Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 sty 2008, 22:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Nie chce oceniac chłopaków co dzis zrobili na parkiecie albo raczej czego niezrobili.Maja prawo do słabszych dni.Ale żeby wszyscy naraz.mała żenada.Nic nie wchodzi. Chlopaki sie wyrzucali i zgubili pomysł na gre.No chyba że gdzies imprezowali wzoraj. A jeśli tak to sory))Prawo nastepnego dnioa zadziałało)) Pierwszy mecz z górnikiem przegralismy przez przypadek,a dzis przez lekceważenie.Chyle czoła Zabłockiemu.Powoli każdy zespół nas rozpracowywuje.Czy to tak trudno zauważyć.Pozatym,wszyscy się "zbroją" , testują nowych graczy.A u nas praktycznie ósemka gramy lige i puchary.Nie dziwota ze chłopaki łapią zadyszke. A pod kosz to na dzien dobry trzeba nam kogoś. Gurovic odchodzi z Prokomu.Moze ktos tam powinen zadzwonić.Mam nadzieje że to nie poczatek konca.Bo póki co to inteligentnie rozmontowywana jest kasa klubowa.Play off coraz blizej.Zastanawiam sie czy pierwsza czwórka jest realna. A w perspektywie mecze z mocniejszymi przeciwnikami.Ślask dzis barzo madrze rozmontował Polpak.A tez i do nas przyjadą.
Jeszcze zdanie na temat klubu kibica.Hm...raczej resztki lub namiastki tej grupy. czy ktos tam nad czyms jeszcze panuje,steruje,próbuje cokolwiek zorganizowac poza próbami ściagania składek. Dzis grupka z Wałbrzycha dała pokaz organizacji.Jesli sie chce to można.Ale cięzko,nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2008, 22:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
normalny człowiek pisze:
Dzis grupka z Wałbrzycha dała pokaz organizacji. Jesli sie chce to można.


Tak... Dała pokaz jak nie wiem co... Co pokazali? Że można drzeć ryja i okazać brak szacunku zmarłemu Prezesowi w chwili gdy cała hala milczała? Czy to, że zrzucili naszego kibica z balkonu na dół? Bo czegoś tu nie łapię... Co prawda na meczu nie byłem, ale doskonale zdała mi relację moja mama, która w klubie kibica właśnie jest...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2008, 22:52 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Miałem na mysli ich zorganizowanie.Wyglądali kolorowo i byli przygotowani.
A co do darcia ryja jak to okresliłes to nie zauwazyłem tego podczas oddawania chołdu prezesowi.Zachowali sie tak jak nalezy.
W kwestii zrzucenia "naszego" z balkonu to nie widziałem.Więc nie mówie że tak nie było.Widzialem tylko jak spadł ich kolega po tym jak siedzący na dole kibice porwali emblemat druzyny przyjezdnej.
Przegralismy.Zgadza sie.Ale bez flustracji.Doszukiwanie sie przestepstw ze strony górników nie ma sensu.Czasem tzreba przyznac sie do porazki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sty 2008, 23:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie mówię, że nie przegraliśmy... A jeśli chodzi o kolory... To wybacz, ale w dniu dzisiejszym nie były najważniejsze... Pstrokatość klubu kibica (bo chyba o to Ci chodzi) spowodowana była tym, że umówiono się na czarny ubiór... Może nie wszyscy wiedzieli... Krzysiek nie do wszystkich dotarł z informacją....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 0:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Oczywiście rozumiem że ten mecz był specyficzny w sensie organizacyjnym.Prezesowi należała sie cześc.Nie mam pretensji że częśc była na czarno a inni nie.Nie każdy wiedział.
Chodziło mi tylko o to że można sie zorganizowac jak to zrobili goście.Nie chodziło mi o to w kontekście tego meczu.Ogólnie uważam i nie tylko ja że nasz klub kibica jakos jakby przygasł ostatnio.Mimo wszystko jestem pełen szacunku dla tych ludzi.Jako jedyni sa na każdym meczu ligoywym i nie tylko.To super grupka.Ale ostatnio jakos tak ucichli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 12:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 maja 2007, 11:37
Posty: 9
Lokalizacja: Wałbrzych
Koles jak nie byłes na meczu to nie opowiadaj bzdur ! I popros mame zeby kupiła se okulary bo nikogo nie zrzucilismy z balkonu ! Koles od nas skoczył na dół bo jakis ciec od was zerwał nam flage ale daleko z nia nie uciekł reszta z nas rzuciła sie na ochorne zeby sie dostac na doł normalna droga!
A i co do waszego dopingu to powiem tak w was w tym niby "młynie" stoi tak na oko ok 200 osób z czego moze z 50 krzyczy, zróbcie z tym pozadek i trzymajcei i ch za morde zeby krzyczeli to mzoe bedzie to lepiej wygladac, i dajecie se jakies nowe piosenki bo jak narazie to macie chyba tylko 2, deffiens co dlamnie jest załosnym zaporzyczeniem z NBA gdzie nie maja pojecia o kibicowaniu ( tam wogóle nie ma kibiców, tylko widzowie ogldajocy dobry mecz).
Pozdro i do zobaczenia w Play-offach 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 12:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
W play-offach hahahaha jaki optymista żal.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 12:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Przykro mi to mówić, ale po raz kolejny pokazujecie "wielką klasę".... Dla mnie EOT!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 12:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 maja 2007, 11:37
Posty: 9
Lokalizacja: Wałbrzych
zal.pl to wasi "kibice" , stare dziadki i kobiety.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 18:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 kwie 2007, 11:00
Posty: 70
Lokalizacja: stąd
lepsze to, niż banda małolatów

[ Dodano: Nie Sty 20, 2008 7:12 pm ]
a odnośnie tego "skoku"- facet spadł na kark mojej koleżance- fakt, ze nic jej się nie stało, ale konsekwencje mogą być różne. więc poszła do ochroniarzy żeby jaj dali imię i nazwisko gościa (na wszelki wypadek)-ochroniarze odesłali ją jeden do drugiego, w końcu ich szef posłał ją do policjanta. ten stwierdził, że oni dbają o bezpieczeństwo poza halą, a w środku jest od tego ochrona. no więc wróciła do ochroniarza,a ten jej powiedział, że odprowadzili gościa na sektor i niech go spróbuje rozpoznać i niech sobie pójdzie do niego po jego dane i wytoczy mu sprawę cywilną.

to jakaś paranoja, żeby gościu skakał na ludzi a ochrona nic sobie z tego nie robi.
a jeśli dziewczyna będzie miała w efekcie problemy zdrowotne (teoretycznie może być różnie), to może się cmoknąć.
porażka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 20:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Ale przecież wspaniale zorganizowani kibice Górnika ratowali śmiertelnie zagrożoną flagę... Nie wolno się ich czepiać... Trzeba być niespełna rozumu, żeby rzucać się z kilku metrów ludziom na głowy w celu ratowania kawałka szmaty.... Bez komentarza...

I małe sprostowanie... Faktycznie ktoś spadł, na czole nie miał napisane kim jest i skąd.... Teraz już wiemy kim był...
W czasie kiedy obecny prezes mówił o zmarłym Prezesie Kamińskim sektor kibiców (a może szalikowców) Górnika Wałbrzych zachowywał się skandalicznie... W czasie minuty ciszy było już w porządku...

Nie rozumiem tylko jednego... Dlaczego tylko z kibicami Górnika są wieczne problemy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 20:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
frajerze z wałbrzycha. po pierwsze to od pucharu Polski wyrobiłem sobie zdanie na wasz temat, kiedy to rzucaliście ch...mi na lewo i prawo, a teraz nagle coś się zmieniło bo znaleźliście się w DBE? Po drugie nie zobaczymy się więcej bo zobaczycie Playoff jak świnia gwiazdy, a Turów nie zagra w playout, Pierwsza liga was czeka (z całym szacunkiem dla Duni, Wafla i Czerwonego), natomiast wy jako "kibice" pasujecie do tarcia chrzanu a nie do prwdziwego kibicowania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 21:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 maja 2007, 11:37
Posty: 9
Lokalizacja: Wałbrzych
Po 1 : Jesli uwazasz ze flaga to kawał szmaty to jest z ciebie gówno a nie kibic a skandaliczne to było zachowanie waszego kibica któryzerwał flage, pomysl cepie ze temu komus kto skakał za ta jak uwazasz " szmata"tez mogło sie cos stac!
po2: Fraiera to szukaj w rodzice i uwazaj co mówisz, wyzwisk w wasza strone nie było bo prosił o to jeden z waszych chyba szef KK ze wzgledu na pamiec Zbyszka Kaminskiego, a widac jak wy szanujecie jego pamiec gdy jedne od was próbuje nas sprowokowac i wywołac burde !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 21:38 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
Kibic KSG pisze:
temu komus kto skakał za ta jak uwazasz " szmata"tez mogło sie cos stac!


To po kiego ch... skakał? nie można było zejść po schodach jak normalny człowiek? No chyba że u was w biedaszybach takie zachowania to norma... chyba sie tam przeprowadzę i jak mi bryza porwie gacie to skocze z balkonu a jak !

Kibic KSG pisze:
...wyzwisk w wasza strone nie było bo prosił o to jeden z waszych chyba szef KK ze wzgledu na pamiec Zbyszka Kaminskiego


Skoro was trzeba prosić żebyście "nie wyzywali" to świadczy tylko o waszym poziomie kibicowania...

Kibic KSG pisze:
Fraiera to szukaj w rodzice i uwazaj co mówisz


Szanuj sie trochę chamie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2008, 21:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
Kibic KSG pisze:
po2: Fraiera to szukaj w rodzice i uwazaj co mówisz, wyzwisk w wasza strone nie było bo prosił o to jeden z waszych chyba szef KK ze wzgledu na pamiec Zbyszka Kaminskiego,


Przepraszam, czy byłeś z Prezesem "na ty"? Jeśli nie to japa!

Tak całkiem poważnie... Nikt nie mówi, że zerwanie Waszej flagi było ok. Ale żeby komuś na głowę skakać? Trzeba być debilem.... Dasz się za nią zabić? Proszę Cię bardzo... Mnie w to nie mieszaj...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..