Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 7:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 sty 2008, 8:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 kwie 2006, 22:23
Posty: 95
Lokalizacja: Zgorzelec
jakos wszyscy pomijaja fakt, ze ten transparent to nie byla flaga - to po pierwsze, a po drugie - to byl transparent Spartakusa JG.... a nie Gornika!!!
Jesli ktos przywozi na mecz Turow-Gornik do Zgorzelca jakies transparenty Spartakusa, ostentacyjnie wywiesza je na szerokosc calego sektora (z pominieciem swoich barw!) to jego intencje (ZLE INTENCJE) sa dla mnie oczywiste. Po prostu chce prowokowac i tyle.
Co ma wspolnego Spartakus z meczem Turow -Gornik????!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2008, 10:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
"Kibice" z Wałbrzycha byli tylko ciut lepsi od tych z Włocławka. Już na początku była prowokacja - "sala gimnastyczna", a po meczu "na kolana". W trakcie przemówienia Krygiera uciszał ich jakiś koleś w szaliku Górnika stojący koło Krygiera bo inaczej toby chyba nadal robili wiochę. A poza tym skakanie z balonu na ludzi żeby "odbić" transparent Świętej Pamięci "Spartakusa" to już szczyt fanatyzmu i debilizmu, który charakteryzuje dużą część "kibiców" z Wałbrzycha.
No ale w ich mniemaniu na tym polega wierność, jak to śpiewali klubowi... żenada

PS Polecam link: http://foto.ziolo.eu/?dao=5&id=10289#dao=5&id=10289 szczególnie lewy dolny róg zdjęcia - napis na białym szaliku mówi wszystko o "kibicach" górnika.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2008, 14:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 maja 2007, 11:37
Posty: 9
Lokalizacja: Wałbrzych
Co za muły z was!! To była flaga Górnik "Biało-Niebiescy " !!
A Spartakusa flage nikt nei zerwał i napewno nie była wywieszona po to zeby kogos prowokowc tylko po dlatego ze na meczu byli obecni kibice Spartakusa!
A Na kolana to krzyczymy wszystki pod koniec meczu jak wiedomo ze wygramy!!
Widac frystracja po przegranej wam jeszcze nie przeszła, ogranijcie sie ludzie i zastanówcie co mówicie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2008, 16:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Łuuu, chłopcy żywcem wyrwani ze stadionu piłkarskiego. Strach się bać. A te klaty... jak armaty :smt044

Dlaczego ktokolwiek miałby paść przed takim stadem na kolana? Chyba, że tarzając się ze śmiechu. Ktoś tu cierpi na niczym nie uzasadnioną manię wielkości. Robicie z siebie pośmiewisko, panowie. Panoszycie się, jakbyście byli królami ligi. A jak na razie toście niziny i w PLK i w CEBL. Zwycięstwo nad Turowem pozwoliło wam na moment podskoczyć w tabeli (zresztą wkrótce boleśnie spadniecie na dupcię i przestaniecie bujać w obłokach).Nam ta porażka w niczym nie zaszkodziła i utrzymaliśmy swoją pozycję w tabeli. Mogliśmy sobie was odpuścić, żeby przygotować się do meczu dużo ważniejszego niż potyczka z Górnikiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2008, 17:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus pisze:
PS Polecam link: http://foto.ziolo.eu/?dao...#dao=5&id=10289 szczególnie lewy dolny róg zdjęcia - napis na białym szaliku mówi wszystko o "kibicach" górnika.


Przepraszam, ale czy publiczne głoszenie haseł neonazistowskich nie jest aby przestępstwem ściganym z urzędu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2008, 21:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Słuchajcie mnie wszyscy! Chyba w tych zapędach zapomnieliście o temacie. Faktem jest, że jeden z kibiców prosił o kulturę w związku ze śmiercią Z.Kamińskiego. Tak, to ja prosiłem i w tym miejscu napiszę to, co powiedziałem bezpośrednio po meczu do Pawła z Wałbrzycha: dziękuję wszystkim kibicom wałbrzyskiej drużyny za kulturalny doping i uszanowanie sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, gratuluję zwycięstwa i dziękuję za stworzenie fajnej atmosfery na meczu. To są moje słowa i nie wycofuję się z niczego. Faktem jest też to, że przed samym meczem podszedłem do szefa ochrony zgłaszając mu problem "spartakusa", ale zostałem przez niego zbyty słowami, abyśmy to my miejscowi się uspokoili. Ja sobie zdaję sprawę, że praca w ochronie jest stresująca, ale tego bezradnego spojrzenia ochroniarza długo nie zapomnę. To, że jeden z wałbrzyszan wyskoczył za flagą jest normalnym objawem, bo i nam na którymś z wyjazdów zdarzyło się ganiać za swoją. W każdym stadzie znajdzie się jakaś czarna owca i choćbyśmy nie wiem jak pilnowali, to w jakimś momencie odpuścimy i wtedy ONA dochodzi do głosu. Cóż, nam wypada tylko ubolewać, że tak się dzieje, a komisarzom sportowym należy zwracać uwagę, że mają środki dyscyplinarne, którymi mogą wywołać pozytywne odruchy nadgorliwych kibiców drużyny reprezentującej Prezesa PLK.

[ Dodano: Wto Sty 22, 2008 11:09 pm ]
Aha i jeszcze jedno, czy naprawdę koszykówka ma być kolejną po "kopanej" dyscypliną gdzie bez kija nie warto się pokazywać. Zastanówcie się czy warto się tak wzajemnie opluwać. Przecież za jakiś czas znów możemy się spotkać i znów będziemy skakać sobie do gardeł? A co z rodzinami, które chcą po prostu uczestniczyć w tym jakże rodzinnym wydarzeniu jakim jest mecz koszykówki. W rodzinnym - w sensie - bezpiecznym. Ja osobiście jestem zwolennikiem czynnego i spontanicznego dopingowania swojej drużyny, ale jeżeli na meczu pojawiają się "dzikie" barwy, tym bardziej że nasze ostatnie spotkanie zakończyło się krwawą jatką, to przepraszam, ale jestem za doprowadzeniem do porządku: spartakus dla jeleni - boisko dla graczy! I nie chodzi mi o prowokację, ale w Zgorzelcu, dopóki nie odejdzie z naszej hali "ostatni" z uczestników pamiętnej zadymy, to nie sądzę aby miało polepszyć się w stosunkach z jelenią górą, a wałbrzyskie zauroczenie tymi pseudokibicami nie musi być tolerowane przez nas. Ponadto uważam, że eksponowanie barw wrogiej dla gospodarzy spotkania drużyny jest niczym innym jak prowokacją i obiecuję, że będzie to ścigane przez nas samych, bo nasi ochroniarze nie radzą sobie z tym w ogóle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2008, 13:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 maja 2007, 11:37
Posty: 9
Lokalizacja: Wałbrzych
Flaga Spartakusa z pewnoscia nie była wywieszana aby was nie wiem zdenerwowac czy tym bardziej prowokowac ale tylko dlatego ze na meczu pojawiło sie pare osób ze Spartakusa i nie taktowne było by nie wywieszenie ich flagi.
Mysle temat tego newsa mozna zamoknac, bo kolejne kometowanie tej sprawy jest bez sensu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 99 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..