Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 20:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 sty 2008, 12:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Więc trafiliśmy na ekipę trenera Katzurina...
Rywal jak najbardziej do przejścia, jednak koncentracja i szacunek mu się należą.
Najbardziej martwi mnie nasza "deska" - bez zbiórki i zatrzymania podkoszowych możemy przegrać, co było już bardzo widoczne w ostatnim meczu z Polonią. Trudno mi oceniać zawodników czeskiej drużyny bo ich nie znam, ale ułomkami oni nie są bo CEZ dominuje już od kilku lat w czeskiej (podobno słabej...) lidze.

Bardzo ważną kwestią będzie "element kibicowski". Czy pojedzie nas dużo do Pardubic, gdzie gra CEZ? Czy stworzymy tam super doping? Czy będzie nas więcej, barwniej i głośniej w Libercu? Czy KK przygotuje coś nowego na te mecze? Czy po prostu damy z siebie wszystko?
Skorzystajmy z tego, że dane jest nam grać z tak "bliską" drużyną i przeprowadźmy liczny desant na Pardubice i Liberec! Chociaż jak podaje dzisiejsza Gazeta Wrocławska (strona 45) średnio na mecze w Pardubicach chodzi 6500 kibiców, a na meczu z Dynamem Moskwa było ich prawie 10000 ! Nic to jednak - a tak opanujemy ich halę. :grin:

Mecze odbędą się:
19.2.2008 Nymburk – Zgorzelec, místo: ČEZ Aréna Pardubice, čas 18:00
26.2.2008 Zgorzelec – Nymburk, místo: Tipsport Aréna Liberec, čas 18:30

Z moich informacji bilety będą dostępne na ticketpro.cz:
1) na mecz w Pardubicach - od 30.01
2) na mecz w Libercu - od 08.02

Kilka linków:
1) http://www.ulebcup.com/
2) http://www.basket-nymburk.cz/
3) http://www.arenapce.cz/
4) http://www.basket-nymburk.cz/Atym/ULEB/ ... _losu.html (może ktoś to przetłumaczyć :) )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2008, 19:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Jako kibice musimy wznieść się na wyzyny.Widizałem mecz CEZ z Dynamem.Hala była pełna.Ich KK był wszędzie ,kibice żyli meczem,mieli całą masę bębnów,trabek i flag.Naprawdę jestem pod wrażeniem ich kibiców.Nasz KK Tur musi odlależć kilka bębnów,bo na 2 to głośno nie będzie.Mam nadzieję że KK bedzie organizował wyjazd do Pardubic i będzie nas tam widać i słychać.Może wkoncu ktoś przekona Czechów aby pozwolono nam wnieść flagi na mecz.Na hali w Pardubicach taki zakaz nie obowiązuje,więc może i w Libercu można się jakoś dogadać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2008, 20:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Myśle ze nie tylko klub kibica powinien zadbac o kibicowanie w pardubicach , odległośc nie jest duza i można tam bez trudu dotrzeć . Jutro postaram sie zamieścic propozycję bardzo dostepną dla wszystkich chętnych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2008, 22:19 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
bog 180 --> obawiam sie ze za późno

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 10:20 pm ]
a prawie jestem pewny

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 10:25 pm ]
na meczu w Pardubicach będa tylko najlepsi kibice Turowa :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2008, 22:39 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Saso przestań siać ferment pieniaczu, bo jeszcze 3 godziny temu byłem na spotkaniu z Prezesem Krygierem i jeżeli tylko przestaniesz kadzić i zbierzesz chętnych, to jutro jesteśmy w stanie zapewnić Ci 500-1000 wejściówek.
Przestań dzieciaku słuchać plotek i jak chcesz, to odezwij się czasem , a podam Ci kilka konkretnych i potwierdzonych informacji abyś nie musiał wieczorami się nadwyrężać i wymyślać sensacji...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 9:09 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Gringo czyli sam sobie mówisz NIE ! :lol:
Zaraz tam jakies że sie pienię, sieję ferment, dzieciaku itd żałosne
Ja nie potrzebuje prezesa klubu ani żadnego byłego prezesa KK do tego żeby mieć bilet .
Nie plotki a fakty sa takie, że strona klubowa podała sposób na zdobycie biletów:
Cytuj:
Najprawdopodobniej już od środy, za pośrednictwem strony www.ticketpro.cz, będzie można nabywać bilety na pierwszy mecz z CEZ Nymburk, który odbędzie się 19. lutego w Pardubicach

Faktem tez jest że bilety można było kupować już wcześniej. Kolejnym faktem jest, ze poprzez www.ticketpro.cz biletu już raczej nie kupisz …chyba że jeszcze gdzieś w kącie jak się pospieszysz. Po prostu miejsc wolnych już nie ma co łatwo sprawdzić choć jak widac niektórzy mimo dostępu do internetu maja z tym wielkie problemy. Zyczę powodzenia w zdobywaniu biletów z nadzieją że prezes jednak zarezerwował te 500 a nawet 1000 miejsc . Chciałbym zeby w Pardubicach było jak najwiecej naszych kibiców zreszta to oczywiste
I nie pień sie tak dzieciaku ;)
P.S Mi mamusia juz bilet kupiła :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 11:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Z biletami online to jedna wielka ściema!
Wczoraj udało mi się zalogować na stronie ticketpro.cz tuż po tym jak pojawiły się te bilety online. Znalazłem supermiejsca (sektor 113 - tuż za naszym zespołem), już chciałem je kupić, ale jedynymi możliwymi sposobami (delivery method) dostarczenia mi tych biletów po zakupie było wysłanie/odebranie ich w Czechach!!! Chociaż na inne wydarzenia/zawody jest możliwość wysłania ich za granicę (opłata - 200 koron), to tu było to niemożliwe. W ten sposób organizatorzy dość skutecznie zablokowali Polakom możliwość dopingowania swojej drużyny. Ciekawi mnie czy podobny numer będzie miał miejsce w "naszym" Libercu ?!

A w ogóle to byłem chyba jako jeden z pierwszych online w sprawie tych biletów, a jakieś 80% biletów było już wtedy niedostępnych! Ciekawe...

PS W hali w Pardubicach są 3 "pietra" nadziemne - http://www.arenapce.cz/cs/o-cez-arene/orientacni-plan/ Coś czuję, że dla naszego KK przewidziane są miejsca na 'bocianim gnieździe" (3 piętro) :grin:


Ostatnio zmieniony 30 sty 2008, 13:44 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 12:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Saso oj nieładnie kłamać
Jak widać na załaczonym obrazku sa jesdzcze bilety po 100 i 500 koron
https://shop.ticketpro.cz/event_detail. ... 90&lang=DE
Fakt odbiory w Pradze ale telefonicznie można zabukowac wysyłke z pragfi do Zgorzelca opłata 170 koron
Myśle ze z pomocą klubu da sie wysłac wiekszą ekipę , kibice już sie organizują a co do transportu to PKS szykuje super oferte ale podstawa to bilety na halę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 13:49 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
Saso oj nieładnie kłamać
Jak widać na załaczonym obrazku sa jesdzcze bilety po 100 i 500 koron

:) tak tak są jeszcze 2 (dwa) bilety po 500 i około 100 ( sto ) po 100 koron po rogach.
Odbiór biletów jest mozliwy także w Libercu. Wczoraj zamówiłem a dzisiaj znajomy z Bogatyni odebrał bilety w punkcie ticketpro koło "naszej hali". Biletów w Libercu nie sprzedaja mozna tylko odbierać zamówione. Druk na miejscu.
Kupowanie biletów akurat na ten mecz mogło rzeczywiście zniechęcić polskich kibiców . W przypadkach innych imprez jest nawet opcja z wydrukiem w domu biletu w postaci kodu kreskowego. A tutaj bilet zamawia się przez internet i dzień czasu na to żeby wskoczyć w samochód i jazda do Liberca .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 14:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2008, 19:09
Posty: 22
Lokalizacja: Zg-c i Zielona Góra
Tomski pisze:
Nasz KK Tur musi odlależć kilka bębnów,bo na 2 to głośno nie będzie.
Bębny są ..Szukać radziłabym pałek . :roll: Dwie ostatnie ( o których wiadomo ,że są napewno ) to te u starych bębniarzy, Mario i Kemota. Mają je od nowości i pilnują. :grin:

Mam nadzieję ,że będzie jakaś transmisja w necie .Miło będzie popatrzeć na czarno-zielone sektory!!! Z pomorza do Czech tak dalekooooooooo :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 14:20 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Pozostaje jeszcze "pula prezesa" o ktorej nikt sie oficjalnie nie wypowiedział ...ponoć to 500 a nawet więcej miejsc w zależności od chętnych


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 14:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
saso - jak to zrobiłeś ze odbierasz bilety w Libercu? Były tylko 3 możliwości:
1) przesłanie pocztą na adres w Czechach
2) kurier w Pradze
3) odbiór w Pradze

frotka74 - pałki mogą przecież jeszcze kupić, choćby w ArtMusic w Zgorzelcu 8)

Czy ktoś wie coś o ew. transmisji obu meczy w tv ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 14:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2008, 19:09
Posty: 22
Lokalizacja: Zg-c i Zielona Góra
paawlus pisze:
pałki mogą przecież jeszcze kupić, choćby w ArtMusic w Zgorzelcu 8)

Jasne ale dobrze, żeby ktoś o tym zawczasu pomyślał :lol:
Co do odbioru biletów w Czechach...Kilku kibiców pracuje w Libercu i są tam codziennie.(Kemot) Może wystarczy zamówić wejściówkę i poprosić o przysługę ???Spróbować warto :) :P :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 19:42 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
paawlus po wyborze miejsc i kliknieciu "Reservation" pojawia sie tekst :
The reservation is valid for 1 day. You can collect the booked tickets in all selling points of TICKETPRO upon presentation of the reservation number that you will receive after confirmation of the reservation. Reservation cannot be extended. You can have only one active reservation, if you need more tickets or if you wish to attend another performance/ concert, you can do so now( Back, Add to Shopping Cart).
klikasz w :
"all selling points of TICKETPRO " i masz punkty w których mozna odebrac bilety
http://www.ticketpro.cz/?@cs/sales
Zostało około 50 miejsc na hali :P

[ Dodano: Sro Sty 30, 2008 7:44 pm ]
co do transmisji meczów to pewnie czeska telewizja CT1 lub 2 na 100 % pokaże mecz z Pardubic i z Liberca pewnie tez ..a to juz mamy w kablu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2008, 20:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Bilety zapewni klub a przewóz pks i oba mecze mozna na zywo obejrzeć !
zajrzyjcie na strone www.ksturow.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 116 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..