Dzisiaj jest 16 cze 2024, 5:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 gru 2006, 13:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Co do samego meczu nie boje się Śląska tak jak kiedyś, jesteśmy wyżej w tabeli (no, a raczej najwyżej, jakby nie patrzył). Pierwszy mecz w sezonie obecnym nie był tak ważny jak ten i na pewno nie ukazał wszystkich możliwości obydwu klubów, bo nie wszystko było dopracowane i zespoły nie były jeszcze zgrane. Teraz, kilka meczy dalej obydwa zespoły pokazały na co je stać i te Derby będą jeszcze bardziej zażarte niż zawsze. Co prawda nie ma już w Turowie zawodników, którzy byli z nami od zawsze/albo od dawna, lecz w niczym mi to nie przeszkadza, a tym bardziej nowym zawodnikom i trenerowi w odniesieniu zwycięstwa. Śląsk ma chwilowe załamanie dobrej gry, gdyż przegrali 2 spotkania, ale tylko jednym punktem, czyli możnaby powiedzieć, ze obydwa mecze mogły być równie dobrze korzystne dla ekipy z Wrocławia, o wystarczył jeden rzut trafiony więcej w obydwu spotkaniach. Klub ze Zgorzelca gra cały czas dobrą koszykówke, może nie wszystkie spotkania były wygrane w dobrym stylu, ale mamy passe 10 wygranych i pierwsze miejsce na koniec pierwszej rundy i to jest najważniejsze. To, ze Śląsk przegrał ostatnie dwa spotkania to naprawde mało znaczy, bo przy linii bocznej wciąż stoi Urlep, który sprawił Filipovskiemu niemałe problemy stosując obrone strefową, przez którą Turów miał w następnych spotkaniach spore problemy.

Jaki będzie ten mecz? Na pewno królować będzie obrona, mecz skończy sie na wyniku nie przekraczającym 70 oczek (no, chyba że będzie 5 dogrywek :D) Ciekawie zapowiada się walka podkoszowych, na obwodzie zapowiada się niesamowita walka wręcz, pojedynek rozgrywających, krycie na całym boisku, wysoki pressing, twarda walka o każdą piłke, tego w tych derbach na 100% nie zabraknie. Mówiąc szczerze ten mecz będzie trudniejszy od meczu z mistrzem polski, bo tutaj nie zabraknie walki i emocji do samego końca.

Faworyta w tym spotkaniu nie ma, oczywiście kibice ze Zgorzelca/Wrocławia faworyzują swój klub, tak samo ja, ale szczerze mówiąc nie potrafie wytypować iloma punktami na +/- zakończy się ten mecz.

Niech wygra lepszy, oby był to Turów.

Zeby nie bylo ze ktos skasowal to temat o zdobyciu orbity zostal przesuniety do dzialu kibice, wyjazdy z racji dyskusji jaka sie tam toczyla. Tutaj proponuje skupic sie na samym spotkaniu.

Dziekuje za uwage. Morgoth


Ostatnio zmieniony 31 gru 2006, 13:54 przez skyline_mts, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 gru 2006, 14:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
juz nie mogę doczekac sie tego meczyku :-)
oczywiście wierze w zwycięstwo Turowa i nie widze innej opcji choć mam na uwadze ze Śląsk to bardzo dobra drużyna ligowa w tym sezonie.
niestety chyba nie mają zadnego elementu w ktorym by nas przewyższali oprócz ilości straconych punktów bo tego to my mamy najmniej ;P
pozdrawiam wszystkich kibiców zDolnego Śląska
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 gru 2006, 14:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
Uważam że będzie naprawdę ciężko...
Śląsk ostatnio popadł w gorsze nastawienie i stracił koncentracje... Turów na fali!!! Wygrajmy to razem z Turowem!!! jako 6 gracz.:]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 0:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 30 gru 2006, 0:19
Posty: 2
Lokalizacja: wroclaw
trzecia porazka z rzedy?? cos mi sie to nie widzi:D:D:D


cPwcŚ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 7:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Przerwana passa 10 zwycięst, coś mi się to nie widzi.
A tak na poważnie to moglibyście nieco więcej od siebie pisać w tematach odnośnie meczów :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 13:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja nie wierze żeby najlepsza obecnie drużyna w Polsce czyli Turów mógł przegrać ze Śląskem. Śląsk przegrał już dwa razy pod rząd jednym punktem ze Zniczem i z Prokomem. Turów wię musi podtrzymać tą passe Śląska i wygrać poo raz jedenasty z rzędu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sty 2007, 20:36 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
wiecie co? czytajac fora dot, koszykowki dochodze do jednego wniosku- jedni ''jada'' drugich i vice versa:/ to jest zenujace.Podejdzmy do tego jak dorosli ludzie, jak prawdziwi kibice i nie spekulujmy kto wygra a kto przegra.kilka postow wyzej napisalem ze slask ostatnio slabo gra, turow jest ciagle w swietnej formie.ale jak to mowia- czas pokaze jak bedzie, .wiadomo ze cieszylbym sie gdyby to Turów wygral a nie Śląsk,Mimo tego liczy sie dobra atmosfera i zabawa. Badzmy tym 6ym graczem na boisku-Kibice Turowa dla Turowa, a kibice Śląska dla Śląska!!!!

Pozdrawiam wszystkich fanow basketu z tego miejsca , jako że bycie kibicem wiele znaczy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 16:22 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
mike1006 pisze:
liczy sie dobra atmosfera i zabawa.


a przede wszystkim szacunek dla przeciwnika, bo tego często brakuje u niektórych.

fan_turowa pisze:
Śląsk przegrał już dwa razy pod rząd jednym punktem ze Zniczem i z Prokomem.


To tylko puntkty, te dwie przegrane nie świadczą o jakimś załamaniu w Śląsku, taki po prostu wypadek przy pracy (razy dwa) to tylko 2 punkty, w tabeli to już passa -2, ale to nie znaczy, że nie mogą z nami wygrać.

Dziś już środa :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 sty 2007, 21:34 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
skyline_mts pisze:
[ a przede wszystkim szacunek dla przeciwnika, bo tego często brakuje u niektórych.



masz calkowita racje.Niektorzy zbyt lekkomyslnie mowia - Phi? Turow/Slask/Polpak/Polonia czy masa innych zespolow. to jest zle. kibice powinni miec taki sam stosunek do przeciwnika jak Dragisa Drobnjak- Nie wazne z kim gramy, Do kazdego meczu przygotowujemy sie jak do spotkania z mistrzem, jak do finalu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2007, 13:44 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
W Śląsku dużo się dzieje, najpierw Oduok, teraz powrót Chanasa, do 15 w niedziele to jeszcze się okaże, że Garnett zagra przeciwko Nam :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2007, 21:52 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
skyline_mts pisze:
W Śląsku dużo się dzieje, najpierw Oduok, teraz powrót Chanasa, do 15 w niedziele to jeszcze się okaże, że Garnett zagra przeciwko Nam :D
O tak, że w Śląsku dzieję się dużo przed meczem z Turowem to fakt.Co mnie najbardziej denerwuje coś czuje, że ten mecz raczej przegramy chociaż staram sobie to wybić z głowy. Zawsze na wyjazdach jak gramy to drużyna przeciwna musi mieć dzień konia gdzie rzuty oddane są zawsze celne i to tylko z nami.Najlepszym przykładem jest mecz w Jarosławiu gdzie chyba każdy pamięta jak te nieszczęsne punkty za trzy wpadały seriami ;/ a co było z Wrocławiem żadna drużyna nie zdołała rzucić 60pkt. Dlatego mam powody do obaw bo raczej drużyny przeciwne są mocno zmobilizowani na mecz z nami i jutro może być to samo.Cóż dobrze, że potrafimy z tego wyjść cało bo gdyby to była drużyna z poprzedniego sezonu marnie bym to widział.Całym sercem będę kibicował mojej drużynie niestety na mecz nie pojadę bo zapisy zamknięte.Pozdro :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 7:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja mam nadzieję, że będzie dobrze. Jak zagramy jak z Prokomem to Śląsk polegnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 10:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Hyży mówi że trzecia porażka pod rząd to już za dużo. Niestety Śląsk będzie musiał ją przełknąć.
Turów z pewnością znowu pokaże się z dobrej strony w ataku, a przede wszystkim w obronie. Dużo też będzie zależeć o Vjeko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 12:51 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
qba pisze:
Ja mam nadzieję, że będzie dobrze. Jak zagramy jak z Prokomem to Śląsk polegnie


Tylko, że między tymi meczami jest/będzie taka różnica, że Prokomowi zbytnio nie chciało się grać. W 4 kwarcie już rozłożyli ręce, a przez cały mecz grali po prostu swoje, bez żadnych specjalnych taktyk na naszych zawodników. Zaś Urlep już wszystko sobie przemyślał i poukładał, a jego zespół nie podda się nawet gdy będzie przegrywać 30 punktami. Jeżeli zagramy tak jak z Prokomem to będzie to napewno widowiskowy mecz, tylko czy wygrany? ]:->

Niech wygra lepszy, oby był to Filipovski team!

Do najbliższego meczu
zostało:
2 godz. 07 min.

:smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 13:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
ja sie nie boje o ten mecz bo sądze ze Turó jest idealnie przygotowany i wypczęty. nie widze naprawde na jakich pozycjach Ślask ma lepszych graczy a jedyna rzecz jaka im wyszłą w Zgorzelcu to strefa o której teraz moga pomarzyc bo Turów potrafi juz grac przewciwko strefie więc looz.
niestety boje się o mecvz z Anolem :/
PEACE

do meczu zostało 1h 4 m


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..