Dzisiaj jest 03 cze 2024, 20:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Kto wygra?
Czas głosowania minął 24 gru 2006, 11:13
Polpharma 5%  5%  [ 1 ]
Turów 95%  95%  [ 18 ]
Liczba głosów : 19
Autor Wiadomość
Post: 19 gru 2006, 11:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 gru 2006, 10:41
Posty: 1
Lokalizacja: Starogard Gdański
Mysle że ten mecz bedzie ciekawym widowiskiem. obie druzyny są niejako na fali Polpharma 3 zwycięstwa a wasz Turów 8. No ale ja osobiście nie wymieniałbym Turowa w roli zdecydowanego faworyta bo w Starogardzie gra się naprawdę ciężko. Jeżefi Polfa nie będzie spala przez pół meczu to Turów bedzie miał ciężką przeprawę a wynik rozstrzygnie się w końcówce spotkania.
I jeszcze pytanie czy wasi kibice będa w Starogardzie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 gru 2006, 12:28 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam!
Przed sezonem spodziewałem się że Polpharma będzie jedną z czołowych drużyn DBE. Macie fajny składzik, dobrego trenera...
Turów zdecydowanym faworytem oczywiście nie jest jak wspomniał leo w Starogardzie Gd. gra się ciężko. Wasza drużyna lubi chyba roztrzygać mecz w końcówce. Greg Harington jest teraz w troche słabszej formie ale to nieznaczy że niezaskoczy czymś Turowa.
Mój typ: Turów +4


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 gru 2006, 14:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
leo pisze:
I jeszcze pytanie czy wasi kibice będa w Starogardzie?


Transport do Starogardu jest, teraz tylko "robimy" komplet na autokar i jedziemy.

Co do meczu to spodziewam się takiego scenariusza. Przez I połowę gra kosz za kosz z przewagą Polpharmy, a w II połowie 10 min obrony na całym parkiecie i wygrana Turowa małą ilością punktów. Od dłuższego czasu powtarza się to w meczach ze "słabszymi" team`ami. Tak było np z Unią i ze Zniczem w Jarosławiu.

+5 dla czarnozielonych

P 8) zdr 8) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 gru 2006, 18:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
na http://www.ksturow.pl jest info o wyjeździe.
co do meczu to uważam ze Turów przywiezie spokojne zwycięstwo i będa miłe święta - z całym szacunkiem dla Polpharmy, ale jezeli nasi zawdonicy zagraja w swoiim stylu i nie będą przemęczeni drogą to będzie ciezko nas pokonać :P
pozdrawiam[/url]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 gru 2006, 22:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Ciężko będzie tylko tyle powiem... Mam nadzieję, że uda mi sie jakoś pojechać bo święta za pasem...
Na dobre i na złe... ale wierzę, że damy radę, TURÓW do BOJU !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 gru 2006, 19:41 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
no i nasz kochany TURÓW wygrał 9 mecz pod rząd i 10 w całej lidze !! wspaniały mecz Thomasa Kelati'ego, Andresa Rodriguez'a i Roberta Witki. oby tak dalej a Mistrzostwo Polski jest coraz bardziej realne - ale to moje zdanie i wcale nie popadam w huraoptymizm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 gru 2006, 19:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
TURÓW PANY
Polfarma -Turów 69:75


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 gru 2006, 20:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Brawo Turów!!!
Kolejną wygraną już 9 z rzędu odniósl nasz kochany Turów. Znakomitą końcówke spotkania miał Andres Rodriguez(17 pkt. 6 as.) Wcześniej dobrą robote odwalał Thomas Kelati.
Brawo TURÓW!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 gru 2006, 22:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Rodriguez 3/4 za 3! coś niesamowitego.Brawo Andreas brawo Turów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 gru 2006, 6:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
A nie mówiłem!!!!!!!!!!!!!! Veni Vidi Vici.....

Było dokładnie tak jak zapowiadałem. Dokładnie taki sam scenariusz. Teraz ide sie przekimać po podróży, a relacje podam później.

P 8) zdr 8) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 gru 2006, 15:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Ach co to był za mecz... warto było jechać i oglądać to widowisko na żywo... były emocje, niepewność, radość, piękne akcje... po prostu wszystko co najlepsze w koszykówce !!!
Relacje z wyjazdu przedstawi KeMoT, ja ze swojej strony powiem tylko, że :
Perowić(chyba) po przechwycie popisał sie fantastycznym wsadem uciszając kibiców Polpharmy.

Hala przypomina z zewnątrz hangar gdzie trzyma się samoloty :wink: (bez urazu dla kibiców z Kociewia), "akustyka w niej jest dość licha, musięliśmy sie nieźle wysilać, żeby było nas słychać ale daliśmy radę(dobrze będzie jak jutro głos odzyskam).

Po meczu czekając na zawodników rozmawiałem z Bobanem, który stwierdził, że najważniejsze punkty w meczu zdobył Krzysztof Roszyk. Było to w końcówce meczu chyba na 2 min przed końcem, kiedy wygrywaliśmy 1 pkt a Krzyś trafił z półdystansu z bardzo trudnej pozycji rzucając przez ręce obrońców.

No i na koniec o sponsorze wyjazdu... z jednej strony trzeba podziękować i się cieszyć ale z drugiej to na tak daleki wyjazd powinien być troche lepszy środek transportu bo nogi drętwiały a pupka od newygodnych siedzeń jeszcze mnie boli... ale to tak na marginesie...

Ogólnie wyjazd bardzo udany. Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 gru 2006, 16:48 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
No to relacja.

I połowa. Zaczęliśmy od mocnego uderzenia dwoma trójkami. Polpharma grała konsekwentnie pod kosz do Okafora. Taka taktyka wymusiła mnóstwo przewinień z naszej strony, co nie pozwalało kontrolować spokojnie meczu. W drugiej kwarcie taki sam scenariusz i kilka głupich strat. Przez co przegrywamy do połowy 3 punktami.

W przerwie konkurs dla kibiców. Rzuty z linii osobistych. Misiek złapał piłeczkę, ale oddał najlepiej wśród nas rzucającemu i tak Siemens ponownie pojechał do Zgorzelca.

II połowa. Tak jak przewidywałem zaczęliśmy w końcu bronić na swoim poziomie. Tak jak napisał pokemon – akcja meczu. Po przechwycie Vjeko popędził na kosz rywala i efektownie zapakował do kosza. Mnie najbardziej podobały się te kilka przechwytów po wyprowadzaniu piłki przez Polpharmę po naszym celnym koszu i łatwe punkty sam na sam. I tak zrobiło się 10 pkt przewagi dla nas. W ostatniej części meczu to walka kosz za kosz. Ostatnie 2 min to popis sędziów. Faul za faulem – gwizdki poszły w ruch. Ale to już nic nie dało i dowieźliśmy zwycięstwo do końca.

Cieszę się, że mogłem być na tym meczu. Ta wygrana została zadedykowana przez Tomka #22 :-D dla najlepszych kibiców w Polsce jako prezent na Święta.

P 8) zdr 8) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 gru 2006, 15:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Zostawiliśmy dobre wrażenie w Starogardzie - http://www.sks.e-basket.pl/center.php?co=newsy/news_new24.htm

:-) :-) :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 gru 2006, 0:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Aż serce się raduje czytając taki komentarz, miło mi bardzo i pewnie wszystkim, którzy pojechali do Starogardu. Takie opinie o nas kibicach Turowa są bardzo budujące i chociaż robimy to (moja opinia) przede wszystkim dla naszych zawodników to fajnie jest wiedzieć, że jeszcze ktoś to docenia i może brać z nas przykład...

Miłą i fajną sprawą był fakt, jak podczas przerwy wyszlismy przed halę, podszedł do nas jeden z kibiców Polpharmy( człowiek w średnim wieku) i powiedział, że nas po prostu podziwia, że jeździmy wszędzie tam gdzie gra nasza drużyna, nie ważne czy to jest 200 czy 600 kilometrów...

Ech, już myślami jestem we Wrocławiu, 7 stycznia.

Pozdrawiam wszystkich "wyjazdowiczów".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..