Dzisiaj jest 16 cze 2024, 8:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 wrz 2013, 11:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
manzir pisze:


Ja rozumiem skrajne zachowania, ale karać za rozkładanie rąk? przy poziomie sędziowania w naszym kraju? i tak będzie zero konsekwencji ze strony sędziów - ci co mają dostać dostaną, a ci których lubimy już niekoniecznie - tak jak jest teraz z łapaniem się za głowę przez przeciwników...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 14:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
jimisan pisze:
Ja rozumiem skrajne zachowania, ale karać za rozkładanie rąk? przy poziomie sędziowania w naszym kraju? i tak będzie zero konsekwencji ze strony sędziów - ci co mają dostać dostaną, a ci których lubimy już niekoniecznie - tak jak jest teraz z łapaniem się za głowę przez przeciwników...


Pełna zgoda w tym temacie :)

Chodziło mi bardziej o to, że cała Polska ma teraz czarno na białym, jak to zachowuje się nasz COTY :lol:

Ciekawe jak się poczuł, jak dotarła do niego wiadomość, że został trochę obsmarowany - nie bez powodu :) - na łamach poczytnego portalu 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 21:20 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Tyle ochów i achów na temat zakupów, a po dzisiejszym meczu można przyznać że źle to wygląda. Bardzo źle. :smt064


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 21:27 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Dr. Dre pisze:
Tyle ochów i achów na temat zakupów, a po dzisiejszym meczu można przyznać że źle to wygląda. Bardzo źle. :smt064

Gorzej tylko wypadl klub kibica sorry klub seniora eh... szkoda klawiatury. :oops:
Piotr Stelmach WTF? Powinien grac w amatorach i to nie jestem pewny czy dalby rade.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 21:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 15 lip 2009, 10:21
Posty: 905
Lokalizacja: Zgorzelec
Co roku kibicuję naszej drużynie na turnieju Prezesa PGE , ale tak słabo grającego
TUROWA , jak dzisiaj z drużyną niemiecką - nie widziałam. Dobrze, że to tylko
sparing, bo takiego łomotu , jak dzisiaj nie zniosę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 21:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
a jaki byl wynik?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 21:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
halcia pisze:
Co roku kibicuję naszej drużynie na turnieju Prezesa PGE , ale tak słabo grającego
TUROWA , jak dzisiaj z drużyną niemiecką - nie widziałam. Dobrze, że to tylko
sparing, bo takiego łomotu , jak dzisiaj nie zniosę.
[quote="halcia"]

Tak słabego Turowa to raz i tak beznadziejnej frekwencji na meczu to dwa. Dla kogo oni maja grać i kiedy prezes zrozumie, że trzeba obniżyć ceny biletów. Czasy Filipovskiego się skończyły i ekstaza na kosza również. Ogólnie rzecz biorąc patyczek..nia. Markus ma daleko w pupie Turów, obrony zespołowej brak. Stelmach, Bigus, Litwin to nieme kino. Niby skład pełny a zarazem braków w składze sporo. Może to też jest sposób aby Kicię wywalić. Czas pokaże.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 21:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak to jest. Po wygranej z Brose Basket taki huraoptymizm, nadchodzi jedno fatalne spotkanie i od razu rozpacz. Chciałbym zaznaczyć że z tak dysponowanym zespołem za trzy problem by miała nawet drużyna Euroligowa. Druga sprawa jest taka że dzisiaj zagraliśmy po prostu fatalnie. Ta drużyna ma ogromny potencjał, ale nie z tym trenerem. Zero pomysłów na grę, słaba rotacja zawodnikami. Ogólnie kompromitacja i haos.
Jeżeli myślimy poważnie o sukcesach konieczna będą roszady pod koszem. Stelmach i Bigus po prostu muszą odejść, a w ich miejsce, nawet za tą samą kasę skoczny i co bardzo ważne SZYBKI Amerykanin.

Co do naszego najnowszego nabytku. Przed jego przyjściem byłem mega zadowolony. Teraz zaczynam się zastanawiać czy on chce właściwie w Turowie grać. Kompletnie nic nie wniósł na boisko, a jego skwaszona i znudzona mina powodowała chyba we mnie jeszcze większe wkurwienie niż nieudolność Stelmacha. Chcę go zobaczyć jeszcze w dwóch pozostałych meczach, ale jeżeli dalej wykaże aż tak ogromny brak zaangażowania to lepiej dać pograć Litwinowi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 22:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 mar 2012, 21:03
Posty: 20
Lokalizacja: Zgorzelec
Micić i Aleksic powinni wrócić tak na połowę grudnia przewiduję zmiane trenera ta drużyna na papierze wygląda w miare ok ale w grze tak samo jak papier czyli blado czasami przesyt szkodzi brak tutaj zawodnika który wezmie sprawe w swoje rece zobaczymy co dalej ale np. na Czarnych to widać tam ręke Urlepa duzyna bez gwiazd przynajmniej w pierwszym meczu pozytywnie mnie zaskoczyła
A coś dużo asystentów się zrobiło Kicia koleżków chyba ściągnoł


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 22:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 31 mar 2012, 21:03
Posty: 20
Lokalizacja: Zgorzelec
wtwchr pisze:
Micić i Aleksic powinni wrócić tak na połowę grudnia przewiduję zmiane trenera ta drużyna na papierze wygląda w miare ok ale w grze tak samo jak papier czyli blado czasami przesyt szkodzi brak tutaj zawodnika który wezmie sprawe w swoje rece zobaczymy co dalej ale np. na Czarnych to widać tam ręke Urlepa duzyna bez gwiazd przynajmniej w pierwszym meczu pozytywnie mnie zaskoczyła
A coś dużo asystentów się zrobiło Kicia koleżków chyba ściągnoł


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 wrz 2013, 22:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sie 2012, 8:48
Posty: 111
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy ja wiem czy tak słabo dzisiaj zagraliśmy ? Na pewno słabo pod koszem ! ogólnie źle nie było ale na tak dysponowany NY Phantoms który trafiał wszystkie rzutu z ręką na twarzy ciężko było ;/ Wiśnia i Dylu na duży +, wydawało mi się czasami, że zlekceważyli przeciwnika ;/ Stelmach i Bigus out ! i coś pod kosz bo na dystansie dajemy rade ; ) no zobaczymy co będzie dalej, jutro i w niedziele powinny być łatwe wygrane no ale zobaczymy co nasi zawodnicy pokażą. Marcus może liczył, że więcej zagra żeby udowodnić coś Kici ; ) i się wkurzył na to że grał mniej niż 2 kwarty ;/ No trudnooo, dobrze że teraz przegrywają niż w sezonie :D liczę, że wyniosą coś z przegranych springów ;D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2013, 10:31 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
KibicPGE! pisze:
Czy ja wiem czy tak słabo dzisiaj zagraliśmy ?
bardzo słabo. Nie chodzi o wynik lecz o styl gry. Gdyby nie Wiśnia, Dylu i w obronie Chylu to Phantoms mogli grać w trzy osoby i wynik nic by się nie zmienił. Nie rozumiem o co chodzi. Pewnie sezon przed przeprowadzką na Lubańską nie przejdzie do historii. Z drugiej jednak strony polska liga jest tak słaba że nic mnie już nie zdziwi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2013, 11:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
hmmm zagraliśmy słabo w dodatku ze świetnie dysponowanym rzutowo przeciwnikiem, wobec czego nie mogło się skończyć inaczej niż lańskiem, zwłaszcza z dystansu zagrali świetnie bez znaczenia czy z obrońcą, czy bez, naszych łamało to niemiłosiernie - szczytem rzut Kulawick'a, który w zasadzie bardziej pchnął piłkę niż rzucił, a ta i tak wpadła... ewidentnie widać było, że Marcus dopiero co dołączył do zespołu spokojnie do końca września będzie widać czy się nada, Rajkowić pewne rzeczy wymaga, czy się sprawdzi w systemowej koszykówce tu póki co znak zapytania, wczoraj słabiutko i faktycznie jakiś taki nieobecny... Filip fajnie blisko kosza, słabo dystans - zresztą cała drużyna bez achów i ochów z dystansu...
Pod koszem zgodnie z oczekiwaniami czyli biednie, graliśmy również wolno i ociężale to może być wynik tego na jakim etapie treningów jesteśmy...
Generalnie do sparingów nigdy nie przywiązuję większej wagi, im wcześniej dostanie się łomot tym szybciej można się brać za naprawianie błędów...
Doping - załamka - wydawało się, że jeszcze większego burdelu nie da się zrobić, a wesoły konkurs napierdalania/wybaczcie słownictwo/ w bęben - mistrzostwo świata - kto mocniej ten mistrz, nie mam pojęcia dlaczego nie można się dogadać, jedni sobie, drudzy sobie, nie ma chęci współpracy i lekko mnie to przeraża przed nadchodzącym sezonem...


Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, 12:12 przez jimisan, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2013, 11:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Wracając do biletów. Waldiemu chyba za dobrze na stołku załatwionym przez kolegów, widocznie stać go ale to nie oznacza że ludzi mieszkających w Zgorzelcu też stać zapłacić za taki "spektakl" 20 zł. Ciężko mu zrozumieć że wyższa cena nie oznacza większego zarobku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2013, 14:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
jimisan, Chęci dogadania się może i były, może dalej u niektórych osób są, ale zwyczajnie panowie z KK wczoraj przekroczyli poziom żenady, nikt z leśnymi dziadami bez zasad, nie posiadającymi ani krzty honoru rozmawiać nie będzie, przepraszam od razu osoby z KK które starają się coś robić i poczuły się urażone, bo być może nawet nie wiecie o co chodzi, a moje słowa są kierowane do pewnej części członków KK mieniących się kibicami, ale chyba nie znających znaczenia tego pojęcia. pozdro ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..