Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 paź 2007, 14:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 paź 2007, 15:12
Posty: 13
Lokalizacja: monitor
a wybory tuz tuz i jeszcze mam uwierzyc ze pan schetyna poprze nasza incjatywekon by sie usmial :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 7:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
No lepszej (czytaj: głupszej) propozycji w życiu nie słyszałem, chyba, że ta hala ma być odwzorowaniem domku Baby Jagi i ma stać na kurzej stopie, wysoko ponad dachami: Skody, szpitala, gminy i gimnazjum nr 1.
Brawo dla pomysłodawcy - taka futurystyczna budowla z pewnością ściągnie do nas wielu zainteresowanych ze świata sportu, mediów, sponsorów jak również zwykłych gapiów, którzy będą chcieli tylko popatrzeć. Brawo.

...A teraz pobudka... koniec spania, bierz śniadanko i do szkoły!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 7:58 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2005, 17:33
Posty: 12
Lokalizacja: Zgorzelec
:roll: Ja mam jedno pytanie ? dlaczego temat hali jest tylko przerabiany w czasie jakich kolwiek wyborów? a potem szybko zapada cisz.
Jak pamiętam co roku jest to samo, ktoś cos bąknie o hali, ale nikt nic w tej kwesti nie robi!
:smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 8:25 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Bo to Polska jest...
:smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 8:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 cze 2005, 13:18
Posty: 44
Lokalizacja: Zgorzelec
mm pisze:
ale gdyby dokladnie sie zapoznali, to by wiedzieli, ze wyplaty dla zawodnikow nie ida z ich pieniedzy!!

mm masz w 100% rację. Czy mamy drużynę, czy nie nam nikt pieniędzy do wypłaty nie dołoży, ani też nie zabierze.
Dla matiiego - jestem pracownikiem kopalni i naprawdę nie widzę pwodu dla którego muszę mieć bilet za darmo, czy też po zaniżonej cenie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 9:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Niech ktoś mi pokaże miejsce gdzie dokładnie ma być ta hala bo ja w tych okolicach nie widzę miejsca na budowę. W Zgorzelcu nie ma miejsca na nową hale ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 13:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Renegat pisze:
W Zgorzelcu nie ma miejsca na nową hale ;/


jest takie miejsce choćby na przeciw bloku nr 12 na Lubańskiej, kolejne to stary rynek przy Zgorzelcu Miasto i pewnie znalazłoby się jeszcze jakieś .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 17:59 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Chociazby gdzies w okkolicach zgorzelca :) Droga na łagow, na bolesławiec, na bogatynie przy obwodnicy:) Moim skromnym zdanie, tak jak powiedzial Grengo, najlepszym miejscem bylby stary duzy rynek :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 paź 2007, 19:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Grengo masz racje - który to jest konkretnie blok nr 12 ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 paź 2007, 12:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 cze 2005, 13:18
Posty: 44
Lokalizacja: Zgorzelec
Nr 12, to pierwszy blok za szpitalem jadąc w kierunku torów kolejowych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lis 2007, 13:44 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Czy ktoś zwrócił uwagę na wypowiedź Pana Krygiera podczas meczu z AZS-em? Pan prezes wspominał coś o budowie hali i aquaparku w Bogatyni, gdzie mają zostać przeniesione mecze z Liberca. Co przez to można rozumieć? Że za rok albo dwa lata wszystkie mecze Turowa rozgrywane będą w Bogatyni a w Ekstralidze grać będzie PGE Turów Bogatynia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 gru 2007, 13:23 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Nowa hala na 5000 osób w Bogatyni ?

Od pewnego czasu pojawiają się pogłoski, że na terenie Bogatyni ma powstać nowa hala sportowa, która pomieści 5000 osób. Gdyby taka informacja znalazła potwierdzenie istniałoby bardzo duże prawdopodobieństwo na przeniesienie drużyny PGE Turów do "nowego domu". Burmistrz Rafał Gronicz zaprzeczył tym pogłoskom i stwierdził, że obecnie na południe od Zgorzelca (w Zatoniu) jest budowana sala, jednak na 500 osób. O większej nic nie słyszał. Dominik Matelski, Zastępca Burmistrza ds. Inwestycji zapytany o halę stwierdził: "Na chwilę obecną mamy w planie budowę centrum sportowo-rekreacyjnego. Na pewno ma to być aquapark, ale jest to jedynie koncepcja, dlatego też nie jestem w stanie stwierdzić co będzie wchodziło jeszcze w skład inwestycji. Na dzień dzisiejszy nie mamy w planach budowy takiej hali".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 gru 2007, 14:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Burmistrz Gronicz jak zwylke pierdzieli co mu ślina na język przyniesie,nie ma żadnej budowy sali w Zatoniu i nie będzie w najbliższym czasie.Są ewentualne zamiary(od bodajże 15 lat) budowy sali gimnastycznej dla potrzeb szkoły podstawowej nr 5.Proponuje aby burmistrz zmienił informatora badź lekarza.Trzeba się zabrać panie Gronicz do solidnej pracy i przestać siać ferment.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2007, 13:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Niemniej jednak Prezes KS Turów wspominał o hali, której budowa już się jakoby rozpoczęła (kompleks z aquaparkiem). Może pan Krygier ma lepszego informatora od naszego GR-a, albo ktoś wciska nam kity, żeby siać ferment i zamieszanie? Może pan burmistrz udaje, że nic nie wie, bo obawia się, że skończyłoby się to dla niego niezbyt dobrze (w sensie politycznym, rzecz jasna), gdyby w Bogatyni powstała nowa duża hala i klub koszykarski, jedyna duma Zgorzelca, nagle stałaby się dumą Bogatyni?
Alex, a może ktoś by zapytał o to pana Krygiera? Skąd ma informacje i jakie wobec tego są plany odnośnie "umiejscowienia" klubu (tj. miasto w nazwie). Dobre zadanie dla ciebie, jako dziennikarza ;-)
Pozdrawiam i dzięki za jakiekolwiek - mam nadzieje - dobre dla Zgorzelca i tutejszych kibiców informacje.

[ Dodano: Pon Gru 10, 2007 3:55 pm ]
No fajnie, dopiero teraz doczytałam o projekcie budowy hali na przeciwko szpitala... Hm... Ciekawam, co z tego wyniknie... I nie uwierzę, dopóki nie zobaczę tablicy informacyjnej na terenie budowy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2007, 16:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Skoro mowa o zmianach w planie zagospodarowania przestrzennego to myślę że do tablicy jeszcze może być daleko!
A może Prezes Krygier puszczając takiego bąka chce zmobilizować do działania Burmistrza naszego miasta? Praktyka znana z boisk koszykówki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..