Dzisiaj jest 16 cze 2024, 2:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lip 2015, 13:52 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Grucha u sezonowców już narozrabiał - sławetny "misiu" - jak tak dalej pójdzie, to ta jego "buńczuczność" na zdrowie mu nie wyjdzie. Gdyby wybrał drogę Damiana, to o wiele lepiej wyszedłby na tym, a jeżeli teraz już zaczyna gwiazdorzyć i żąda bajońskich kwot, to nic dobrego z tego nie będzie - oczywiście życzę mu jak najlepiej i chciałbym, aby zagrał u nas z pełnym zaangażowaniem 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2015, 9:28 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
hmmm a nie pisałem, że pisałem - w pierwszej instancji licencji mamy nie dostać - przynajmniej takie ploteczki w kuluarach...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2015, 14:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
http://www.plk.pl/aktualnosci/n/14276/1 ... w-tbl.html
a może słowo wyjaśnienia jak nie z Tbl to może z klubu cos się chybs kibicom należy . a może trzeba ich dobić , ze składem nic nie robią o może już się ułożyli z tbl i pogodzili z dedcyzją


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2015, 15:17 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... -gre-w-tbl
przecież włodarze plk nas nie znoszą i cała reszta tbl cierpi na uraz TUROWA !!!

Ciekaw jestem kiedy Śląsk Wrocław odda nasz 1.000.000 zł ??? Byłoby na kolejne wzmocnienia drużyny, a może oddadzą i dodatkowo jeszcze tym razem wspomogą nas swoją kasą :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2015, 18:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Nie rozumiem optymizmu "naszego" prezesa, a jego pewność siebie irytuje. Skoro brakuje nam 40 tys. euro aby spłacić zeszłoroczne zobowiązania wobec zawodników, to za co, w takim razie zamierza zakontraktować resztę zawodników? Czyżby z tym, co mamy do tej pory zamierzamy podbijać I ligę? ;)
Ja do tej pory byłem optymistą ale widać, że chyba jest gorzej niż wszyscy myśleliśmy.
Co z tego wyniknie, pewnie zobaczymy niebawem. Ja tam Turowa się nie wyrzeknę i nadal będę chodził na mecze, chociażby na I ligę ale to już jest chyba najwyższy czas, żeby rozliczyć i przewietrzyć dotychczasowy zarząd, tylko kto ma to zrobić, jak RN i Zarząd ,to jedna klika i ręka rękę myje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2015, 22:00 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Może sponsor strategiczny?

Ciekawe, czy w PGE dokładnie wiedzą, co w tym naszym klubie się dzieje?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 8:30 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Hektor pisze:
Nie rozumiem optymizmu "naszego" prezesa, a jego pewność siebie irytuje. Skoro brakuje nam 40 tys. euro aby spłacić zeszłoroczne zobowiązania wobec zawodników, to za co, w takim razie zamierza zakontraktować resztę zawodników? Czyżby z tym, co mamy do tej pory zamierzamy podbijać I ligę? ;)
Ja do tej pory byłem optymistą ale widać, że chyba jest gorzej niż wszyscy myśleliśmy.
Co z tego wyniknie, pewnie zobaczymy niebawem. Ja tam Turowa się nie wyrzeknę i nadal będę chodził na mecze, chociażby na I ligę ale to już jest chyba najwyższy czas, żeby rozliczyć i przewietrzyć dotychczasowy zarząd, tylko kto ma to zrobić, jak RN i Zarząd ,to jedna klika i ręka rękę myje.


hmm a myślisz, że zawodników kontraktuje się za to co ma się aktualnie w kasie/ na koncie? ciekawe...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 10:38 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
A co się im mówi? Choć pograj z nami charytatywnie kilka miesięcy, a kasę ci damy jak uzbieramy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 11:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Verkland pisze:
A co się im mówi? Choć pograj z nami charytatywnie kilka miesięcy, a kasę ci damy jak uzbieramy?


nic się nie mówi, bo mówić nie ma o czym, pierwsze pieniądze na nowy sezon przychodzą dopiero w sierpniu/wrześniu a kontrakty nowe obowiązujące od następnego sezonu niekiedy podpisuje się już w czerwcu/lipcu...

a i oczywistym wydawałoby się, że żaden klub nie ma na starcie sezonu pieniędzy które zawarte są w budżecie w kasie/na koncie klubu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 11:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
http://www.plk.pl/aktualnosci/n/14278/p ... -ligi.html
Bardzo dumnie można analizować powyższe statystyki, bo największą widownię
podczas rozgrywania meczy koszykówki przyciągał TURÓW.
A jak będzie w nadchodzącym sezonie? :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 12:44 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Waldek, Rafał i dwa Janki na hali :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 12:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
jimisan pisze:

hmm a myślisz, że zawodników kontraktuje się za to co ma się aktualnie w kasie/ na koncie? ciekawe...


Czepiasz się słówek ale pewnie wiesz, co mam na myśli. Więc może inaczej. Czy sądzisz, że po takiej "reklamie" :smt003 , jaką zafundował klubowi jego prezes, teraz będzie mu łatwo kontraktować następnych zawodników? Przecież taka informacja natychmiast się rozchodzi w "koszykarskim świecie" i każdy agent będzie teraz ostrożny. Chyba sama magia nazwy PGE Turów Zgorzelec może nie zadziałać, skoro klub okazuje się być takim kolosem na glinianych nogach. Ja boję się jeszcze jednej rzeczy, że nawet z tych zawodników, których obecnie, teoretycznie mamy może jeszcze ktoś ubyć. Przypuszczam, że chyba taka sytuacja była też z Chylińskim, a teraz być może podobnie będzie z Kostkiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 13:48 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Chylu sam chciał rozwiązać, a Kostka nie będzie mi żal. W zeszłym sezonie zrobił sobie sanatorium, kasę ciągnął za nic i jeszcze obśmiewał nasz klub w internetach - jego forma to teraz też jedna wielka niewiadoma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 14:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Hektor myślę, że ta "reklama" nie będzie miała większego wpływu, jeśli myślisz, że w poprzednich latach było inaczej to jesteś w błędzie - cała liga ugodami stała, stoi i stać będzie, może poza pojedynczymi wyjątkami...

tak działa cały ten cyrk zwany dumnie koszykówką w większości krajów w europie po za Niemcami i największymi tuzami z pozostałych krajów... nie bez przyczyny BAT ma pełne ręce roboty w związku z niespłaceniem zaległości - mnie najbardziej "bawi" jakim cudem licencje otrzymują kluby, których sprawy kończą się trybunałem - abstrahując od SZG bo to świeża sprawa i spór o to czy kontrakt zerwany legalnie czy nie, ale tam bywały też sprawy z naszej ligi za niespłacone kontrakty z poprzednich sezonów, a kluby weryfikację przechodziły bez większych problemów...
np najwięcej problemów z niespłacanymi kontraktami mają kluby tureckie, a problemów z kontraktowaniem zawodników specjalnych nie mają...

Zawodnicy też są niestety zakładnikami ugód, bo jeśli zdarzy się, że faktycznie nie dopuszczą klubu do rozgrywek przez brak ugód, to może się okazać, że klub będzie niewypłacalny, ogłosi bankructwo i żaden zawodnik nie zobaczy już ani złotówki z zaległych kontraktów... takie to niestety chore środowisko, gdzie na kasę czeka się miesiącami, a niekiedy i dłużej, a zdarza się, że czasem i tak części nigdy się nie zobaczy...

A każdy agent to myśli przede wszystkim o tym jak przytulić prowizję za podpis...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2015, 15:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
i Chyliński i Kostek jeden sezon brali kase za nic a jeszcze klub za leczenie płacił Chylu odpłacił za to co dostał chociaż teraz też za darmo nie grał a ten Kostek niech myśli jak tu sie odpłacić nie myśle żeby teraz ktoś chciał za niego płacić. może mieć nadzieje że jeżeli forma będzie to pogra tutaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 34  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..