Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 maja 2008, 20:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Już dzisiaj mogę poinformować, że Zarząd KK Tur podjął inicjatywę uświetnienia tegorocznego finału DBE i podjął się sprowadzenia 2000 sztuk koszulek z napisem jaki towarzyszy nam na meczach od kilku lat: "Zgorzelec naszym miastem - Turów naszym klubem. Finał DBE 2008".
Koszulki będą rozdawane bezpośrednio przed sobotnim meczem inaugurującym tegoroczne finały w holu CS, zaraz po przejściu kontroli biletowej.

Ze strony KK jest tylko jedna prośba do kibiców, aby nie wstydzić się i ubrać na siebie otrzymaną od nas koszulkę. Chcemy, aby poprzez ubranie się w te koszulki pokazać jedność z drużyną i wspólną pasję jaką jest koszykówka, bo to ona przecież przyciąga nas do tej hali.

Oczywiście akcja nie mogłaby się udać, gdyby nie nasi sponsorzy, ale o nich napiszę w osobnym poście, bo jeszcze nie zamknęliśmy strony budżetowej do końca, a jest szansa, że jeszcze jakiś sponsor dołoży swoją symboliczną "złotówkę".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2008, 7:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
:smt023 świetny pomysł i hasło nie w stylu kibiców Ślaska :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2008, 8:58 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 maja 2008, 14:54
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
Kapitalne!! Świetna inicjatywa. Oby tylko ludzie poszli z duchem kibicowania naszemu Turowowi :smt026 :D Efekt wizualny zrobi swoje myślę. Gratuluję pomysłodawcy i realizacji :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2008, 11:11 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Gratuluję pomysłodawcy i realizacji
ja również. Nie będę w sobotę na meczu, więc szansa na koszulkę żadna. A może jest jakaś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2008, 16:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
W końcu jakiś pozytyw z istnienia KK Tur ;-)
Mam nadzieję grengo, że koszulki będą zielone z czarnym napisem :smt023

PS Oby przy ich rozdawaniu nie było wałów - żeby za 1 bilet była 1 koszulka.
Proponuję na to uczulić rozdających.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 maja 2008, 19:32 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Koszulki dobry pomysł!
Mam nadzieję, że ludzie na hali się w nie ubiorą, a nie będą trzymać w rękach :|

Ciekawe jakie temperatury będą na hali podczas finałów :smt082 w tamtym roku była sauna ]:-> w tym, już na półfinale było gorąco :twisted: I nie chodzi o atmosferę na trybunach :lol:

DO BOJU TURÓW! :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2008, 7:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
paawlus pisze:
Mam nadzieję grengo, że koszulki będą zielone z czarnym napisem :smt023


I tu Cię paawlusku zaskoczę: koszulki owszem będą. 660 szt ciemno-zielonych i 1340 czarnych (takie ilości były możliwe dostępne u dostawcy aby jeszcze wykonać na nich nadruk w ciągu kilku dni) ale napis będzie biały aby wizualnie trochę rozjaśnić halę.

paawlus pisze:
W końcu jakiś pozytyw z istnienia KK Tur ;-)

Dzięki za dobre słowo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2008, 9:24 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Grengo a czy była by możliwość zakupu takiej koszulki ponieważ na meczu mnie nie będzie a koszulka by się przydała ;p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 maja 2008, 13:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Renegat no przykro mi bardzo, ale nie sprzedajemy koszulek (rozdajemy za free) i o ile zostaną nam jakieś egzemplarze, których nie rozdamy w hali, to wyjdziemy z nimi przed halę i dokończymy dzieła rozdawnictwa. To jedyna forma otrzymania koszulki, bo jak można wyczytać z mojego pierwszego posta nasz podstawowy cel to ubranie hali w kolory czarno-zielone.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2008, 10:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
będą. 660 szt ciemno-zielonych i 1340 czarnych (takie ilości były możliwe dostępne u dostawcy aby jeszcze wykonać na nich nadruk w ciągu kilku dni) ale napis będzie biały aby wizualnie trochę rozjaśnić halę.


Lepiej gdyby zielonych było 2 razy więcej niż czarnych (zielony to kolor główny naszych barw), ale rozgrzesza Was to, że takie ilości jak mówisz były u dostawcy 8)
A żeby "rozjaśnić halę" to lepiej wybierać bardziej żywszy jaśniejszy odcień niż ten ciemno-zielony, który jest po prostu wstrętny. Ale to tak na przyszłość.

PS Już nie mogę się doczekać jak odbiorę koszulkę :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2008, 14:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Super pomysł !!! BRAWO dla pomysłodawców i realzatorów :smt026
Udało mi się załatwić jutro wolne i będę na meczu !!! Oczywiście w koszulce !!! Co prawda nie mieszkam z Zgorzelcu :((( i moim miastem on nie jest... ale rozumiem, że pierwsza część tekstu to pewnie ze względu na sponsora....
Dobra nie wnikam... założe i będe dumny, że jestem fanem czarno-zielonych !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2008, 19:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Pomysł świetny!! ale... no niestety jest jedno ale a wiąże się z tym że niestety 1/3 część "kibiców" wzięła koszulkę no i zamiast ją nałożyć chowała do toreb itp. :/ trochę tego nie rozumiem ludzie marudzą że nie ma gadżetów itp. a jak się pojawią to wstydzą się je ubrać czy co?? Tak czy inaczej pomysł był świetny i wielkie podziękowania:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2008, 20:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2006, 9:29
Posty: 68
Lokalizacja: Zgolek
Pomysł z koszulkami naprawde dobry.W ubiegłym roku równiez były ale że tak to ujme płatne.
A dzis wielu kibiców nie miało koszulek bo albo je chowało po torebkach lub poprostu ich nie dostało bo zabrakło.Jeden bilet jedna koszulka.Szkoda że niektórzy po kilka sdztuk mieli...w sumie dlaczego.
Pozdrawiam)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2008, 21:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Jako Prezes KK czuję się odpowiedzialny za akcję "koszulkową."
normalny człowiek pisze:
A dzis wielu kibiców nie miało koszulek bo albo je chowało po torebkach lub poprostu ich nie dostało bo zabrakło

Wierzę, że tak było. Wyobraź sobie, że na początku skreślaliśmy pola na karnetach lub biletach ale w pewnym momencie natłok ludzi zmusił nas do rozdawania koszulek bez skreślania. Niestety nasze społeczeństwo jest nauczone, że skoro dają, to trzeba brać jak najwięcej i my jako organizatorzy nie przewidzieliśmy tego. Dzisiaj po tej akcji wiem, że jeżeli będzie następna, to inaczej będzie odbywała się dystrybucja koszulek. Cieszy mnie jednak to, że wielu kibiców zaskoczyliśmy tym, że dostają koszulkę za free i byli oni na prawdę szczęśliwi z tego powodu. Cieszę się również z tego, że koszulek było tylko 2000 szt. i że nie wszyscy dostali, bo lepszy jest niedosyt niż przesyt. Ci którzy nie dostali koszulek muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać aż Turów znowu znajdzie się w finale. A ci którzy je mają niech nie zapominają, że jest obowiązek noszenia ich na mecze Turowa. Pozdro for all i nie zapominajcie, że jest 1:0, a jutro znowu ciężki mecz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 maja 2008, 22:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
grengo, zgadzam się z Tobą w 100% ludzie są zachłanni :-? tak samo było jak w Libercu rozdawali te "klekotki" jedna osoba brała po 10 :/:/ no ale cóż taka natura;/ a wam KK jeszcze raz wielkie dzięki za koszulki w końcu dążymy do zjednoczenia naszych kibiców :) kawał dobrej roboty :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..