Dzisiaj jest 16 cze 2024, 9:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Następna

Z kim zagramy w 1/2 PlayOff ?
Czas głosowania minął 13 kwie 2009, 20:10
Kotwica 19%  19%  [ 6 ]
Czarni 81%  81%  [ 25 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 19:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
tak nierówno grającego Turowa to my jeszcze chyba w ekstraklasie nie oglądaliśmy, tak jak w tym sezonie... Czarni o mały włos wykorzystali nasze 4 przewinienia w ostatniej kwarcie, które Turów miał na koncie już od 6.24 na zegarze, w porę się ktoś opamiętał, a Sroka nie trafiał osobistych przy faulu za 3 punkty... wielkie brawa i pokłony w stronę Krzysia Roszyka i MAN OF THE PLAY-OFF - Chris'a Daniels'a!!! Dzisiejsze double-double - IMPONUJĄCE!

co do kibiców... chciałbym przemilczeć, ale się nie da!

Dzisiejsze NA KOLANA - ja gratuluje komuś inteligencji, ale chyba ktoś nie widział zegara i nie wie jaki jest stan rywalizacji w tym półfinale... żenujące zniżanie się do poziomu kibiców ze Słupska i przede wszystkim trzeba wiedzieć, w jakich momentach powinno się wykrzykiwać hasło - na kolana...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 20:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2006, 17:57
Posty: 20
Lokalizacja: Zgorzelec
Dzieki Bogu, że Witka złapał 5-ty faul. Przecież Turkiewicz nawet nie pomyślał żeby w czwartej kwarcie wpuścić Danielsa... ręce opadają i powoli zgadzam się z opiniami, że Turkiewicz ma rozpisaną cała rotacje a to wpuszczenie Stefana w pierwszej kwarcie to był "wypadek przy pracy". No ale wygraliśmy. Oby tak dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 20:11 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2009, 7:52
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Szymański powiedział że Alex'sowi nic nie jest ale i tak go zawieźli na obserwacje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 20:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
miałem się nie wypowiadać na temat pana kapitana S. Żyłka mu jednak puściła i nie wytrzymał pyszcząc do Drobniaka. Tak się zachowuje profesjonalista? Sraka, nie Sroka, a kapitanem to może był - jak bawił się z kolegami w załogę G.
Brawo Daniels - double-double jak się patrzy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 20:23 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Dzisiejszy mecz to wielkie emocje.Myślę że nie byłoby ich tak wiele gdyby nasi zawodnicy podeszli do tego spotkania bardziej skoncetrowani,ze sportową złością.Dopiero zmianę w podejściu zawodników zauważyłem w trzeciej kwarcie kiedy wyszli na boisko bardzo''nabuzowani'.Druga połowa to przede wszystkim znakomita obrona Turowa dzięki której powstało wiele kontrataków oraz strat Czarnych.Bardzo dobra gra w ataku jak i w obronie Damira,wielką robote wykonał Krzysiek Roszyk no i trzeba też wyróżnić Danielsa.Co do upadku Harrisa to faktycznie wyglądało to źle.Jednak potem jak wrócił nasz maser Maciek zauważyłem że pokazuje do Dragisy że jest wszystko jest w porządku,więc myślę że powinno być dobrze.Teraz w sobotę czeka nas trudna przeprawa,bo Czarni na pewno nie odpuszczą do końca.Mam nadzieje że grupa naszych kibiców która jedzie do Słupska da z siebie wszystko,bo doping naszym zawodnikom będzie potrzebny taki jak dzisiaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 20:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 kwie 2009, 15:24
Posty: 12
Lokalizacja: Słupsk
Nie mogę przeboleć tego meczu. Chyba każdy z Was zgodzi się ze mną że w 1 połowie Turów grał straszny piach. Nie chodzi nawet o +11 dla Czarnych ale o obraz gry. Nic nie zapowiadało odmiany. A w przerwie stało się z Czarnymi to co mniej więcej z Turowem między 1 a 2 meczem w Słupsku. Za wcześnie uwierzyli że jest po meczu. A Turów został pobudzony do walki. Na początku 3 kwarty 3-4 proste straty zakończone kontrami Turowa i się Czarni ugotowali. Szkoda, bo mogliśmy ten mecz wygrać. No ale gra się toczy dalej. Nawiasem mówiąc tak krytykowaliście Waszego Turkiewicza a nasz Okorn też dziś ostro dał ciała. Najpierw pozwolił się rozprężyć zawodnikom a potem widząć że Booker daje sobie skakakć po głowie nie zdjął go i zajechał w ten sposób. A o co mu chodzi z Barlettem to nie mam pojęcia. Obraził się na niego czy co? No ale było, minęło. W sobotę kolejny mecz i na nim trzeba się skupić. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 21:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Tomczan pisze:
Może Waćpan naszego KK spełni obiecanki-cacanki ???

Schowaj sobie te uszczypliwości w kieszeń...bez komentarza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 21:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 paź 2008, 14:29
Posty: 10
Lokalizacja: Majorka
Harris zagra w sobote?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 21:21 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Cytuj:
Cieszy mnie bardzo otrzymana przed chwila informacja :smt026 Jest wyjazd do Słupska! Koszt wyjazdu tylko 3 zeta! liczy sie kolejność zapisów u Świstaka!!! Cieszy taka decyzja! Brawo!!! :lol:


No i ciekawe komu go zawdzięczacie, pewnie Waszym działaniom. Brawo!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 21:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
Dzisiejsze NA KOLANA - ja gratuluje komuś inteligencji, ale chyba ktoś nie widział zegara i nie wie jaki jest stan rywalizacji w tym półfinale... żenujące zniżanie się do poziomu kibiców ze Słupska i przede wszystkim trzeba wiedzieć, w jakich momentach powinno się wykrzykiwać hasło - na kolana...


Bez urazy Adaś...ale siedzisz sobie w tym swoim wilgotnym dołku na wyspach i pewnie śledziłeś mecz w necie...na hali było gorąco...nawet bardzo...nie można mieć żalu do kibiców o to że odpłacili Czarnym za miłe pożegnanie po 4 meczu..przy takiej atmosferze nikt nie myśli o tym czy zniża się do poziomu kibiców Czarnych czy też nie...wyluzuj trochę bo straszne rzeczy się z Tobą porobiły u tych fajfokloków zakichanych...dawaj do Zgorzelca i wrócimy Cię na odpowiednie tory ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 21:31 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wracając do dzisiejszych wydarzeń na hali uważam, że teraz nie wolno już Czarnym w żaden sposób odpuszczać. To już nie jest czas kalkulacji - to walka o finał i jeżeli nasi odpuszczą w Słupsku, to nie sądzę aby Czarni odpuścili u nas w meczu nr 7. Tak więc do boju i niech wygra Turów.
Z ostatnich informacji jakie posiadam o Harrisie, to został przewieziony do Goerlitz na rezonans, który wszystko powinien wyjaśnić, choć w szatni wyglądał na już zupełnie OK.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 21:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
jaro28, spoko mecz obejrzałem sobie na takim kanale jak TVP Sport :P który u five o'clock-ów mam i se czasami włączę :P

przestawisz mnie niedługo na odpowiednie tory, ja po prostu z NA KOLANA mam wrażenie, że przy prowadzeniu więcej niż 20-toma punktami powinno się krzyczeć, ale jak dla Was +5 starczy to żal.pl 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 21:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 19:17
Posty: 611
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Schowaj sobie te uszczypliwości w kieszeń...bez komentarza.



To nie jest uszczypliwość tylko fakt a na takie fakty trzeba dużej kieszeni ,a jak wiesz aż tak wielki jak Ty nie jestem i nie mam tak wielkiej kieszeni.Schowaj więc komentarz do swojej.
BEZ ODBIORU


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 22:45 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Uffff..... jest 3:2, teraz trzeba się skoncetrować na meczu w sobote i go wygrać.... bo jeżeli doprowadzą do 7 meczu to wszystko może się zdarzyć......

Co do dzisiejszego meczu to oglądając go w I połowie odnioslam wrażenie, że nasi grali bez woli walki, tak jakby byli tam za karę na tym boisku.... Kiepska gra w tej części spotkania naszej drużyny........ na szczęście w II polowie to był juz inny Turow, obrona funkcjonowala tak jak należy - taka obrone chcialabym oglądać jednak przez cały mecz. Krzysiu Roszyk rewelacyjny "plaster".... umilal "życie" Czarnym. 3 kwarta to można powiedzieć ze genialny występ głownego aktora jakim był Daniels..... naprawde wielki szacun za dzisiejszy mecz..... ]:->
Nerwy Sroki, że nie dane mu było dzisiaj rozwinąc skrzydeł i jego mina..... naprawde bezcenne.... :D

Teraz jedziemy do Słupska, musimy głośno dopingować naszych chłopców i "pomóc" tym w wgranej....... LET'S GO TURÓW LET'S GO


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 23:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
szamo pisze:
NA KOLANA mam wrażenie, że przy prowadzeniu więcej niż 20-toma punktami powinno się krzyczeć, ale jak dla Was +5 starczy to żal.pl 8)


Szamuś akurat było 11-oma i 56 sekund do końca więc chyba inny mecz widziałeś? (Pytanie retoryczne- jak to będzie po angolsku?) :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..