Dzisiaj jest 09 maja 2024, 20:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Turów po sezonie zasadniczym będzie??
Czas głosowania minął 03 sty 2007, 15:22
1-3 100%  100%  [ 9 ]
4-8 0%  0%  [ 0 ]
9-12 0%  0%  [ 0 ]
13-14 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 9
Autor Wiadomość
Post: 28 gru 2006, 15:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Zakończyła się pierwsza runda sezonu zasadniczego (a właściwie skończy się 30.12). Ale pewne jest że do końca tej rundy nasz ukochany Turów będzie zajmował pozycje lidera.

No właśnie. Prowadzimy po pierwszej rundzie. Czy na końcu sezonu zasadniczego tabela będzie przedstawiać się tak samo???
Jak myślicie, czy Turów będzie prowadził również po drugiej rundzie. Opisujcie swoje zdanie, i waszą tabele pod koniec sezonu zasadniczego.

Mój typ
1. Turów Zgorzelec :smt063

2. Prokom Trefl Sopot
3. Śląsk Wrocław
4. Stal Ostrów
5. Czarni Słupsk
6. Polpharma
7. Anwil Włocławek
8. Polpak Świecie
9. Kager Gdynia
10. Kotwica Kołobrzeg
11. Polonia Warszawa
12. Znicz Jarosław
13. AZS Koszalin
14. Unia Tarnów

[ Dodano: Czw Gru 28, 2006 9:26 am ]
W nazwie tematu zamiast ! na początku miało być 1. Ale cos nie moge zedytować, nie wiem dlaczego :smt075


Ostatnio zmieniony 28 gru 2006, 15:30 przez fan_turowa, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2006, 16:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
ile zyje i chodze na mecze turowa (a to chyba identyczna liczba) i przypominajac sobie mecze 2ligowego turowa przy półpustej sali przy maratońskiej moje serduszko wypełnia radosć widząc turów na szczycie koszykarskiej POLSKI. oby tak dalej i licze na MP - serio w to wierze !!!!
pozdro dla Kibiców Turowa i cheerleaderek :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2006, 16:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 gru 2006, 16:41
Posty: 4
Lokalizacja: zgc
Witam wszystkich ja uważam że Turów będzie albo 1 albo 2, w zależności od tego czy pokona Śląsk a potem Anwil jak tak to będzie dobrze:)


Ostatnio zmieniony 28 gru 2006, 18:41 przez Crash, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2006, 20:48 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
ja najbardziej boje się połfinału PO bo jezeli to Turów przejdzie w co wierze to sądze ze sztab szkoleniowy tak podejdzie do finału z kim by nie był ten finał ze wygramy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 gru 2006, 20:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Matii masz racje. W takiej dyspozycji udział w półfinale jest pewny. Ale również początek play-off może okazać sie zaciętym spotkaniem. W zeszłym sezonie również miał być medal a skończyło się na siódmej lokacie. Ale wtedy słabo graliśmy w rundzie zasadniczej, a w Play-Off gdyby nie sędziowie z pewnością nasi koszykarze pokonali by Anwil. W tym sezonie ta sytuacja napewno się nie powtórzy. A w mistrzostwo wierze całym sercem.

Do boju Czarno-Zieloni!!!
:smt068 pokonamy Prokom


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 gru 2006, 6:31 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Tak na samym początku swojej wypowiedzi... odkąd wróciłem w me rodzinne strony, chodzę na mecze Turowa, szkoda może , że dopiero od 3 sezonu (od końca) pierwszej ligi ale byłem na zebraniu założycielskim Klubu Kibica, byłem w Warszawce na meczu z Legią i w Kwidzyniu na meczu z Basketem, przeżyłem żal porażki w walce o awans do ekstraklasy i radość rok póżniej kiedy udało sie po tylu latach awansować do ekstraklasy...

Z perspektywy tych wszystkich lat, z obserwacji kibiców, włodarzy klubu, zawodników, kadry trenerskiej... nasuwa mi sie tylko jedna myśl. W końcu w trzecim sezonie naszego jestestwa w ekstraklasie coś zaczęło iskrzyć i funkcjonować tak jak należy.
Wiadomo , początek, euforia, radość, Turów ma pieniądze, możemy wszystko... Trener, nowi klasowi zawodnicy... 4 miejsce w lidze ... OK !!!
Hurra optymizm przed kolejnym sezonem, no bo jak można by było inaczej myśleć... porażki, zmiany w kadrze trenerskiej, żal, smutek, gdzie ten wielki Turów z ogromnymi pieniedzmi? 7 miejsce na koniec sezonu...

W końcu zmiany, Turów przekształca sie w SSA, prezes z prawdziwego zdarzenia, menager, który wie co i jak i z czym "to" sie je, trener jakiego juz dawno w PLK nie było(no może za wyjątkiem Urlepa), sztab szkoleniowy (chodzi mi tu głównie o bobana Miteva) w końcu na poziomie... Kibice najlepsi w Polsce!!!

To musiało przynieść w końcu wymierne efekty i trzeba się tylko cieszyć i dziękować wszystkim którzy sie do tego przyczynili.

Co do naszego pierwszego miejsca w tabeli i fotela lidera, to naprawdę , jak wielu pewnie, jestem cholernie miło zaskoczony, bo takiego obrotu sprawy to naprawdę się nie spodziewałem, liczyłem na miejsce w 4 ale żeby liderować po pierwszej fazie rozgrywek...

BRAWO !!!

Nie wiem czy uda sie to pierwsze miejsce utrzymać do fazy play-off ale jako wierny kibic czarno-zielonych dziękuje wszystkim zawodnikom i trenerom za to, że tak bardzo poświęcili się dla druzyny, dla nas kibiców, dla miasta w końcu bo teraz każdy fan basketu wie gdzie jest Zgorzelec....ktoś może mi zarzucić, że przecież oni taka kase biorą... NIECH BIORĄ !!! Dlaczego mają nie brać? To przecież oni biegają po parkiecie przez 40 min gry, wylewaja siódme poty na treningach, to oni ryzykują kontuzjami w każdym momencie... a przecież sportu nie uprawia się czynnnie przez 60 lat !!! I niech mi jeden z drugim nie mówi, że dla nich liczy sie tylko kasa...
Powiem inaczej,
Nie wiem, bo już nie liczę swoich meczy wyjazdowych, ale właśnie po tych meczach, nie ważne czy wygranych, czy przegranych ale tam na wyjazdach, kiedy trzeba przejechać 200, 400 czy 600 kilometrów, żeby byc z chłopakami przez 2 godziny i zaraz trzeba wracac, do pracy, do rodzin...
Piękne jest to jak po takich meczach już po wszystkim, podchodzi do ciebie jeden, czy drugi zawodnik, ze łzami w oczach... i dziękuje bo wie, zdaje sobie sprawę,że ten czy inny kibic jechał żeby go wspomóc, żeby go zmotywowac do gry...
Pogadałem sobie właśnie o tych sprawach z Bobanem Mitevem po meczu w Starogardzie... i wierzcie mi facet jest tak zszokowany kibicami ze Zgorzelca, że szok !!! On mimo wielu doświadczeń w wielu klubach pierwszy raz spotkał sie z takim fenomenem jakim jest Zgorzelec i z ludzmi dla których koszykówka tak wiele znaczy.

Idąc dalej w tych moich rozważaniach , to na pierwszy "ogień" w nowym roku i w 2 fazie rozgrywek gramy derby ze Śląskiem Wrocław... Cholernie ciężki ten mecz będzie bo to derby i jeszcze transmisja w TV. No i Urlep będzie próbował zrobic wszystko żeby zmazać plame na honorze po przegranym meczu ze Zniczem.
Jednak ja tam wierze w zwycięstwo!!! A gdyby jednak cos poszło nie tak, to wielkichłeż nie będę wylewał, bo to nic nie znaczy. Liczy sie tylko to abysmy załapali sie do Play-Off z pierwszej czwórki i powalczyli o medal.
He, he czy to takie ważne czy będziemy po drugiej fazie sezonu zasadniczego dalej na pierwszym miejscu? Może i by było fajnie ale jakbyśmy tak trafili na Prokom???

Nie, nie ...to juz moje fantazje...

Ja osobiście bardzo bym chciał, żeby w końcu przełamać passe niepowodzeń z Anwilem, bo jak do tej pory nie udało nam sie wygrać z nimi ani jednego spotkania...

Na koniec już (bo kto to przczyta...) apeluje do wszystkich fanów zgorzeleckiego basketu, nigdy ale to nigdy nie wątpcie we własna drużynę !!!! A moze zdarzyć się i nie jedna porażka, bądźmy realistami( 10 zwycięstw z rzędu ), nie wymagajmy za wiele !!! Bądźmy obiektywni...

Turów będzie na pewno w pierwszej czwórce przed play-off i tego się trzymajmy , z tego bądźmy dumni... a w finale w co głęboko wierzę spotkamy sie z Prokomem... i zdobędziemy jakże upragniony medal !!!

HOWK !!!

[/i]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..