Dzisiaj jest 03 cze 2024, 23:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 31 gru 2006, 17:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sie 2006, 11:40
Posty: 100
Lokalizacja: z pufy
W temacie nie ma nic o sztamach cokolwiek to znaczy.Za pisanie nie na tamat na innych forach są jakieś konsekwencje. Ogólnie coniektórzy chyba za bardzo sie przejęli tym co zostało napisane przezemnie.Scuse me.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 15:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziś dzwoniłem do biura Śląska i oto najnowsze info o biletach:

- będą w sprzedaży od jutra lub pojutrza, kobieta powiedziała że to trochę późno, ale o ich "rozejście" się nie martwią ;)

- bilety będą w takiej cenie jak na ich mecz z Prokomem: 50 , 30 i 15 zł; gdzie i za ile? polecam stronę: http://www.slask.wroclaw.pl/cms/?id=101

- bilety będą w sprzedaży w restauracjach McDonald'sa: ul. Księcia Witolda 6 oraz
pl. Grunwaldzki 34

Jeśli więc wybieracie się na ten mecz, mam nadzieję że w większej liczbie, to radzę trzymać rękę na pulsie 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 15:37 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
Miejscowa juz zalatwiona od jakiegos czasu wiec jak nic nie wypadnie niespodziewanego to w niedziele melduje sie we wrocku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 17:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja jestem teraz chory a nie dawno mialem cos nie tak z noga i jadę pojutrze do Wrocka. Więc postaram się pójść na ten mecz

Pozdro!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 15:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Z tego co się orientuję, to pan Kulas został namaszczony przez Prezesa Krygiera do przydzielania biletów i miejsc w autobusie nie członkom KK TUR, tylko tym którzy zawsze jeżdżą.
Jak pamiętam współpracę z byłym Prezesem KS Turów, to aż łza się ciśnie do oka, że jemu zależało na współpracy z klubem kibica, a NOWY cóż, zamiata po swojemu :twisted: i w nosie ma grupę ludzi, która pokonała wiele przeciwności i barier aby być ze swoją drużyną i wypina się na nich pierwszorzędnie.
Nowy Prezes chce atmosfery u siebie na meczach ( kupił dmuchańce i trąby na powietrze, które notabene są fajne), ale to wszystko czego oczekuje od KK - oczekuje czarnej roboty, a jeżeli chodzi o wyjazdy, to mają jechać ci, którzy "jeżdżą zawsze" ( i nieważne w jakim stanie). W tym wypadku członkowie KK nie mają dla niego żadnego znaczenia, bo odebrał możliwość dokonywania zapisów członkowi Zarządu KK po to, aby dać ją swojej nieoficjalnej prawej? ręce.
Nie namawiam do niczego, bo to nie zawodnicy są winni, że mają takiego Prezesa, ale ta sytuacja dobitnie pokazuje w jak głębokim poważaniu Prezes ma członków Klubu Kibica przed najważniejszym spotkaniem rundy zasadniczej, przed rewanżowym spotkaniem derbowym Dolnego Śląska.
Pana Prezesa pozdrawiam, bo wiem, że czyta to forum (mimo, że na swojej oficjalnej stronie nie zgodził się nawet na umieszczenie odnośnika do linku forum KK TUR) i życzę miłego oglądania meczu "na żywo".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 16:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 gru 2006, 15:58
Posty: 24
Lokalizacja: Zgc
Grengo... odpowiedz mi na jedno pytanie-
Skoro autobusy zalatwia p. Jan, to dlaczego biletami mialby dysponowac prezes KK?? Z jakiej paki??? Z tego co mi wiadomo prezes KK, choc to nie jest pewne, to bardzo malo razy zalatwial autbosy na mecz.. wogole nie jezdzac na nie(mniejsza w to) ale po nagrode dla najlepszego KK w Polsce to juz warto bylo pojechac, bo TV, itd...

Z tego co tez mi wiadomo p. Jan zalatwil juz drugi autobus, gdzie cena to tylko bilet wstepu na mecz + ubezpieczenie.. (ale to nie jest pewne info)...

Tez mnie troche dziwi dlaczego KK nie jezdzi za swoja druzyna 500-700 km ( jezdza przewaznie ludzie nie zrzeszeni z KK!!), a wtedy gdy jest mecz jest najblizej, to robi sie nagle wielka napinka i wjezdza sie na wiele osob, bo nagle KK chce jechac na jakis mecz??!! Dlaczego tak sie dzieje??

Takie jest moje zdanie.. i prosze nie odbierac tego, ze mam cos do KK, wcale nie!! Nasz KK robi naprawde wspaniala atmosfere na meczach!!
Pozdrawiam Kibiców Turowa oraz fanow basketu ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 17:30 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2006, 10:37
Posty: 67
Lokalizacja: Zgorzelec
mm pisze:
Z tego co mi wiadomo prezes KK, choc to nie jest pewne, to bardzo malo razy zalatwial autbosy na mecz.. wogole nie jezdzac na nie(mniejsza w to) ale po nagrode dla najlepszego KK w Polsce to juz warto bylo pojechac, bo TV, itd...

Z tego co tez mi wiadomo p. Jan zalatwil juz drugi autobus, gdzie cena to tylko bilet wstepu na mecz + ubezpieczenie.. (ale to nie jest pewne info)...



to jednak chyba mało jeszcze wiesz. :twisted: Skoro nie znasz szczegółów to najpierw dokładnie sie dowiedz a następnie wypowiadaj się (MOŻE CHOCIAŻ JEDNO PEWNE INFO). :lol:

mm pisze:
Tez mnie troche dziwi dlaczego KK nie jezdzi za swoja druzyna 500-700 km ( jezdza przewaznie ludzie nie zrzeszeni z KK


Sprawdź kto jeździ i wypowiedz się jeszcze raz. :smt082

Jeżeli próbujesz cokolwiek pisać to staraj się nie fantazjować a używać sprawdzonych informacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 17:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
mm: widać, że Twoja wiedza jest niepełna, tzn. Twoim zdaniem wszystkie autobusy dotychczas załatwiał p.Jan. HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli tak sądzisz, to jesteś w ogromnym błędzie. Wielokrotnie gdy ja i mój poprzednik piastowaliśmy funkcje w zarządzie KK p.Jan twierdził, że ma sponsorów, którzy tylko czekają na nr konta KK TUR. Zapewniam, że od chwili uzyskania takowego p.Jan jakby dostał amnezji i nie było już sponsorów. Więc nia znając spraw do końca nie wypowiadaj się na niektóre tematy.
Jeżeli chodzi o wyjazdy, to nie każdy dysponuje czasem. Natomiast na pytanie dlaczego teraz KK nie jeździ odpowiem krótko:
bo zawiązała się grupa wyjazdowa, która mało kiedy informuje o wyjazdach ( chyba, że brakuje im ludzi do uzupełnienia autobusu), a załatwianie autobusu, w którym pojechałoby może ze 20-30 osób mija się z celem. Ponadto p.Jan nie wiedzieć czemu jest w oczach Prezesa osobą uprzywilejowaną i ma pierwszeństwo w otrzymywaniu biletów na meczach wyjazdowych, tak więc załatwienie kolejnej grupie kibiców biletów na obcej hali bez porozumienia międzyklubowego jest prawie niemożliwe.

Osobiście nie mam nic do słów krytyki o ile jest ona konstruktywna, ale Twoja wiedza wymaga uzupełnienia. O ile poznasz racje obydwu stron, to wtedy wyrażaj własne.

Do p.Jana nie mam nic poza jedną sprawą, która jest moją słodką tajemnicą a w poprzedniej wypowiedzi chciałem pokazać tylko, że jak Prezes tak zabiega o współpracę z KK jak w przypadku tego meczu i kolesiostwa z p.Janem, to niech p.Jan robi mu atmosferę na meczach w Zgorzelcu.

Ja oczywiście dalej będę dopingował drużynę, bo prezesi się zmieniają a my kibice jesteśmy tu od zawsze i na zawsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 18:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
powiem tak, ze to troche dziwne jest robienie tzw. grupy wyjadowej a nie ogłoszenie dla wszystkioch ale coz - ktos jeździ na mecze to sie chwali tylko szkoda ze trudnu ludziom spoza grupy sie wybrać. druga sprawa to zapisy na wyjazd do wrocka - wpadam w srode do kiosku (wiadomo gdzie) bo napis wisi ZAPISY NA WYJAZD wiec wchodze z wielka nmadzieja a tak nie da rady sie dogadać bo Ś...... nie ma głowy w tym momencie do pisania i mówi przyjdź jutro - wpadam rano przed szkołą to akurat zapisuje sie pewna osoba a jak jak chce to odpowiedź wpadnij po obiedzie bo jestem zmęczony - grzecznie ide do szkoły - wapdam po szkole a tu psikus - miejsc nie ma juz - przyjdx w piątek moze sie zwolnią
fajny był pomysł zeby przed centrum wyatwic telebim bo sądze ze dużo ludu by wpadło
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 19:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 gru 2006, 15:58
Posty: 24
Lokalizacja: Zgc
do grengo i grubyJGZ: ok, spokojnie Panowie. moze i nie wiem wszystkiego dokladnie, po prostu tyle co uslyszlem, to napisalem... wiec luz... Mam nadzieje,ze pojedzie grupa Kibicow i zrobi wspaniala atmosfere na Orbicie, a Turów wygra ten mecz!!

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 19:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Z tego co pamiętam kiedyś już coś takiego było i dużo osób było - teraz też by się przydało


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 21:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Ok mm nie mam żalu, ale szkoda, że nie potrudziłeś się aby dowiedzieć się więcej.
Peace.
Ja mam również nadzieję, że wygramy. Będę we Wrocku ale niestety nie z grupą wyjazdową, bo Były Prezes KK, to dla nich nikt. Ale załatwiłem sobie bilet i będę jednym z niewielu członków KK obecnych ciałem na tym meczu.
I nie muszę nikomu wchodzić w ... ani nie wiadomo jak dziękować za możliwość wzięcia udziału w tym widowisku sportowym. A osobie przychylnej mi w pozyskaniu biletu podziękuję osobiście i bez zobowiązań.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 1:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Bilety są od dziś w sprzedaży !!!

więcej info na: http://www.slask.wroclaw.pl/cms/?id=461 ... libsetid=1

Ja na mecz się wybieram :grin:

Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 10:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 sty 2007, 10:00
Posty: 1
Lokalizacja: Zawidów
Witam. Jak ktoś będzie miał do sprzedania bilet na niedzielkę to chetnie kupię.

[ Dodano: Czw Sty 04, 2007 11:23 am ]
Moj numer telefonu: 609 692 070


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sty 2007, 15:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Z tymi biletami to kpina !!!

O godz. 8.00 zaczęła się sprzedaż - 90% biletów juz zarezerwowanych !!!
Udało mi się nabyć taki za 50zł - na taki mecz, derby to się już zapożyczę pomyslałem ;-)

A nasz KK bedzie chyba siedział w odległym sektorze H - info z oficjalki śląska:
Cytuj:
2007-01-04 13:10:20
Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych posiadacze karnetów w sektorze H proszeni będą o zajęcie miejsc na najbliższym meczu w sektorze G. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.
SSA Śląsk Wrocław


Co by nasz doping nie był zbyt słyszalny , a ich KK siedzi przy samym parkiecie - bodajże w sektorze B lub C. Ale nic to - liczy się gra, a nie machinacje - wygra lepszy TURÓW ! ! ! :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..