Dzisiaj jest 15 cze 2024, 23:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Z kim zagramy w 1/2 PlayOff ?
Czas głosowania minął 13 kwie 2009, 20:10
Kotwica 19%  19%  [ 6 ]
Czarni 81%  81%  [ 25 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2009, 23:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
co do kibiców... chciałbym przemilczeć, ale się nie da!

Dzisiejsze NA KOLANA - ja gratuluje komuś inteligencji, ale chyba ktoś nie widział zegara i nie wie jaki jest stan rywalizacji w tym półfinale... żenujące zniżanie się do poziomu kibiców ze Słupska i przede wszystkim trzeba wiedzieć, w jakich momentach powinno się wykrzykiwać hasło - na kolana...


Szamo....czyżby "zapomniał wół jak cielęciem był"?

To był mecz na żywo, emocje... wystarczy wtedy "iskra" żeby reszta podchwyciła i poszla "za ciosem".
Ja rowniez nie popieram zniżania się w tej kwesti do kibicow ze Słupska..... ale naprawde bedąc tam na hali można było ulec większości......
Przypomnij sobie mecze jak jeszcze kibicowales na naszej hali.... nigdy Cie nie ponioslo w emocjach...... byles taki "grzeczny"?? Nie wydaje mi się.....
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 7:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
jaro28 pisze:
dawaj do Zgorzelca i wrócimy Cię na odpowiednie tory

brzmi groźnie
Szamo będzie to raczej seven o'clock i "na kolana" nabierze tu innego znaczenia.

Baj de łej w temacie Turów - Czarni to gratuluję Turkiewiczowi - Q2 Bennetta kryje najpierw Stefański, a potem Bochno


Ostatnio zmieniony 30 kwie 2009, 7:28 przez qba, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 10:55 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 gru 2006, 10:05
Posty: 155
qba pisze:
Baj de łej w temacie Turów - Czarni to gratuluję Turkiewiczowi - Q2 Bennetta kryje najpierw Stefański, a potem Bochno


A od czego jest Stefanski w tej druzynie? Chyba glownie od obrony co? Natomiast Bochen pomimo tego ze wszyscy jada go na tym forum z gory na dol, jest niezlym obronca i nie daje sie objezdzac za bardzo przeciwnikom, tylko ze to malo kto zauwaza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 13:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Naszą rywalizację z Czarnymi najlepiej oddają słowa Jarosława Posioła po 1 meczu: "Ten półfinał jest tak nieprzewidywalny jak rosyjska ruletka".

To, że Daniels zagrał wybitnie (w końcu!) wszyscy doceniają, ale bez bardzo dobrej gry Turka na nic by się to zdało! Thanks a lot John!

Tę rywalizację trzeba zakończyć w Słupsku! Nie ma co się oglądać na jakieś przewagi parkietu i tym podobne bzdury. Trzeba wyjść w pełni skoncentrowanym i umotywowanym, gryźć parkiet, kontrolować mecz, narzucić swoją grę i dopiero po ostatnim gwizdku cieszyć się z wygranej!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 13:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
ano dobrze powiedziane, chwała Johnu Turku!
szczerze mówiąc jak w pierwszych sekundach złapał przewinienie, już sie bałem, że zaraz będzie po chłopie, a tymczasem nie wiem, czy jeszcze jakies później dostał?
no i Alexu Harrisu też chwała!
to jak rozkwitł na playoffy jest aż nieprawdopodobne patrząc na resztę sezonu, ale tak podobno miało być. tylko zdrowia mu życzyć!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 14:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 gru 2008, 11:20
Posty: 485
Lokalizacja: Świecie/JG/Zgorzelec
Alex wyszedł ze szpitala i są wielkie szanse, że zagra w sobotę... więcej na stronie http://ksturow.pl/turow.php?str=1&news=300


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 18:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Odnosząc sie do wczorajszego meczu i zdarzenia z Harrisem -mam nieodparte wrazenie że opieka medyczna mocno kuleje.Upadek Alexa wygladał bardzo kiepsko,jego wyglad po upadku koszmarnie.Człowiek z całym impetem upadł na plecy a co za tym idzie niekontrolowanie wyrżnął głowa w parkiet.Gość przez moment sie zwija a później jest juz tylko gorzej.Zastanawiam sie czy w takich przypadkach nie powinno sie przede wszystkim stosowac kołnierza ortopedycznego a chwile później gośc powinien(wg mnie)wylądowac na noszach.Wleczenie,czy tez ciagniecie Harrisa(złożenie go prawie w pół) ,po takim zdarzeniu,nie powinno miec miejsca.Jak dla mnie istniało wielkie prawdopodobienstwo ze przy takim upadku mógł nabawic sie powaznej kontuzji kregosłupa,wiec taki sposób przenoszenia jest karygodny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 18:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
joro pisze:
A od czego jest Stefanski w tej druzynie? Chyba glownie od obrony co?


Oczywiście, że tak...ale nie zawodniku tak szybkim jak Demetric...facet w kilku akcjach minął go już w pierwszym kroku...Stefański jest walczakiem i dobrym obrońcą..ale nie ma szans w starciu z tak szybkim graczem jak Demetric


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 19:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 kwie 2008, 8:24
Posty: 48
Lokalizacja: zgorzelec
Tomski pisze:
Odnosząc sie do wczorajszego meczu i zdarzenia z Harrisem -mam nieodparte wrazenie że opieka medyczna mocno kuleje.Upadek Alexa wygladał bardzo kiepsko,jego wyglad po upadku koszmarnie.Człowiek z całym impetem upadł na plecy a co za tym idzie niekontrolowanie wyrżnął głowa w parkiet.Gość przez moment sie zwija a później jest juz tylko gorzej.Zastanawiam sie czy w takich przypadkach nie powinno sie przede wszystkim stosowac kołnierza ortopedycznego a chwile później gośc powinien(wg mnie)wylądowac na noszach.Wleczenie,czy tez ciagniecie Harrisa(złożenie go prawie w pół) ,po takim zdarzeniu,nie powinno miec miejsca.Jak dla mnie istniało wielkie prawdopodobienstwo ze przy takim upadku mógł nabawic sie powaznej kontuzji kregosłupa,wiec taki sposób przenoszenia jest karygodny.

Dokładnie masz rację procedury w jasny i wyraźny sposób określają że przy takim upadku istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia kręgosłupa, a więc powinien być założony kołnierz ,a oprócz tego powinien być przenoszony na desce.


Ostatnio zmieniony 30 kwie 2009, 19:08 przez arr998, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 19:45 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Ajj to jest najgorsze jak ktoś kogś przyucza do zawodu :/ Ludzie oni kończyli studia medyczne żeby być ratownikiem!! Więc na pewno wiedzą jak powinny wyglądać procedury :) A poza tym rozmawiałem z ratownikiem i mówił że zanim go wynieśli Alex już się przebudził i próbował sam wstawać :) Także bez obrazy ale zostawmy ratownikom medycynę , sędzią sędziowanie itp itd :P


Ostatnio zmieniony 30 kwie 2009, 19:46 przez BR3MEK, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2009, 20:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sie 2006, 11:40
Posty: 100
Lokalizacja: z pufy
Tomski pisze:
Odnosząc sie do wczorajszego meczu i zdarzenia z Harrisem -mam nieodparte wrazenie że opieka medyczna mocno kuleje.Upadek Alexa wygladał bardzo kiepsko,jego wyglad po upadku koszmarnie.Człowiek z całym impetem upadł na plecy a co za tym idzie niekontrolowanie wyrżnął głowa w parkiet.Gość przez moment sie zwija a później jest juz tylko gorzej.Zastanawiam sie czy w takich przypadkach nie powinno sie przede wszystkim stosowac kołnierza ortopedycznego a chwile później gośc powinien(wg mnie)wylądowac na noszach.Wleczenie,czy tez ciagniecie Harrisa(złożenie go prawie w pół) ,po takim zdarzeniu,nie powinno miec miejsca.Jak dla mnie istniało wielkie prawdopodobienstwo ze przy takim upadku mógł nabawic sie powaznej kontuzji kregosłupa,wiec taki sposób przenoszenia jest karygodny.
i jeszcze pan fotograf pchający sie z aparatem i cykający fotki bardzo pomagał w całej akcji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2009, 0:08 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 kwie 2009, 23:57
Posty: 30
Lokalizacja: Wrocław/Zgorzelec
BR3MEK pisze:
Ajj to jest najgorsze jak ktoś kogś przyucza do zawodu :/ Ludzie oni kończyli studia medyczne żeby być ratownikiem!! Więc na pewno wiedzą jak powinny wyglądać procedury :) A poza tym rozmawiałem z ratownikiem i mówił że zanim go wynieśli Alex już się przebudził i próbował sam wstawać :) Także bez obrazy ale zostawmy ratownikom medycynę , sędzią sędziowanie itp itd :P


1. Żeby być ratownikiem medycznym nie kończy się żadnych studiów, to nie lekarze!
2. Po takich wypadkach kołnierz i deska stosowane są także w pomocy osobom całkowicie przytomnym. Kilka miesięcy temu robiłem reportaż o niepełnosprawnych kibicach (piłkarskich), jeden z nich opowiadał mi, że podczas stłuczki samochodowej uszkodził sobie kręgosłup (ucisk kręgu na rdzeń), nie przeprowadzono prawidłowej diagnozy, on sprawę zbagatelizował i funkcjonował normalnie jeszcze przez około tydzień, po czym, podczas pływania w jeziorze, kręgosłup nie wytrzymał. Wózek do końca życia, musiałem mu pomagać odpalać papierosa. Tak więc po zdarzeniach gdzie zagrożony jest kręgosłup ostrożność nie zaszkodzi (umiejscowienie Harissa na desce i założenie kołnierza trwałoby z minute dłużej), a takie targanie jakie mu zafundowano na pewno nie pomoże.
3. Obejrzyj sobie to
http://www.youtube.com/watch?v=XDVllOyooc4
Tak to powinno wyglądać. Rudemu także nic się nie stało, po kilku godzinach wyszedł ze szpitala.

Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2009, 5:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
jaro28 pisze:
ale nie ma szans w starciu z tak szybkim graczem jak Demetric

no właśnie. Bennett nie jest wielkoludem więc nie musi mieć koło siebie wysokiego lecz szybkiego na nogach obrońcę, a takim jest Krzysiu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2009, 6:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Cytuj:
A poza tym rozmawiałem z ratownikiem i mówił że zanim go wynieśli Alex już się przebudził i próbował sam wstawać Także bez obrazy ale zostawmy ratownikom medycynę , sędzią sędziowanie itp itd

No to rzeczywiscie profesjonalni ratownicy jak sie przebudzil i probowal wstac to znaczy ze jest z kregoslupem jest ok. :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2009, 8:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
z8k pisze:
1. Żeby być ratownikiem medycznym nie kończy się żadnych studiów, to nie lekarze!


Żeby być ratownikiem medycznym kończy się 3 letnie studia licencjackie :) Możesz wcześniej skończyć szkołę po licealną niestety nie daje Ci to pełnych uprawnień! PoZdRo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..