Dzisiaj jest 04 cze 2024, 15:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Czy Turów wygra z Kotwicą
Czas głosowania minął 02 gru 2006, 17:54
tak 82%  82%  [ 9 ]
nie 0%  0%  [ 0 ]
Po zaciętym meczu wygra 18%  18%  [ 2 ]
Przegra po dobrej walce 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mecz z Kotwicą
Post: 01 gru 2006, 17:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Już w sobotę Turów zagra na wyjeździe z nieprzywidywalną Kotwicą Kołobrzeg
Nasi są faworytem w tym spotkaniu, aczykolwiek kołobrzeszanie mogą nałożyć trudne warunki w tym meczu. Warto też przypomnieć że trenerem Kotwicy jest były szkolenowiec Turowa Mariusz Karol.
W Kołobrzegu grają również byli gracze czrno-zielonych tacy jak: Sebo Machowski, Sasza Avlijas, Bronek Hughes i Rafał Bigus. Szczególnie na dwóch ostatnich nasi ulubieńcy muszą uważać.
Opiszcie co sądzicie o tych meczach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2006, 18:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 gru 2006, 16:41
Posty: 4
Lokalizacja: zgc
fan_turowa pisze:
Już w sobotę Turów zagra na wyjeździe z nieprzywidywalną Kotwicą Kołobrzeg
Nasi są faworytem w tym spotkaniu, aczykolwiek kołobrzeszanie mogą nałożyć trudne warunki w tym meczu. Warto też przypomnieć że trenerem Kotwicy jest były szkolenowiec Turowa Mariusz Karol.
W Kołobrzegu grają również byli gracze czrno-zielonych tacy jak: Sebo Machowski, Sasza Avlijas, Bronek Hughes i Rafał Bigus. Szczególnie na dwóch ostatnich nasi ulubieńcy muszą uważać.
Opiszcie co sądzicie o tych meczach.


Moim zdaniem będzie cieżko, ale jezeli powalczymy (z czego ostatnio słyniemy) i PEtrovic siądzie na Brandonie to mecz wygramy, chyba że skuteczność będzie jak w ostatnim meczu, to mogą być problemy ;-) Ale jeżeli jedziemy z MISS to trzeba i grą pokazać że jestesmy najlepsi w POLSCE :-D

Ktoś wie ilu naszych tam jedzie? Ploty chodzą że nie dofinansowano to nie ma za dużo osób :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2006, 19:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Masz racje Crash. Dużo może zależeć właśnie od Petrovica, ale nasi muszą też powalczyć na tablicach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2006, 19:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
No to gramy z dróżyną trenera dwojaga imion. Po raz drógi nie mogę pojechać do Kołobrzegu. Mam nadzieje, że chłopaki dadzą z siebie wszystko. Zarówno na parkiecie i na trybunie. A do meczu to Vjeko musi przylepić się do Bronka, a Dragon musi przy tym tak przypilnować Bigosa, żeby odciąć go od podań. Po za tym jestem ciekawy na jakiej skuteczności zagramy w ataku. Jeżeli to się powiedzie to zwycięstwo mamy w kieszeni.

P 8) zdr 8) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2006, 19:52 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2006, 10:37
Posty: 67
Lokalizacja: Zgorzelec
nie chcę się za bardzo czepiać, ale zakładając nowy temat to postaraj się trochę wysilić i napisać kilka zdań a przed wysłaniem wiadomości, jeszcz raz ją przeczytaj :?

no i skończ z tymi ankietami, staje się to troszeczkę nudne :twisted: - tym bardziej że ilość głosów jest żadna

aby było na temat, to należy zauważyć że drużyna M.Karola wygrała ostatnie dwa mecze z drużynami, które są na wyższych pozycjach w tabeli niż Kotwica.
Można powiedzieć, że kiedy w Kołobrzegu krzesło pod trenerem rozpaliło sie do czerwoności :twisted: to drużyna zaczęła wygrywać. Najważniejsze zadanie to zatrzymanie Bronka, odcięcie Mrożka i Machowskiego od rzutów z dystansu. Jeżeli będziemy grali szybko piłką to Bigus nie powinien być dużym zagrożeniem, jego motoryka pozostawia wiele do życzenia. Dla Kotwicy problemem może być krótka ławka i w przypadku wyrównanego spotkania, zmęczenie może decydować o wyniku meczu.
Mój typ +12 TURÓW Zgorzelec

ps. może autobus zrobił na nich takie wrażenie, że mecz już przegrali :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 gru 2006, 20:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Zapowiada się ciekawy meczyk. Z podtekstami jak to mówią bo Karol na rzęsach stanie żeby to spotkanie wygrać, no i połowa Kotwicy to dawny Turów. Oj będzie się działo...
Martwi mnie jedynie wariat (wariat bo jest nieobliczalny) Bronek, bo jeśli będzie miał dobry dzień to może nam napsuć krwi... Z drugiej strony my mamy Petrovića i jak dobrze na nim siędzie to mamy problem z głowy.
Dalej, wielki Rafał (wielki bo duży), no cóż widać, że ostatnio trochę popracował nad motoryką i "techniką", aż chcę go "zobaczyć" pod koszem bo moim zdaniem Drobnijak może jest drobniejszy ale za to zadziora i zwinny. No i można przewidzieć , że kotwica pod kosz będzie grała na niego, więc trzeba go tylko dobrze zastawiać a chłop po 2, 4 nieudanych akcjach wymięknie psychicznie.
Następny nasz dobry znajomy Sebo. W meczu ze Zniczem 11 pkt, cóż oby mu trójki nie wchodziły...

Ale oprócz naszych dobrych znajomych to jest jeszcze Mrożek, też w sumie "dobry" zawodnik, w meczu z Prokomem rzycił 15 pkt.

No i na koniec Daniels - silny skrzydłowy. Co tu duzo gadać statystyki mówią same za siebie: Prokom - 13pkt, Znicz - 16 pkt, 7 zbiórek.

Zobaczymy jutro jak będzie a wierzę w naszych chłopaków, oby tylko skuteczność była na poziomie 89% i osobiste wchodziły. Trójek to pewnie z 10 wpadnie jak nic...

Wyjeżdzamy jutro o 5 rano do środy zapisało się na wyjazd 35 osób, ale myśle, że będzie pełniutki autobus i zrobimy super doping naszym koszykarzom.

Jak wróce w niedzielę rano to wam wszystko opisze...

Pozdro i trzymajcie kciuki za Turów no i za naszych siatkarzy też !!!


[/url]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2006, 10:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
grubyJGZ pisze:
nie chcę się za bardzo czepiać, ale zakładając nowy temat to postaraj się trochę wysilić i napisać kilka zdań a przed wysłaniem wiadomości, jeszcz raz ją przeczytaj :?

no i skończ z tymi ankietami, staje się to troszeczkę nudne :twisted: - tym bardziej że ilość głosów jest żadna

aby było na temat, to należy zauważyć że drużyna M.Karola wygrała ostatnie dwa mecze z drużynami, które są na wyższych pozycjach w tabeli niż Kotwica.
Można powiedzieć, że kiedy w Kołobrzegu krzesło pod trenerem rozpaliło sie do czerwoności :twisted: to drużyna zaczęła wygrywać. Najważniejsze zadanie to zatrzymanie Bronka, odcięcie Mrożka i Machowskiego od rzutów z dystansu. Jeżeli będziemy grali szybko piłką to Bigus nie powinien być dużym zagrożeniem, jego motoryka pozostawia wiele do życzenia. Dla Kotwicy problemem może być krótka ławka i w przypadku wyrównanego spotkania, zmęczenie może decydować o wyniku meczu.
Mój typ +12 TURÓW Zgorzelec

ps. może autobus zrobił na nich takie wrażenie, że mecz już przegrali :wink:

Natomiast Ty pisząc nowe zdanie mógłbyś zacząć je WIELKĄ literą. W takim razie Ty bardziej się wysil.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2006, 14:51 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2006, 10:37
Posty: 67
Lokalizacja: Zgorzelec
fan_turowa pisze:
grubyJGZ pisze:
nie chcę się za bardzo czepiać, ale zakładając nowy temat to postaraj się trochę wysilić i napisać kilka zdań a przed wysłaniem wiadomości, jeszcz raz ją przeczytaj :?

no i skończ z tymi ankietami, staje się to troszeczkę nudne :twisted: - tym bardziej że ilość głosów jest żadna

aby było na temat, to należy zauważyć że drużyna M.Karola wygrała ostatnie dwa mecze z drużynami, które są na wyższych pozycjach w tabeli niż Kotwica.
Można powiedzieć, że kiedy w Kołobrzegu krzesło pod trenerem rozpaliło sie do czerwoności :twisted: to drużyna zaczęła wygrywać. Najważniejsze zadanie to zatrzymanie Bronka, odcięcie Mrożka i Machowskiego od rzutów z dystansu. Jeżeli będziemy grali szybko piłką to Bigus nie powinien być dużym zagrożeniem, jego motoryka pozostawia wiele do życzenia. Dla Kotwicy problemem może być krótka ławka i w przypadku wyrównanego spotkania, zmęczenie może decydować o wyniku meczu.
Mój typ +12 TURÓW Zgorzelec

ps. może autobus zrobił na nich takie wrażenie, że mecz już przegrali :wink:

Natomiast Ty pisząc nowe zdanie mógłbyś zacząć je WIELKĄ literą. W takim razie Ty bardziej się wysil.



:smt005 :smt043 :smt005 :smt043 :smt005 :smt043 :smt005


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2006, 19:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 maja 2006, 21:13
Posty: 26
Kolejna wygrana, brawo Turów!!!!!!!!!!!!!77:74[16:18] [18:19] [23:22] [17:18]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2006, 19:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Turów PANY!!!!!!!!!
Manius odwrotnie wyniki w tych kwartach jezeli taki wynik napisałes


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2006, 19:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Turów zakończył ten mecz wygraną, jak już wpomniał MANIUS. Z zawodników Turowa bardzo dobrze spisał się Thomas Kelati, który zdobył 24 pkt.(5/7 za 2, 4/6 za 3 i 2/4 za 1). Z drużyny gości z dobrej strony pokazali się byli gracze Turowa Sebastian Machowski ( 5/6 za 3) i Brndun Hughes 22 pkt. 6 as. 4 zb.
Niespodowało mi się jednak że kolejny raz swojej szansy nie otrzymał Krzysiu Roszyk.
Brawo Turów. Oby tak dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 gru 2006, 20:39 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 gru 2006, 20:36
Posty: 1
Lokalizacja: Kołobrzeg
Piękny meczyk, ale przegraliśmy :x trudno.
Gratulacje dla Waszych kibiców za przyjazd i piękną zabawę

PS Przyjedziemy do was i się odegramy :-D :-D :-D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2006, 5:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Jestem w domu, oj co to był za mecz! Warto było jechac tyle kilosów. Ide spać, póżniej napiszę jak było, nie mam siły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2006, 19:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
No i jestem, zaczęło się pięknie, jeszcze podczas jazdy w autobusie słuchalismy relacji z meczu naszych siatkarzy z Bułgarią. Po zwycięstwie ogólna radość i jeszcze większa wiara, że Turów wygra w Kołobrzegu.
Autobusik super, volvo chyba z kibelkiem (przydał się kilka razy), widać, że tym razem sponsor - kopalnia, stanęła na wysokości zadania.
Po przyjeździe 2 godzinki na zwiedzenie okolicy i nadmorskich kafejek. Zimno i szaro wszędzie grupki niemieckich turystów.

Godzinkę przed meczem zbieramy się przed halą. Hala Milenium, fajna nowoczesna z basenami jak u nas.
Jest jeszcze czas na zdjęcia przy naszym nowym autobusie El Toro. Naprawdę robi wrażenie.

No i zbliża się 18, jest nas w sumie coś około czterdziestu osób, mamy dwie flagi i trzy duże bębny, wchodzimy na halę robiąc dużo hałasu :-D
(przed meczem spotykamy trenera Karola, w rozmowie z nami jest pewien zwycięstwa swojej drużyny}.

No i zaczyna się, już po kilku minutach widać, że mecz będzie zacięty, punkt za punkt po obu stronach.
Nie będę opisywał samego meczu bo to możecie sobie przeczytać na baskecie czy dbl.

Oczywiście doping przez cały mecz z naszej strony na maxa głośny, jeszcze teraz wieczorem mam chrypkę. No i oczywiście przez wszystkie akcje w obronie "difens" z naszych gardeł na maksa !
Niekiedy słychać nas bardziej od kibiców Kotwicy. Z resztą przez cały mecz krzyczeliśmy ile tylko pary w płucach dopingując naszych.

No i wygrana !!! Euforia w śród nas i podziękowania od naszych zawodników.

Co do kibiców kotwicy to też nieźle dawali czadu, chociaż widać, że mają tam dwa fankluby, i z mojej strony to trochę brak miedzy nimi zorganizowania, bo razem zrobili by wiecej.

No i wychodzimy, idziemy pod halę, czekamy na zawodników, w międzyczasie wychodzi Karol, gratuluje zwycięstwa i na koniec tekst: " Gdyby nie te rzuty Kelatiego..."

Idą nasi, gratulacje, śpiewy, zdjęcia...jest pyszna atmosfera, dziękuja nam za doping przez cały mecz. Super, juz myślimy nad wyjazdem do Jarosławia.

No i powrót do Zgorzelca, żegnaj Kołobrzegu !!!

Wyjazd był fajny, mecz super trzymający w napięciu do końca, opłacało się jechać tyle kilometrów żeby zobaczyć go i przeżyć to wszystko na żywo.
Pozdrawiam, teraz czas na Prokom.

ps. difens szczególnie z mojej strony "dedykowany" KeMoTowi, który nie mógł z nami pojechać.
Obrazek

Kilka fotek z wyjazdu później, bo cos nie chca sie ładować...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2006, 21:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest zajefajnie. Sześć zwycięstw z rzędu. Pokemon dzieki za dedykacje :-D . Trzymałem kciuki w czasie wykładów i udało nam się. Teraz Prokom. Będzie barczo ciężko. Ale gdybym nie wierzył w zwycięstwo to nie był bym kibicem. Jedno jest pewne. Dam z siebie wszystko odrabiając zaległości z Kołbrzegu.

P 8) zdr 8) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..