Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 9:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
paawlus pisze:
1) BRYAN, a nie Brian Bailey

Gotowe.

paawlus pisze:
2) Dlaczego zniknęły galerie z zeszłego sezonu?
5) Uaktualnić dział "Rozgrywki", dodać archiwum z meczami z zeszłych sezonów

Nie wiem, jak z meczami z poprzednich sezonow, ale stare galerie powinny byc niedlugo dostepne.

paawlus pisze:
3) Warto w artykułach pomeczowych zamieszczać mp3 z konferencji

Mp3 do sciagniecia, czy odsluchania? Do sluchania sa dostepne tutaj http://ksturow.pl/turow.php?str=10&rozg ... ejka_plk=1 po kazdym meczu u nas.

paawlus pisze:
4) W dziale "Download" stworzyć podrubryki: audio, wideo, galeria, inne (userbary, tapety itp.)

A masz pomysl, co mialoby sie znajdowc w WIDEO i GALERIA?

paawlus pisze:
6) Zlikwidować logo Dominet Banku i DBE

Gotowe.

paawlus pisze:
7) "Kalendarium" przemianować na "Historia" i uzupełnić - skorzystaj choćby z wikipedii

A co przeszkadza napis kalendarium?

paawlus pisze:
8 ) Przydałoby się trochę więcej fotek - hali, kibiców, budynku klubu, mapki jak trafić do klubu itp.

Ok. Moze tez rozkladowka miejsc.

paawlus pisze:
9) "Pod" logiem PGE umieścić link do ich strony

Na glownej, czy gdzie? W dziale "Sponsorzy" ich logo jest podlinkowane do ich strony, a na glownej do dzialu.

paawlus pisze:
10) Na stronie głównej (np. koło logo klubu) umieścić loga lig: PLK i Eurocup wraz z linkami do ich stron

Do PLK dziala, ale z Eurocup musze to jakos rozplanowac, bo maja duze logo, ktore nie chce sie zmiescic...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 11:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2008, 6:31
Posty: 40
Lokalizacja: z miasta
Cytuj:
paawlus napisał/a:
4) W dziale "Download" stworzyć podrubryki: audio, wideo, galeria, inne (userbary, tapety itp.)

A masz pomysl, co mialoby sie znajdowc w WIDEO i GALERIA?



Zerknij np. na tę stronę. Zarówno w tamtym, jak i w tym sezonie można (było) obejrzeć najciekawsze akcje z meczów Strasbourga http://www.sigbasket.eu/videos


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2008, 20:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Nitroo teraz jak już Śląsk został wycofany z ligi i wszystkie dotychczasowe mecze Śląska zostały anulowane to można by było uaktualnić tabelę na stronie. W tej chwili jesteśmy na 1 miejscu. Dokładna i najbardziej aktualna jest na plk.pl.


P 8) zdr 8) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 8:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
KeMoT^^ pisze:
Nitroo teraz jak już Śląsk został wycofany z ligi i wszystkie dotychczasowe mecze Śląska zostały anulowane to można by było uaktualnić tabelę na stronie. W tej chwili jesteśmy na 1 miejscu. Dokładna i najbardziej aktualna jest na plk.pl.


P 8) zdr 8) .


Ja wiem, dzis to zrobie, bo czekalem na terminarz, ale okazalo sie, ze zostaje bez zmian i dwie ekipy pauzuja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lis 2008, 0:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Może to marzenie "ściętej głowy", ale wierzę, że kiedyś tak jak Czarni będziemy mieli swoją telewizję: http://www.energa-czarni.pl/czarnitv.dhtml
Super pomysł, super efekt a koszty niewielkie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2009, 18:55 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam pare uwag co do naszej strony,myślę że nitroo poprawisz te rzeczy które wymienię:

-W zakładce drużyna trzeba pozmieniać kilka rzeczy,takich jak:
1.W sztabie szkoleniowym jako pierwszego szkolenowca dać Turkiewicza i dodać asystenta Adamka
2.Usunąć Iwo Kitzingera oraz Dariana Towensa,a dodać Dragisę Drobnijaka,Tyusa Edneya oraz Marcina Stefańskiego.Nie wiem jak z Copelandem ale chyba o nadal jest naszym zawodnikiem.Do tych dodanych przydałoby się dać też ich zdjęcia.

Mam nadzieje Nitroo że to pozmieniasz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2009, 19:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2008, 13:00
Posty: 222
Lokalizacja: Zgorzelec
Nitroo pierwszy punkt już poprawił ;-) Zdziwiło mnie, że w tej zakładce nie ma Grzegorza Ardeli.Widocznie nie o wszystkim mi wiadomo :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sty 2009, 21:22 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Gaja pisze:
dziwiło mnie, że w tej zakładce nie ma Grzegorza Ardeli.Widocznie nie o wszystkim mi wiadomo :oops:


on jest w zakladce klub bo jest Menadżerem ds. sportu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2009, 9:35 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2009, 14:55
Posty: 489
Lokalizacja: ZgOrZeLeC
znalazlem blad na ksturow.pl nie ma wyniku mecz z jaroslawiem jest tylko wynik z atlasem i nastepny mecz z kotwica ktos ominol mecz z jaroslawiem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lut 2009, 12:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
nitroo - uzupełnij dział zespół: nie ma Stefańskiego, dodaj fotkę i numer Edneya. Dobrze też jakby na plk.pl ich dane były pełne.

pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2009, 20:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 18 lut 2009, 20:22
Posty: 169
Lokalizacja: Z-gc
Nitroo kiedy będzie dostępny czat z zawdonikami ?? Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 18:41 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
mobilek32 pisze:
Nitroo kiedy będzie dostępny czat z zawdonikami ?? Pozdrawiam

Proszę to pytanie kierować nie do mnie, a do klubu :) Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2009, 11:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
no coz, tropienia baboli ciag dalszy ;)

LINK
Cytuj:
Już tylko jedno zwycięstwo wicemistrzów Polski dzieli ich przed walką o medal z najcenniejszego kruszcu.

Dzieli ich OD WALKI
Cytuj:
Energa Czarni nie zamierzają jednak składać broni.

KOSZYKARZE ENERGII CZARNYCH NIE ZAMIERZAJĄ, aczkolwiek tutaj nie jestem w 100% pewny czy aby na pewno jest blad, wytknalem tutaj niby-babola, bo jakos tak nieskladnie mi ten zwrot brzmi, ale moze to tylko ja ;)
Cytuj:
Obie ekipy znają się już doskonale, bowiem w trakcie trwania obecnego sezonu rozegrali ze sobą już siedem spotkań

ekipy ROZEGRAŁY
Cytuj:
Warto jednak dodać, iż na parkiecie panuje burzowa atmosfera

BURZLIWA? Za SJP:
Słownik języka polskiego pisze:
burzliwy
1. «odznaczający się burzami atmosferycznymi»
2. «obfitujący w niezwykłe wydarzenia, pełen niepokoju, zamętu»
3. «mający gwałtowny przebieg»

4. «o morzu, rzece itp.: wzburzony»
5. «o dźwiękach: głośny, huczący»
6. «skłonny do gwałtownych reakcji»

no i jedziemy dalej:
Cytuj:
Słupska ekipa jeszcze nigdy nie wystąpiła w finale, ale teraz zdecydowanie im się on oddalił

ALE TERAZ... mozna by uzyc w wypadku, gdyby z kontekstu wynikalo ze kiedys juz w finale wystapili. W tym przypadku powinno byc cos w stylu Słupska ekipa jeszcze nigdy nie wystąpiła w finale, i tym razem rowniez zdecydowanie im się on oddalił

Dodatkowo nitroo chyba glodny musial byc w trakcie pisania tekstu, bo zjadl kilka literek ;)
Cytuj:
Bardzo często jest tak, iż w serii

Cytuj:
więc będziemy robić wszystko, co w naszej mocy

pogrubione brakujace literki.

To chyba na tyle z tego jednego tekstu, tak mi sie przynajmniej wydaje ;]


Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 11:22 przez Blair, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2009, 14:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Z wywiadu z Waczyńskim:
Cytuj:
Ostatni sezon spędziłeś w Górniku Wałbrzych, a teraz podpisałeś kontrakt z dużo lepszą drużyną z Poznania. Czy widać różnicę w organizacji drużyny? Za Wami m.in. oficjalna prezentacja składu, a Wasza strona internetowa informuje o każdym kroku zespołu.

Organizacja jest dużo lepsza, klub ma nie tylko stronę internetową, ale i twittera, facebook'a także można się o nim dowiedzieć z wielu różnych źródeł. Cele drużyny są także dużo wyższe.




Czy tak ciężko stworzyć oficjalny profil klubu na Facebooku i Naszej-klasie oraz zamieszczać bieżące informacje z przygotowań i wydarzeń związanych z klubem (choćby nawet fotka i dwa zdania)?!?! Na coś takiego w klubie musa być pieniądze i chęci!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2009, 14:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2009, 10:06
Posty: 401
Lokalizacja: Zgorzelec
Przynajmniej mamy twittera... :P


Nasza strona internetowa jest strasznie skąpa, a informacje o grupach młodzieżowych są dawane dopiero od poziomu ćwierćfinału, czyli wychodzi maks 3 newsy na sezon.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..