Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 7:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: buehehehe
Post: 19 lut 2008, 11:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lut 2008, 16:17
Posty: 39
Lokalizacja: Sulików
Ludzie!!! jakie nagrania,hehehe :grin: Chcialem tylko powiedzieć, że wójt na meczu byl, jakby ktoś nie zauważyl, nawet się ze mną zobaczył, więc w czym problem?;] To, co teraz się wyrabia, na tym forum to kpina. Tajne nagrania, rzucanie nazwiskami (bez mojej zgody, co niekoniecznie jest zgodne z prawem, tym bardziej ze się na forum udzielam) i ujawnianie kto jest kim :-? Drodzy forumowicze (a szczególnie panie Grengo,sekretarzu KK ) Opanujmu swoje nerwy, nie róbmy wariacji, bo nikt tutaj niczego na 100% nie jest pewien. Pozdrawiam i Grengo i Saso i resztę uytkowników. Do zobaczenia na meczu. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2008, 22:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
misiek_sul pisze:
Tajne nagrania, rzucanie nazwiskami (bez mojej zgody, co niekoniecznie jest zgodne z prawem, tym bardziej ze się na forum udzielam) i ujawnianie kto jest kim


Faktycznie ostro się udzielasz: ilość postów -2 (słownie: dwa).
Nagrania nie są tajne, bo dokonał ich człowiek będący na meczu, ale w żaden sposób nie związany z KK. Nie są tajne, bo każdy mógł zobaczyć Wasze zachowanie na meczu i po meczu, o czym napisał bog_180. Co do nazwiska nie uważam tego za coś karalnego, ale jeżeli tak uważasz, to cóż masz prawo. Nazwisko nie wskazuje konkretnej osoby, bo wystarczyłoby policzyć ilu "Kowalskich" jest na meczu i wg Ciebie oni też powinni uważać wymienienie ich nazwiska za karalne. Misiek_sul o moje nerwy możesz być spokojny. Chcę dodać, że to co napisał Saso, iż była to specjalnie przeprowadzona akcja przeciwko młodym ludziom i wytłumaczeniu, że nie ma dla nich miejsca w KK, to informuję że nic takiego nie miało miejsca. Nie było moim celem zdyskredytowanie młodych ludzi, a jedynie pokazanie że zanim zacznie się oczerniać, to należy spojrzeć w lustro. Widocznie Saso jest jednym z lepiej (o ile nie najlepiej) poinformowanych ludzi spośród kibiców i należy jemu i tylko jemu wierzyć bezgranicznie w jego rewelacje, które nijak się mają do prawdy. Jako przykład niech posłuży informacja Saso o ilości biletów na mecz w Pardubicach -wg niego 3000, w rzeczywistości 1000, z czego 650 zostało zwróconych. Zresztą na jego rewelacje odpowiadali też inni forumowicze pokazując mu, że jest w dużym błędzie.
Saso przestań palić to świństwo, bo bzdury pleciesz.
misiek_sul pisze:
Opanujmu swoje nerwy, nie róbmy wariacji,

Jestem ZA, pod warunkiem, że Wasz zagorzały wyznawca Saso odpuści sobie i nie będzie karmił opinii publicznej swoimi rewelacjami dostrzeżonymi podczas filmu po tych świństwach, których musi sporo zażywać, bo jak do tej pory mało z nich znajduje potwierdzenie w "realu".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: :P
Post: 20 lut 2008, 0:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lut 2008, 16:17
Posty: 39
Lokalizacja: Sulików
Grengo, nie oskarżaj Saso że coś bierze bo tego nie wiesz. Proponuję zakopać topór wojenny, bo zbliżają się dla naszego klubu bardzo ważne mecze, na których musimy być zjednoczeni :) A co do Saso, to nie mam wpływu na jego teksty, dlatego nie mogę powiedzieć mu że ma pisać tak a nie inaczej :lol: a tak naprawdę często pisze mądre rzeczy :) Dlatego proponuję podać sobie dłoń i do zobaczenia w Libercu:) Grengo i cały KK, prawdopodobnie będziemy siedzieć bardzo blisko siebie, więc pokażmy jak się kibicuje, najlepiej wspólnie :grin: pozdro

[ Dodano: Sro Lut 20, 2008 12:25 am ]
I jeszcze jedno :) To co napisał jeden z użytkowników również jest nieprawdą. A mianowicie, cy ktoś chciał kogoś bić po meczu, czy ktoś kogoś obrażał????? Nie!!! Śpiewaliśmy. Fakt, głośno, ale na chwałę naszej drużyny. I nie róbmy z siebie pikników, którzy równo z syreną, w ciszy opuszczają halę, bo taki ktoś nie jest prawdziwym fanem :-? oczywiście mogę się mylić :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: :P
Post: 20 lut 2008, 9:30 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
hh


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 2:24 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2008, 11:00 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Jako przykład niech posłuży informacja Saso o ilości biletów na mecz w Pardubicach -wg niego 3000

Grengo niech chce mi sie juz z toba spierać ale niestety sam zaczynasz bo ten wpis to kłamstwo nigdy tak nie twierdziłem ...powiedz gdzie ?? o 3 tys. owszem pisałem ale to dotyczyło Liberca. Czytaj i myśl :P

[ Dodano: Sro Lut 20, 2008 11:07 am ]
ale może na temat ...o sobotnim meczu pisałeś że to blamaż , wstydziłeś się za zawodników i się nawet obraziłeś na nich...to co powiesz dzisiaj ?? juz przeszło??? ...tacy jak ty powinni przestac udawać kibiców Turowa i zając sie choćby szydełkowaniem a nie chodzic na mecze . Ze zespołem jest się na dobre i na zle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2008, 11:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
saso pisze:
ale może na temat ...o sobotnim meczu pisałeś że to blamaż , wstydziłeś się za zawodników i się nawet obraziłeś na nich...to co powiesz dzisiaj ?? juz przeszło???

Saso pokaż mi w którym miejscu piszę, że się obraziłem. W dalszym ciągu uważam, że mecz z Basketem był błędem Saso F., a nie zawodników. W dalszym ciągu uważam ten mecz za blamaż. W dalszym ciągu jestem kibicem Turowa i nie zamierzam szydełkować, bo ten etap mam za sobą (zajęcia ZPT w szkole podstawowej).
misiek_sul pisze:
Proponuję zakopać topór wojenny, bo zbliżają się dla naszego klubu bardzo ważne mecze, na których musimy być zjednoczeni
. Jestem za pod warunkiem, że i ty Saso tego chcesz. Wystarczy obopólnego skakania sobie do gardeł. Czas na mobilizację przed najważniejszą częścią sezonu. Peace!!!! :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: :)
Post: 20 lut 2008, 12:29 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lut 2008, 16:17
Posty: 39
Lokalizacja: Sulików
I to mi się podoba, widać ze kibice Turowa potrafią się zjednoczyć, mam nadzieję, że już na zawsze:) widzimy się w Libercu, w pełnym składzie, ze śpiewem na ustach:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2008, 16:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 23 mar 2007, 13:44
Posty: 85
Lokalizacja: Zgorzelec
Na marginesie: Saso widziałeś kto po meczu z Basketem przybijał piony z zawodnikami? Właśnie Grengo np. Jak chyba zawsze. Ja nie zdążyłem z wiadomych powodów. Przeszkody terenowe czasami stanowią niezłą zapore. I najważniejsze: zgoda buduje, niezgoda rujnuje,a Turów jest jeden dla wszystkich.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2008, 13:54 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 lut 2008, 15:27
Posty: 4
Lokalizacja: zgorzelec
Wiekszośc twierdzi ze my w sektorze f jestesmy pijani na meczach . ciekawe kto wymyslił takie głupoty prawdziwy kibic wierzy w swoją drużyne i kibicuje .A jeżeli chodzi o kk to połowa waszej ekipy przychodzi po piwku, conajmiej po piwku my niechcemy wojny z kk tylko chcemy robic to co kochamy kibicowac naszej drużynie pozdro dla wszystkich kibicow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..