Dzisiaj jest 16 cze 2024, 9:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 25 maja 2008, 20:31 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus napisał:
Czarno na białym - kara łączna grzywny i dyskwalifikacji. DYSKWALIFIKACJA MUSI BYĆ.


Może im potrzeba Czarno na Zielonym?? :D

Ja się postaram o jakiś transparencik, ale nie gwarantuję nic:D:D:D

Gardło, ręce, nogi - to mogę zapewnić!!!

Co do oceny sytuacji... to dodam tylko, że po analizie tego filmiku ukarałbym finansowo jeszcze jednego zawodnika... niestety naszego :( Przyjrzyjcie się, że Iwo jednak pchnął "dołowicza" (bo do gór to mu daleko)... ale więcej niż kaska (ok. 2000) bym mu nie dał...

A spekulacje na temat "walki" Kelatiego to czysta bajka!

Moim zdaniem, powtórzmy ten mecz od tego momentu, ale w taki sposób:
-"dołowicz" do szatni + wszyscy z ławki z wyjątkiem Kisnera
- Witka do szatni
- "dach" dla Iwo
-"dach" dla "trenerów/ławki" obydwu zespołów

Tak wg mnie byłoby najsprawiedliwiej...

]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2008, 20:36 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Dokładnie wedlug polskich przepisów karą za opuszczenie ławki jest dyskwalifikacja z meczu, niewiem dlaczego sędzia nie przestrzegł przepisu :/:/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2008, 20:45 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
No cóż... Zależy o którego sędziego pytasz :P
Zalewski uspokajał Kelatiego, Ćmikiewicz chował głowę, żeby nie wyłapać, a Zamojski zatrzymywał naszą ławkę i potem ławkę PROKOMU, tyle, że nasi byli w strefie a Prokom już na połowie!!!

Po dokładnym obejrzeniu... szatnia należy się też Vljeko'wi #11, w momencie kiedy "dołowicz" się wyrwał od Ljubo i Scekicia Vljeko też wszedł na parkiet....

Ale to niuanse... Wszystko wyjaśni się jutro!
Ja myślę, że przydałby się nam R.H. #13 pseudonim "HYŻY" :grin: ja bym go chętnie widział w tych przepychankach ]:-> ]:-> ]:->

No i WILLI też by się nadał... tyle, że on by się nie przepychał.... bo jak by przy***dolił i Sow'owi (za mecz 2) i "dołowiczowi" (za dziś) to obydwaj by dzisiaj gwizdali przez dziury w zębach, albo wyglądali jak bracia M. Jacksona - "bez-nose-piękności" :smt044 :smt044 :smt044 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2008, 20:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
A mama mówiła że koszykówka to taki bezpieczny sport :P :P :P :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2008, 21:03 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
kara pieniężna w wysokości od 2.000, -do 5.000,-zł oraz kara dyskwalifikacji na okres do 12 miesięcy;
:P
nic nie ma o dolnej granicy :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2008, 21:03 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
hehe ]:->

niech się "dołowicz" cieszy, że to finał, że Ekstraliga, że telewizja... bo za takie coś, w czasach I lub II ligi w Zgorzelcu mógłby ostro wyłapać od kibiców! Pamiętne mecze z AZS Koszalin, gdzie Mordziaty był bity przez łysego dąbrowskiego (****), po czym wchodził Edzio Żak i oddawał za Grzesia :smt026 To były czasy :smt044
"dzisiaj sobota, po meczu będzie robota" ]:->

Ehhh.... idę sobie się wyspać :smt044 Dziś dzień pełen wrażeń i przemyśleń :grin: Jutro trochę nowości będzie :grin:

Pozdrawiam 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 maja 2008, 23:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
tur16 pisze:
Wiem z "dobrych źródeł", że "trąbka na powietrze" będzie uruchomiona. Z tego co zauważyłem z meczy w Sopocie, Filipovski był zagłuszany nią, ale komiczne było to, że on nic nie mówił, tylko patrzył na zawodników i rysował... taka telepatia... a Paczesław gadał i gadał i pewnie go nie słyszeli :)

Mam propozycję... może komuś kto ma dostęp do sektoru z szatniami zawodników dać kartkę i na drzwiach Prokomu przykleić piękny napis.... "WELCOME IN THE HELL" :) tak w ramach przywitania :D (jak nie w szatni, to na hali rozłóżmy to na krzesełkach :D ) no i pokażmy im to PIEKŁO NA ZIEMI!!!


Ta trąba w Sopocie to było przegięcie. Jeśli jednak tak się chcą bawić to u nas też MUSI BYĆ!
Musi być nakierowana w stronę ławki Prokomu. Dodatkowo dobrze jakby ludzie na trybunie nad ławką Prokomu z góry gwizdali i używali trąbek w ich stronę.
Co do Twojego pomysłu z kartkami z napisami, to popieram. Każdy pomysł dopingu i rozpraszania przeciwników jest dobry i każdy warto zrealizować.
Wierzę, ze KK i wszyscy kibice dadzą radę.

Na koniec cytat z forum basketa:
Cytuj:
Dodam tylko, ze brzydkim pomyslem bylo, zeby specjalnie na te dwa mecze umiescic maly oddzial klubu kibica prokomu tuz za lawka turowa zgorzelec. Wszyscy uzbrojeni tam byli w gloooosne buczki, ktore skutecznie przeszkadzaly filipowskiemu w komunikacji podczas czasow. W sobote sedzia Kudlicki mocno krecil glowa jak to zobaczyl.

W niedziele natomiast w drugiej polowie ich juz tam nie bylo. Sami uciekli ?

Tak więc u nas musi być prawdziwy kocioł!


Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 9:32 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 8:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Z moich informacji wynika, iz na 99% Gurovic nie zagra w Zgorzelcu, ale oficjalna decyzja zapadnie dzisiaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2008, 11:38 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
A z moich informacji wynika, że bilety na piąty mecz nie będą sprzedawane i wejdą tylko właściciele karnetów!!!
Boją się kibiców, boją się, że nie zachowamy się jak należy...
I osłabią 6tego zawodnika, brawo. Pomysł pierwsza klasa.
Szlag mnie jasny trafia, bo nie mam karnetu. Gardło w Sopocie zdarłam, na darmo.
Kombinuje jak osioł i w grafiku mieszam, żeby tylko być na meczu, a tu taki cios od...
kogo..? od nowego prezesa?
w takim razie dziekuje panie prezesie, zycze udanego widowiska :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 12:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Znalezione na e-basket.pl:

Obrazek

Powinien byc walkower dla Turowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 12:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
nitroo pisze:
A co Tomski, ma stac i dac sie okladac? Moze nadstawic drugi policzek? Kazdy, podkreslam KAZDY, w tej sytyacji oddalby, odpowidzial ciosem. Z jednej strony szkoda, ze go nie trafil, bo G(b)urovic zasluzyl na lanie, ale z drugiej dobrze, bo jeszcze Kelati zostalby zdyskwalifikowany.

A swoja droga, jutro bedzie decyzja PLK w sprawie Gurovicia.

Czytaj człowieku ze zrozumieniem :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 13:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Obrazek

Mam nadzieję, że ten wieśniak już w tym sezonie nie zagraq !!!

Zróbmy taki młyn w środę, jakiego jeszcze do tej pory nie było !!![/b]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 13:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Sledzie napisali, ze ich gnojowicz odsuniety na az kur.... jeden mecz! PLK, PLK, PLK! Bez komentarza!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 13:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
mauzer pisze:


Sledzie napisali, ze ich gnojowicz odsuniety na az kur.... jeden mecz! PLK, PLK, PLK! Bez komentarza!

Tak napisano na forum Prokomu,ale jest to jak na razie tylko decyzja klubu.Mam nadzieję że dla dobra sportu i zdrowej rywalizacji PLK ukarze debila Gurovica znacznie surowiej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 13:34 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
No i ten wywiad c**jowicza na polskim koszu! Wszystkiemu winien nasz Tomek! Masakra! Jednak moglem wczoraj wskoczyc na ten parkiet-jak nie wezmiesz spraw w swoje rece to sedziowie cie wyru....., czy tez wydrukuja!

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 2:35 pm ]
Obys Tomski mial racje!


Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 13:38 przez mauzer, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..