Dzisiaj jest 23 maja 2024, 8:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 maja 2008, 14:42 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
No tak, jak nie będzie hali, będziemy jeździć do Wrocławia :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2008, 16:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
Ależ ich wszystkich ten Liberec boli...
Na codzień wszyscy się chwalą współpracą, euroregionami i innymi duperelami..
a tak na dobrą sprawę: polska drużyna na czeskim parkiecie przy niemieckiej publiczności :grin: wg mnie to dopiero promocja:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2008, 18:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Promocja to jedno. Ale jak ludzie pracują na zmiany to nie każdego stać żeby wziąść wolne i pojechać do Wrocławia :/ a tak to jada na meczyk do Liberca no i powrót od razu do pracy :) jak będą mecze we Wrocławiu to będzie o połowę mniej jak nie więcej naszych kibiców :/ no i oczywiście nie przyjadą też kibice z Czech i Niemiec :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2008, 22:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
Kolejna sprawa to odległość. Szczerze wątpie by do Wrocławia pojechało tylu kibiców ilu do Liberca. Jakby nie było to jest prawie 200 km różnicy... :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2008, 17:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Trenerski półświatek polskiej ekstraklasy zjednoczył siły przeciwko Saso...
http://www.sport.pl/sport/1,65025,5240246.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2008, 17:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lip 2007, 19:45
Posty: 36
Lokalizacja: Zgorzelec
Heh. Azlo bardzo ciekawy artykuł, nie wiedziałem że mamy tylu świetnych strategów w DBE :) A tak na poważnie to niezmiernie śmieszna sytuacja, wszyscy dają rady jak pokonać Turów, szkoda ze w tym sezonie udało się to nielicznym :) Wydaje mi się że część koszykarskiego społeczeństwa nie może pogodzić się z ewentualną detronizacją Prokomu przez TURÓW.
Swoją drogą, szkoda że nie wszyscy odważyli się wyjawić swoją tożsamość ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2008, 19:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Matti - nie muszą, bo ja chyba wiem kim oni są, przynajmniej jeśli chodzi o pana trenera nr 1 i nr 3. Pierwszy to - po lekceważącym i zjadliwym tonie sądząc - trener Mariusz Karol, a drugi to Kurtinaitis ze swoją morderczą strefą. Żałosne, że takie artykuły pojawiają się w piśmie, który do tej pory uważałam za jako tako obiektywny. Arytkuł Ceglińskiego uwłacza zasadom obiektywizmu dziennikarskiego i etyki zawodowej. No chyba, że jestem tylko naiwną idealistką.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2008, 2:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
widze ze niektórzy juz tu dzielą skóre na niedzwiedziu a przeciez finał sie jeszcze nie zakonczył, a nawet jak sie zakonczy zwyciestwem naszego Turowa na co licze to niewiadomo czy bedziemy mieli Eurolige!! poczekajmy na te spekulacje!! choc nie ukrywam ze moim zdaniem Turów w tym roku ma Mistrza :smt026
glownym powodem jest brak doswiadczenia trenerskiego u Pacesasa co objawilo sie juz u nas gdy Prokom przygotowany na Turów nie miał odpowiedzi na nowe zagrywki Saso!! mam nadzieje ze w Sopocie bedzie podobnie... chociaz jeden mecz urwac i jestesmy w domu;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2008, 15:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Było blisko :) Myślałem że pod koniec sobie włosy z głowy po wyrywam ;p Piękna gra Nany :) cóż mam nadzieje że jutrzejszy mecz będzie należał do nas ;):) a no i naszych kibiców nie było zbytnio słychać ;p no chyba że mam coś z dźwiękiem w TV ;p;p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2008, 15:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
No cóż, to było do wygrania i niewiele nas dzieliło od bilansu 3-0. Niestety, kiepskie decyzje Kitzingera w końcówce i fatalna skuteczność w rzutach wolnych oraz za 3 pkt. zadecydowały o pierwszej i mam nadzieję ostatniej porażce Turowa w tegorocznych finałach.

Od początku widać było, że Pacek odrobił zadanie domowe, ale trudno się dziwić, skoro miał nóż na gardle a poza tym połowa koszykarskiej Polski wspomogła go w stworzeniu nowej super-taktyki przeciwko Turowowi ;-) Jutro i tak wygramy :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2008, 15:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
To fakt od zwycięstwa dzielił nas jedyne rzut kitzingera ;p Gdyby trafił to wystarczyłoby się bronić te kilkanascie sekund do końca :) gdyby podał możliwe że doprowadziło by to do remisu a wtedy skuteczna obrona i szybki kontratak:) No i powtórze się że Nana może mówić o udanym spotkaniu chodź gdyby trafił wszystkie osobiste to możliwe że wynik byłby inny :) no ale nie spodziewajmy się cudów po zawodniku który cały sezon siedział na ławce :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2008, 15:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Cóż walka była przednia.Cieszy postawa naszych niektórych rezerwowych.Zdecydowanie na plus Scekic i Nana.O ile Scekic w tym sezonie udowadniał że potrafi świetnie grać o tyle zadziwił mnie Nana.I kuźwa tylko doostatniej akcji :( Zrobił gruby błąd i pupka,po ptokach.Gurovic z osobistych się nie myli.Szkoda bo szansa była i to duża.Błędów w naszej defensywie było co nie miara.W ataku też ich nie brakowało.I kluczowa akcja po przechwycie.Logan wsólnie z Kitzingerem zabierają piłkę Slaninie i cisną do przodu.Logan podaje do Iwo i zonk :( .gała nie wpada.A przecież idealnie pod samą dziurę wbiegał Nana.Tam należało szukać punktów i ewentualnie liczyć jeszce na faul obrońcy.Ja pierdziu ,było tak blisko.Zdarłem gardło przed TV, wyskubałem resztki czupryny.Nic to jak mawiał Wołodyjowski.Niedziela będzie dla nas.Jednak tylko i wyłącznie gdy zagra lepiej Portoryko i Kelati.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2008, 17:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
No to fakt Kelati nie wykazał się jakoś szczególnie w tym meczu. Gdyby powróciły te jego trójki z meczu 2 :) No i prokom dzisiaj postawił głównie na krycie Logana przez większość czasu kryło go aż 2 zawodników :O:O


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2008, 18:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Jak dla mnie to Kelati był wyjątkowo ospały w ataku.W pierwszym dwumeczu zapeirdzielał po obwodzie jak nakrecony a dzisiaj wyraźnie zabrakło jego ruchliwości i urywania sie na zasłonach.Gorzej już chyba nie zagra więc niedziela jest nasza :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2008, 20:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
No Kelati był słaby ale na nasze nieszczęście Gurović miał dzień konia :/:/ wszystko mu wychodziło jak na złość :/:/ Fakt faktem że ten mecz mógłbyć wygrany przez nas :) Zawodnicy prokomu starali się być wszędzie gdzie nasi czarno - zieloni przez co pod koniec 3 i całą 4 kwarte byli już ostro zmęczeni ;):) A najlepsze było jak Pasztetasowi zaczeło się robić gorąco jak zaczynaliśmy odrabiać:D:D:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..