Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 7:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29 sty 2008, 22:59 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
W dniu 19.02.2008 w ramach drugiej rundy rozgrywek o puchar ULEB dojdzie do meczu pomiędzy drużyną Turowa i Nymburka. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Pardubicach, gdzie hala co prawda jest w stanie pomieścić ok.10 000 widzów, ale sądząc po zainteresowaniu czeskich kibiców (na mecz 26.02.2008 w Libercu już zamówili 300 biletów) mogą wystąpić problemy z zakupem wejściówek bezpośrednio przed meczem. Wobec powyższego już od jutra przyjmujemy zapisy na mecz w Pardubicach. O szczegółach dot. kosztów poinformujemy najszybciej jak będzie to możliwe, ale priorytetowo traktujemy ilość zainteresowanych aby zarezerwować wejściówki. Jeżeli chodzi zaś o mecz w Libercu, to informacje o rezerwacji biletów również pojawią się w możliwie najkrótszym czasie od uzyskania przez nas informacji z KS Turów.
Informacje dotyczące wyjazdu będą podane w jak najkrótszym terminie, ale w miarę możliwości możemy podzielić się posiadanymi informacjami pod nr tel. 0 695 916 020 lub
516 187 174.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2008, 9:45 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Czesi są póki co od nas szybsi ;) informacje na temat zakupu biletów do Liberca ( do Pardubic tez ) podała juz wcześniej strona przeciwnika
http://www.basket-nymburk.cz/ :
Cytuj:
Vstupenky by měly být k dispozici od 8.2.2008 taktéž v distribuci Ticketpro (www.ticketpro.cz). Ceny na základní skupinu se pohybovaly v rozpětí 5 až 10 Euro.
Nezapomeňte si proto zajistit vstupenky na oba zápasy včas!!!
To ostatnie zdanie wydaje sie ważne dla tych którym bardzo zalezy na tym by pojechac na mecze i chyba zrozumiałe ;)
Natomiast siec ticketpro informuję że :
Cytuj:
Prodej bude zahájen 6. 2. 2008. Ceny budou upřesněny.

Wydaje mi się że kibice Turówa tak jak kibice z Nymburka tez juz powinni znać zasady sprzedaży biletów na mecz "u siebie" i to jeszcze zanim gdziekolwiek pojawia sie w obiegu. Organizatorowi ( czyli wiadomo komu) bedzie zależało na pełnej hali bez wgledu na to czy wiekszość będą stanowic Polacy czy Czesi. Tak że :
Nezapomeňte si proto zajistit vstupenky na oba zápasy včas!!!
świete słowa :D

[ Dodano: Sro Sty 30, 2008 9:49 am ]
tyle co wiem to napisałem a jak ktos chce moze cos innego sie dowiedziec to telefony u góry tylko nie wiem ile zł/min ?? nie podano


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 lut 2008, 14:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
jaki to miłosnik koszykówki i przyjaciel kibiców zadrutował tylne przejście za halą na parking Urzedu Skarbowego. Rozwiązywało to znacznie problem parkingu a i wielu pieszym skracało znacznie drogę.
A moze poprostu trzeba było pobierac za parking opłatę .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 lut 2008, 16:46 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
...i komu to przesz-ka-dza-ło?

Obrazek

tym samym tzw. przejście im. Mirosława Fiedorowicza przestało istnieć :grin:

Pytanie jest następujące: czy nos dla tabakiery, czy tabakiera dla nosa? :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lut 2008, 8:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Znając zdolności naszej młodzieży za kilka dni i tak tam się pojawi przejście xD


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lut 2008, 13:18 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
już się pojawiło :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lut 2008, 14:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
"Ja wiedziałem że tak będzie " A teraz wróćmy do tematu bo Alek za raz zacznie nam tu truć ;p


Ostatnio zmieniony 05 lut 2008, 15:45 przez Renegat, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lut 2008, 23:30 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
dajcie se spokój z jakas dziurą w plocie i wydeptaną trawą
Czesi jak do tej pory sa ciagle szybsi ...nie czekaja na zadne tam kluby kibica i juz podaja ceny biletow na mecz w Libercu:
Cena vstupného:
sezení (sektory 109-113) - 250 Kč / 35 zł / 10 Euro
seats (sectors 109-113) - 250 Kč / 35 zł / 10 Euro
sezení (sektory 101-108 a 114-120) - 150 Kč / 20 zł / 6 Euro
seats (sectors 101-108 a 114-120) - 150 Kč / 20 zł / 6 Euro
majitelé skyboxů, V.I.P. stolů a V.I.P. sedadel - 150 Kč / 20 zł / 6 Euro
skyboxes, V.I.P. tables and V.I.P. seats owners - 150 Kč / 20 zł / 6 Euro
Prodej bude zahájen 6. 2. 2008.
Jak ma nas byc wiecej niz Czechów na meczu w Libercu to proponuje pilnowac tematu i nie czekac na jakies tam zapisy ...byc moze od jutra a najpóźniej od 06.02, zaczyna sie sprzedaz biltów przez internet www.ticketpro.cz.


Ostatnio zmieniony 05 lut 2008, 10:18 przez saso, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lut 2008, 7:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Saso powtarzasz się - 2 razy dokładnie to samo tylko w innych tematach ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 11:22 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat pisze:
Saso powtarzasz się - 2 razy dokładnie to samo tylko w innych tematach ;/

w 2 tematach ale ale zawsze na temat a nie o jakiejś dziurze w płocie no chyba że te udeptane ściezynki prowadza do Pardubic. :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 13:13 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
do tematu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 lut 2008, 20:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Przepraszam za opóźnienie, ale wchodząc do zarządu KK informowałem co jest dla mnie priorytetem i te sprawy nie pozwoliły mi wcześniej odpisać w temacie.

Otóż od dzisiejszego dnia od godziny 12.00 ruszyła sprzedaż biletów na mecz w Pardubicach. Wszyscy, którzy zapisali się na bilety w Barze Steff proszeni są o zgłaszanie się do biura KS Turów w celu zakupu biletu. Są to bilety w rejonie ławki naszych zawodników. Na dzień dzisiejszy wiem, że zapisanych chętnych było około 190 osób. Chętni z poza listy oczywiście również mogą nabyć bilety do Pardubic w biurze klubu oraz w kiosku Kolporter obok kina Grunwald.

Saso nie mieszaj już na forum i nie powielaj niesprawdzonych informacji, bo niepotrzebnie siejesz ferment.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2008, 7:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Wypowiedzi saso nie traktujcie tylko jak czarnwidztwo - byc moze i one zdopingowały niektórych do podziałania w sprawie biletów. Ludzie którzy nabyli bilety na autobus a nie mieli do hali byli w dziwnej sytuacji.
Ale jest ok mozna odetchnąć. O Libercu faktycznie nalezy mysleć troche wczesniej tym razem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2008, 9:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
[b]Wiadomość z ostatniej chwili:

Jak dowiedziałem się od asystentki prezesa, Pani Eli:
"bilety dla osób, które zapisywały się na listę w barze Steff można nabywać jeszcze tylko do dzisiaj do godziny 16.00, od jutra trafią one do ogólnej sprzedaży, natomiast jeżeli chodzi o sprzedaż biletów na mecz w Pardubicach w ogóle, to prowadzona będzie do jutra, tj.14.02.2008 do godziny 14.00. Po tym terminie niesprzedane bilety zostaną zwrócone stronie czeskiej"
Czasu pozostało bardzo mało, więc zapraszamy wszystkich chętnych.

Jeżeli chodzi zaś o mecz w Libercu, w dniu 26.02.2008, to już jest prowadzona sprzedaż biletów w biurze klubu sportowego i w kiosku Kolporter, obok kina Grunwald.[/b]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lut 2008, 10:45 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
Wypowiedzi saso nie traktujcie tylko jak czarnwidztwo - byc moze i one zdopingowały niektórych do podziałania w sprawie biletów.

Tak własnie bylo bog180 :smt026 . Mimo to w Pardubicach jak widac niewielu bedzie kibiców Turowa. Ja swój bilet kupiłem w internecie i nie czekałem nerwowo. Kolejna sprawdzona info to to że od ubiegłej soboty można juz było nabywać bilety do Liberca. Mało kto o tym wiedział , nie było i nadal nie ma oficjalnej informacji.Obecnie można je kupić w kiosku koło budynku zwanego kinem ;) oraz w sekretariacie klubu . Dlaczego nigdzie nie ma o tym oficjalnej informacji ?? WAŻNE !!!!!: BILETY SĄ TYM RAZEM NUMEROWANE !!!!!! co nie dociera do pana kioskarza z okolic kina i który bez sentymentu "żeni " ludziom bilety na najgorsze sektory błędnie informując że jest tak jak dotąd !!!! Więc komu zależy na dobrych miejscach powinien sie pospieszyc . Najlepsze sektory to 102.101 i 120

[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 11:03 am ]
Jak sie dowiedziałem od niezwykle miłej asystentki prezesa Pani Eli :
biletów na mecz jest 3000 .
Oby się nie okazało że nawet " u siebie " będzie nas mniej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..