Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2008, 20:44 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
Juz w srode bardzo wazny mecz , po zmianie prezesa atmosfera nieciekawa . Pokażmy nowemu prezesowi co znaczy kosz w Zgorzelcu i nie machaniem chusteczkami tylko zróbmy porządny doping jakiego jeszcze nigdy w Zgorzelcu nie było ...do zachrypnięcia. :) Cala hala !!! Może to nie jest tak źle jak przypuszczamy. Optymizmu wiecej !!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2008, 21:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Popieram!!!!
Udowodnijmy,że przynajmniej dla nas polityka nie jest sprawa pierwszorzędną!!
Dajmy sobie i chłopakom nadzieje że ten sezon może byc jeszcze z happy endem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2008, 21:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
saso pisze:
Juz w srode bardzo wazny mecz , po zmianie prezesa atmosfera nieciekawa . Pokażmy nowemu prezesowi co znaczy kosz w Zgorzelcu i nie machaniem chusteczkami tylko zróbmy porządny doping jakiego jeszcze nigdy w Zgorzelcu nie było ...do zachrypnięcia. :) Cala hala !!! Może to nie jest tak źle jak przypuszczamy. Optymizmu wiecej !!


Saso po raz pierwszy nie polemizuję tylko w pełni popieram :smt026 :smt026 :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2008, 21:24 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Dokładnie. Żadne chusteczki! Choć nikt nie ma pewności jak się sprawdzi nowy prezes. Ale lepiej się pracuje jak się ma zaufanie "szerszej publiczności". Białe chusteczki na meczu, zły pomysł. Nie wiadomo jakby to zawodnicy też odebrali. Nikt nie wie co będzie z drużyną pod sterami nowego prezesa. Na razie cieszmy się z tego co mamy. Miejmy nadzieję, że nowy prezes się wykaże. Mi jednak więcej towarzyszy pesymistycznego podejścia do tego. A dokładnie, że w tym może też maczać palce $chet. W końcu, w tym samym czasie panowali w Śląsku. A polityka wszędzie jest i w sporcie również. Najgorsze te obietnice $chet pod adresem Ś.P. Z. Kamińskiego.. Dlatego ja nie jestem jakoś pozytywnie przekonany o 2 osobach w Klubie ze Śląska. Zobaczymy co czas pokaże.

Co do meczu... Wynik może być różny. Przegrana spowoduje, że atmosfera w drużynie spadnie. A najlepiej, wg. mnie , aby nowy prezes załapał wspólny język z zawodnikami i trenerami, ale przed meczem.


Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2008, 21:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 cze 2005, 13:18
Posty: 44
Lokalizacja: Zgorzelec
Saso oczywiście jestem zzzzaaaaa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2008, 22:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Przepraszam za absencję na forum, ale dysponuję internetem radiowym, a Orkan Emma uznał, że dwa dni będę pozbawiony łącza i dotrzymał słowa. Co do sytuacji w KK, to po wizycie A.Krygiera na naszym spotkaniu powiem tylko, że gdy opadły emocje podjęliśmy się nie wszczynać żadnej, powtarzam ŻADNEJ akcji przeciwko nowemu prezesowi. Wynika to z tego, że należy dać człowiekowi szansę na wykazanie się, a później można go skrytykować, tym bardziej, że decyzji rady nadzorczej już i tak nie zmienimy więc nie ma sensu robić sobie wroga już na początku znajomości. Stąd też apel do wszystkich czytających forum: nie róbcie nic czym moglibyście zaszkodzić klubowi i drużynie. Jest to apel nie tylko mój ale i Saszy Filipowskiego oraz Bobana Miteva. Dziękuję za zrozumienie i do zobaczenia w środę na meczu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2008, 9:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
Pełna zgodność z saso :smt023

grengo pisze:
nie róbcie nic czym moglibyście zaszkodzić klubowi i drużynie.

Zróbmy wszystko co pomoże klubowi i drużynie. Z każdego miejsca hali, również poza nią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2008, 20:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Swietny meczyk. Gdyby nie pomoc sedziow zeby Prokom przegral jak najmniejsza liczba pkt to by sie skonczylo na okolo 15 pkt roznicy (Sedzia-lysol jak zwykle pieprzyl interwencje :smt021).

"PAJACE, PAJACE, PAJACE!!!" :smt023

Czasami w trakcie meczu brak swiezosci (np. Pertovic przy pilce) ale skutecznosc juz byla dobra.

BRAWO TURÓW!! :smt026

Aaaaaaaaa. Zapomnialem dodac... Brawo dla tego pana, ktory obslugiwal ta trabe pneumatyczna. Dorwalo sie dziecko do zabawki i nie potrafilo sie powstrzymac od trabienia nawet jak tanczyly dziewczyny przy muzyce. ŻENADA!!!!!


Ostatnio zmieniony 05 mar 2008, 21:28 przez yARO_81, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2008, 20:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
yARO_81 pisze:
Aaaaaaaaa. Zapomnialem dodac... Brawo dla tego pana, ktory obslugiwal ta trabe pneumatyczna - debil jakich malo. Dorwalo sie dziecko do zabawki i nie potrafilo sie powstrzymac od trabienia nawet jak tanczyly dziewczyny przy muzyce. ŻENADA!!!!!

Nie twierdzę, że było miło, choć wiem że było to zamierzone. Ten pan, jak go nazywasz, to nikt inny jak nasz Świstak, który używał tej trąby w jasno określonym przez Saso i Bobana celu - miał zagłuszać Packa w przerwach. Niestety wychodziło to akurat wtedy, gdy nasze cheer tańczyły, ale mam nadzieję, że zrozumiesz iż interes drużyny był ważniejszy od muzyki z głośników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2008, 20:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Meczyk fajny.Tylko szkoda ze calik popsuł jak zwykle widowisko.Prokomowi nie tzreba pomagać.
A co do syrenki to dobrze ze koes wył.Przynajmniej zagłuszał Paczesasa:):):)I o to chodzi)))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2008, 20:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wielkie gratki dla zawodników i trenera za wspaniałą grę i zwycięstwo, mimo chęci sędziów do pokazania, że tak naprawdę, prywatnie pracują w drukarni.

Dziękuję wszystkim za godne pożegnanie A.Krygiera, mimo że osobiście był między nami kwas...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2008, 21:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo, rozumiem trabienie przy osobistych, time-outach badz akcjach ofensywnych przeciwnikow... ale w innych sytuacjach po prostu niepotrzebne.
to bylo niestety niemile odczucie a zarazem bolesne :( (siedzialem w sektorze C tuz nad KK).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2008, 21:55 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 15 sty 2007, 20:17
Posty: 308
Lokalizacja: Zgorzelec
O jakim Wy trabieniu mówicie ?? ;) mi za uchem tak trabili ze tej "pneumatycznej pompy "nie słyszałem "...jezeli tak jak mowi Grengo miało to miec jakis skutek to super .....było wspaniale !! Zwycięstwo nie moze bolec :smt026 :smt026 :smt026
A wogóle było tak jak sobie wymarzylem ....zwyciestwo TUROWA i wspaniały doping !!!
A słowa Pacesasa po meczu miodzio "
- To był bardzo udany mecz w wykonaniu Turowa i myślę, że grając na takim poziomie, mogą nawet wygrać Puchar ULEB. Zagrali naprawdę świetny mecz - za te słowa Tomasa Pacesasa nagrodzono brawami na konferencji prasowej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2008, 22:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
saso pisze:
Zwycięstwo nie moze bolec


Zwyciestwo nie bylo bolesne. Ono ukoilo moje uszy po dopingu z "pneumatycznej pompy" :D

Jesli Turow bedzie gral tak jak pompa trabila to ja jest ZA :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2008, 23:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2008, 19:09
Posty: 22
Lokalizacja: Zg-c i Zielona Góra
Z racji mojego obecnego miejsca zamieszkania oglądałam tylko transmisję w TV. Byliście dzisiaj naprawde głośni!!!Przyjemnie było popatrzeć jak chłopaki wygrywają na tle takich kibiców:) brawa brawa brawa i oby tak dalej!!! Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..