Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 07 lut 2008, 9:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
krzywuss pisze:
Adam, rozumiem, ze slowo "wyparowalo" jest synonimem slowa "ukradziono"....?


Adam miał na myśli..nieroztropnie wydane..np. na podstawie obietnic, podpisanych listów intencyjnych tudzież innych obietnic a nie faktycznego stanu kasy, która wpłynęła na konto
Nikt nawet nie wspomniał o kradzieży..nic takiego nie miało miejsca..zbyt daleko idące wnioski wyciągasz :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2008, 9:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
OK, skoro tak, to nie "wyparowalo", ale po prostu nie dopieto budzetu i prowadzono "zycie ponad stan"...

Nie wiem jak wyglada sfera tresci umow sponsorskich, ale z tego co JARO napisales, wynika, ze klub nie potrafi zabezpieczyc swego interesu. A poza tym - czy obietnice i listy intencyjne stanowia podstawe zobowiazan finansowych? :) Smieszne i wrecz dziecinne jest wyciaganie z takich aktow jak obietnica czy list intencyjny , wnioskow o tym, ze "mamy kase od sponsora". To co wynika z powyzszych wpisow, to moim zdaniem wydawanie pieniedzy (zaciaganie zobowiazan przez klub), na ktore nie bylo REALNEGO pokrycia. A to juz jest sprawa bardzo powazna (z prawnego punktu widzenia)....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2008, 15:48 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
krzywuss pisze:
OK, skoro tak, to nie "wyparowalo", ale po prostu nie dopieto budzetu i prowadzono "zycie ponad stan"...

Zdaje sie ze wlasciwie to ująłeś ...po prostu przez jakis czas brakowało 2 mln. co tajemnica klubu nie jest. Natomiast wszystko to co pisze Szamo jeżeli okazalo by sie prawda wskazuje na niezły bałagan w klubie. Były pracownik klubu upublicznia " w zaokragleniu " sprawozdania finansowe ;) ile , co i kiedy na co poszlo hmmm Szamo cholera niezle masz nadal wtyki w klubie :) No ale skoro Jaro to potwierdza :roll:
Chyba sie w końcu czegoś rzetelnego dowiedzielismy bo do tej pory pelno plotek sie słyszało "na mieście " :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lut 2008, 23:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
saso pisze:
Były pracownik klubu upublicznia " w zaokragleniu " sprawozdania finansowe ;) ile , co i kiedy na co poszlo hmmm Szamo cholera niezle masz nadal wtyki w klubie :)


ja nie powiedzialbym ze mam wtyki... chodzi bardziej o to, ze wciaz mam bardzo dobre informacje od osob zwiazanych z koszykowka w miescie, a fakty i rozmowy z innymi ludzmi po prostu to wszystko potwierdzaja

saso pisze:
Chyba sie w końcu czegoś rzetelnego dowiedzielismy bo do tej pory pelno plotek sie słyszało "na mieście " :)


W Zgorzelcu wiele sie gada, ale czasami (patrz sprawa zakupu autokaru dla KK) ludzie sa zbyt latwowierni i naiwni... za szybko zaczynaja ufac osobom, ktore tak na prawde sa tylko po to zeby zgarnac kase... niestety taka prawda...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lut 2008, 0:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
szamo pisze:
W Zgorzelcu wiele sie gada, ale czasami (patrz sprawa zakupu autokaru dla KK) ludzie sa zbyt latwowierni i naiwni... za szybko zaczynaja ufac osobom, ktore tak na prawde sa tylko po to zeby zgarnac kase... niestety taka prawda...


Owszem Adaś ja też chętnie dałbym dwa razy w miesiącu poużywać swojego auta na "łykend", byle tylko ten ktoś wpłacał mi moje raty leasingowe do banku. Na szczęście udało mi się przyjrzeć tej sprawie z bliska i ocalić KK od tej inicjatywy. Poza tym w doszukiwaniu się czegokolwiek zaważyła sytuacją, w której "potencjalny" sponsor, a właściwie syn sponsora wyskoczył z buźką, że nie reklamujemy jego firmy, ale zapomniał zapytać taty czy zapłacił za reklamę. W TV 30 sek. kosztuje 70.000 PLN, a jego nazwa firmy była pokazywana na meczu w Sopocie około 10 sek. łącznie więc rachunek jest prosty ile zaoszczędził "potencjalny" na tej sytuacji. Tak więc nie można wymagać, jeżeli się nie zapłaciło panie sponsorze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lut 2008, 11:37 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
jesli ten Obrzut tu przyjdzie to prawdopodobnie za Nane, który nie pasuje do koncepcji Saso i prawdopodobnie nie bedzie go juz u nas do play offów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lut 2008, 22:27 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Eh, to będzie ten nowy podkoszowiec czy nie? Jutro koniec okienka, wszyscy się zbroją, tylko my nie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lut 2008, 22:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Azlo pisze:
Eh, to będzie ten nowy podkoszowiec czy nie? Jutro koniec okienka, wszyscy się zbroją, tylko my nie...
NIe bedzie Obrzuta z tego co czytałem w Poniedziałek na www.Sportowefakty.pl nie ma sensu ściągac nowych zawodnikow.Drużyna jest zgrana i radzi sobie doskonale.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lut 2008, 8:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
poczekajcie na PO... puki co Turów walczy w ULEB i na naszej lidze sie nie skupiaja w 100% bo najwazniejsze sa PO, a po ostatniej kolejce i tak jestesmy na szczycie:P na PO beda i nowe zagrywki, i wieksza mobilizacja, choc chyba zwyciezca ULEBU ma zapewnione miejsce w Eurolidze?? nie jestem tego pewien ale Turów ma szanse zajsc wysoko w Europie a wtedy liga nie bedzie miala juz takiego znaczenia...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..