Dzisiaj jest 16 cze 2024, 11:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna

Z kim zagramy w 1/2 PlayOff ?
Czas głosowania minął 13 kwie 2009, 20:10
Kotwica 19%  19%  [ 6 ]
Czarni 81%  81%  [ 25 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 12:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 paź 2008, 14:29
Posty: 10
Lokalizacja: Majorka
Zapowiada sie ciekawa i wyrownana rywalizacja. To bedzie 7 ciezkich meczy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 12:30 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
ladne ceny biletow
30-stojacy
40-siedzacy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 12:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
ceny ładne bo to są ceny za 2 mecze


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2009, 12:35 przez saviol22, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 13:36 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2009, 13:54
Posty: 58
Lokalizacja: Zgorzelec
na youtube znalazłem coś takiego : http://www.youtube.com/watch?v=5y4OTkgF7iQ .

Też musimy Czarnym zgotować piekło w Zgorzelcu ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 14:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Takie ceny za dwa mecze są BARDZO ATRAKCYJNE!
Gratulacje dla prezesa za taki ruch. Teraz już nikt nie może narzekać, że cena jest zaporowa itd. Warto też rozreklamować te atrakcyjne bilety w kopalnio i elektrowni - coby dużo osób się o tym dowiedziało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 16:28 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2009, 7:52
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
mówiłam że pewnie podskoczą ceny i nikt mnie nie słuchał :)


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2009, 16:29 przez kwiatek1991, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 16:36 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
kwiatek1991 pisze:
mówiłam że pewnie podskoczą ceny i nikt mnie nie słuchał :)


Nie podskoczyly jezeli planujesz isc na 2 mecze ;) przy 40 zl za 2 mecze nie oplacalo sie kupowac karnetu ;P Cena naprawde powalajaca . Ktos sie orientuje czy w tym sezonie beda prezenty dla kibicow w postaci koszulek ?

Mam nadzieje ze teraz juz nie bedzie wolnych miejsc na hali i sporzadzimy Czarnym ,,pieklo'', a goracym dopingiem pomozemy naszym w 2 waznych zwyciestwach .


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2009, 16:39 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 16:59 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2006, 10:53
Posty: 56
Lokalizacja: II Armii
Cytuj:
Zgorzelec, 10.04.2009
Ważne informacje przed meczem z Energą Czarnymi

PGE Turów Zgorzelec rozpocznie rywalizację z Energą Czarnymi Słupsk w hali przy ul. Maratońskiej 2 już 19 kwietnia o godz. 20.30, a kolejny mecz, także u siebie, rozegra 21 kwietnia o godz. 18.00.

Od środy, tj. 15 kwietnia, rozpocznie się przedsprzedaż biletów na oba mecze. Wejściówki będzie można nabyć w godz. od 9.00 do 16.00 w siedzibie klubu oraz w dniu meczu w kasie Centrum Sportowo Rekreacyjnego odpowiednio od godz. 19.00 w niedzielę i 16.30 we wtorek.

Ceny biletów na półfinały wynoszą:
- miejsca stojące - 30 zł
- miejsca siedzące - 40 zł


Jeśli ktoś z tego tekstu wnioskuje, że to jest cena za dwa mecze to gratuluję.

Tak dla porównania
Cytuj:
Zgorzelec, 31.03.2009
Ceny biletów na mecz z AZS

W środę rusza sprzedaż biletów na dwa pierwsze spotkania rundy play-off, w których PGE Turów zmierzy się z AZS Koszalin.

Wejściówki będzie można nabyć:
- w środę, tj. 01.04., w biurze KKS Turów Zgorzelec w godz. 12-16
- w czwartek, tj. 02.04., w biurze KKS Turów Zgorzelec w godz. 9-16
- w piątek (dzień pierwszego meczu) i w sobotę (dzień drugiego meczu), tj. 03.04. i 04.04., w kasie Centrum Sportowo Rekreacyjnego od godziny 17

Bilety siedzące kosztują 35 zł, a stojące 25.


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2009, 17:02 przez te4nik, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 17:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Oni nam [shadow=red]piekło[/shadow] a my ich na [shadow=green]zieloną[/shadow] tawkę. Pomysł z zielonym kolorem bardzo dobry, ale z tym trzeba dotrzeć do wszystkich, którzy na mecze chodzą. Nie wszyscy neta czytają. Pomysł z wszelkiego rodzaju "przeszkadzajkami" jak najbardziej- byle by nie wyszło jak podczas skoków narciarskich. Dobrze by było aby stworzyć WIELKI TUMULT bez względu na wynik, czy przy stanie +20 dla Turowa, czy przy -1.
Co do samej konfrontacji z Czarnymi. Dużo rozegra się w głowach zawodników. Zespół, który wygra mentalnie, wygra wojnę. I tutaj:
1. Turów ma w składzie weteranów, zaprawionych w bojach. A play-off to czas weteranów. Dragisę motywować nie trzeba, on sam będzie motywował innych. Pod koszem łata dziury w obronie jak mało kto. Tyus Edney- czy jest w lidze zawodnik z tak bogatym CV? Czy był w ogóle w naszej lidze taki zawodnik? Tyus nie musi ( jest zawodnikiem spełnionym) On może. Liczę na jego profesjonalizm i że pociągnie zespół- jego mam nadzieję interesuje tylko najcenniejszy kruszec- złoto. Krzysztof Roszyk- wiele lat na polskich parkietach i najlepszy plaster. Ostatnio trochę jakby spoczął na laurach ale myślę, że to cisza przed burzą i obojetnie kogo Krzysiek będzie pilnował Bennett, Bakic,Burks- będzie miał piekło. Marcin Stefański- przez kibiców może niedoceniany ale ja myslę, że właśnie teraz przyjdzie czas Marcina- to też weteran na swój sposób. Twardy i nieustępliwy i takiego chciałbym go zobaczyć. Nie wiem czy można weteranem nazwać Damira Miljkovica, ale doswiadczony to już zawodnik. Drobnjak, Edney, Roszyk, Stefański- a ilu weteranów mają Czarni? Z takim bagażem doswiadczeń jak w/w. Sroka? Cesnauskis?Barlett?
2. Po przyjściu Edneya i Stefańskiego do dnia dzisiejszego Turów ma najlepszy bilans ze wszystkich drużyn ( nie liczę wyników przed ich przyjściem bo teraz to zupełnie inny zespół).Bilans ten jeżeli dobrze liczę to 9 zwycięstw i jedna porażka z Kotwicą w PP. W rundzie zasadniczej Turów był najlepiej broniącym zespołem w lidze- tracił średnio najmniej punktów. To statystyka- ale jakieś przełożenie uważam ma, tym bardziej, że obroną wygrywa się serie- mistrzostwo, atakiem pojedyncze mecze.
3. Czarni mają wiecej meczów rozegranych i tu może Pan Romański mówić, że to bez znaczenia. Przy dużej intensywności gry Turowa 4 mecze wiecej ( 2:1 z Basketem w pre play off, 3:1 z Kotwicą w 1/4) powinny się odbić na drużynie ze Słupska. Trzeba to wykorzystać
4. Chris Daniels- jeżeli utrzyma formę to nie wiem czy jest ktoś w zespole Czarnych, kto może go zatrzymać. Na jego pozycji gra Kenzo( po kontuzji) Sroka (fizol-drewno) i Barlett.
Może inni zauważą inne przewagi Turowa.

Reasumując. Nie widzę na żadnej pozycji jakiejś przewagi Czarnych. Ale tutaj wygrywa drużyna a nie pojedyńczy zawodnicy. Czarni muszą raz wygrać w Zgorzelcu aby awansować do finału.Na pewno będa się starać i im motywacji zabraknąć nie powinno
Nie pozwólmy im na pokonanie Turowa w naszej hali!!!!!.

[ Dodano: Sob Kwi 11, 2009 6:15 pm ]
trawkę :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 17:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
hakunamakata pisze:
Na jego pozycji gra Kenzo


oczywiście mowa o Mateo Kedzo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 19:11 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Co do tych koszulek:
A więc moim zdaniem powinno być tak jak w tamtym sezonie,czyli klub na pierwszy mecz z Czarnymi przygotowuje nam kibicom koszulki które będą rozdawane w holu.Powinny one być z jakimś hasłem podobnym do tego z zeszłego roku,oraz wszystkie w kolorze zielonym,bo tak jak napisał paawlus czarny jest zbyt ponury i poważny.Jeżeli udało się w tamtym roku znaleźć sponsora na te koszulki to myśle że w tym roku też nie będzie problemu tym bardziej że drużynie idzie.Myślę że to lepszy pomysł ponieważ większość ludzi założy zieloną koszulke bo i tak dostanie ją na hali.Oczywiście całą akcje pt.:Wszyscy na zielono trzeba by było rozgłośnić choćby na ksturow.pl i zgorzelec.info.Co do balonów to też należ wziąć wzorzec z ubiegłorocznych finałów kiedy to baloniki rozdały tuż przed prezentacją nasze cheleaders dla kk tur i sektoru IV.Myśle że te pomysły trzeba przedstawić Panu Michalskiemu i tu proźba do Grengo.Trzeba zgotować Czarnym piekło i pomóc naszym chłopcom w awansie do finału.Musimy pokazać że my kibice zgorzeleccy to też jedna wielka rodzina.Możemy pokazać całej Polsce(dwa pierwsze mecze w Zgorzelcu w Tvp Sport)jak wygląda prawdziwy doping


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 19:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 kwie 2009, 18:55
Posty: 47
Lokalizacja: wybrzeże słowińskie
Witam ze Słupska. Muszę hakumamatata niestety Cię zmartwić - nieznani w Zgorzelcu zawodnicy ze Słupska (Kedzo, Bakic, Booker czy Burks) mają duże doświadczenie. Nie będę Cię wyręczał w googlaniu, ale przytoczę tylko nazwy drużyn, w których grali powyżsi: Memphis Grizzlies, Olimpia, Split, Fenerbahce, Buducnost. Sądzę, że wiesz, że te kluby grały w Eurolidze i Eurocup. Dwa lata Burksa w NBA też były dla niego niezłą szkołą.
Niestety mam też świadomość, że Wasz skauting działa lepiej i sztab szkoleniowy wie jaka jest siła naszych młodzieżowców: Leończyka czy Malesy (w drugiej kwarcie i nie tylko). Porównując składy widzę tylko lekką przewagę w Waszym teamie. U nas grająca ławka to 10 graczy, u Was chyba 11. Ale z zieloną trawką bym nie przesadzał bo rozstrzygnięcie w tych półfinałach może być każde.
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 20:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam kibica Czarnych. Nie dziw się, że mniej interesuję się zawodnikami Czarnych i znany mi jest tak naprawdę Bennett i Barlett, których znam z polskiej ligi, a którzy kariery w świecie nie zrobili, chyba, że na uniwerku, Cesnaskis- Litwa i wcześniej Cypr, no i oczywiście Wasz najbardziej doswiadczony Antonio Burks z przeszłością w NBA- m.in. Miami i m.in Crvena Zvezda. Center Booker grał fakt w Turcji, ale co tam grał a Kedzo i Bakic poza epizodem w Grecji grał chyba tylko na Bałkanach, albo az na Bałkanach. Tak czy siak para Antonio- Bojan robi na mnie najwieksze wrażenie, ale wystarczy, że napiszę CV ( nie pamietam wszystkich klubów ) jednego zawodnika Turowa-Indiana, Sakramento, Celtics, Benetton, Żalgiris, Lottomatica, Cajasol, Olimpiacos no i Turów, który tez w pucharze grał+Panionios, Dynamo St Petersburg i Spartak Władywostok- innego zawodnika i Alba i Olimpia L. Drobnjaka, to chyba jednak Turów ma "ładniejsze CV". Nie o to chodzi aby sobie coś udowadniać. Chris Daniels grał w lidze holenderskiej przed Kotwicą, a jest teraz najlepszym zawodnikiem Turowa i Cv bogatego nie ma.
Uważam, że mamy lepszych zawodników, bardziej doswiadczonych,mamy przewagę parkietu, jesteśmy na fali, jest chemia w zespole i mamy Edneya w składzie i powinniśmy Czarnych na wakacje wysłać dość szybko. Ale tak jak piszesz parkiet zweryfikuje wszystko.

[ Dodano: Sob Kwi 11, 2009 10:07 pm ]
Ciekawostką jest fakt, że w Czarnych gra duzo zawodników na B-Bannett, Bakic, Barlett, Burks, Booker - może tu tkwi jakiś myk :lol: Okorna. Brakuje mi Bryndala


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 21:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 kwie 2009, 18:55
Posty: 47
Lokalizacja: wybrzeże słowińskie
Z tym na B masz rację :)
U nas też jest chemia i chęć gry dalej. Oglądam właśnie Wasz mecz trzeci z AZS. I muszę powiedzieć, że nasza druga piątka jest chyba równiejsza. Nie mówię już o młodzieżowcach. Bochno w porównaniu z Malesą i Leończykiem to, że zacytuję Dylewicza "okręgówka". U nas jest jeszcze zapomniany ostatnio Dutkiewicz. Druga kwarta będzie dla Was problemem. Fakt - Daniels jest naprawdę w runie. Co do tego kto ile grał to naprawdę polecam google :) Przejrzałem poprzednie kluby Waszych graczy i poza Edneyem to niestety doświadczenie w grze w playofach (np. lig tureckiej, adratyckiej, słoweńskiej...) jest po naszej stronie. Bennett w porównaniem z Harrisem też po uniwerku lepiej odnalazł się w Europie. Gorzej pod koszem bo Omar niestety po przygodzie letniej z NBA w domu na Florydzie nie jest tym samym graczem co w poprzednich sezonach PLK.
Masz rację - parkiet wszystkie nasze wątpliwości rozstrzygnie.
Pozdrawiam i zapraszam na wybrzeże - nie tylko na mecze, ale także na wakacje ;)

po edycie: "Miami i m.in Crvena Zvezda" ona tam nie grał :)


Ostatnio zmieniony 11 kwie 2009, 21:38 przez piaskowe wydmy, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 23:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 kwie 2009, 23:57
Posty: 30
Lokalizacja: Wrocław/Zgorzelec
piaskowe wydmy pisze:
Porównując składy widzę tylko lekką przewagę w Waszym teamie. U nas grająca ławka to 10 graczy, u Was chyba 11. Ale z zieloną trawką bym nie przesadzał bo rozstrzygnięcie w tych półfinałach może być każde.
Pozdrawiam.


Turów w czterech, góra pięciu. Zakład o flaszkę? ;)

Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..