Dzisiaj jest 23 maja 2024, 6:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 sty 2007, 21:01 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Oglądając dzisiejszy mecz, łapałem się za głowę gdy Oliver, Oduok i spółka zbierali nam piłki w ataku, co prowadziło do ponowienia akcji. Do dzisiaj od dłuższego czasu nikt nienarzekał na brak prawdziwego centra (w tym ja) w składzie Turowa. Ten mankament przyćmiły zwycięstwa Turowa. Dziś temat powraca.
Gdy dziś, na boisku pod koszem przebywała dwójka Drobnjak-Witka, gra (nie tylko w obronie) wyglądała o wiele pewniej. Gdy tylko wchodził Śtimac, gra podkoszowa była niepewna. Po dzisiejszym meczu pretensje mam tylko do Śtimaca za to jaki poziom gry prezentuje. Oprócz udanego meczu w Ostrowie nic pożytecznego jak dotąd niepokazał. Fakt dobrze bronił przeciwko Prokomowi, ale nieoszukujmy się... przeciw jakiemu Prokomowi :-? Urlep po raz drugi pokazał nam z czym mamy problem. W pierwszej kolejce była to strefa. Teraz jest to gra na tablicach. Dzisiejszy mecz w głównej mierze przegraliśmy, właśnie przez te zbiórki Śląska.
Przeglądając blogi na plk.pl, natknełem się na bloga Piotra Szeleszczuka. A mianowicie pisze w nim, właśnie o naszej desce. Poraz drugi "na szybkiego" znajduje nam ciekawego podkoszowca. Pierwszym był Goran Jurak, drugim jest...przeczytajcie sami:
http://www.plk.pl/?sub=specialblogs&bloggerid=4
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 21:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
bądx co bądx uwazam ze jezeli Ljubotina nie wchodzi na parkiet bo nie spełnia ktyrerów trenera czy z innych powodów ktos by sie przydał - bo Dragisa gra dobrze jezeli mu koledzy pomagają jak było to np. z Prokomem ze wszyscy zastawiali a Drobniak czyscił tablice - dzisiaj tego zabrakło ewidentnie i pokazało ze stimac nie nadaje isę do gry pod koszem a na obwodzie niestety też mu nie szlo jak i innym również. podobno Turów ma 4 centrów na oku i jednym z nich jest brat Dragisy który ma 210cm ale to tylko podbono ale sądze ze ktosjednak przyjdzie
PEACE

a co do oferty pana z PLK to nawet ciekawa wg mnie choć to wszystko i tak wychodzi na boisku


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 21:59 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim zdaniem przydało by się wzmocnienie na pozycji centra. Oglądając mecz, nie mogłem się nie denerwować. Jak napisał lowpost też łapałem się za głowe jak patrzyłem jak Oduok i spółka zbierali nam piłke w ataku. Mam nadzieje że działacze zareagują, i sprowadzą centra w miejsce napszykład P. Plute


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 21:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
fakt, zbiorki przegralismy kompletnie... no coz. Moje zastrzezenia
*dlaczego petrovic po zagraniu przez 11 minut zszedl na lawke do konca meczu???
*dlaczego NIE BYLY PRZYGOTOWANE rzuty z dystansu???
*co sie stalo z nasza obrona??Slask nas ''robil'' jak chcial
*co ze zbiorkami?Dragisa sam nie bedzie caly sezon na 5:/
*dlaczego stimac tak slabo zagral?? czyzby wszyscy mieli zalamanie formy?
*koszar! kurde czemu tak dlugo klepal pilke razem z andresem:///
*ljubotina, szczerze to nie dziwie sie ze nic nie pokazal... ile on w koncu gra? po 5 minut na 3 mecze??
*Kelati nic nie pokazal dzisiaj, wyjatkowo mial zly dzien.... wyjatkowo...

Jesli chodzi o tego centra( jak napisal Lovpost) mysle ze moze to bylo by jakies dobre wzmocnienie... czarny,center, kto wie?? byleby nie byl taki jak Brown z zeszlego sezonu:/:/:/
slyszalem ze podobniez jest jakis turek na oku... miejmy nadzieje ze nie pokroju besoka... bo ten pan , no niestety ale g***o pokazuje na boisku:/ .....

P.S. jeszcze taka mala dygresja... dlaczego Turow tak malo trenowal przed meczem ze slaskiem?? takich krotkich treningow nie mieli dawno...

P.S.2 nie podlamujmy sie ludziska!!! passa przerwana, to prawda, ale odbudujemy ja spowrotem.Pozatym zawsze musi byc ten gorszy dzien.Ciesze sie ze przegralismy z badz co badz, ale dobrym zespolem.Gorzej by bylo gdybysmy przegrali z jakimis gorszymi zespolami typu Znicz,Kotwa czy AZS... a pozatym przed nami pol sezonu i PO :D dobrze bedzie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 22:29 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Mike1006:
masz 100% racji - lepiej ze Śląskiem zebrać 11-oma niż ze Zniczem 1-ym.
Dzisiaj Dragisa dał sygnał, że może nie dać rady grać do końca sezonu po 40 min. dlatego potrzebny zmiennik i to wartościowy: za Plutę, Żaka, Bochna, Ljubo, Strzeleckiego - obojętnie za kogo , ale za kogoś kto nie gra.
Wymieniłem 5-ciu, to pokazuje jak szerokim składem gra Saso, ale na PO to za mało, chyba że są to maszyny nie ludzie i się nie męczą, ale należy pamiętać, że one się nie męczą ale czasem się psują.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2007, 23:14 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2006, 10:53
Posty: 56
Lokalizacja: II Armii
Wszystkie nazwiska, które padały głównie na blogu Stingera to jednak tylko dywagacje autora tego bloga. Prawda, że propozycje są bardzo ciekawe włącznie z Predragiem Drobnjakiem, który nie jest raczej bratem Dragisy (posiada inne obywatelstwo) ale szanse na jakikolwiek taki transfer są chyba niewielkie. Nie załamujmy się jednym meczem przecież gramy tylko o miejsce w pierwszej czwórce ligi ;). Pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 7:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
te4nik pisze:
Prawda, że propozycje są bardzo ciekawe włącznie z Predragiem Drobnjakiem, który nie jest raczej bratem Dragisy (posiada inne obywatelstwo) ale szanse na jakikolwiek taki transfer są chyba niewielkie.


A czy to, ze Predrag ma inne obywatelstwo niz Dragisa, to znaczy, ze nie moze byc jego bratem? Od kiedy? Zauwaz, ze Dragisa jest Slowencem, a Predrag ma obywatelstwo Serbii i Czarnogory. Dawniej, o ile mnie pamiec nie myli, bylo to jedno panstwo. Mogli urodzic sie w Jugoslawii, jednak w innych miejscowosiach, a po rozdziale panstwa otrzymali dwa inne obywatelstwa. To tylko czysta teoria, bo nie wiem, czy Dragisa ma brata. Zapomnialem zapytac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 14:10 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2006, 17:28
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
fan_turowa pisze:
Mam nadzieje że działacze zareagują, i sprowadzą centra w miejsce napszykład P. Plute

grengo pisze:
dlatego potrzebny zmiennik i to wartościowy: za Plutę, Żaka, Bochna, Ljubo, Strzeleckiego - obojętnie za kogo , ale za kogoś kto nie gra.

A co da wam sprowadzenie np. centra za rzucającego?? Pomyślcie jak wtedy wyglądała by rotacja, już teraz bardzo dziwna. Witka i Drobnjak muszą miec swoje minuty by swoje zrobić w meczu. Jeżeli miał by ktoś wogóle przyjść to albo za Ljubo albo za Śtimaca (ze wskazaniem na tego drugiego).
A i Grengo od Edzia i Bochna to się odczep :grin: Co ty swoich chcesz wyrzucać?
Peace


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 16:43 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
Widze ze znow wraca temat Pedraga Drobnjaka. Juz przed sezonem byly glosy ze nim sie interesujemy. Ehhh. Przeciez to jakas bzdura. Pedrag graczem jest na pewno jak na nasze warunki swietnym ale jest jedno problem. Kasa. Nas na takiego gracza po prostu nie stac. Nawet zakladajac ze jego cena po ostatnim sezonie spadla to i tak jest poza zasiegiem. I to podejrzewam ze duzo poza zasiegiem. A druga sprawa to fakt ze zeby scaignac gracza z takim nazwiskiem to czyms go musimy przekonac bo panowie my jestesmy anonimowym klubem w europie. Nie gramy w pucharach nie mamy nawet medalu ligi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 16:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
lowpost pisze:
fan_turowa pisze:
Mam nadzieje że działacze zareagują, i sprowadzą centra w miejsce napszykład P. Plute

grengo pisze:
dlatego potrzebny zmiennik i to wartościowy: za Plutę, Żaka, Bochna, Ljubo, Strzeleckiego - obojętnie za kogo , ale za kogoś kto nie gra.

A co da wam sprowadzenie np. centra za rzucającego?? Pomyślcie jak wtedy wyglądała by rotacja, już teraz bardzo dziwna. Witka i Drobnjak muszą miec swoje minuty by swoje zrobić w meczu. Jeżeli miał by ktoś wogóle przyjść to albo za Ljubo albo za Śtimaca (ze wskazaniem na tego drugiego).
A i Grengo od Edzia i Bochna to się odczep :grin: Co ty swoich chcesz wyrzucać?
Peace


Skoro Pluta nie gra, to widać że Saso go aż tak nie potrzebuje. Witka woli grać na obwodzie, podobnie jak Stimac. A sam Dragon nie da rady.

[ Dodano: Pon Sty 08, 2007 10:53 am ]
nitroo pisze:
te4nik pisze:
Prawda, że propozycje są bardzo ciekawe włącznie z Predragiem Drobnjakiem, który nie jest raczej bratem Dragisy (posiada inne obywatelstwo) ale szanse na jakikolwiek taki transfer są chyba niewielkie.


A czy to, ze Predrag ma inne obywatelstwo niz Dragisa, to znaczy, ze nie moze byc jego bratem? Od kiedy? Zauwaz, ze Dragisa jest Slowencem, a Predrag ma obywatelstwo Serbii i Czarnogory. Dawniej, o ile mnie pamiec nie myli, bylo to jedno panstwo. Mogli urodzic sie w Jugoslawii, jednak w innych miejscowosiach, a po rozdziale panstwa otrzymali dwa inne obywatelstwa. To tylko czysta teoria, bo nie wiem, czy Dragisa ma brata. Zapomnialem zapytac.

Z tego co mi się wydaje Pedrag jest kuzynem Dragisy. Ale Pedraga przecież nie sprowadzą. Powód ? Kasa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 16:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
Stimac nie jest chyba takim graczem jakiego spodziewali sie sciagnac do Turowa dzialacze. Mial nam pomoc w walce na desce, zdobywac punkty ogolenie dac wsparcie z lawki. To doswiadczony gracz, wystepowal w eurolidze i radzil sobie. Zawsze uchodzil za niezlego strzelca. A co smieszne u nas nie moze tego pokazac. Okazalo sie ze sciagnelismy drugiego zawodnika w stylu Witki tyle ze slabszego. Ucieka na obwod, unika walki pod ksozem w ataku i w momencie jak Drobnjak siada to mamy sytuacje ze nie ma kto powalczyc na desce w ataku bo cala piatka jest na obwodzie. Tu cos jest nie tak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 sty 2007, 17:38 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
nie bvęde cytowaładnego zdania poprzednika bo zgadzam sie w 100% -w meczu ze ślaskiem to czasami zadawałem sobie pytane co on robił w Eurol;idze i skad tyle pozytywnych opini ma ??widocznie saso miał jakieś powody zeby go saciagnac bo Jagodnik nie pasował mu do taktyki
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sty 2007, 23:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
o to własnie chodzi, potrzebujemy centra z prawdziwego zdarzenia, równiez walecznego jak Dragisa, tylko troche bardziej obdarzonego wzrostem, bo w rewanzu z prokomem, przy andersenie, to nawet dragisa moze miec kłopoty. pozatym do konca sezonu sporo, a jak wiadomo sezon meczy, a nie daj boze jakas kontuzja i kto wtedy bedzie srodkowym?? musza kupic centra!! koniecznie, za Plute bo i tak nie gra, a jak wejdzie na minute to i tak nic nie pokazuje, potrzebujemy dłuzszej ławki!! dłuzszej w sensie zeby zawsze był ktos kto moze cos wniesc na parkiet. a od Bochenka to z dala mi sie trzymac:P:P:P:P on gra, jest wychowankiem...juz teraz jedynym:) wiec musi byc w składzie :P, zreszta mysle ze gdyby to jemu dał szanse saso zamiast np plucie, w koncówkach meczu gdzie mamy przewage, to by pokazał wiecej niz Piotr. wracając jednak do sedna sprawy, wzmocnienie musi byc, chociazby na wszelki wypadek(do którego miejmy nadzieje nie dojdzie;P)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2007, 0:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
gregor-85 pisze:
a od Bochenka to z dala mi sie trzymac:P:P:P:P on gra, jest wychowankiem...juz teraz jedynym:) wiec musi byc w składzie :P


Jedynym? Chyba ktos tutaj zapomnial o Edku Zaku...

gregor-85 pisze:
zreszta mysle ze gdyby to jemu dał szanse saso zamiast np plucie, w koncówkach meczu gdzie mamy przewage, to by pokazał wiecej niz Piotr.


Hola hola. No bez przegiecia. Troche chyba Cie ponioslo moim zdaniem. Smiesz twierdzic, ze Bochno pokaze wiecej niz majacy za soba sezon w Slupsku, czy w Szwecji Pluta, gdzie Piotrek byl najlepszym strzelcem za trzy, pokaze wiecej? Sory, ale chyba chodzimy na inne mecze. Chodzisz na treningi Turowa? Jesli nie, to przyjdz i zobacz, jak Pluta trafia z dystanu. Ciekawi mnie tylko, dlaczego nie gra, przez co sie marnuje, bo ma podobna "gale" jak jego starszy brat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2007, 14:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
też mnie dziwi dlaczego Piotrek nic nie gra - moze za słąbo prezentuje sie w obronie ?? nie wiem tylko jakos to sobie tłumacze - teraz w zgorzelcu gramy przeciwko większej liczbie sredniaków to mam nadzieje ze Pluta zostanie i pogra i pokaze co potrafi a Kelati lub petrovic po 20 minutach gry będą mogi odpoczywac przed po.
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..