53
Lokalizacja: zgorzelec
Parę lat temu skrzyknęło się kilkanaście osób.Na meczu zaczęli siadać obok siebie, głośno dopingowali grającą w 2 lidze drużynę.Były łzy radości z kolejnych awansów. Zaczęliśmy nazywać się Klubem Kibica.Potem doszliśmy do wniosku, że trzeba się sformalizować. Powstało Stowarzyszenie KK Tur.Było raz lepiej raz gorzej. Dzisiaj odnoszę wrażenie, że Tur stracił na swojej mocy.Ciekawe czy Tomczan jako Prezes zgłosił zmianę nazwy w KRS.Bo powinna ona brzmieć KK Struś.Wielka szkoda .Ciekawe kiedy Struś stanie się na nowo Turem a turów Turowem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 20:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 sty 2010, 18:03
Posty: 215
Lokalizacja: B-nia
grengo pisze:
Nie prowokuję tylko pytam, bo
grengo napisał/a:
Po moich wpisach natychmiast obrzucasz mnie błotem, a w temacie protestu i ogólnego najazdu na Tomczana milczysz jak grób.


ok ale milczeniem chyba Ci nie szkodzi ? dopóki nic nie pisze to zostaw go w spokoju jak się odezwie to wtedy można się pokusić o komentarz , bo być może potrzebuje czasu żeby przemyśleć sprawę i dobrze . Ja też widziałem plusy starego zarządu i plusy teraźniejszego i musiałem przemyśleć sprawę ale doszedłem do swoich wniosków ( czytać osobistych ) ale nie będę pisał który lepszy bo to widać ( oczywiście widzi ten kto chce widzieć , a kto chce być ślepy to zostanie ślepy )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 20:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie złe mrowisko na tym forum i ktoś jeszcze wkłada w to mrowisko szpileczkę .
A ja idę jutro gorąco kibicować, póki jeszcze jest okazja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..