Dzisiaj jest 16 cze 2024, 14:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna

Z kim zagramy w 1/2 PlayOff ?
Czas głosowania minął 13 kwie 2009, 20:10
Kotwica 19%  19%  [ 6 ]
Czarni 81%  81%  [ 25 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 18:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 kwie 2009, 18:55
Posty: 47
Lokalizacja: wybrzeże słowińskie
Co do ławki trenerskiej - Okorn prowadził zespoły w wyższych rozgrywkach i asystował też u niejednego mistrza. Turkiewicz może nie dać rady chociaż Adamek jest naprawdę dobrym suflerem. Stawiam na 6,7 spotkań.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 19:00 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
chlopcy ze slupska - w jednym juz jestescie na pewno lepsi - w biciu piany w internecie. O tyle to dziwne, ze jakos my - zgorzelczanie nie wypisujemy calych poematow na swoim forum, a wy tu sie tlumnie logujecie i zaczynacie droczenie sie, dziecinne gierki... Czyzby to jakis objaw bojazni i niepewnosci...?

O ile obwod macie silny, o tyle wasza sila podkoszowa jest nikla. A twierdzenie ze Leonczyk kogokolwiek "miazdzy" jest wziete ze snu wariata. Mam wrazenie, ze co najmniej polowa z tych ktorzy tu sie udzielaja na forum nie widziala poprzednich meczow Turow - Czarni.... Ale to jak widac nie przeszkadza bic piane i opowiadac bzdury.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 19:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 kwie 2009, 18:55
Posty: 47
Lokalizacja: wybrzeże słowińskie
Tak nas trochę Sraka o Marcinie Sroce i 4:0 dla Was zdenerwowały :) Forum macie martwe to też trochę chcemy je rozruszać :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 19:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Pojawiło się kilku forumowiczów ze Słupska - witamy, ale trzymajcie poziom, gdyż ew. prowokacje i eskalowanie dyskusji zakończy się w jedyny możliwy i szybki sposób!

Bremek i OneLoveSuns - za dużo emotikonów, to nie forum dla emomłodzieży.

Wracamy do konstruktywnych wypowiedzi, bez przechwałek itp. z jakiejkolwiek ze stron! Jest to pierwsze i ostatnie ostrzeżenie!

Paawlus
(moderator)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 19:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 kwie 2009, 18:55
Posty: 47
Lokalizacja: wybrzeże słowińskie
Paawlus - to co piszesz jest oczywiste, ale napinki to nie widzę (no może oprócz obraźliwego zniekształcania nazwiska zawodnika). Bo zakłady o flaszkę ze strony kibiców Turowa to żadna napinka. Zapraszamy do nas: www.czarni.slupsk.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 20:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 kwie 2009, 17:01
Posty: 11
Lokalizacja: z nienacka
patrz no co za ludzie piszesz z takimi spokojnie , nawet bylem zadowolony ze swojej dyskusji z kibicem Turowa, pisze o szanowaniu tego zespołu i co ? emomłodzież? paawlus , wiesz co to jest emo ? myślałem ze mozna z " kibicami " porozmawiac jak równy z równym, ani razu nie napisałem o zwycięstwie Czarnych ale szanowny moderator pisze cos o biciu piany jak to sami zgorzelczanie ciagle sie przechwalają i nie wniosą nic do dyskusji . jak na naszym forum wypowiadali sie kibice Kotwicy nikt nie robił im problemów że są emomłodzieżą ;] br3mek mógł dyskutować naprawde na poziomie ( dzięki, naprawdze szczerze ) . czekam na pokazanie która z moich wypowiedzi nie była na poziomie tego forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 20:16 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2009, 7:52
Posty: 71
Lokalizacja: Zgorzelec
Na pierwszym meczu się okaże która drużyna jest lepsza :)
Będzie to widać po ich grze i wyniku :)
Więc szczerze mówiąc nie wiem po co się kłócić :grin:
A co do przekręcania nazwisk i tym podobnych rzeczy na temat Czarnych to mi się wydaje że to nie jest nic nowego ....
Bo jak na meczu rzucają przeciwnicy to tez krzyczysz jakies głuypoty i ich jeździsz chociażby po to żeby ich rozproszyć ale się wykrzyczeć :)
My to poprostu piszemy na forum :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 20:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
tak z czystej ciekawosci - czy El Prezesinho przewidzial moze wystawienie telebimu pod hale? Ja wiem ze wszystkie mecze beda w tv i mozna je spokojnie obejrzec w domu, ale to jednak nie to samo... zawsze to fajniej obejrzec mecz razem z paroma setkami innych ludzi, lepsza atmosfera i w ogole... a znalezc wolne miejsce w 2B w okolicach godziny meczowej = cud nad Nysa ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 20:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
paawlus, wiemy że jesteś naszym szeryfem na tym forum i chwała Ci za to ;) Ale czepiać się o emotikonki ;)

My tu kulturalnie z OneLoveSuns, polemizujemy ;) Rozumiem że ta 1 uwaga to nie tyczy się konkretnie nas ;)

PoZdRo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 20:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2007, 10:02
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
akcja " wszyscy na zielono " , trochę ściągnięta z naszego piekiełka słupskiego , wymyślcie coś sami, zawsze możecie parkiet pomalowac :D

chciałabym przypomnieć , że podobna akcje to my mielismy w zeszłym sezonie, rozdawane były koszluki czarne i zielone, wiec nie gadaj mi tu głupot ze to my od Was cos odgapiamy....

a co do samej rywalizacji to uważam, że nie bedzie to łatwa przeprawa, Czarni mają silny obwód, jak Nasi nie zagraja dobrej obrony możemy miec naprawde problemy....

Ale wierze w Naszą drużyne, oby tylko podeszli na maksa skoncetrowani i nie odpuszczali ani chwili to powinno być dobrze... A jak będzie to wszystko zweryfikuje parkiet.....
Do zobaczenia na meczu....
Let's go Turów, let's go.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 21:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 kwie 2009, 17:01
Posty: 11
Lokalizacja: z nienacka
wybacz mi Faworynko to przeoczenie, moja wina, nie słyszalem o Waszych akcjach, dlatego to przeoczenie. Dokładnie, nie ma to jak stosowna i kulturalna polemika ; ) <- co by za dużo minek nie robic.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 21:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Faktem jest, że userzy ze Słupska są praktycznie ciągle online oraz ciągle coś piszą - ich wybór. Zauważyłem jednak autorytarnie, symptomy ogólnego zmierzania tematu (nie poszczególnych postów) w stronę przepychanki stąd moje PRZYPOMNIENIE. Jesli ktoś ma z tym "problem" czy wątpliwości to zapraszam na PW.
Rozbawiło mnie stwierdzenie o pochodzeniu pomysłu z koszulkami :D Ja bodaj już 7 lat temu widzialem taką akcję we wro i słyszałem o kilkunastu innych a naszych halach. Generalnie proponuję więc odrobinę pokory oraz myślenia i sprawdzania co się piszę oraz nie śpieszenie się z zamieszczaniem niewielewnoszących postów. Widać jednak, że niektórzy cierpią na "zespół nadaktywności forumowo-netowej" - proponuje lepiej aktywność na świeżym wiosennym powietrzu ;)

Mną już proszę się nie zajmować 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 22:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 kwie 2009, 23:57
Posty: 30
Lokalizacja: Wrocław/Zgorzelec
OneLoveSuns pisze:
skoro nazwiska nie grają , to niech może taki Real Madryt zagra jakiś sparing z np. Świdwinem Kostomłoty ;>? Drodzy Kibice Turowa, może troszke pokory co ? 4-0 ? zakład o flaszke ? z8k chyba jest po niezłej flaszce , to już nawet nie 0.7 skoro uważa ze będzie 4-0 :lol: :lol: :lol: jeszcze akcja " wszyscy na zielono " , trochę ściągnięta z naszego piekiełka słupskiego , wymyślcie coś sami, zawsze możecie parkiet pomalowac :D ;] nawet słowem nikt nie wspomniał o tym jaką przewage mają Czarni na ławce trenerskiej, waszego Turkiewicza zjadłby na śniadanie i wypluł nawet Mirek Lisztwan a co dopiero Gasper Okorn :smt053 zmęczenie ? ok, ale w serii z kotwicą, gdzie czarni byli po niezlych przejsciach i byli fizycznie zajechani ( stąd ta gra falami ) ale teraz mają czas na odpoczynek , do tego w serii z Kotwicą nasz trener szczwany lis zabronił nawet zagrać Antonio Burksowi bare zagrywek ]:-> sroka drewno ? taaaaaaaaa krzysiu roszyk gimnastyk artystyczny od siedmiu boleści wysłać go na olimpiade!! Marcin Sroka to przedewszystkim husler i niezły defensor a Wy go do drewna porównujecie :smt053 nie ma to jak wiedza o koszykówce ;)


Co do akcji wszyscy na jakiś kolor to prawa autorskie macie do tego jak ja do Myszki Miki, bo młyny w danych barwach na piłce są już od bardzo wielu lat, a na sportach halowych to raczej też nie rzadkość.
Co do wyniku to bardzo mi przypominacie Asco-fanów, którzy przez dwa zeszłe lata też się spinali i pisali takie zajebiste analizy a potem kończyliśmy w pięciu. Tak więc po co się spinać? Już niedługo się przekonamy kto miał rację, może Ty chcesz się założyć? ;). Turów w góra pięciu takie jest moje zdanie.
Co do pokory to jeśli tak uważam dlaczego mam pisać o wyrównanej walce? W imię jakiejś chorej poprawności, czy"szacunku dla przeciwnika"? Co wspólnego ma szacunek z przewidywaniem wyniku?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 kwie 2009, 23:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
No cóż, chyba też muszę dołożyć swoje co nieco...
Jak widać, każdy jest za swoim zespołem i nie ważne jak i co będziemy tu pisali, to każdy ze swojej strony będzie zachwalał swoich zawodników i swoją drużyne, to jest normalne.
Co do akcji z koszulkami... przerabialiśmy to w zeszłym roku, a w tym... Stalówka na niebiesko, Czarni na czerwono, Azs na biało...

Co do samej rywalizacji... będzie na pewno ciekawie, bo to przecież półfinały... W tej fazie rozgrywek wszystko siedzi w głowach zawodników i w ich chęci "gryzienia" parkietu.

Tu już nie ma znaczenia, czy ktoś jest zmęczony czy nie, w końcu to są zawodowcy i byli/są przygotowywani własnie na tą fazę rozgrywek.

Zabawa zacznie się już za kilka dni i ze swojej strony wierzę , że jednak my czyli Turów mamy więcej atutów :) I to my zagramy w finale...

Muszę jeszcze wspomnieć o chłopakach z Ostrowa... Sercem jestem z nimi i oby to przesunięcie meczu o kilka dni tylko przyniosło im wygraną...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2009, 11:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 kwie 2009, 17:01
Posty: 11
Lokalizacja: z nienacka
przyznasz sie do błędu to przez następne ćwierćwiecze będą sie tym jarali, po prostu wasze akcje nie były tak głośne i widoczne lub też mniej udane ;] skoro uważasz zk8 turów za tak lepszą drożynę, Sroka również uważa Czarnych za lepszą, wy możecie a on nie , brawo świetna logika ;]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..