Dzisiaj jest 21 maja 2024, 16:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 maja 2007, 13:00 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2007, 16:23
Posty: 43
Lokalizacja: Z krzesła
Założyłem ten temat aby poderwać kibiców nie tylko członków KK TUR ale i całą hale do tego abyśmy pokazali że Zgorzelec ma kibiców najlepszych w Polsce :) ale żeby to udowodnić trzeba zrobić naprawde kawał dobrej i dużej roboty...piszcie jakie są wasze propozycje dotyczące oprawy meczów finałowych.
Kilka moich propozycji:
1. Fala meksykańska (przypomnijce sobie czasy I ligi jak to ładnie wyglądało)
2.Wykrzywiwanie nazwisk zawodników wraz z komentatorem
3. Papierki pocięte w kwadraciki wyrzucone w góre pod koniec meczu ( gdyby cała hala miała chociaż garść papierków byłoby pięknie)
4.Transparenty ( jeden ciekawy widzialem na meczu już wczoraj )
5.Megafon dla osoby, która prowadzi doping w KK TUR aby cała hala słyszała np. Cała hala odpowiada etc.

I chyba na tyle moich propozycji jak narazie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2007, 18:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 mar 2007, 21:01
Posty: 43
Lokalizacja: ss
Fale meksykanska juz próbowano robic na ostatnim meczu ale cos nie wychodzilo ale ja rece podnosilem :) hehe jesli to wszystko by wyszlo faktycznie naprawde fajnie by to wygladalo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 maja 2007, 21:56 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2007, 16:23
Posty: 43
Lokalizacja: Z krzesła
wiesz dlaczego nie wychodziło? Juz ci powiem z tego względu, iż teraz przyjscie na mecz to juz nie jest kibicowanie swojej najukochańszej drużynie jak w pierwszej lidze tylko w kilkudziesięciu procentach jest to siedzenie i klaskanie -.- moze czas wrocic do I ligii gdzie chodzili prawdziwi kibice a nie tzw. karneciarze którzy idą na mecz aby odpocząć np. od żony :P

Z góry przepraszam jesli obraziłem kogoś określeniami karneciarze etc. ale niestety prawda....bolesna prawda :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 7:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 cze 2006, 10:14
Posty: 407
Lokalizacja: Zgorzelec
przede wszystkim uważam, że powinien to ktoś POPROWADZIĆ!! Myslę, że komentator mógłby to rozpocząć. Fajnie by było gdyby choć przez jakiśfragment gry chodził on po boisku. A przy prezentacji zespołów może kilka słow od zarówno jednych jak i drugich?
Wtedy to i by miało sens. A co do papierków, można by zrobić coś a`la sprzedaż tego. W tym sklepiku co jest na górze, może i by ludzie pokupowali za te symboliczną złotówke czy tam za jaką cene


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 10:14 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
najpierw zmiencie tą pieprznietą ochrone !człowiek stoi na trybunie to sie stare pryki drą ze nic nie widzą każą siadac mimo ze masz kupiony bilet stojący jak nie siądziesz to wołają tępą ochrone która wyprowadza cie na zewnątrz i masz juz po kibicowaniu poza tym ta "profesjonalna"ochrona zamiast stac tyłem do boiska i patrzec na trybuny co sie dzieje ogląda sobie mecz -na meczu ze STALĄ nawet jeden z nich złapał piłke i oddać nie chciał dopiero po okrzykach kibiców STALI typu " piłkę oddaj" oddał ją znajomemu siedzącemu obok -i teraz zrób fale cwaniaczku to pewnie wszystkich wyprowadzą i zostaną tylko oni!
hala to nie kościół ani kółko różańcowe ze siedzisz cicho i klaszczesz jak inni klaszczą
tam sie serce zostawia
takze powodzenia z falą ale na podwórku

[ Dodano: Wto Maj 08, 2007 11:17 am ]
a za transparenty to cie pewnie spalą na stosie !
bo one to dopiero zasłaniają
jest jedno wyjście-zrobić mecze w niedziele o 12 jak jest msza św. wtedy bedą w kosciele
albo zrobić wejscie do lat 30


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 16:11 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Fala meksykańska OK! Wykrzykiwanie nazwisk, może bez komenantora. Komentator Imię my kibice nazwisko. W ogóle wszystko OK!
Ale zobaczmy, przychodzą tacy żeby sobie poklaskać, a słową się nie odezwą. A ta osoba z megafonem to spoko pomysł. Ma ktos megafon :P
P :smt050 zdr :smt050 dla kibiców (prawdziwych) Turowa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 20:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 mar 2007, 14:09
Posty: 69
Lokalizacja: Zgorzelec
Fala meksylanska super :smt026 megafon tez :grin: nazwisko spoko , tylko jak nakłonic do tego tych "fanów" co na mecze przychodzą tylko dla prestiżu , żeby sie znajomym pokazac :( ?????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 21:19 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2007, 16:23
Posty: 43
Lokalizacja: Z krzesła
Damy rade cos sie wykombinuje na tych.....ludzi :D podawajcie swoje propozyjce ;p bo finały juz niebawem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 22:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
PIELkrzySAn - dobrze, że wywołałeś ten temat :smt023
Fakt, z dopingiem nie jest tak jak za strych dobrych lat, ale szczególnie ostatni mecz pokazał, że nawet karneciarzy mozna zarazić naszym "fanatyzmem" :P
1) fala - super pomysł, tylko proponuję żeby nie może byćza często, bo to coś "specjalnego" i dla "ociężałych" karneciarzy nużącego ;)
2) tak to widzę: wodzirej podaje imię, a hala krzyczy nazwisko, tylko czy większośc zna te nazwiska...
3) te konfetti i serpentyny robiły niezłą atmosferę gdy byliśmy w I lidze ! jednak jest z tym pewien problem - w PLK są zabronione, ale chyba tylko przed i w trakcie meczu - więc tuż po meczu możnaby je rzucać; z tą symboliczną złotówką to chyba zły pomysł - osobiście dałbym ją, ale ludzie na to po prostu nie pójdą niestety
4) transparenty to dobry pomysł, ale muszą być duże i wyraźnie napisane; a jaki transparent widziałeś na meczu ? :)
5) megafon to jakiś pomysł, ale czuję że byłoby to takie "sztuczne", jak na jakimś wiecu... osobiście na żadnej arenie nie widziałem takiego sposobu komunikacji

Aby to wszystko zafuncjonowało, musi to wdrożyć klub kibica, bo zwykli kibice, w tym karneciarze sami się nie zorganizują. Ciekaw jestem jak te pomysły widzą członkowie i władze KK.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 maja 2007, 8:55 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
chłopaki zejdzcie na ziemie czy któryś z was widział goscia 50 lat z transparentem
chyba tylko na pochodzie 1-maja
dajcie spokoj bo i tak wam powiedza ze zasłaniacie i super ochrona kaze wam schowac
oni są po prostu za starzy na taką zabawe za ich czasów sie rafke od roweru kijkiem pchało a nie na mecze chodziło oni tego nie rozumieją
szkoda tylko waszych wysiłków i pracy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 maja 2007, 12:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Słuchaj Scooter nie licze na szacunek wobec starszych z twojej strony ale pamietaj że my starsi /ja tez do takich sie zaliczam/ mamy młodośc za soba a ty tą 50-tkę przed sobą . Uwazaj zebyś wtedy nie wrócił do rawki od koła rowerowego. Ja jestem kibicem z karnetem ale zywo reagującym na to co sie dzieje. Koło mnie siedzą piękni dwudziestoletni i uciszaja mnie bo akurat przez komórkę nawijają. Z całym szacunkiem dla młodzieży wydaje mi się że w duz cięższych dla młodziezy czasach lepiej sobie radziliśmy z rozrywką. Moze szaleństwa u mnie juz troche mniej niz u ciebie ale mam kolegów równieśników w KK i nie tylko , którzy sa w temacie aktywnego kibicowania wybitni. Wiec nie generalizuj bo obrażasz ich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 maja 2007, 12:23 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2007, 16:23
Posty: 43
Lokalizacja: Z krzesła
Ja jestem w KK i powiem ci paawlus, iż Klub kibica "Tur" jest chętny do zorganizowania takiego czynu wkoncu mamy FINAł.
Co do tych transparentów widzialem jeden wisiał na sektorze podajże A było cos napisane o naszych play-off oraz podziekowania (chyba) dla Saso i Bobana :D
Konfetti jest zabronione tylko ze względu na spadające konfetti na parkiet bo np. we Włocławku na wyjezdzie rzucalismy w trakcie meczu na sektorze konfetti i żadnych nieprzyjemnosci z tego nie było....wiec chodzi tutaj chyba o naszą hale...
Nazwiska kibice powinni znac....
Megafon tylko i wyłącznie po to aby kibice słyszeli np."Cała hala odpowiada...! lub "Cała hala robi fale"
Fala to jest rzecz piękna więc używana będzie tylko w pięknych momentach :D

Czekam dalej na propozycje :D

Może ktoś poda propozycje transparentu na finał bo mam zamiar robić....nie sam oczywiscie...:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 maja 2007, 14:14 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 mar 2007, 17:52
Posty: 63
Lokalizacja: bezdomny
bog180 to bierz z tych kolegów przykład
to ze tobie sie juz nie chce to nie znaczy ze innym tez nie takze jak masz marudzic
na meczu ze ktos zasłania to lepiej włącz sobie POLSAT SPORT albo siedz przed halą tam jest duzy "TELEWIZOR"-widać go nawet spod GRILL BARU-i spokojnie oglądaj a młodzież
niech szaleje wkońcu to ich najciekawsze lata z życia
ty swoją miałeś -daj ją innym


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 maja 2007, 16:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Mi nikt nie zasłania- siedze przy barierce , i naprawde chce mi sie jeszcze wiele i to co mi sie chce to robie. nie będę nikomu nic dawał , kiedys sam sobie brałem i nie pytałem, teraz jak masz chęci i mozliwości to tez bierz a nie czekaj że ci ktoś ustąpi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 maja 2007, 16:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
SCOOTER wszystko przed toba w tym nauka czytania ze zrozumieniem. Zmien ten napastliwy i obrazliwy ton bo inaczej twoja kariera na forum dluga nie bedzie. Dziekuje za uwage


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..