Dzisiaj jest 16 cze 2024, 7:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 13:38 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Turow powinien powiedziec, ze nie zagra, poki ten bandyta nie zostanie odsuniety. Filipovski powinien stwierdzic, ze jego gracze boja sie agresji ze strony Gurovicia i nie zagraja przeciwko niemu. Wtedy PLK musi wyciagnac wnioski.

Wiedzialem, ze Prokom z Guroviciem na czele bedzie szukal winnych. Tak samo, jak przed drugim meczem w Zgorzelcu sopocianie rowniez zostali sprowokowani... Ech...

A swoja droga to mam rowniez nadzieje, ze Prokom zostanie rowniez ukarany za wbiegniecie kibicow na parkiet zanim nie skonczyl sie mecz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 13:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
No i juz jest oficjalnie! Czy w tym kur.... jeban..... swiadku sedziowskim wszyscy znaja fryzia! Mam nadzieje, ze nasz Prezes tego tak bez odwolania nie zostawi!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 13:54 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Śmiech na sali... 1 mecz... Niech Turow nie gra tak jak napisal Nitroo i ja bym jeszcze na Policje to zglosil... Napasc w bialy dzien z piesciami w miejscu publicznym :)


No to teraz zatrzymac Slanine i Serapinasa i mamy 3-2 :smt096

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 2:56 pm ]
A tak swoja droga
PZKOSZ - Polski Zwiazek Kutas** Od Sportu Zespolowego ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 13:58 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
tur 16 czy możesz wrzucić fotkę kibiców w lepszej rozdzielczości, ustawiłbym sobie jako tapetę :grin:
A Gurovicowi proponuję zmienić dyscyplinę sportu Obrazek Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 14:29 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
http://ksturow.pl/galeria.php?a=40
http://ksturow.pl/o/upload/vhkgqjdpjhdt ... jcokvo.JPG

To jest link do fotki naszych kibiców (i ja też jestem! :lol: ) Jeśli sobie zrobisz lepszą rozdziałkę to podrzuć link i obrazek...ja nie potrafię :oops:

Co do bandyty to z naszej strony zgłoszenie na policję, "strajk" Filipovskiego (opisał to Nitroo) no i odwołanie klubu. Poza tym każdemu z graczy Sopotu bym wręczył kartkę "FAIR-PLAY?" i fota ich kolegi który bije Tomka! no i to samo sędziom...

Transparencik zrobię! WELCOME IN THE HELL! ]:-> ]:-> ]:->

PIEKŁO NA ZIEMI!

Niech nasi zawodnicy nie grają w pięciu, nie w sześciu jak to się mówi, ale 2000 ludzi kontra 5 żółtych!!!


PS: Czy oni przyjadą do nas maluchem, podobno do jednego malucha, 80 żółtków wchodzi :grin: :grin:

Serce mi bije coraz szybciej, bo z każdym odbiciem, czuje mistrzostwo!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 14:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
prawda jest taka, ze w srode bedziemy naszym bardziej potrzebni niz kiedykolwiek!!!!! bo jak sie okazalo, nie gramy przeciwko 5 zawodnikom prokomu, ale i przeciwko ludziom spoza boiska - o czym swiadczy werdykt w sprawie serbskiego bandyty w zoltej koszulce z nr 15.

potrzebna jest OLBRZYMIA mobilizacja, nas kibicow i zawodnikow. Musi byc jazzzda przez caly mecz, totalne pieklo i niewyobrazalny halas podczas akcji prokomu. Ta traba na sprezone powietrze musi byc dmuchac w strone ich lawki by nie mogli nawet sie skupic nie mowiac o sluchaniu czegokolwiek :)

Zmobilizujmy kolegow i kolezanki, zrobmy co w naszej mocy bysmy wygrali ten mecz!!!!! Stoimy przed wielka historyczna szansa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 15:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Zrobie plakat z tymi zdjeciami wiesniaka-bandyty !!!

DAJCIE JAKIEŚ HASŁO NA PZKosz albo ogólnie Prokom lub samego wiesniaka !!!

To skandal !!! Odsuniety na jeden mecz !!! :smt096


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 15:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Gurovic - the name of this game is BASKETBALL, no boxing 8)

Gurovic - FAIR PLAY, do You know it?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 16:02 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
a nie mowilem... ech... PLK :/

Jakby to Kelati zaczal to mialby dyskwalifikacje na cale finaly. Taka prawda...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 16:13 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Do kar się nie będę odnosił... pozostawię je bez komentarza... "Obiektywizm" władz PLK aż kapie z nich... Nie chcieli skrzywdzić Prokomu, sprytne kary... Najważniejsze, że ten zbój Burovic nie zagra... Ja mam pomysł na transparent. Podawać swoje pomysły, nie żałować tonera/atramentu w drukarkach... Swój podam...tur16 oraz pokemon - moze w tym kierunku sie udać i wspólnie z innymi Kibicami Turowa zrobić jeden taki sam transparent? Przed meczem grzecznie ułożyć w ilości 12 sztuk te same na krzesełkach gości?
Tylko ktoś by musiał to dokładnie przetłumaczyć na angielski. Oczywiście wtedy czcionkę można trochę powiększyć, aby była lepiej widoczna... to tylko Przykład...podawać swoje..
Obrazek
"Reklamowanie" tego transparentu najlepiej zacząć od momentu rozpoczęcia meczu, wtedy na pewno trafi na obiektywy kamer i pójdzie w Polskę...Wszyscy z sektora KK najlepiej żeby trzymali go w rękach...
Nie będziemy się zniżać do poziomu kibiców z Sopotu i na transparentach prosić resztę kibiców o doping dla swojej drużyny...bo to żałosne... dlatego proponuję taki transparent zrobić.
Może komuś z forumowiczów uda się zrobić większy niż w formacie A4? Jeden taki poważny, ale żeby był bardzo widoczny!Wtedy najlepiej żeby jedna cześć sektora KK trzymała ten większy... Druga strona na kartkach A4 np. coś w tym stylu co ja zaproponowałem??

PS Z tego co czytam, to piąty mecz już na antenach Polsatu Sport... Heh skończyła się reklama tej dyscypliny na TV4 po ostatnim meczu, po debilnym zachowaniu Gurovica...
PS 2- zmartwiła mnie wypowiedź jednego z forumowiczów, że na mecz tylko mają wejść Kibice z zakupionymi karnetami ? Nitroo może Ty się wypowiesz w tej sprawie jak to wygląda w rzeczywistości? I jeżeli to "pomysł" nowego prezesa...to jest on skończony... przeciwko swoim Kibicom...ciężko będzie mu rywalizować z tyloma osobami, Kibicami.

Co sądzicie o takich "mini transparentach"?
Apeluję o koniec spokoju na sektorach. Muszą poczuć, że przyjeżdżają do wielkiego piekła. Gdzie nie będą już witani brawami przy wejściu na rozgrzewkę... Sami na to zapracowali...
Kto nie kupił trąbek, gwizdków do dzieła! Trzeba pokazać, że to nie jest już walka, ale WOJNA o Mistrzostwo Polski. Koniec dobroci dla śledzi!!!


Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 16:31 przez PrzecPolitWSpor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 16:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Te dwa zdjecia mam wydrukowane w A4, (wiekszych nie mam możliwości wykonać) widoczne dośc dobrze nawet z ok 4-5 metrów.

Umieszcze je obok siebie w poziomie a pod spodem Hasło.

Jakieś pomysły jeszcze na hasło prosze !!! I nie wiem, czy nie lepiej w j. polskim...

No i gdzie jest w Zgorzelcu kolorowe ksero z formatem A2 ? Żeby zrobić chociaż z 10 takich plakatów ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 16:34 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Cytuj:
Te dwa zdjecia mam wydrukowane w A4, (wiekszych nie mam możliwości wykonać) widoczne dośc dobrze nawet z ok 4-5 metrów.

Umieszcze je obok siebie w poziomie a pod spodem Hasło.

Jakieś pomysły jeszcze na hasło prosze !!! I nie wiem, czy nie lepiej w j. polskim...

To może zrobić, aby jedna strona KK miała jedną fotkę z hasłem np: Nie bierz przykładu z bandyty Gurovica. Graj FAIR-PLAY.
2 strona KK - drugie zdjęcie z innymi hasłami, mój przykład podałem: Milan ciesz się łagodną karą!!
Milan miłego oglądania meczu!!
WELCOME IN THE HELL!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 16:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
No kur.....,jeszcze trochę i popapraniec Wierzbowski ogłosi Ze Kelati dokuczył Gurovicowi na tle rasowym.Totalna żenada i kolesiostwo.To jawne popieranie bandytyzmu na parkietach.TYlko czekać aż w 6 meczu ktoś znowu dostanie po ryju i agresorem będzie Gurovic.To tak jakby zabrać bandycie pistolet bo strzelał do ludzi,a po 2 dniach mu oddać i liczyć na to że już nie będzie.Zarząd PLK to banda twardogłowych debili.Jeżeli takie niskie kary otrzymuje się za taki czyn to może ktoś z naszych bardzo głębokich rezerw przypapra z nienacka Gurovicowi.Raz a skutecznie.Co tam dostanie jeden mecz kary ,klub zapłaci pare tysięcy i już.No chyba że jak to się dzieje przeciw Prokomowi to kary są już wyższe.
Takie załatwienie sprawy ta jawne matactwo i ukręcanie sprawy.LAĆ PROKOM LAĆ!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 17:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Ja mam coś takiego może się to wam wyda zbyt chuligańskie ale i tak zaprezentuje :P

Obrazek

[ Dodano: Pon Maj 26, 2008 6:12 pm ]
A to takie sobie :P Obrazek


Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, 18:11 przez BR3MEK, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 maja 2008, 17:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
BR3MEK dobre, ale to pierwsze hasło ciut za długie !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 664 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..