Dzisiaj jest 16 cze 2024, 9:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 04 cze 2008, 20:50 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Za ro mistrz bedzie nasz obetna im budzet i sie skonczy .
szykujecie na jutro cos np. jakies serpentyny itp.[trzeba ich pozegnac(miejmy nadzeje ze niektorych)]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2008, 21:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Mecz godny finału,cały cykl arcy ciekawy,ciągłe zwroty akcji,brak faworyta,niesamowite emocje,adrenalina sięgająca zenitu.Piękne.Jednak pozostał niedosyt:(Jedni mówią że to jest piekno sportu,a ja cóż powiem -brak szczęścia:(Jestem smutny ale jakoś trzeba żyć.I znowu trzeba będzie się przyzwyczajać do nowych nazwisk do nowego stylu gry. Ale to też będzie NASZ TURÓW I TEŻ BĘDZIEMY IM KIBICOWAĆ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2008, 21:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 maja 2008, 22:22
Posty: 67
Lokalizacja: Zgorzelec
Po przegranym finale zapewne będziemy musieli żegnać więcej ludzi niż gdyby było złoto... W przyszłym sezonie to już nie będzie to samo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2008, 21:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Może powiecie o mnie idiota albo marzyciel ale ja sądzę że Saso Filipovski jest to człowiek z ambicjami i myślę że zostanie z nami jeszcze jeden sezon żeby coś z Turowem zdobyć (choć i tak wiele zrobił) :) :) miejmy taką nadzieje :):)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2008, 21:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Staram się zrozumieć wielkie rozczarowanie.Też jestem wściekły ale to nie sędziowie odebrali nam Mistrza.Aby wygrać trzeba trafiać!A tego brakowało nam w decydujących momentach.Taki jest sport!Na zbyt wiele pozwoliliśmy Gurovicowi i efekt widoczny.Zabrakło punktów Ivo,Scekica,Ljubotiny,Rodrigeza.W decydujących momentach meczu nie trafialiśmy z pomalowanego a o niedolotach Portoryko nie chcę nawet wspominać.Gość gra w kosza od 15 lat i w całym sezonoie miał około 20 niedolotów.To lekka przesada.Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,trzeba się pozbierać i czekać na kolejny sezon.Zawodnicy odchodzą,trenerzy sie zmieniają- jednak MY ZOSTAJEMY Z KLUBEM NA ZAWSZE TO W NAS JEST SIŁA!!!!!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 0:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Pisać się nie chce...

W naszej grze czegoś zabrakło, w dodatku ten serbski psychol rzucił połowę punktów śledziów. Jednak nie mówcie, że sędziowie nie mieli wpływu na wynik!!!
To co gwizdał szczególnie Zamojski (nie ten łysy, nie ten z zakolami) to szczyt perfidii i bezczelności!!! Nie dość, że gwizdki wirtualne, to jeszcze w cholernie ważnych i newralgicznych momentach, przeważnie jak byliśmy na fali i dochodziliśmy śledzi!!! Trudno się gra, gdy trzeba pokonać jeszcze sędziów...

Świeży cytat z Filipovskiego:
Cytuj:
Dwa razy w tygodniu graliśmy w Pucharze ULEB, co zaowocowało awansem do finałowego turnieju w Turynie, więc dla mnie jest to dobry sezon. Zobaczymy, co zrobi mój następnik.

Mówi Pan o następniku, czyli oznacza to, że nie zostaje Pan w Zgorzelcu?

Zobaczymy. Jest czas, więc okaże się.

Czyżby Saso już zdecydował, że odchodzi? WIERZĘ, ŻE NIE!


Na koniec pytanie: Czy to nie jest puchar, który dostał Saso od Gronicza?! I co on robi u tych osób?! Ktoś coś wie?!

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 7:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 kwie 2008, 8:24
Posty: 48
Lokalizacja: zgorzelec
paawlus pisze:
Czyżby Saso już zdecydował, że odchodzi? WIERZĘ, ŻE NIE!

też mam taką nadzieję że nie odchodzi no ale ciężko będzie, pożyjemy zobaczymy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 8:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
http://pl.youtube.com/watch?v=QjhlTzORm ... re=related

Będzie mi tego brakować:-)
Turów doszedł tak daleko, że jak powiedział jeden gość, wisieńka na torcie byłaby wspaniałym prezentem na zakończenie sezonu. Nie udało się, może gdyby czwarta kwarta trwała 35 minut wygralibyśmy Mistrza:)

Łzy już otarte, teraz krótkie wakacje, a potem zaczynamy MISTRZOWSKI sezon. Co wy na to? Ja już mam pare pomysłów:)
Podziękujcie zawodnikom dziś też w moim imieniu, bo ja mam drugą zmianę :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 8:54 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 cze 2008, 7:02
Posty: 121
Lokalizacja: mars
Powiem krótko.Mistrzowskie drużyny poznaje się po takich meczach gdzie trzeba wykazac się charakterem,wolą walki do końca.Tego czego zabrakło turowowi to mentalnosci mistrza.Zadna szanująca się druzyna ktora wygrywa 2-0 nie przegrywa 4-3! :( .Szkoda takiej szansy.Bo Turów w tym roku był silny jak nigdy przedtem a Prokom słaby jak nigdy dotąd.Druga sprawa to to ze niektorzy zawodnicy nie nadają się do tego zeby grac w takich meczach (rodriguez,Witka,itp).Jak to jest ze nie kryty rozgrywający nie trafia raz po raz za trzy pkt a większosc rzutów nie trafia nawet w obręcz.ALe jak większosc graczy wie przed finałami gdzie zagra w nastepnym sezonie to trudno się maksymalnie skoncentrowac na najwazniejszym zadaniu.Turów moze jest mocny na takie druzyny jak kotwica kołobrzeg,potrafi zabłysnąc w pojedynczych meczach ale finał obnazył wszystkie braki.Cos mi się wydaję ze po zmianie prezesa z druzyny uszło powietrze,ale tak to jest jak się politykę miesza do sportu......ZAL tylko tych wspaniałych kibiców których zgorzelec ma najlepszych w polsce.SZACUNEK PEŁEN dla kibiców i tylko dla nich....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 12:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
jakby nie było osiagnelismy cos czego nie osiagnal zaden inny klub-wygrywajac w serii 2-0 przegralismy finał :lol:
nie ma co sie łamac, srebro obronione wiec tez jest sopre osiągnięcie..a co do sedziów...fakt ze pomogli sledziom w koncówce ale nie ma co zwalac na sędziów...
jak to mowią-"Mistrza sie nokautuje, albo sie z nim przegrywa"
meczy był bardzo dobry


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 16:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Cieszmy się z tego co mamy, co nam dali i co my daliśmy z siebie! :smt026
4 sezon w ekstraklasie i 2 V-ce mistrzostwo! :grin:

Podziękujmy zawodnikom, trenerom i sobie nawzajem za kawał dobrej roboty! :)
Mam nadzieję, że Saso zostanie na ten jeden sezon... Jeden mistrzowski! :smt026

Ja dalej będę kochał i kibicował tej drużynie :smt049
Tylko faktem jest, że człowiek szybko się przyzwyczaja do sukcesu :)

O meczu nie mówię... bo po co? :P

Pozdrawiam kibiców, którzy byli, są i będą :smt049
Do zobaczenia!

No i mam NEWSA!!!

SEZON OGÓRKOWY SIĘ ROZPOCZĄŁ! ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 17:23 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
lukaszku jak widac zameldowales sie po raz pierwszy na forum i od razu zamoczone ...jak mozna po 2 latach świetnej gry Turowa napisac ze szacunek tylko dla kibiców bo komus cos tam raz czy dwa w takim meczu nie wyszlo ??????? zmień nick i popraw sie albo nie pisz juz nic ...nie jestes kibicem i nigdy nim nie byłes i nie bedziesz to widać :smt021 :smt021 :smt021

[ Dodano: Czw Cze 05, 2008 6:28 pm ]
tur16 Dawaj newsa !! ja słyszałem ze zostaja Polacy ( Iwo i Robert Witka )i ..............................Saso !!! :smt082 ....no a co ty masz ??


Ostatnio zmieniony 05 cze 2008, 18:09 przez saso, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 17:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 maja 2008, 22:22
Posty: 67
Lokalizacja: Zgorzelec
Saso skąd słyszałeś? :o

Ja słyszałam właśnie że Iwo odchodzi ;>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 17:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
A mój NEWS to był taki, że Sezon Kiszony się zaczyna :)
nie zrozumiałeś mnie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 18:01 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 cze 2008, 7:02
Posty: 121
Lokalizacja: mars
Nie będę dyskutował ani się wyzywał z nikim na forum.Taka jest prawda,taki zespół jak turów powinien bez problemu pyknąc zbieraninę z sopotu budowaną na szybcika,conajmniej 4:2.I jeszcze prezenty w postaci kontuzji roszyka czy dyskwalifikacji gurovica. A Turów zgrywał się w prawie niezmienionym składzie od 2lat prawda?A jezeli wszyscy marzą o eurolidze to nie oszukujmy się euroliga to wyzsza półka niz puchar uleb i z taką grą to niestety turów zbierałby tam baty.Jedyny chłop co ma jaja w tym zespole to drobnjak.I nie podniecajmy się efektownymi zagraniami logana i kelatiego ktorzy moze błyszczą w kilku zagraniach ale w najwazniejszych momentach o nich cicho,wtedy gdy powinni swoją grą poprowadzic druzynę do koncowego zwycięstwa w decydującym momencie.Tak jak to zrobił gurovic w siodmym meczu.Proste i logiczne


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..