Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 12:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lut 2008, 7:38 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Potwierdzaja sie wieści że Turów zainteresowany jest pozyskaniem Łukasza Obrzuta (215 cm)
Przed sezonem Obrzut podpisał umowę z Indiana Pacers. W NBA jednak nie zagrał. Trafił do niższej ligi NBDL), gdzie wystąpił w dwudziestu meczach zespołu Fort Wayne Mad Ants. Niedawno zdecydował się rozwiązać z tym klubem umowę za porozumieniem stron.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 9:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Potwierdzaja sie wieści że Turów zainteresowany jest pozyskaniem Łukasza Obrzuta


Potwierdzają się gdzie? Tu? http://tinyurl.com/2h85jo

Podaj źródło albo przestań fermencic..
Po pierwsze to..za co?...za śliwki grac nie przyjdzie
Po drugie za kogo?..Scekic?..Ljubo..Dragisa?..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 10:28 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
spokojnie po co sie zaraz pienisz :) najpierw były "spekulacje prasowe" w mało wiarygodnym Przegladzie Sportowym" ( www.sports.pl ) potem w innych jak np. http://sport.wp.pl/kat,1811,title,Wczes ... aid=154e5#
ale dzisiaj przeczytałem artykuł Michała Lizaka ( dość wiarygodny). który stwierdza że
Cytuj:
potwierdziły sie spekulacje prasowe o rozmowach z Łukaszem Obrzutem
źródełko : Gazeta Wrocławska str. 47
jaro28 pisze:
Po pierwsze to..za co?...za śliwki grac nie przyjdzie

masz jak widze znakomitą wiedze co do budżetu klubu ... podaj źródło i przestań fermencić :grin: Poza tym nikt nie mówi że on będzie juz na 100 % jak powiedział Krygier :
"Musimy się zastanowić nad warunkami oferty"
Dlatego jeżeli wogóle przyjdzie to nie interesuje mnie za kogo ...od tego jest trener.
Pozdrawiam i proponuje czytac ze zrozumieniem i opanowywać emocje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 11:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
saso pan lizak (specjalnie z malej litery) to jest zawsze taki wiarygodny ze hoho... a wlasnie za co? za druga transze pieniedzy z PGE? Przeciez za nia trzeba bylo splacic dlugi i niewiele z niej juz zostalo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 11:52 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo wybacz ale ktoś musi byc wiarygodny nie wiem czy czytałes artykuł niewiarygodnego/wiarygodnego* Radzkiego Szczepana w którym to wypowiada sie nowy członek rady nadzorczej, niewiarygodny/wiarygodny* Delijewski Aleksander , który to zapewnia że długi były niewielkie i krótkotrwałe natomiast płynnosc finansowa klubu jest zapewniona a to najwazniejsze jak wiesz.
*- oczywiscie wybierz sobie ( wielkośc literek też )
jak dla mnie A. Delijewski jest bardzo wiarygodny

byłbym zapomniał : http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031,4875019.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 12:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
spokojnie po co sie zaraz pienisz


Nie zauważyłem..

saso pisze:
Michała Lizaka ( dość wiarygodny)


tu akurat polemizowałbym

saso pisze:
masz jak widze znakomitą wiedze co do budżetu klubu


Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat posiadanej wiedzy w temacie klubu..ale sądzę, że byłbyś zdziwiony

saso pisze:
Pozdrawiam i proponuje czytac ze zrozumieniem i opanowywać emocje


Co Ty masz z tymi emocjami?..nadcisnienie masz czy jaki grom? :D

saso pisze:
, który to zapewnia że długi były niewielkie i krótkotrwałe


Już Ci kiedyś napisałem..że Twoja wiedza w temacie zwłaszcza budżetu klubu jest ŻADNA..więc dalej opieraj swą wiedzę na doniesieniach prasowych..tyle tylko..że proszę podawaj źródło..gdybyś odrazu podał, że zacytowałeś np. za www.wp.pl czy Przeglądem nie byłoby tematu..natomiast ty masz tendencję do wypowiadania się w sposób, która ja odbieram bez mała jak stanowisko klubu..a pytanie nasuwa się..czy jesteś do tego upoważniony..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 12:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Ooo, a ja właśnie zajrzałam do forum, żeby sprawdzić, czy nie ma czegoś w temacie wzmocnień Turowa... No i coś jest, ale oczywiście, niczego się dowiedzieć nie można, bo panowie wolą się wykłócać o niewiarygodnie wiarygodne źródła informacji, zamiast podyskutować o najważniejszym, czyli wartości gracza, którym zainteresowany jest zgorzelecki klub.

Czasu pozostało niewiele, bo o ile dobrze kojarzę, okienko zamyka się gdzieś w połowie lutego, prawda?

A więc, panowie, co to za mięsko podkoszowe ten Łukasz Obrzut?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 14:29 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
kolejne wiarygodne/niewiarygodne ( wg uznania) źródło podało info o zainteresowaniu Obrzutem http://www.e-basket.pl/News__Obrzut_a_T ... wem__44517

--->Azlo poczekajmy troche ...do 15 lutego niewiele zostało . Zreszta artykułow o Obrzucie jest sporo bo jak pewnie wiesz otarł sie o NBA i troche głośno o nim było. Samo info o Obrzucie w Turowie jest o tyle dziwne że Filipovski zawsze był zwolennikiem gry bez zawodników o takim wzroście.

jaro28 pisze:
Już Ci kiedyś napisałem..że Twoja wiedza w temacie zwłaszcza budżetu klubu jest ŻADNA

Daruj sobie ocenianie kogoś kogo nie znasz. Jedyne co możesz to ci admin na dole po lewej napisał .ŻADNA to jest Twoja wiedza o mnie. :grin: Zreszta pewnie byś sie bardzo zdziwił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 14:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Saso - już sobie co nie co poczytałam na temat tego zawodnka. Wiem, że Filipovski nie lubi tak wysokich graczy, ale widocznie dotarło do niego, że każdy robi z nami pod koszem co chce. Oby ten Obrzut nie okazał się jakimś odrzutem z NBA a porządnym wzmocnieniem dla Turowa. No, fakt, że do 15-go już niedaleko, więc pewnie jakieś decyzje niebawem zapadną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 20:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
ADNA to jest Twoja wiedza o mnie. :grin: Zreszta pewnie byś sie bardzo zdziwił.


Sasko drogi...teraz to Ty sie zapieniles ...zapraszam Cie zatem do skonfrontowania wiedzy..
jak sie z Toba skontaktowac wzglednie zapraszam do siebie..napisz czy jestes zainteresowany
komplet namiarow na siebie wysle na wskazanego przez Ciebie maila
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 21:18 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Jarko przeca masz moj email no co ty ?? :grin: Czekam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 21:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Czekam


Poszło.. :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 lut 2008, 23:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
saso pisze:
szamo wybacz ale ktoś musi byc wiarygodny nie wiem czy czytałes artykuł niewiarygodnego/wiarygodnego* Radzkiego Szczepana w którym to wypowiada sie nowy członek rady nadzorczej, niewiarygodny/wiarygodny* Delijewski Aleksander , który to zapewnia że długi były niewielkie i krótkotrwałe natomiast płynnosc finansowa klubu jest zapewniona a to najwazniejsze jak wiesz.
*- oczywiscie wybierz sobie ( wielkośc literek też )
jak dla mnie A. Delijewski jest bardzo wiarygodny

byłbym zapomniał : http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031,4875019.html


saso wybacz, ale mnie tutaj nie chodzi o wiarygodnosc jednego czy drugiego... tylko o to jakim czlowiekiem/dziennikarzem jest Pan Lizak... powiem Ci szczerze, ze mialem z nim okazje wspolpracowac, wielu moich znajomych rowniez mialo z nim doczynienia i po prostu czasami zdarza sie jemu pisac glupoty, ktore uslyszy gdzies przypadkiem. A jak juz chcesz rozwazac kwestie, ktora gazeta/dziennikarz jest bardziej wiarygodny to powiem Ci szczerze, ze bardziej ufam doniesieniom wyborczej niz wroclawskiej.

Druga sprawa.
Co mial Delijewski powiedziec Szczepanowi, ze z kasy klubu wyparowalo 2mln i ledwo mozemy ten sezon do konca do ciagnac, ze pierwsza transza pieniedzy poszla na oplate za oboz, zgloszenia i licencje zawodnikow/trenerow i o zgrozo wyplate zawodnikom zaleglych premii za srebrny medal... zostaly z tego grosze i dlatego klub musial zaciagnac kredyty na dalsza dzialalnosc... poza tym nie dziwi Cie, ze gdyby wszystko bylo tak bardzo OK to nie dolaczano by do zarzadu osoby odpowiedzialnej za kontrole finansow.

Wiec sorry Saso ale przemysl zanim cos napiszesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2008, 8:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
Co mial Delijewski powiedziec Szczepanowi, ze z kasy klubu wyparowalo 2mln i ledwo mozemy ten sezon do konca do ciagnac, ze pierwsza transza pieniedzy poszla na oplate za oboz, zgloszenia i licencje zawodnikow/trenerow i o zgrozo wyplate zawodnikom zaleglych premii za srebrny medal... zostaly z tego grosze


Sama esencja Adaś..lepiej bym tego nie ujął..a propos Tadzia..dostałem informację ,że w 2000 r.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2008, 9:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
szamo pisze:
z kasy klubu wyparowalo 2mln i ledwo mozemy ten sezon do konca do ciagnac


Mam w zwiazku z powyzszym kawalkiem wypowiedzi Adama jedno pytanie - JAK 2 (SLOWNIE: DWA) MILIONY ZLOTYCH moga "wyparowac" z kasy klubu....???????!!!!!!
Czy ktokolwiek sprawuje nadzor nad tym co sie dzieje w gospodarce finansowej tego klubu? Czy ktokolwiek kontroluje wydatkowanie w tym klubie? Czy ktokolwiek kontroluje wykonanie budzetu tego klubu? Czy ktokolwiek kontroluje rzetelnosc rozliczen i CELOWOSC wydatkowania okreslonych pieniedzy?


Adam, rozumiem, ze slowo "wyparowalo" jest synonimem slowa "ukradziono"....? Czy tak?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..