Dzisiaj jest 16 cze 2024, 5:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Jak daleko Turów zajdzie w PP ???
Czas głosowania minął 09 lut 2007, 11:56
przegramy w ćwierćfinale 5%  5%  [ 1 ]
przegramy w półfinale 20%  20%  [ 4 ]
przegramy w finale 5%  5%  [ 1 ]
zdobędziemy Puchar Polski 70%  70%  [ 14 ]
Liczba głosów : 20
Autor Wiadomość
Post: 30 sty 2007, 11:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski --> info

ASCO Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk
Anwil Włocławek - Kager Gdynia
Prokom Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd.
BOT Turów Zgorzelec - Gipsar Stal Ostrów

Pierwszy mecz i odrazu gramy ze Stalówką. Wg mnie Kowal znów podejdzie do PP jak co roku, czyli olewatorsko. A już w drugim meczu będzie o wiele ciążej, bo nie sądze żeby Prokom przegrał z Polpharmą. Wkońcu bronią Pucharu.


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2007, 12:26 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
ASCO Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk Gdynia, 9 lutego (piątek), 17.30 (transmisja na żywo w Polsacie Sport Extra, retransmisja w Polsacie Sport o 21.30)

Anwil Włocławek - Kager Gdynia - Gdynia, 9 lutego (piątek), 19.55 (transmisja na żywo w Polsacie Sport)

Prokom Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. Słupsk Sopot - Sopot, 9 lutego (piątek), 17.30

BOT Turów Zgorzelec - Gipsar Stal Ostrów - Sopot, 9 lutego (piątek), 19.55


No i znów Turów spotyka sie ze Stalą. Szkoda, ze meczu w TV nie będzie, ale wszystkich meczów pokazać przecież nie można :bandit:
Licze po prostu na to, aby każdy zespół podszedł do tych rozgrywek poważnie, zawsze będzie ciekawiej. Najciekawszą parą wydaje się Śląsk i Czarni, choć jak to spotkanie będzie ciekawe, zależy od podejścia do tych rozgrywek obydwu zespołów. Niemniej ciekawa będzie rywalizacja Prokomu z Polpharmą, farmaceuci mają szanse na odgryzienie się za zeszłoroczny finał, a przy zaangażowaniu zespołu z Sopotu do meczy ligowych wygrana jest możliwa. Jeżeli nawiążą taką walke jak w meczu w pierwszej rundzie, szczęście może być po ich stronie.

P.S Fajnie, że będzie można obejrzeć powtórke Śląska zaraz po meczu Anwilu :D

P.S2 Moje typy:

Śląsk - Czarni
Anwil - Kager
Prokom - Polpharma
Turów - Gipsar


Ostatnio zmieniony 30 sty 2007, 18:35 przez skyline_mts, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2007, 12:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
skyline_mts pisze:
...farmaceuci mają szanse na odgryzienie się za zeszłoroczny finał...


Tak samo Czarni mogą wziąść rewanż za finał 2 lata temu w Koszalinie.

Moje typy:

Śląsk - Czarni
Anwil - Kager
Prokom - Polpharma
Turów - Stal


P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2007, 17:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2007, 21:05
Posty: 40
Lokalizacja: Zgorzelec
Moje typy:

Śląsk - Czarni
Anwil - Kager
Prokom - Polpharma
Turów – Stal

Myślę ze pierwszy mecz Turów wygra (nie widzie innej opcji ]:-> ). A drugi mecz z Prokomem będzie świetnym widowiskiem, Prokom będzie chciał udowodnić że przegrana w 1 rundzie (tak wysoka) była tylko błędem przy pracy (wiem że to co innego) ale takie jest moje zdanie.
peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, 10:30 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Turów jedzie pograc o puchar http://www.wroclaw.naszemiasto.pl/sport/694380.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, 12:04 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Turów jedzie pograc o puchar http://www.wroclaw.naszem...ort/694380.html

To było do przewidzenia, że Turów podejdzie do tego turnieju na poważnie. Ogólnie żadna z drużyn biorących udział w PP niepowinna przejść obok niego. Dlaczego?
Cytuj:
Zwycięzca rywalizacji o Puchar Polski, będzie miał, według regulacji ULEB, dodatkowe punkty przy ustalaniu listy uczestników europejskich rozgrywek pucharowych.

Biorąc pod uwage, że Urlep zawsze olewał takie turnieje, tym razem może być inaczej. Jest o co grać bo przecież Śląsk jest drużyną z możliwościami na medal. Będzie ciekawie.

Turów pierwszy mecz zagra ze Stalą. Przychodzi PP i znowu spotykamy się ze Stalówką. Uważam, że to dobry przeciwnik na pierwszy ogień. Zobaczymy jak to będzie.

Zielak pisze:
A drugi mecz z Prokomem będzie świetnym widowiskiem, Prokom będzie chciał udowodnić że przegrana w 1 rundzie (tak wysoka) była tylko błędem przy pracy (wiem że to co innego) ale takie jest moje zdanie.

Ja osobiście tak tego niewidze. Puchar Polski to Puchar Polski, a DBE to DBE. Sopocianie z pewnością będą bardziej zmobilizowani na mecz w DBE... trzeba odrobić stratę (-20pkt). Dla nas mecz z Prokomem w PP będzie dobrym przetarciem przed tym "właściwym" meczem. Pamiętajmy jednak, ze najpierw trzeba pokonać Stal.

Moje typy:
Śląsk - Czarni (Zalezy jaki skład wystawi Urlep. Nieoficjalnie mówi, się że Śląsk jedzie bez Hyżego, Olivera, Tomczyka)
Anwil - Kager
Prokom - Polpharma
Turów – Stal
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, 19:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Bez owijania w bawełne. Moje typy Śląsk, Kager, Prokom i oczywiście Turów. Chociaz wydaje mi się że Saso odpuści i podczas PP oszczędzi pierwszą piątke. PP to będzie czas na więcej minut dla Koszara, Scooter'a, Williamsa i Pluty. Mam też nadzieje że zagrają Bochen oraz Maciek Strzelecki. Nasi jestem niemal pewny, zdobędą Puchar Polski.
Peace :smt023


Ostatnio zmieniony 31 sty 2007, 22:42 przez fan_turowa, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, 19:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
fan_turowa pisze:
...Moje typy Śląsk, Kager, Prokom i oczywiście Stal.....Nasi jestem niemal pewny, zdobędą Puchar Polski.


Jedno wyklucza drugie. Może byś sprecyzował??


P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, 22:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Matko. Sorry za tą Stal, musiałem być rozkojarzony. Oczywiście chciałem napisać Turów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2007, 23:03 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
fan_turowa pisze:
Chociaz wydaje mi się że Saso odpuści i podczas PP oszczędzi pierwszą piątke.

Saso odpuści? Niema mowy. Odkąd pamietam o PP Turów zawsze walczy, choćby dla tego, że nasza historia nieliczy tego trofeum. Napewno zagramy szerokim składem, dużą rotacją, ale to przeciesz zrozumiałe... Turów ma dwóch nowych zawodników, których trzeba ogrywać z zespołem.

fan_turowa pisze:
Mam też nadzieje że zagrają Bochen oraz Maciek Strzelecki.

Ja również mam nadzieje, ale jakoś w to wątpie. Żeby Bochen lub Strzelecki mogli zagrać musi wypaść ktoś z 12 zawodników. Kto to będzie? Chyba nikt.
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2007, 9:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
fan_turowa pisze:
Bez owijania w bawełne. Moje typy Śląsk, Kager, Prokom i oczywiście Turów. Chociaz wydaje mi się że Saso odpuści i podczas PP oszczędzi pierwszą piątke.


Turow jedzie na Puchar Polski, aby wygrac. Nie ma spotkan o pietruszke dla Prezesa Krygiera i trenera Filipovskiego. Celem Turowa jest wygrac Puchar, wiec na pewno Filipovski i Mitev nie odpuszcza.

fan_turowa pisze:
PP to będzie czas na więcej minut dla Koszara, Scooter'a, Williamsa i Pluty. Mam też nadzieje że zagrają Bochen oraz Maciek Strzelecki.


Nie rozumiem Cie. Piszesz, ze bedzie wiecej minut dla Koszarka, Scootera, Williamsa i Pluty, a za chwile dodajesz, ze jeszcze Bochno i Strzelecki moze zagraja. Aby Strzelecki i Bochno zagrali, to dwoch zawodnikow musialoby wypasc ze skladu, a to naprawde jest niemozliwe. Sa ferie, wiec moze pojada popatrzec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2007, 13:40 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Według tej drabinki http://www.plk.pl/?sub=polishcup&s=schedule w półfinale spotka się Turów/Stal z Anwil/Kager. Z Prokomem możemy spotkać się dopiero w finale, a nie tak jak wcześniej przypuszczaliśmy w półfinale. Nice
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2007, 13:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
nitroo pisze:
fan_turowa napisał/a:
PP to będzie czas na więcej minut dla Koszara, Scooter'a, Williamsa i Pluty. Mam też nadzieje że zagrają Bochen oraz Maciek Strzelecki.


Nie rozumiem Cie. Piszesz, ze bedzie wiecej minut dla Koszarka, Scootera, Williamsa i Pluty, a za chwile dodajesz, ze jeszcze Bochno i Strzelecki moze zagraja. Aby Strzelecki i Bochno zagrali, to dwoch zawodnikow musialoby wypasc ze skladu, a to naprawde jest niemozliwe. Sa ferie, wiec moze pojada popatrzec.

Sorry za niezrozumiałą wypowiedź. Masz racje Bochen i Maciej żeby zagrać musieli by wypaść ze składu. Ale Turów jadąc po zwycięstwo mógłby grać nawet bez lidera jakim jest Rodriguez, w jego miejsce mógłby grać Maciek albo Bochno a na 1 grałby Koszarek. Ale wątpie żeby Saso dał nie grać Andresowi którego bardzo ceni, tak więc wygląda na to że młodsi zawodnicy nie zagrają. Tak więc wygląda na to że w tym sezonie obydwie nadzieje na przyszłość Turowa nie zagrają. Ale Saso jest fachowcem i wie jak rozwijać te talenty
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2007, 14:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
fan_turowa pisze:
Ale Turów jadąc po zwycięstwo mógłby grać nawet bez lidera jakim jest Rodriguez, w jego miejsce mógłby grać Maciek albo Bochno a na 1 grałby Koszarek.


A Turow to prefesjonalny klub i nie pochodzi do Pucharu Polski z dystansem. Saso to nie Urlep. Turow nie ma w swojej kolekcji Pucharu Polski, wiec kiedy, jezeli nie tym razem, go zdobyc? Prokom znajac zycie odpusci. Tylko nie rozumiem, po co tacy biora udzial, skoro odpuszczaja... Z reszta sopocianie, majacy glowy w chmurach, teraz to nawet DBE odpuszczaja...

fan_turowa pisze:
Ale wątpie żeby Saso dał nie grać Andresowi którego bardzo ceni, tak więc wygląda na to że młodsi zawodnicy nie zagrają. Tak więc wygląda na to że w tym sezonie obydwie nadzieje na przyszłość Turowa nie zagrają. Ale Saso jest fachowcem i wie jak rozwijać te talenty.


Moim zdaniem, jesli walczymy o takie cele, to nie ma sensu wstawiac do skladu Bochna i Strzeleckiego. Z calym szacunkiem dla tych zawodnikow, ale to jeszcze nie ta klasa rozgrywkowa. Oni pod okiem Filipovskiego naprawde duzo sie ucza na treningach i poki co, na razie im to w zupelnosci wystarczy. Na ogranie przyjdzie jeszcze czas. Cierpliwosci. Fanie Turowa, sam pomysl - Filipovski jak teraz wstawi ich do skladu, powiedzmy, ze wyjda na boisko i co? Zaloze sie, ze sie spala... Saso to znakomity fachowiec. On na pewno czeka na dobry moment, zeby ich desygnowac do gry. Takie jest bynajmniej moje zdanie.

A Ty Morgoth, co tym sadzisz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2007, 14:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
lowpost pisze:
Według tej drabinki http://www.plk.pl/?sub=polishcup&s=schedule w półfinale spotka się Turów/Stal z Anwil/Kager. Z Prokomem możemy spotkać się dopiero w finale, a nie tak jak wcześniej przypuszczaliśmy w półfinale. Nice
Peace


To już zgłupiałem :shock: . Najpierw piszą tak potem zmieniają. Jeżeli ta informacja jest ostateczna to wszystko zmienia kolej rzeczy. Teraz to zdecydowanie sądze że zagramy w finale i coś czuje, że wybierzemy się na finał do Sopotu.


P :smt082 zdr :smt082 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..