Dzisiaj jest 17 cze 2024, 16:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 185  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 21:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Już czekam na komentarze! Zejdźcie z Tomczana. Poprowadził wczoraj spotkanie tak jak obiecał. Zadał wszystkie pytania jakie tu były podane. Nie on na nie odpowiadał. Zawiści w was wielu tutaj jest dużo, tylko co to zmieni! Ku..wa czy Tomczan zabrania wam na taczkę wsadzić michała. Do roboty!!!
Wczoraj na spotkaniu jasno powiedział, że każdy może wnieść transparent jaki chce.
Mam nadzieję,że dojdzie także do głosowania co do pierwszej kwarty! Ja jestem za tym co tu już było podane, czyli witamy zawodników przy prezentacji, wychodzimy jak jest przerwa przed rozpoczęciem, zostawiamy transparenty żeby były widoczne i wracamy po I kw!
Szamo! Ja tego klubu nie zakładałem ale nie jestem z tego powodu gorszym kibicem Turowa od Ciebie! Chcesz, to ci medal kupię lub wystrugam! :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 21:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
mauzer pisze:
Szamo! Ja tego klubu nie zakładałem ale nie jestem z tego powodu gorszym kibicem Turowa od Ciebie! Chcesz, to ci medal kupię lub wystrugam! :smt084


mauzer, poproszę wystrugany, jeżeli można :smt058

I nie mówię, że ktoś jest gorszy ode mnie, od tego co siedzi za nim, czy po jego prawej stronie... Stwierdziłem jedno, że Tomczan swoim zachowaniem reprezentuje cały KK na tym forum, a ja za taką reprezentację serdecznie dziękuję - brak podstawowych zasad wychowania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 21:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Mauzer dobrze mówi, dość już tych oskarżeń i pretensji do Tomczana, jeśli jutro przed meczem większość ludzi z KK zadecyduje, że po prezentacji drużyn wychodzimy to wychodzimy i już, nikt nikogo nie będzie zmuszał do takiego czy innego zachowania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 21:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
a ja mam inna propozycje na jutro - ZALOZMY WSZYSCY KOSZULKI Z NAPISEM KOCHAM TUROW!!! wystarczy bialy T-shirt i czarny flamaster..............

to bedzie najlepszy przejaw tego, ze nie jest nam obojetna slaba gra i ogolna lipa w klubie.

wyobrazacie sobie jak to bedzie wygladac w TV....??? :) wychodzenie z hali jest bez sensu, bo nieobecni glosu nie maja ...to gest bez sensu. My chyba chcemy okazac milosc do klubu a nie "tupanie nożką" jak malolata....


Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 21:46 przez krzywuss, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 22:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Tomczan nie będę sie odnosił do odpowiedzi bo są "pod publiczkę" więc treści w nich mało. Powiedzieli tyle co sami wiemy. Nic nowego nie wnoszą.

W przypadku Kibiców spoza naszych szeregów(K.K.) padłyby te same pytania i odpowiedzi.
Zebrałem pytania na forum do "kupy" w pewnej formie zmienione (obraźliwe formy wyeliminowałem) i je zadałem. Dajcie więc spokój sobie z narzekaniem.
Zaznaczyłem, że większość pytań było zadanych z forum.
Te pytania, które wypisałem tutaj zostały zadane. Mimo wszystko, że jak zaznaczył mi jeden z Członków K.K. nie jesteśmy rzecznikiem prasowym Kibiców, tylko reprezentujemy siebie. mimo wszystko chciałem i zaznaczyłem głos Kibiców spoza K.K.
Moje "luźne komentarze" są efektem tego, że nikt ich nie nagrywał i zapisałem to co pamiętałem. Spotkanie z Kibicami spoza K.K. też jest przewidziane. Tak, jak dla prasy i fotoreporterów.
Te rzeczy dzieją się na i pod wyraźnym wskazaniem ze strony K.K. .
Członkowie K.K. widzą co się dzieje i starają się wskazać na te niewłaściwości(dlatego to spotkanie).
Dr. Dre pisze:
Uważasz że zarząd czy prezes powinien trwać nadal?

Tak! Ja uważam, że wszystkie osoby piastujące swoje stanowiska powinny zostać chociażby do zakończenia sezonu. Zauważcie, jaki harmider powstał po wymianie trenera. Na co nam te zmiany? Czy wniosą coś nowego? Czy zmieni to wyniki? Czy może wprowadzi niepokój u koszykarzy?
Dr. Dre pisze:
Czy nie powinno sie ponieść konsekwencji?

Oczywiście! Ale dajmy im działać bez totalnie pozbawionego sensu obstrzału.
Dr. Dre pisze:
Za wałki, Krygiera pogoniono z Turowa, a za rozkład drużyny czy klubu za 8 000 000 nie powinno się wyciągnąć konsekwencji?

Ja się zapytam inaczej. Czy jeżeli Ty weźmiesz sobie kredyt ze 100.000. zł. i przez 3 miesiące nie będziesz musiał spłacać, a w trakcie pożyjesz sobie, jak szejk, to uważasz, że ktoś się nie odezwie po swoje?
Nie liczmy tych milionów, bo Ty, ja i nikt inny nie wie ile ich jest naprawdę(poczytajcie ostatni Basket).
Dr. Dre pisze:
Ile będziemy tkwić w tym i czekać na ten enigmatyczny „PSTRYK”?

O "PSTRYKU" powiedział K.Wysocki. Uważa, że będzie ten "PSTRYK"-iskra i wszystko pójdzie lepiej. Osobiście w to wierzę.
Dr. Dre pisze:
No ale dowiedziałem się że za lojalność kibice mają trzy autobusy do Gdyni podarowane przez Michalskiego

Totalna bzdura!
Wyjazd do Gdyni ma być sponsorowany przez Pana Wójta Janika. Poprzedni się nie odbył na zbyt małą frekwencję(17 a nie 19 osób). Ten wyjazd się odbędzie ku "uciesze" oponentów, którzy wskazują w naszej 4-miesięcznej pracy tylko błędy.
Chyba,że pomyślałeś o finałach, na których co bardziej mniej cierpliwi Kibice postawili krzyżyk, to nie było do tej pory rozmów na ten temat.
Dr. Dre pisze:
Załatwiłeś i teraz ciekawa sytuacja

Nic nie załatwiłem. Czy wreszcie zrozumiecie,że nic nie załatwiam??!! Staram się negocjować! Cały Zarząd jest "zaprzęgnięty" do tych działań.
Zapraszam do zapoznania się na oficjalnej stronie K.K. z naszym sprawozdaniem za okres 4 miesięcy(Spotkania KK).
Nie załatwiamy! Pracujemy! Nie dla siebie tylko dla Was! Kibiców. I to zarówno z K.K., jak i spoza(mimo wszystko, np malowanie twarzy).
Dr. Dre pisze:
Jeśli krytykuje zarząd i chcę dopingować drużynę na wyjazdach to:
1. aby pojechać z podniesioną głową. powinienem zaprzestać krytyce
2. może nie pojechać
3. albo pojechać i krytykować i mieć w odbytnicy własną godność i honor.

Jaką opcje Ty wybrałeś i reszta KK TUR? Lojalność czy hipokryzję?

Ja zawsze wybieram Kibiców, co zresztą potwierdziłem przedstawiając Kibiców pytania.
Reszta K.K. jest podzielona. Czynniki zewnętrzne mają na to wpływ w osobie K.Bajdy.
Hipokrytą nigdy nie byłem i nie będę. To co lubię będę robił dalej i bez względu na czynniki zewnętrzne nie zamierzam się zmieniać.
Krytykujcie. Takie Wasze prawo. Ale nie obrażajcie i nie insynuujcie. Miejcie potwierdzone powody krytyki a nie pieniactwo i pokazanie, że "ja " mam rację.
Ty masz do wyboru trzy opcje w trakcie wyjazdu. Ja natomiast się z takimi opcjami nie "biję". Lojalność i wsparcie oraz doping drużyny TURÓW ZGORZELEC to są cele, które powinny każdemu kibicowi przyświecać. Potem może być polityka, którą inni chcą uprawiać zamiast dopingować. No cóż w ten sposób też można zaistnieć. :roll:

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 10:03 pm ]
MrDax99 pisze:
A może tomczan i bożenka ( nie przez przypadek z małej litery ) liczą że cała świta z PO załatwi im jakąś posadę za duże siano

Siana mam pod dostatkiem

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 10:08 pm ]
MrDax99 pisze:
w pupie będę miał ten zespół i może tam grać nawet 12 zawodników kupionych z NBA a i tak się z tym klubem nie będę utożsamiał

Wypływają prawdziwi kibice. Komentować umiecie ale z poświęceniem... trudności co??

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 10:10 pm ]
MrDax99 pisze:
nie będę marnował kasy na mecz i zobaczę go w tv .

Bez komentarza.

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 10:13 pm ]
grengo pisze:
Tomczan gdzie jakieś konkretne decyzje ws. protestu? Ja ich nie będę komentował - obiecuję.

Jak zapewne czytałeś moje poprzednie wypowiedzi to swoim stwierdzeniem zainspirowałem pewną akcję. Poczytaj poprzednie wpisy( pewnie je śledzisz z zaciekawieniem) i będziesz miał odpowiedź.

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 10:17 pm ]
grengo pisze:
Nie prowokuję tylko pytam, bo
grengo napisał/a:
Po moich wpisach natychmiast obrzucasz mnie błotem, a w temacie protestu i ogólnego najazdu na Tomczana milczysz jak grób

Avaddon nie jest rzecznikiem moim i Zarządu. Widocznie nie omamiłeś Go swoim parszywym charakterem. Ale pracuj.

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 10:22 pm ]
REP pisze:
Ciekawe czy Tomczan jako Prezes zgłosił zmianę nazwy w KRS.Bo powinna ona brzmieć KK Struś.Wielka szkoda .Ciekawe kiedy Struś stanie się na nowo Turem a turów Turowem.

Zgłosiłem nawet zmianę prezesa, bo w Starostwie dla K.Bajdy było nawet mało 18 miesięcy urzędowania na zmianę imienia i nazwiska Prezesa K.K. z Krzyśka Putka na K.Bajdę. Tak był zainteresowany Klubem kibica, że nawet tak prostych rzeczy nie potrafił dopilnować. Cóż promocja swojej osoby ponad wszystkim.

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 10:42 pm ]
szamo pisze:
I nie mówię, że ktoś jest gorszy ode mnie, od tego co siedzi za nim, czy po jego prawej stronie... Stwierdziłem jedno, że Tomczan swoim zachowaniem reprezentuje cały KK na tym forum, a ja za taką reprezentację serdecznie dziękuję - brak podstawowych zasad wychowania.

Reprezentuję tak, jak najlepiej potrafię.
Ty już jesteś w K.K., choć swoją postawą łamiesz pewne punkty Statuty K.K. .
Ale mam dla Twoich komentarzy propozycję. Namów tych wszystkich pseudo komentatorów, z gregorem-85 i innymi, którzy tylko szczekają na tym forum a nic nie robią aby polepszyć, do wstąpienia do K.K.. My, obecny Zarząd podamy się do dymisji. Wy wybierzecie siebie i krzyżyk wam na drogę.
Nawet jutro zbierzemy się, jako Zarząd K.K. i podejmiemy taką decyzję, abyście mogli się cieszyć ze swojej działalności. My przez 4 miesiące mało zrobiliśmy według różnych opinii, w większości wypowiadanych przez was, komentatorów zza ekranu. Macie możliwość zrobić więcej i to przez dwa!! lata.
Z wielką chęcią pokomentuję wasze działania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 22:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomczan pisze:
Macie możliwość zrobić więcej i to przez dwa!! lata.
Z wielką chęcią pokomentuję wasze działania.


Tomku mój drogi, zacznij wreszcie czytać niektóre wypowiedzi ze zrozumieniem, ja już tam byłem jak Ty jeszcze nie wiedziałeś ze koszykówka istnieje, a co dopiero mówić o Turowie i KK. Ileż można w Twoim kierunku klepać jedno i to samo? Dotrze to w końcu do Ciebie, czy nie?

Powiem Ci jak to było kiedyś, taka piękna historia. Nie trzeba było wtedy czekać na to, że ktoś nam za sponsoruje wyjazd. Szło się wtedy do Janusza Pawula i ogłaszało się, że jest organizowany wyjazd do tego i tego miejsca, koszt taki i taki i do takiej Zielonej Góry jechały dwa naładowane autokary w ciula prywatnych samochodów i za nikim nie trzeba było ganiać i prosić, żeby pojechał na wyjazd. Kiedyś nie trzeba było iść i prosić sponsora, żeby uszył flagę. Brało się z szafy stary materiał, z brystolu wycinało szablony liter i sprajem malowało się po płótnie, a później taką flagę broniło się swoim ciałem na wyjeździe przed tym, aby przeciwnik Ci jej nie zabrał.

A teraz? Jesteście zbieraniną, która bez sponsora na wyjazd nie pojedzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 23:02 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2010, 13:53
Posty: 22
Lokalizacja: Zgorzelec
Nowy odcinek Tur Time już na stronie
www.ksturow.com


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 23:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
Tomku mój drogi

Nie wiem jak może być drogi facet. OK. Nie wnikam ale jestem bezcenny. Nie ma tekiej ceny, która zmieniłaby mnie.
szamo pisze:
zacznij wreszcie czytać niektóre wypowiedzi ze zrozumieniem

Wiesz,, że to czytanie ze zrozumieniem jest już powiązane z K.Bajdą. Cóż, ja jestem Tomasz Urbaniak i choć nie mam problemów z czytaniem to zrozumienie może według innych mnie mijać. Takie innych prawo.
szamo pisze:
ja już tam byłem jak Ty jeszcze nie wiedziałeś ze koszykówka istnieje

Według Twojego oświadczenia to ludzie w Twoim wieku już powinni zakończyć żywot.
Oczywiście życzę Ci wiele dobrego w życiu i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia z ukochaną kobietą, oraz wielce hucznego wesela i wielu miłych gości.
Mam 40 lat i wiedziałem co to koszykówka, gdy Ty wiedziałeś raptem co to piłka.
Fakt w tamtych czasach z racji tego, że mieszkałem w Szklarskiej Porębie, było mi bliżej do Spartakusa niż do Turowa.
Wcale się nie kryję z tym. Ze Spartakusem sympatyzowałem ale Turów pokochałem (od 1985 roku).
szamo pisze:
A teraz? Jesteście zbieraniną, która bez sponsora na wyjazd nie pojedzie.

W tej zbieraninie jesteś także Ty! Ale przykro mi ogólnie,że Klub Kibica "TUR" nazywasz zbieraniną. Dalej Twoje wypowiedzi świadczą o działaniu wbrew Statutowi K.K. .
My! K.K.!!! Chcemy tworzyć jedność z Turów Zgorzelec. Mnie osobiście interesuje tylko gra drużyny a nie polityka, na którą oni nie mają wpływu.Jak i my.Protesty nasze pod publikę mogą tylko wypromować jednostki. Nie cały K.K. .
Ja, jako obecny Prezes Zarządu Klubu Kibica "TUR" jestem za wszelkimi akcjami wspomagającymi naszych koszykarzy!
Doping jest naszą formą pomocy w każdym momencie, czy jest dobrze, czy źle... .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 23:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
:roll: jeju... pierdzielisz jak Kaczyński na wiecach wyborczych...


a niektórzy patrzą na Ciebie, jak starsze kobiety słuchające jedynej słusznej rozgłośni radiowej...

ja Ciebie też pokochałem i pozdrawiam Twoją Panią nauczycielkę od języka polskiego, a także Twoich rodziców, którzy wpierali Ci od najmłodszych lat szkolnych jaki to nieomylny jesteś...

bez odbioru...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2010, 23:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
bez odbioru...

Również i nie to, żebym cytował Twojego Rodzica.
Całkowicie bez odbioru!
Jako mało aktywny członek wśród Członków K.K. jesteś mierną i marną wykładnią dopingu w Klubie Kibica "TUR".
Bądź wśród nas!
Jakoś sobie korespondencyjnego kibicowania nie wyobrażam.
Dobrze, że jest internet.
Pewnie pocztówki byś słał z życzeniami wygranego meczu, już po odbytym spotkaniu. Potem zawsze można zwalić winę na pocztę, że życzenia nie doszły i tak to się stało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 0:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Tomczan pisze:
Jako mało aktywny członek wśród Członków K.K. jesteś mierną i marną wykładnią dopingu w Klubie Kibica "TUR".


Nie Tobie to oceniać ignorancie :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 9:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Członkowie K.K. widzą co się dzieje i starają się wskazać na te niewłaściwości(dlatego to spotkanie).


Proszę Cię przestań mydlić oczy - przecież w ogłoszeniu o spotkaniu napisałeś, że zaznaczasz iż spotkanie odbędzie się z inicjatywy Prezesa Michalskiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 9:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomczan pisze:
Doping jest naszą formą pomocy w każdym momencie, czy jest dobrze, czy źle...


ciekawe czemu tak nie mówiłeś jak siedziałeś pierwszą kwarte pseudoprezesie.. z typem nie da sie gadać.. wypierasz sie swoich słów i czynów hipokryto. Michalski piernął i chorągiewka wieje w drugą strone co??


Ostatnio zmieniony 06 mar 2010, 9:16 przez gregor-85, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 9:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Dr. Dre napisał/a:
Uważasz że zarząd czy prezes powinien trwać nadal?

Tak! Ja uważam, że wszystkie osoby piastujące swoje stanowiska powinny zostać chociażby do zakończenia sezonu.


Sprzedawczyk!!! ]:->

Tomczan pisze:
Widocznie nie omamiłeś Go swoim parszywym charakterem.

Znowu rozbiłeś lustro i masz problem by dostrzec parszywy charakter.

Tomczan pisze:
Zgłosiłem nawet zmianę prezesa, bo w Starostwie dla K.Bajdy było nawet mało 18 miesięcy urzędowania na zmianę imienia i nazwiska Prezesa K.K. z Krzyśka Putka na K.Bajdę. Tak był zainteresowany Klubem kibica, że nawet tak prostych rzeczy nie potrafił dopilnować. Cóż promocja swojej osoby ponad wszystkim.

Przestań pier...lić i zacznij czytać dokumenty, które otrzymałeś od poprzedniego zarządu. Ta informacja jest tak samo prawdziwa jak twoje wypociny i oskarżenia, że V MPKK pochłonęły poonad 30 000 zł, a w dokumentacji widnieje 19 500 zł, więc wykaż więcej zainteresowania, bo w swoim zakłamaniu tak daleko zabrnąłeś, że już nawet nie wierzysz w fakty, tylko we własne zwidy.

[ Dodano: Sob Mar 06, 2010 9:18 am ]
Gdybyś się trochę wysilił, to sam byś sobie wytłumaczył ale widzę, że moja pomoc jest tu niezbędna. Otóż gdybym nie dokonał zmian w KRS, to na jakiej podstawie z błędnym odpisem z KRS-u otrzymałbym wiele dotacji finansowych na organizację V MPKK, których przekazanie następowało na podstawie podpisywanych umów sponsorskich.
Przestań wreszcie oczerniac, tylko wysil swoje resztki szarych komórek (o ile jeszcze je masz) i sprawdź w dokumentacji. Twoje chamskie próby zdyskredytowania mnie już mnie nudzą. Wszelkie potwierdzenia masz w dokumentach. A i na koniec: co z tym audytem???


Ostatnio zmieniony 06 mar 2010, 9:19 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 10:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lip 2009, 10:21
Posty: 49
Lokalizacja: PIEŃSK
LUDZIE zrozumcie!!!Drużyna potrzebuje wsparcia!!!Protest może spowodować tylko większe zło.Poprostu PGE skompromitujecie w telewizji i sponsor będzie miał dość i się wycofa ze sponsorowania a wtedy będzie po TUROWIE.Kibicować trzeba!!! a PGE z tego co mi wiadoma już zaczeło rozliczać prezesa i tranera tak więc nieoczerniajcie się.Zaznaczam niejestem członkiem KK ale widze co się dzieje i poprostu "grengo"niejesteś już prezesem i członkiem KK i TO JEST TWOJA PORAŻKA ŻYCIOWA zrozum a nie obsmarowuj błotem np. Tomczana i innych odzejdż z klasą!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2768 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 185  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..