Dzisiaj jest 23 maja 2024, 6:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 lut 2007, 0:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Coś widzę cicho na forum przed sobotnim meczem naszej drużyny...

To może przypomnę, że w najbliższą sobotę gramy w stolicy z Polonią !!! Czy tak wpłynęły na Was ostatnie niepowodzenia naszej drużyny? Kibice Turowa !!! Czekam na wasze opinie, komentarze, typy i takie tam dewagacje.

Ja osobiście jutro a własciwie dzisiaj jadę na ten mecz, wspierać i dopingować naszych chłopców !!! Turów wygra ten mecz !!!

Ostatni mecz Polonia zagrała na wyjeździe pokonując Jarosław 73 : 82. Bardzo dobrze w tym spotkaniu zagrał nowy nabytek stołecznej drużyny Kenny Walker, zdobywając 23 pkt, zbierając 15 piłek i blokując 2 razy... Na pochwałę zasługują także Alijevas - 12 pkt, 8 zbiórek, Carr - 17, Reynolds -11 pkt...

Osobiście nie mam żadnych wątpliwości kto jest w tym spotkaniu faworytem i kto ten mecz wygra...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lut 2007, 7:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
OOOoo to będzie bardzo ciekawe spotkanie - co do faworyta to szczerze powinien byc Turów ale Polonia ciągle walczy o dobre miejsce i będzie chciala rewanżu za mecz w Zgorzelcu przegrany 64:69. co do naszych graczy - jestem w 100% pewny ze mecz z Polpakiem i AZS-em im zupelnie nie wyszedlale jestem równiez w 100% ze Saso wyciągnie odpowiednie wniąski z tych meczy i teraz powinniśmy zacząć wygrywać (moze jak w 1 rundzie po 2 porażkach z rzędu) wiec jestem pozytywnie nastawiony.
mecz jest w polsat sport w sobote o 13.00
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lut 2007, 22:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Chciałem pojechać, ale nie mogę, siła wyższa. Co do meczu to jeżeli nie jutro w Warszawie to kiedy zaczniemy wygrywać?? Mimo to, że Polonia sie wzmocniła i to znacznie to wcale nie znaczy, że znowu przegramy. Wierze w wygraną i tu prośba do wyjazdowiczów - Przywieźcie 2 punkty do Zgorzelca. Stawiam +12 dla czarnozielonych.

P.S. Nawet nie będę mógł obejrzeć na żywo tylko z kasety :|

P :smt023 zdr :smt023 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 0:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lut 2007, 16:14
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław
I chyba nikt nie pojedzie bo podobno wyjazd odwołany :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 3:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Noi i kobieta dzieki za wyjazd !!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 5:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Jestem ciekawy kto za to odpowie, a już 27.02.2007 Walne Zebranie. Będzie ciekawie......

P :smt084 zdr :smt084 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 7:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Jeszcze dwa tygodnie przed PP mecz z Polonią, uważałem za jeden z łatwiejszych. Teraz zaczynam się zastanawiać, czy nie dojedzie nas kolejna ekipa czarnoskórych zawodników, AZS był niby słabo zorganizowany, ale szalona gra tych właśnie koszalinian zabrała nam cenne w tabeli punkty. Wszyscy w Zgorzelcu wierzyliśmy w zwycięstwo nad Polpakiem, choć wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie. Mecz nasi zagrali na fatalnej skuteczności i czasem wyglądali jak zbłąkane owieczki.

Mam nadzieje, że powyższe spotkania możemy już zaliczyć do przeszłości. I kolejny mecz czarno-zielonych, w stolicy, który obejrzy cała Polska w TV z 12 drużyną w tabeli będzie godny obejrzenia. Polonia to całkiem niezła ekipa, Walker, Hudson i Reynolds wyczyniają w spotkaniach cuda niewidy (ten drugi raczej wyczyniał) i dlatego jutrzejszy mecz może być bardzo ciężki. Ciekawy wątek tego meczu to przyjazd Koszarka na stare śmieci, czy to będzie jego najlepszy mecz w sezonie? Szczerze mu tego życze. Jeżeli nasi zagrają, tak jak grali "rok temu" czyli na 100% koncentracji i obroną nie do przebicia to jest szansa na wygranie tego meczu, jeżeli nasza passa dziś po godzinie 15 osiągnie -3 to będziemy mieli poważne obawy o 2 miejsce w tabeli i forme na PO.

Zastanawiam się też, czy Filipovski da szanse pokazania się Scooterowi, bo Williams pewnie swoje kilka minut otrzyma.

P.S O kijowej porze jest mecz, wogóle w tej godzinie nie ma klimatu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2007, 9:44 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
pokemon15 pisze:
Coś widzę cicho na forum przed sobotnim meczem naszej drużyny...


Nie wydaje mi sie, ze powinno byc glosno. Prawda jest taka, ze jesli nie zaczniemy grac w ataku, to Polonia pokaze nam, jak sie gra w kosza. Juz nawet nasza obrona przestaje sie robic tak szczelna, jak na poczatku rozgrywek, kiedy nawet Prokom zatrzymalismy na 50-ciu paru punktach... Wynik meczu zalezy tylko i wylacznie od dyspozycji Thomasa Kelatiego. Jesli bedzie mial dzien, to wygramy. Proste.

pokemon15 pisze:
Bardzo dobrze w tym spotkaniu zagrał nowy nabytek stołecznej drużyny Kenny Walker, zdobywając 23 pkt, zbierając 15 piłek i blokując 2 razy...


Kenny Walker to nowy nabytek?? Bo mnie sie wydaje, ze on jest w Polonii od poczatku sezonu :roll: Stoleczny klub wzmocnil Bartosz Sarzalo, Piotr Szybilski, a miejsce kontuzjowanego Antonio Hudsona zajal Ryan Lorthridge i to sa nowe nabytki zespolu prowadzonego przez Wojciecha Kaminskiego.

skyline_mts pisze:
Zastanawiam się też, czy Filipovski da szanse pokazania się Scooterowi, bo Williams pewnie swoje kilka minut otrzyma.


Forum jest od tego, zeby wyrazac swoja opinie, ale skyline_mts pomysl, czy to bylby dobry pomysl stawiac na nich. Ja Cie rozumiem - Williams ma troche odciazyc Drobnjaka, ale nie sadze, ze Lance nadazy za szybkimi i wyskakanymi Reynoldsem i Walkerem. Nie ma przy nich szans. Moze ich co najwyzej pokonac masa, ale najpierw musi nadrobic zaleglosci treningowe. Scooter? Ja bym postawil na przez nikogo nie docenianego Piotra Plute, bo wiem, na co go stac i jestem przekonany, ze kilkoma trojkami uratowalby dzis nasz tylek. Tylko nasuwa sie pytanie na usta - skoro Sherrill jest za slaby na Polpak, to czy jest dobry na Polonie? :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 11:12 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
nitroo pisze:
Kenny Walker to nowy nabytek?? Bo mnie sie wydaje, ze on jest w Polonii od poczatku sezonu


Zle ci sie mlody wydaje. Walker doszedl juz w trakcie sezonu za Jeffa Sterna.
nitroo pisze:
Forum jest od tego, zeby wyrazac swoja opinie, ale skyline_mts pomysl, czy to bylby dobry pomysl stawiac na nich. Ja Cie rozumiem - Williams ma troche odciazyc Drobnjaka, ale nie sadze, ze Lance nadazy za szybkimi i wyskakanymi Reynoldsem i Walkerem. Nie ma przy nich szans.


Skyline ma racje. Williams musi grac. Faceta trzeba ogrywac. Mlody kiedy ty chcesz zeby on nabral pewnosci w grze ?? na treningach ? A zawodnicy Polonii to idealny przeciwnik. Lance bedzie sie musial napocic i o to chodzi. Zreszta jest tam jeszcze Piotrek Szybilski wiec bedzie mial godnego przeciwnika.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 14:48 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2007, 21:05
Posty: 40
Lokalizacja: Zgorzelec
Co tu dużo pisać wynik mówi sam za siebie ]:-> 54-80 . Cieszy mnie że w końcu zagrał Scooter. Świetna gra Turowa mam nadzieje że tak jak ostatnio po 2 poraszkach same wygrane :lol: . Świetna gra w obronie (jak zwykle) dawało nam to dużo przechwytów.
pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 15:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
CZEMU TAM NAS NIE BYłO??????????????????????????????????????????

TO JEST JAKAś KPINA I TOTALNY BRAK ODPOWIEDZIALNOśCI !!!!!!!!!!!!!!!!

Juz przed 24 wczoraj przed halą zgromadziło sie ok 30 osób i co??????????????????????????

Pieniądze zebrane na wyjazd, ludzie pełni optymizmu, nawet z Bogatyni przyjechali a tu co????????????? Czekamy wszyscy 1,5 godziny , zimno, pada i co?????????????????



Dobrze że we wtorek jest zebranie KK i wybór nowych władz....

[ Dodano: Sob Lut 24, 2007 4:03 pm ]
No i może trochę o samym meczu... oglądanym w tv...

Brawo dla chłopców i widać, że difenks pojechał, może własnym środkiem lokomocji...

Dzisiaj po prostu Polonia nie istniała... nasi postawili taką obronę, że warszawiacy po prostu wymiękli i nie potrafili nic zdziałac w ataku.

Cieszy dobra skuteczność Witki za 3 i asysty Rodrigueza , gra zespołowa w sumie 19 asyst, obrona przednia bo 12 przechwytów i dużo błędów zawodników Poloni.

Szkoda tylko, że nasi zawodnicy grali bez dopingu swoich kibiców...


Ostatnio zmieniony 25 lut 2007, 0:18 przez pokemon15, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 17:06 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
Egzekucja to pierwsze slowo jakie mi po tym meczu przychodzi na mysl. Pewnie nie dziwie sie ze kibica kosza mecz do gustu nie przypadl ale co tam mi to sie podobalo. Ba moglbym takie mecze w wykonaniu Turowa ogladac co tydzien do konca sezonu . Tak tak zboczony jestem.

Kryzys chyba mamy juz za soba. Co do Williamsa i Scootera. Coz wyglada na to ze rola jaka beda pelnic nie do konca jest taka jakiej sie spodziewalem. Widac u nich brak zgrania z reszta druzyny. Ale widac tez ze moga byc przydatni. Szczegolnie Williams. Ladne ma te polhaki. i jak na takiego kolosa i jego niemrawe ruchy dosc szybko sie pod koszem porusza. Zeby sie jeszcze od parkietu odrywal... Scooter w obronie niczym szczegolnym nie zachwycil. ale pokazal ze wyprowadzony na pozycje moze kilka punktow druzynie przyniesc. Oby tylko pilke mial jak najkrocej w rekach. Szkoda ze Filipovski dal im pograc tak pozno. Juz w polowie 3 kwarty przewaga byla na tyle duza zeby mogli sobie spokojnie popykac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 17:34 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
najbardziej mi szkoda ze Piotrek Pluta siedzi na tej ławce !!!! scooter jak dla mnie to bardzo dobry gracz i wspaniała zmiana dla Thomasa gdy nie trafia lub jak gorszy dzień na petrovic (choć w obronie nie ma gorszych dni a w ataku mało się udziela niestety :/ )
skuteczność w dzisiejszym meczu szczególnie po połowie rewelacja szczegolnie Robert !!!!
teraz wygrać z unia i kotwica i walka o jak najlepsze miejsce przed PO !!! i oby skuteczność w ataku bylą podobna do dzisiejszej :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 17:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 kwie 2006, 22:23
Posty: 95
Lokalizacja: Zgorzelec
Ave Petrovic. Pieknie zagral. Ktos wspomnial kiedys, ze gdyby on trafial jak Kelati to gralby w NBA....hmmm, chyba to nie jest bardzo przesadzone. Swietna praca nog u tego faceta mnie zawsze fascynuje. Dzis piekny meczyk.

A tak ogolnie..... Jakos cheerleaderek nie dostrzeglem. Nie ma tam tancerek na meczach??? Kiedys byly.... i jedna taka mala filigranowa blondyneczka z prostymi dlugimi wlosami, ze az serduszko przyspieszalo jak tanczyla...ach.... a teraz... nudno.

Fajnie Witek trafial z dystansu. Uznanie.
Martwie sie tylko Williamsem i Scouterem, bo jakos nie widac by "wklejali sie" w koncepcje. Williams mial tracic po 1kg kazdego dnia, a ja mam wrazenie, ze dni nie plyna :) haha. Nie da sie grac na srodku bez odrywania sie od ziemi. Tym bardziej przy wzroscie 205. Scouter gral jak jezdziec bez glowy. Moze za bardzo chcial sie pokazac. Rzucac potrafi niezle, ale gdy musi poklepac, wejsc, to bywa roznie. Moze to kwestia zgrania...

W kazdym razie te 2 pkt byly bardzo potrzebne by odbudowac psychike i odpowiednio ustawic sie na kolejne mecze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 20:44 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Brawo Turów!!! Znakomity mecz Petrovica który był chyba najlepszym zawodnikiem na parkiecie. Odblokował się Witka, który po nieudanych meczach w Pucharze Polski, i z Polpakiem i AZS-em Koszalin zdobył 17 punktów. Scooter , jak napisał mi-kel, grał jak jeździec bez głowy. Niezbyt udany mecz Williamsa. Stimac zagrał przyzwoicie(10 pkt.), podobnie jak Koszarek. Dobre piłki rozdawał Andres (8 asyst). I ogólnie bardzo udany mecz Turowa. Zwycięstwo z Polonią która ostatnio grał dobrze, może przynieść nowa serie zwycięst Czarno-Zielonych.

Let's go Turów. Oby tak dalej!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..