Dzisiaj jest 15 cze 2024, 23:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 18:07 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
lukaszek... mam prośbę... zamilcz... bo albo Turowem interesujesz się od 2 sezonów, albo nie masz pojęcia o grze i zespole...

W Turowie tylko Drole (Drobnjak) wygrał w swojej karierze mistrzostwo, zaś Prokom miał takich zawodników WIELU!!

To tylko jedna sprawa... Poza tym, piszesz, że Logan był "cicho" w tym meczu, ja sobie przypominam, że rzucił 26 pkt. ale może to był "słaby" mecz...

Pozdrawiam resztę kibiców! :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 18:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 maja 2008, 22:22
Posty: 67
Lokalizacja: Zgorzelec
Tur16, daruj sobie dyskusje :) najważniejsze jest nasze podejście ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 18:16 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
lukaszek skad ty sie wziąleś akurat teraz ?? SASO prowadzi druzyne 2 lata i nagle jakis gośc ( TY) ma pretensje o kilka nieudanych zagran ...daj se spokój .... o 21 jest pozegnanie drużyny ...ja tam ide a ty pewnie nie bo ci zawalili mistrzostwo co ??żałosne ...ogladaj lepiej "mode na sukces "czy jakos tak tam pewnie sie wszystko zawsze dobrze kończy .. :grin:
Sukces Turowa w tym roku jest trudny do powtórzenia...FINAL EIGHT ULEB i srebro MP !!! jak napisal lizak w e-basket jeszcze niedawno cieszyła nas wygrana ze Sląskiem w sparingu ....a teraz ?? :smt021 zrozum chlopie i nie spiesz sie na MP przyjdzie czas...taka mam nadzieje i olewam pesymistów ...a teraz :smt030


Ostatnio zmieniony 05 cze 2008, 18:27 przez saso, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 18:19 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
No faktycznie :)

Spotykamy się "za chwilę"!!! Na hali!

Bądźmy głośno!
Kto może, niech zrobi jakiś transparent, albo weźmie "stary" :)

Podziękujmy im za te piękne chwile!
I pokażmy, że chcemy ich od września!!! :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 19:30 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 cze 2008, 7:02
Posty: 121
Lokalizacja: mars
Turówem interesuję się od czasu gdy grał czarek polis itd. takze nie od dwoch lat.Szanuje wasze wypowiedzi ale mam swoje zdanie na ten temat.Po prostu przegrali finał po frajersku......Ale po piątym meczu akurat mam stosunek obojętny do kibicowania.....Jak ktos nie mam jaj i charakteru do uprawiania sportu to niech da sobie spokój.Ja już dałem sobie spokój z kibicowaniem i ta gra zniechęciła innych moich znajomych...I co k.....a z tego ze logan rzucił 26 pkt,a kelati 30 pkt w drugim meczu?Kto będzie o tym pamiętał???????Kto zdobył mistrza co?Turow?Choc sciskałem kciuki zeby pokonali wafli z sopotu,ale po tym co zobaczyłem w piatym i ostatnim meczu odechciało mi się kibicowania.......

[ Dodano: Czw Cze 05, 2008 8:41 pm ]
I zazdroszczę Wam lojalnosci i sentymentu do klubu,tak trzymac.Tylko nie chcę krakac ale po tym finale moze nie byc za dobrze w klubie......Zmiany prezesów itp zawirowania,brak tytułu mogą się odbic na klubie.Szkoda ze polityka (czyt. Schetyna) miesza się do polityki,mi jest szkoda Krygiera,przy nim wszystko jakos hulało, był entuzjazm......No coz ale takie jest zycie.

[ Dodano: Czw Cze 05, 2008 8:41 pm ]
polityka do sportu...... :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 22:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
OSTATNI BÓJ SEZONU Fotki z meczu i tego co po nim się działo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 22:20 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
Łukaszek:
Cytuj:
Szkoda ze polityka (czyt. Schetyna) miesza się do polityki


dobrze, że nie do sportu, bo tego byśmy już nie zniesli :smt044

]:->

a teraz mam pytanie:
Kto mi odstąpi nieodpłatnie foto Rodrigueza z autografem? Odkąd go zobaczyłam na parkiecie to o takim foto marzyłam:)
pytam jak najbardziej poważnie :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 22:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Powiem tak powitanie wyszło świetnie :) zawodnicy też :) i przyznam że jak Saso mówił to kręciła mi sią łza w oku jednak jak zaczął się pytać kto wygra to nie wytrzymałem i spłyneły łzy po policzku :) Jest to wielki człowiek z ambicjami i zrobił wielkie rzeczy z Turowem :) mam nadzieje że na tym nie poprzestanie i w przyszłym sezonie razem z zawodnikami zdobędzie dla nas mistrza :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2008, 23:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
BR3MEK powiem Ci, że ja oczy wycierałem, ale się nie popłakałem...
A jak podszedł jeszcze "powiedzieć kilka słów" to w moich uszach brzmiało tylko jedno zdanie, które chciałem usłyszeć... "jeszcze rok" !
Mam WIELKĄ NADZIEJĘ, że zostanie!!!

p. Waśniewski, nadzieja w Panu!!!

Dziękuję Wam, kibice, za ten piękny sezon (sobie również)... a teraz 2 miesiące "kurowania" gardełek i ... do roboty!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2008, 7:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Witajcie! Ogórki czas zacząć! Ja z wczorajszego pożegnania wróciłam w dużo lepszym i bardziej optymistycznym nastroju niż się nań wybierałam. Show wyszło całkiem fajne, chociaż troszkę za długo trwały przepychanki zawodników przez tłum (dlaczego jakoś nie zabezpieczono tego przejścia???) no i jak zwykle zgorzelecki kwiat młodzieży się nie popisał. Co te dzieciaki robiły po 22 w tym miejscu i na dodatek zachowywały się co najmniej nie ładnie? Ja rozumiem, że dla niektórych liczy się tylko wyrwany gadżet z autografem ale te durne krzyki, teksty do zawodników, przerywanie ich wypowiedzi itd. było przykre i nie na miejscu. Szkoda też, że KK było mało aktywne, miałam nadzieję, że imię i nazwisko każdego zawodnika zostanie wykrzyczane przez całą halę, a nie tylko Saso Filipovskiego. Zabrakło bębnów, trąbek, flag i transparentów, a ja tak bardzo chciałam jeszcze raz poczuć tą atmosferę ;) No i z chłopakami z Muzycznego Radia troszkę chyba nie wyszło tak dobrze, jak mięli nadzieję, że wyjdzie.

Spośród członków naszej drużyny oprócz wypowiedzi Saso największe wrażenie zrobił na mnie Boban Mitev, który udowodnił, że potrafi porwać ludzi i przypomnieć im o dumie, wierze, nadziei... Dziękuję Ci, Boban! W ogóle niemal wszyscy zawodnicy się popisali i powiedzieli coś miłego, choć np. po Dragisie było widać, że przegrana wciąż powoduje u niego kaca moralnego i nie do końca potrafi cieszyć się ze srebra.

No i miło było posłuchać Ostrego, którego ostatni raz miałam okazję zobaczyć w akcji za czasów starej dobrej Europy (czy ktoś to jeszcze pamięta, czy tylko ja jestem tu taka sędziwa... :lol: ). Oprawa muzyczna świetna. Zresztą oprawa świetlna i dźwiękowa także.

Brawa dla Prezesa Waśniewskiego. Za organizację i dobre chęci. Jego poprzednik na tym polu nie wykazał się taką ambicją i profesjonalizmem.

O moich przeczuciach, nadziejach odnośnie kształtu drużyny na przyszły sezon popisałabym w odpowiednim wątku, myślę, że już pora takowy stworzyć. Może się pokuszę...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2008, 8:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja Ostrego pamiętam bardzo dobrze... Powiem nawet, że się przyjaźnimy... Niestety nie mogłem być na imprezie, bo nie ma mnie w Zgorzelcu. Teraz żałuję podwójnie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2008, 9:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
lukaszek pisze:
I zazdroszczę Wam lojalnosci i sentymentu do klubu,tak trzymac.Tylko nie chcę krakac ale po tym finale moze nie byc za dobrze w klubie......Zmiany prezesów itp zawirowania,brak tytułu mogą się odbic na klubie.Szkoda ze polityka (czyt. Schetyna) miesza się do polityki,mi jest szkoda Krygiera,przy nim wszystko jakos hulało, był entuzjazm......No coz ale takie jest zycie.



czlowieku, wez sobie odpusc, bo siejesz ferment i jatrzysz, a z twoich tekstow wynika, ze rzeczywistosc ci nie przeszkadza w formulowaniu opinii.
Piszesz banaly, jakies oderwane od faktow frazesy, probujesz nas przestraszyc czy na sile skontrastowac Turow Wasniewskiego z Turowem Krygiera?
Po tym tekscie wnioskuje, ze "blizej ci" do Krygiera niz do Wasniewskiego....
Ten tekst ze Schetyna to ktos ci podpowiedzial czy sam to wymysliles? masz jakies ciekawe dowody, ktore moga potwierdzic twoje wymysly? moze my - tzn pozostali "naiwniacy" na tym forum nie wiemy czegos, co ty wiesz?
A tak swoja droga, to ciekawe czy podziekowales Krygierowi za to, ze za niego "wszystko hulalo", bo okazja byla w srode, kiedy to ten twoj "wzorzec zaradnosci rodem z Wloclawka" byl na meczu.....

I na koniec male pytanie - co tak "hulalo" za Krygiera a nie "hula" teraz, za Wasniewskiego? pytam, bo ja jako bezstronny kibic, bezinteresowny a zainteresowany tylko wynikami sportowymi, nie dostrzegam roznicy na niekorzysc Wasniewskiego.... A moze to nie o strone sportowa chodzi...?


Od poczatku prezesury Piotra Wasniewskiego pokladalem w nim wiare i jak na razie nie ma jakichkolwiek podstaw , by w niego watpic. Widze, ze sie facet stara i ma wizje tego, co chce osiagnac. A to juz cos. Wystarczy porownac "wiejska potupajke" z zeszlego sezonu na zakonczenie, a wczorajsza profesjonlna impreze....
Trzeba sobie zdac sprawe, ze nei wszystko zalezy od niego. On na sile ludzi nie zatrzyma, a budzet nie jest i nie bedzie z gumy, choc ma byc wiekszy. Trzeba wspierac jego wysilki, a nie bombardowac. Bo paradoksalnie, to Wasniewski jest, a na pewno powinien byc nam blizszy niz zawodnicy. Dlaczego? Bo on jest szefem klubu, to on ma PRAWNY OBOWIAZEK (jako prezes spolki) dbalosci o dobro spolki - klubu. A gracze jak to gracze, najemnicy. Chca DLA SIEBIE jak najlepiej - tzn. wyciagnac jak najwiecej kasy. I tu sentymentow nie ma, co wynika z kilku wywiadow naszych graczy.... Smutne? Ale prawdziwe....
Nie wiem jak Wy, ale ja kibicuje KLUBOWI, moim klubem jest Turow, a nie poszczegolni zawodnicy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2008, 17:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 cze 2008, 7:02
Posty: 121
Lokalizacja: mars
No i tak trzymac kocha sie klub a nie zawodników.Zawodnicy przychodzą odchodzą.Zobaczymy po sezonie dal kogo sie liczy tylko kasa:-).Ale zamieszanie wywołałem.......Ale krytyka tez jest potrzebna... ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2008, 17:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Ja chciałem napisać tylko że wszystkie pogłoski o propozycji Olimpii dla Saso są nie prawdą ponieważ Olimpia ma do dyspozycji mniej funduszy niż będzie miał Prokom w przyszłym sezonie czyli poprostu nie będzie ich stać na Filipovskiego :) a my za to będziemy mieli więcej dzięki PGE :) są szanse żeby Saso został :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 cze 2008, 17:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 maja 2008, 22:22
Posty: 67
Lokalizacja: Zgorzelec
Im nie chodzi tylko o pieniądze, ale też o małą halę i położenie Zgorzelca - popatrzcie na podróże do Sopotu, kilka razy po 12h jazdy, i to w dwie strony - w tak krótkim czasie. Wszędzie w Polskę jedzie się od nas długo. To też ma znaczenie :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..