Dzisiaj jest 16 cze 2024, 17:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 lis 2015, 13:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lis 2013, 17:09
Posty: 43
Cytuj:
Uczepiliśmy się Ignatowicza, bo to marny trener. Do takiego zespołu potrzebny jest ktoś doświadczony, zdyscyplinowany z dobrym systemem. Spójrzcie na zeszłoroczny Stelmet Adamka i Filipovskiego.


No super wszystko cacy. Tylko w tamtym roku w Stelmecie grali Polacy na poziomie reprezentacyjnym (Koszarek, Zamoj, Cel itd.), Troutmann z przeszłością w Bayernie, Hosley z przeszłością w Realu.

A u nas? Niedźwiedź z Górnika Wałbrzych, Prostak z Astorii Bydgoszcz, Dillon z Rumunii.
Akurat porównania zeszłorocznego Stelmetu do obecnej sytuacji Turowa ma się nijak do rzeczywistości.
Chyba że robimy zrzutę na Rajko, tylko po sezonie trzeba będzie nowego winowajcę znaleźć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2015, 13:56 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
ScottyT pisze:
Cytuj:
Uczepiliśmy się Ignatowicza, bo to marny trener. Do takiego zespołu potrzebny jest ktoś doświadczony, zdyscyplinowany z dobrym systemem. Spójrzcie na zeszłoroczny Stelmet Adamka i Filipovskiego.


No super wszystko cacy. Tylko w tamtym roku w Stelmecie grali Polacy na poziomie reprezentacyjnym (Koszarek, Zamoj, Cel itd.), Troutmann z przeszłością w Bayernie, Hosley z przeszłością w Realu.

A u nas? Niedźwiedź z Górnika Wałbrzych, Prostak z Astorii Bydgoszcz, Dillon z Rumunii.
Akurat porównania zeszłorocznego Stelmetu do obecnej sytuacji Turowa ma się nijak do rzeczywistości.
Chyba że robimy zrzutę na Rajko, tylko po sezonie trzeba będzie nowego winowajcę znaleźć.


Ale ja nie pisałem, że po zmianie trenera idziemy się bić o mistrza. Ktoś lepszy wydusił by z tego co mamy o wiele więcej jak Ignatowicz.
BTW, w Rumuni maja bardzo fajnych grajków, którzy często wolą grac tam jak u nas, bo w Rumuńskiej lidze nie ma sytuacji, że ktoś nie zapłaci. Gdybyśmy mieli grać na takich warunkach jak tam panują to już dawno nie dopuścili nas do ligi, skoro Turów dalej nie płaci zawodnikom na czas.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2015, 14:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 lis 2013, 17:09
Posty: 43
Cytuj:
Turów dalej nie płaci zawodnikom na czas.


Tym bardziej zmiana trenera i/lub zakontraktowanie nowego gracza nie jest korzystne, bo generuje nowe koszty, w sytuacji gdzie nie stać Turowa nawet na spłatę jakiś pamiątkowych figurek.

Chyba pozostaje zacisnąć zęby, przeczekać na spłatę długów i liczyć na zmianę władzy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2015, 16:44 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
ScottyT pisze:
Chyba pozostaje zacisnąć zęby, przeczekać na spłatę długów i liczyć na zmianę władzy...


Pytanie tylko, czy plotki o tym, ze WŁ do końca roku out sprawdzą się, czy pozostaną tylko plotkami.

Sytuację możemy porównać do tej, co miała miejsce w stelmecie w zeszłym roku, tylko że u nas są słabsi gracze ;)
W ich wypadku celem był finał, a naszym może być wejście do PO, no może do półfinału 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lis 2015, 22:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
http://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/5 ... era-hodgea

Czy jest jeszcze jakaś ambitna drużyna, która na gwałt potrzebuje sprawdzonego rozgrywającego? Mam nadzieję, że WŁ otworzy swoją piwnicę pełną skarbów i z zaangażowaniem i wolą walki ściągnie Hodga by (jak to ma w zwyczaju) zatuszować swoją nie najlepszą sytuację.
WH to jeździec bez głowy, ale przy tak beznadziejnym składzie chyba ktoś taki jest nam właśnie potrzebny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2015, 8:18 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lis 2007, 11:24
Posty: 300
Hakunamakatek pisze:
http://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/557927/king-wilki-morskie-szczecin-walcza-o-waltera-hodgea

Czy jest jeszcze jakaś ambitna drużyna, która na gwałt potrzebuje sprawdzonego rozgrywającego? Mam nadzieję, że WŁ otworzy swoją piwnicę pełną skarbów i z zaangażowaniem i wolą walki ściągnie Hodga by (jak to ma w zwyczaju) zatuszować swoją nie najlepszą sytuację.
WH to jeździec bez głowy, ale przy tak beznadziejnym składzie chyba ktoś taki jest nam właśnie potrzebny.


Słyszałeś jaka kwotę mu oferują? Ponoć dochodzi do 400 tyś $ za sezon


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2015, 16:23 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Dla zainteresowanych link do dzisiejszego meczu FIBA Europe Cup
Helios Suns (SLO) v PGE Turow Zgorzelec godz. 19:00
https://www.youtube.com/watch?v=6XYONkPfNas


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2015, 16:41 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
ScottyT pisze:
....

Chyba pozostaje zacisnąć zęby, przeczekać na spłatę długów i liczyć na zmianę władzy...


dokładnie takiego samego jestem zdania...

można wypruwać flaki i rozpieprzać pieniądze, których i tak nie ma a o wyniku, który by usatysfakcjonował zgorzeleckich kibiców i tak możemy tylko pomarzyć...

Osobiście byłbym w stanie bez większego problemu przełknąć gorycz braku awansu do PO, aby tylko wszystko szło w kierunku zaprowadzenia porządku we władzach i finansach klubu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2015, 16:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja czuję, że jak już raz wylecimy z PO to już tak szybko nie wrócimy. Jedno jest pewne, że bez poważnych roszad PO nie będzie. Ja się z tym pogodziłem, bo na takowe się nie zanosi. Głupio trochę będzie jak drużyny z podobnym potencjałem i budżetem się do niego dostaną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2015, 21:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Hakunamakatek pisze:
A ja czuję, że jak już raz wylecimy z PO to już tak szybko nie wrócimy. Jedno jest pewne, że bez poważnych roszad PO nie będzie. Ja się z tym pogodziłem, bo na takowe się nie zanosi. Głupio trochę będzie jak drużyny z podobnym potencjałem i budżetem się do niego dostaną.


A ja uważam, że to czy w PO będziemy czy nie, nie będzie miało żadnego wpływu na dalsze losy klubu... Co ma być to będzie bez względu na wynik...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2015, 21:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Kolejne wyszarpane zwycięstwo w FEC - dzisiaj oczy bolały mocniej , niż zazwyczaj ;)
Ciekawe, jak będzie wyglądał mecz z BK VENTSPILS, którzy do tej pory również wygrali oba mecze - biorącą pod uwagę, że pierwszy mecz z nimi gramy u nas, to jest szansa na zwycięstwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2015, 0:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Ja to w szoku jestem... nie chciałem "tego" odbierać inaczej... z klubem, drużyną jestem od początku czyli jak wróciełem na stare śmieci... dwa ostatnie sezony w 1 lidze...
Zawiązywał się KK pierwszy ze statutem, taki pełną gębą...
Co to były za czasy... wtedy całe "życie" mogliśmy oddać za drużynę, za klub, za barwy ...
Jeszcze wtedy było "normalnie"....

Nie wiem, czy ja naiwny jestem, czy taki głupi, zafascynowany dalej drużyną... SZOK...

Dzisiaj się dowiedziałem jak od kilku lat działał "KLUB" i Panowie Wszechmogący... Czyli ci na stołkach....

W szoku jestem... Normalnie nasz Klub , Drużyna... jeszcze dwa trzy,cztery lata temu, potentat na arenie europejskiej i polskiej...
Klub wyprowadzał kasę z pańtwowych dofinańsowań.... i od mniejszych sponsorów... Teraz to w końcu wyszło... machloje i machloje.. . WSTYD !!!
Jak to możliwe, że jeszcze kilka lat temu Klub był w pełni wypłacalny , z niby rzetelną ekonomią itp... raptem mija trzy lata i jesteśmy na dnie...
ale... jak dzisiaj się dowiedziałem... w przerwach "meczów na szczycie..." jedni z drugimi wychodzili sobie na drinki w celu omówienia spraw biznesowych... komu co i za ile....

Teraz mamy jak mamy... czyli dno... a "góra" hepy... swoje wzięła... Klub niewypłacalny z zaległościami od zeszłego roku, hala ??? Dalej utrzymywana z naszych miejskich pieniędzy... a miała być zarządzana przez klub... od początku roku...

ale kasę ktoś już wziął...

Nie dziwmy się, że mamy taką a nie inną drużynę, bo spokojnie moglibyśmy nie mieć żadnej, no może w 1 albo 2 lidze...

Chodźmy i przyjeżdżajmy na mecze, dopingujmy i mimo tego syfu, znajdźmy jakiś pozytyw i .... Turów Zgorzelec !!!

Czy ktoś zna jakiegoś dobrego dziennikarza śledczego, który by spróbował rozwikłać kilka grubych spraw około naszego "Klubu"... i sponsorów...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2015, 11:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Kiedyś mecz przyjaźni na wysokim poziomie, dzisiaj walka outsiderów z dołów tabeli. Każdy inny scenariusz jak zdecydowane zwycięstwo Turowa bardzo mnie zdziwi i da dużo do myślenia. Obie drużyny wygrały swoje jedyne ligowe mecze ze słabiutkim Startem, pozostałe spotkania przegrywając. Podróż do Słowenii nie była chyba aż tak wyczerpująca, kto oglądał, ten wie co mam na myśli. Stal straciła swojego podstawowego środkowego Darriusa Garreta, znalazła już w jego miejsce reprezentanta Kamerunu Alexisa Wangmene, który nawet jeśli pojawi się na meczu, to nie powinien być jeszcze gotowy do gry.
To co napisałem przypomina trochę typ na forum bukmacherskim :smt003 , ale nie ważne. Turów dzisiaj wygra.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2015, 11:49 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lut 2012, 15:20
Posty: 369
Lokalizacja: Z-c
pokemon15 pisze:
Czy ktoś zna jakiegoś dobrego dziennikarza śledczego, który by spróbował rozwikłać kilka grubych spraw około naszego "Klubu"... i sponsorów...

Tak CBA, bo to nie jest już sprawa dla dziennikarza, chociaż przez ostatnich 8-lat mieliśmy tyle przekrętów wokół autostrad, projektów unijnych i innych rzeczy że nam się to nawet nie śni, żeby wszystkie te większe i mniejsze sprawy (Turów) rozwiązać przez najbliższe lata należało by wybrać gestapowsko-stalinowskie metody działania. Większość dziennikarzy w Polsce (np. ci z GW, TVN) jest opłacana przez wrogo nastawioną grupę, klikę, mafię, mających Polskę za kolonię i Polaków za głupich niewolników.
Co do sponsoringu naszego klubu to zawsze dziwiło mnie to, że lokalne firmy nie chcą sponsorować Turowa. Zapewne wszyscy wiedzieli co działo się z kasą naszego klubu i gdzie te pieniądze są transferowane. Oczywiście PGE w większości jest to jeszcze państwowa spółka, którą można łupić ile się da. Zobaczcie sobie np. sprawę spółki PGE energetyka jądrowa, od 5-lat istnieje, ma zarząd, prezesa sowicie opłacanego, sponsoruje klub - z trójmiasta (właśnie stamtąd), a nawet nie mają wyznaczonego miejsca na powstanie elektrowni atomowej, nie produkują niczego, nie tworzą zysków, a kasę z PGE ciągną wielką. To samo PGE Gubin. I takich absurdów można wyliczać bez liku, a kolesi namaszczonych na prezesów było dużo (patrz wypowiedź pani Bieńkowskiej).
Szkoda tylko, że na tych układach tak mocno stracił nasz klub.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2015, 19:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2008, 12:47
Posty: 396
Lokalizacja: Pierdziszewo
Ale dno.Bez trenera lepiej by to wygladalo albo conajmniej tak samo zle.Tragedia. Luczak mam nadzieje ze kiedys zaplacisz za zrujnowanie koszykowki w Zgorzelcu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 766 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 52  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..