Dzisiaj jest 13 maja 2024, 19:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 16:07 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Cypis pisze:
Nowym prezesem będzie pan Roman Mazur !


A z kąd takie informacje??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 16:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Pisałem o tym już jakiś czas temu..że p. Waśniewski ponoć nas opuszcza. Kandydatów na następców było 2. Oba nazwiska tak niepoważne moim zdaniem, że nie mam zamiaru ich tu przytaczać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 17:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
jaro28 pisze:
Pisałem o tym już jakiś czas temu..że p. Waśniewski ponoć nas opuszcza. Kandydatów na następców było 2. Oba nazwiska tak niepoważne moim zdaniem, że nie mam zamiaru ich tu przytaczać.


To ja postaram się przytoczyć owe nazwiska za Ciebie, chociaż 100% pewności nie ma:
- Grzegorz Ardeli
- Jan Michalski

Cypis pisze:
Nowym prezesem będzie pan Roman Mazur !


inż. Mazur jest prezesem stowarzyszenia! i na pewno nie zostanie prezesem spółki


aha... przy w/w nazwiskach OFICJALNIE zgłaszam również i swoją kandydaturę!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 19:05 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
szamo pisze:

To ja postaram się przytoczyć owe nazwiska za Ciebie, chociaż 100% pewności nie ma:
- Grzegorz Ardeli
- Jan Michalski

Jeżeli stery w klubie przejmie któraś z tych dwóch osób, to jest pewne Klubu † Turów Zgorzelec

Przyszedł Waśniewski i w którymś z wywiadów mówił, że sprowadził tutaj rodzinę i zamierza zagościć tutaj na dłużej... widać co to u niego znaczy na dłużej... moim zdaniem jest u Kibiców Turowa skreślony po takich działaniach... zresztą co go to obchodzi jak jest marionetką pewnego wysoko postawionego Pana Grzegorza... Gdzie podziały się te osoby, które uważały i najeżdżały na innych forumowiczów, że śmieszne jest dla nich łączenie G.$. z P. W. .. a w kuluarach się mówi, że właśnie to pomysł G.$. z tą odbudową i niby potęgą Śląska w koszu i piłce nożnej... i nie zdziwcie się jak pieniędzy starczy do końca sezonu... a nasz tytularny sponsor przeniesie się do stolicy Dolnego śląska -o czym pisał jaro28 kupę czasu temu w tym temaci gdzie się znajdujemy
Cytuj:
P.G.E. ŚLĄSK WROCŁAW ???

a) LINOTEX TURÓW ZGORZELEC??

b) CITRONEX TURÓW ZGORZELEC??

c) DEKORPLAST TURÓW ZGORZELEC??

d) M.P.G.K TURÓW ZGORZELEC??

Panie Waśniewski..telefon do przyjaciela (G.S) i proszę wskazać własciwą odpowiedź
. O wiele wcześniej pisał też o "transferze" Turowa mając na myśli zmianę prezesa gdzie nigdzie o tym wcześniej nie pisano, nie mówiono... Dla mnie osoba P.W. jest sprzedawczykiem... jeżeli ktoś mówi publicznie, że chce coś robi w danej dziedzinie dłuższy czas, to tak się robi.. widać u niego robienie cholewy z języka jest chyba sprawą normalną... ale polityka ważniejsza i być chłopcem na posyłki wysoko postawionego człowieka - śmierdzi mi brakiem własnego honoru...

Odnośnie (jeszcze) aktualnego prezesa nic nie dodaje. Zawsze uważnie przypatrywałem się jego osobie... ale to co teraz zrobi to jest przegięciem i wcale nie zaluje, ze nie obdarzylem go choc troszeczke zaufaniem...

Moze jednak cos sie odwidzi (jeszcze)obecnemu prezesowi Turowa i oderwie sie od pewnego wysoko postawionego Grzesia.


Co mnie najbardziej teraz zastanawia? To, że Saso nie lubi takich sytuacji podczas sezonu... Nie wiem czy bedzie mial dobre zdanie wyrobione po tym sezonie o prezesach karierowiczach - oby to zdanie nie zdecydowalo o jego dalszej przyszlosci w Turowie Tyle dobrze, że to na początku sezonu się stało, a nie w najwazniejszej czesci rozgrywek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 19:17 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
szamo pisze:
- Grzegorz Ardeli
- Jan Michalski


Prorok jakiś czy cuś

szamo pisze:
inż. Mazur jest prezesem stowarzyszenia! i na pewno nie zostanie prezesem spółki


Dokładnie...więc Cypis wypij melissę i nie chrzań głupot

szamo pisze:
aha... przy w/w nazwiskach OFICJALNIE zgłaszam również i swoją kandydaturę!


Nie jesteś z PO...więc nie masz szans


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2008, 8:32 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
jaro28 pisze:
Cypis wypij melissę i nie chrzań głupot

Skoro kiedys już na tym forum Szamo chrzanił o Ardelim jako nowym dyrektorze sportowym ( teraz już prezesie :grin: ), a Jaro28 chrzanił cos o Łuczaku , zresztą też jako dyrektorze w Turowie ….. to niech sobie i Cypis spokojnie bez melisy pisze co mu się podoba, a może tym razem on cos wie z pierwszej ręki. :P
zresztą jeżeli rzeczywiscie zmiana prezesa jest planowana to Waśniewski tez chrzani:
Cytuj:
Zdecydowanie dementuję te informacje. Jestem prezesem Turowa i nie zajmuję się czynnościami, które stałyby w jawnej sprzeczności z interesami mojego pracodawcy - twierdzi Waśniewski. - Nie uczestniczę w przygotowaniu takiego projektu, nic mi również nie wiadomo o tym, by szykowano mnie na szefa Śląska.
A jezeli nic nie wie tzn. ze jest marionetką i lepiej niech popyta kibiców w Zgorzelcu to mu powiedza prawdę. :grin:
Cytuj:
A co? Wasniewski stal sie wlascicielem PGE? Przyszedl, zakrecil sie i zabiera nam sponsora? Brednie

Oczywiście ze brednie , zresztą apokalipsa Turowa jest zapowiadana przez niektóre osoby już zdaje się od 2 sezonów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2008, 15:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Skoro kiedys już na tym forum Szamo chrzanił o Ardelim jako nowym dyrektorze sportowym ( teraz już prezesie :grin: ), a Jaro28 chrzanił cos o Łuczaku


To akurat mój drogi sasko były konkretne przymiarki w przeciwieństwie do plotki o Mazurze

saso pisze:
to Waśniewski tez chrzani


a i owszem

saso pisze:
zresztą apokalipsa Turowa jest zapowiadana przez niektóre osoby już zdaje się od 2 sezonów.


Pożyjemy zobaczymy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2008, 20:53 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Waśniewski w listopadzie zajmie stanowisko Pawła Bartoszewicza.

news a tu mamy :
Cytuj:
Obecny szef klubu Piotr Waśniewski od lipca ma zostać prezesem piłkarskiego Śląska Wrocław.
news
ciekawe który redaktorek trafi z terminem :D
Cytuj:
Jan Michalski ma zostać nowym prezesem koszykarskiego Turowa.

dobre :grin: chociaz nie lubie takich zartów :P
jaro28 pisze:
Pożyjemy zobaczymy...

ooooo !!!!! jarko tera to ty dla mnie gosc jesteś i tak trzymać :smt023 :grin:

[ Dodano: Czw Paź 16, 2008 10:16 pm ]
P>S Dragisa w Alba Berlin !!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2008, 21:41 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 paź 2006, 21:23
Posty: 493
Lokalizacja: Zgorzelec
Niestety opcja typowo polityczna wygrywa.Trzeba było poszukać stołek dla zwolnionego vice starosty i znaleziono! A to że kompetencje żadne ..no cóż.Szybki kurs w zarządzie i gotowe. Brawo PO Brawo panie Kozłowski ! Tylko powiedzcie mi czym wasza partia różni się od ....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 paź 2008, 22:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
Czlowiek, ktory nie czuje ducha sportu ma zajac sie prowadzeniem klubu na tym poziomie rywalizacji... hmmmm.......... KONSTERNACJA. Innego slowa brak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2008, 5:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
ooooo !!!!! jarko tera to ty dla mnie gosc jesteś


Ty niestety dla mnie nie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2008, 6:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
dobry jezu...
wygląda na to, ze Pan Waśniewski wrzucony był do Turówa tylko na przechowanie. koszykarski śląsk wrocław poszedł do śmieci, w sprawie piłkarskiego miał się Dutkiewicz dogadać z Drzymałą jak wiadomo koledzy z PO byli innego zdania, tu się trzeba było dogadać z Solorzem, nie Drzymałą. no i jak się dogadano to można swojego człowieka z prowincjonalnej zamrażarki wrócić do stolicy dolnego śląska schetyńskiego...
a co z turowem? a kogo to obchodzi? i co to jest właściwie ten turów?
szkoda tylko, ze musiał Pan Krygier polecieć aby można było biuro prezesa przerobić na zamrażarkę prezesów śląska...
straszne to wszystko trochę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2008, 7:27 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie jest dobrze. Zmiana nie tyczy się stanowiska woźnego, palacza czy
kasjera z całym szacunkiem dla tych zawodów, ale prezesa klubu, który
nie jest już anonimowym klubem. I pierwszą rzeczą jaka mi się nasunęła
kiedy prowadziliście dyskusję na ten temat i kiedy przeglądałem
prasówkę, że nominacja na prezesa klubu sportowego Turów, kogokolwiek z
w/w sprowadza miasto do prowincji i obniżenia poziomu Turowa.
Zastanawiają mnie pewne kwestie
1. Jak zareaguje na nominację Pana Michalskiego trener Filipovski. Czy
skoncentruje się tylko i wyłącznie na pracy z zawodnikami i będzie
chciał tak jak zaplanował pokazać się z jak najlepszej strony w lidze i
EuroCup, a sprawy zawirowań wokół klubu nie będą go zbytnio interesowały?
2. Jak Pan Michalski ma zamiar komunikować się z Filipovskim? Saso zna
dobrze język polski ale stanowisko prezesa wymaga wręcz dobrej
znajomości angielskiego. Nie wiem jak osoba bez znajomości angielskiego
może budować markę klubu w Europie. Ale skoro nie wszyscy
politycy znają dobrze język polski to cóż tutaj więcej wymagać.
3. Jakie umiejętności interdyscyplinarne posiada "nowo nominowany"
Prezes- czy jest fachowcem w kwestiach zarządzania, finansów, czy zna
dobrze rynek koszykarski, potrafi negocjować i jaką pozycję ma u
sponsora strategicznego PGE. Czy PGE wie w ogóle kto to Pan Michalski?
4. Czy wybór na to stanowisko to aspekt tylko polityczny? Czy naprawdę w
Polsce nie byłoby chętnej osoby, która spełniałaby wymagane kryteria,
chciała poprowadzić Turów i działać dla dobra klubu?

Co do Pana Waśniewskiego. Aspekt polityczny - tak, ale pewnie i wizja
odbudowy "Wielkiego śląska". Na pewno czekał na taka okazję . Zawsze
był bardziej związany z Wrocławiem, a Zgorzelec to była tylko przystań.
Zakotwiczył się na chwilę i odpłynął. Ja bym nie robił tragedii z jego
odejścia, bo sa ludzie od niego lepsi i tych lepszych należało szukać
dla dobra miasta i klubu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2008, 8:49 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
szkoda tylko, ze musiał Pan Krygier polecieć aby można było biuro prezesa przerobić na zamrażarkę prezesów śląska...

bardzo szkoda ...do tej pory był to w zasadzie jedyny profesjonalny prezes Turówa. Trudno znaleźć kogoś z takim CV jak miał Arek Krygier : członek Rady Zarządzającej Ligi Europejskiej FIBA. Z wykształcenia prawnik, ukończył także podyplomowe studium menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zna języki: angielski, rosyjski i serbsko-chorwacki. Tyle tylko, że Krygier to znany w województwie kujawsko-pomorskim działacz Socjaldemokracji Polskiej ( walczył nawet o stolek przewodniczącego). Reszte wszyscy znają …jakas tam „dziura” się nagle pojawiła i zaraz zmyła itd. U nas profesjonalizm jeszcze długo nie będzie się liczył …niestety.
hakunamakata pisze:
Jak zareaguje na nominację Pana Michalskiego trener Filipovski.

Z tego co pisza w Wyborczej wynika że :
Cytuj:
Piotr Waśniewski od lipca ma zostać prezesem piłkarskiego Śląska Wrocław.

a w lipcu to już Filipovski będzie miał pewnie kontrakt z innym zespołem


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 paź 2008, 9:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:24
Posty: 66
saso pisze:
neandertalski pisze:
szkoda tylko, ze musiał Pan Krygier polecieć aby można było biuro prezesa przerobić na zamrażarkę prezesów śląska...

bardzo szkoda ...do tej pory był to w zasadzie jedyny profesjonalny prezes Turówa. Trudno znaleźć kogoś z takim CV jak miał Arek Krygier : członek Rady Zarządzającej Ligi Europejskiej FIBA. Z wykształcenia prawnik, ukończył także podyplomowe studium menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zna języki: angielski, rosyjski i serbsko-chorwacki. Tyle tylko, że Krygier to znany w województwie kujawsko-pomorskim działacz Socjaldemokracji Polskiej ( walczył nawet o stolek przewodniczącego). Reszte wszyscy znają …jakas tam „dziura” się nagle pojawiła i zaraz zmyła itd. U nas profesjonalizm jeszcze długo nie będzie się liczył …niestety.


Ty tak serio z tym Arkiem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..