Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 7:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 maja 2008, 21:41 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Same dobre wieści nas spotykają od soboty. Pierwsza to to, że Turów prowadzi w rywalizacji do 4-ech zwyciestw 2:0, a druga to to, że mamy sponsora na wyjazd do Sopotu.

Wyjazd organizuje KK i w związku z tym pierwszeństwo w zapisach mają jego członkowie. Jednak w przypadku braku chętnych z KK możliwy jest wyjazd osób z poza KK.
Od tej pory obowiązuje koszt wyjazdu w kwocie 65 złotych za osobę.
W kwocie tej znajduje się:
-koszt noclegu- 17 zł ( w tym opłata klimatyczna 1,60 zł)
-pościel na kempingu 5 zł/osoba,
-wejściówki na dwa mecze- 2x20zł.
-ubezpieczenie - 3 zł


Wyjazd autobusu jest planowany na noc z piątku na sobotę o godz.0.15 z pod Centrum Sportowego.
Chętnych na wyjazd zapraszamy do kiosku KOLPORTER koło kina Grunwald. Osoby, które wcześniej dokonały zapisu wpłacając kwotę 98 złotych otrzymają zwrot 33 złotych do środy włącznie lub dopiero po powrocie z Sopotu.
ZAPISY PRZYJMUJEMY TYLKO DO ŚRODY DO 14.00
Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w wyjeździe wyłącznie w towarzystwie opiekuna prawnego (rodzic bądź osoba posiadająca prawny tytuł do sprawowania opieki nad dzieckiem).

W związku z tym, że zmienił się zarząd KK i zaczynamy wprowadzać powoli nowe zasady obowiązujące na wyjazdach wszyscy uczestnicy zobowiązani będą do zapoznania się i podpisania zobowiązania wyjazdowego dotyczącego zachowania się i spożywania alkoholu w czasie wyjazdu oraz mówiącego o konsekwencjach jakie będą wynikać ze złamania tych postanowień. Wobec tego, że wyjazd jest sponsorowany osoba, która nie zobowiąże się do przestrzegania pewnych zasad nie wyjedzie do Sopotu, a wpłacone przez nią pieniądze nie zostaną zwrócone gdyż zarówno nocleg jak i ubezpieczenie, a co najważniejsze wejściówki wymagają rezerwacji i należy pokryć te koszty niezależnie od tego czy kogoś brakuje czy nie.
Tak więc osoby, które planują wyjazd wyłącznie jako wypad na libację alkoholową muszą się poważnie zastanowić, czy warto, bo łamiących zasady określone przez organizatora wyjazdu czeka tzw. banicja i klubowa i wyjazdowa.
Poniżej treść zobowiązania:
"Ja, ...............................zobowiązuję się do:
- ścisłego przestrzegania poleceń porządkowych opiekuna wyjazdu w zakresie kulturalnego zachowania w czasie dojazdu na mecz, jego trwania oraz powrotu z niego;
- stosowania się do poleceń kierowcy w czasie trwania podróży;
- dbałości o czystość w autobusie;
- kulturalnego zachowania wobec innych uczestników wyjazdu;
- nie nadużywania alkoholu;
- takiego zachowania w czasie podróży, które nie będzie przeszkadzać innym jej uczestnikom.
W przypadku mojego rażącego zachowania w w/w sytuacjach spowodowanego m.innymi nadużyciem alkoholu jestem gotów ponieść wszelkie konsekwencje moich czynów (również finansowe w przypadku jakichkolwiek zniszczeń dokonanych przeze mnie) do przerwania mojej dalszej podróży włącznie."

Zgorzelec.................... Czytelny podpis ..........................


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2008, 13:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
O...taki kwiatek z prokomowskiego forum:

"Zarząd Sopockiego Stowarzyszenia Sympatyków Koszykówki gorąco zachęca wszystkich kibiców do aktywnego włączenia się w doping dla naszej drużyny Prokomu Trefl Sopot.
Wielokrotnie Trener zespołu Tomas Pacesas dziękował kibicom za świetny doping, który pomagał naszym ulubieńcom odnosić kolejne sukcesy. Nie raz zawodnicy z Sopotu podkreślali jak ważny jest dla nich aktywny i głośny udział kibiców podczas meczy. Nikt chyba nie ma wątpliwości, iż teraz nadszedł najważniejszy moment, aby udowodnić, że jesteśmy gotowi pomagać naszym koszykarzom gdy tego potrzebują. Po rozegranych spotkaniach w Zgorzelcu jesteśmy bardzo potrzebni naszym koszykarzom. Pokażmy, więc że potrafimy zjednoczyć się w wspólnym dopingu by przyczynić się do tak potrzebnych nam zwycięstw. Sprawmy by atmosfera na meczach nie dała zapomnieć gościom że grają w Sopocie, by kibice ze Zgorzelca nie byli w stanie zaznaczyć swojej obecności podczas zawodów a Trener Filipowski wzorem Trenera Urlepa musiał wyprowadzać swoich graczy z boiska gdyż doping sopockich fanów nie pozwoli mu skutecznie przekazać im wskazówek. Pokażmy także że jesteśmy z naszą drużyną na dobre i na złe przywdziewając odzież w żółte barwy klubowe, dając tym samym do zrozumienia komu kibicujemy. Członków Klubu Kibica prosi się o założenie koszulek klubowych by nasz sektor wyglądał możliwie jednakowo. Do wszystkich uczestników najbliższych meczy w Sopocie gorąca prośba o włączanie się głośnym dopingiem i pomoc dla Klubu Kibica. Przyda się też każda możliwa aktywna pomoc w dopingu, czy to poprzez plakaty, konfetti czy też inne oryginalne sposoby urozmaicenia dopingu. Wszyscy, którzy mogą niech zakupią trąbki i inne urządzenia wywołujące dźwięki, by jeszcze bardziej wspomóc doping. Zarząd, Kadra Trenerska, Zawodnicy oraz cały Klub Kibica bardzo liczy na doping każdego kibica z osobna i wszystkich razem. Pokażmy że jesteśmy kibicami Mistrzowskiej drużyny Prokomu Trefla Sopot. "

Już wiem, że będzie nas więcej niż kibiców PTS w Zgorzelcu.
Mam nadzieje, ze ręce "Kemotom" nie odpadną od bicia w bębny, a reszta gardeł (Pokemony &co) nie przepije się ]:-> w drodze do Sopotu:) :smt023

Do zobaczenia na hali:)

ps. zagłuszanie trenera? phi, mam wrażenie że nasi bez słów się rozumieją. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 maja 2008, 14:47 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
blueeelabel pisze:
ps. zagłuszanie trenera? phi, mam wrażenie że nasi bez słów się rozumieją. ]:->


O to to, właśnie i ja tak sądzę :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 maja 2008, 12:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Nie moge doczekac sie wyjazdu! Sledzikom jak widac zaczyna brakowac swiezej wody i atmosferka szykuje sie goraca :smt026 Szkoda, ze po drugiej kwarcie pierwszego meczu bedzie slychac tylko "Ja kocham Turow sia la la la la la!", a Paccelotti bedzie patrzyc o tak :roll: ze zdziwienia i niedowierzania, ze jego indywidualnosci nie wiedza jak przejsc Turowa obrone i tylko oczyma rozgoryczenia patrza jak pilka leci w strone ich kosza, potem slysza znany im odglos gdy wpada do kosza, no i dalej to juz tylko krzyk kibicow ze Zgola- jeeest! :smt026 Ale bedzie zaje....! No i pewnie w tym roku kibice Prokomu nas nie odwiedza-bo nie potrafia przegrywac! Ci co jada-szykujcie gardelka- ja swoje kuruje po ostatnich meczach! Ci co nie jada-trzymajcie mocno kciuki! Turow, Turow, Turow!

[ Dodano: Czw Maj 22, 2008 1:52 pm ]
PS. cenzurka - czyli zona przeczytala co napisalem! Prostuje - "szkoda" dla nich, a dla nas "zajebiscie bedzie"!!! Mam nadzieje, ze kapowaliscie o co mi chozii: Moja poloweczka, kochana zreszta, ktora zazdrosci mi ze jade kazala napisac mi sprostowanie! Napiszcie cos do niej milego-gniewa sie na mnie kiedy ide na mecz, ale w glebi kibicuje naszym! No i pozwolila mi na kolejny wyjazd! Zycie kibica :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 maja 2008, 15:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Ja też się bardzo cieszyłem z wyjazdu no i byłem potężnie nastawiony wszystko gotowe a tu bach............. Klub kibica ma pierwszeństwo no rozumiem w końcu to oni organizują wyjazd. Ale jak widzę że na wyjazd połowa kibiców która jedzie dociera ledwo kojarząca na mecz i nie ma siły nawet wykrztusić z siebie : "TURÓW" :/ Cóż ale nic na to nie poradzimy jedyne co pozostaje to kibicować przy telewizorze;) no i do boju TURÓW!!!!:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 maja 2008, 21:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
Cale forum nadaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt026
KTO WYGRA ????????????????????????????????????????????????????????????? :smt026
KTO????????????????????????????????????????????????????????????????????? :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 maja 2008, 21:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
TURÓW, TURÓW, TURÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do boju do boju do boju Zgorzelec!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 maja 2008, 21:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 28 lut 2008, 23:15
Posty: 88
Lokalizacja: zgorzelec
TUROW, TUROW, TUROW!
bo:czarno-zielone, to barwy niezwyciezone, czarno zielone to barwy niezwyciezone....................................................................... :smt026 :smt026 :smt026

[ Dodano: Czw Maj 22, 2008 10:53 pm ]
I jeszcze raz - wszyscy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2008, 7:33 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Szły! Mróweczki! Przez zielony las! i śpiewały cichuteńko tak : Alleluja Alleluja Alleluja ZGORZELEC!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2008, 10:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Ale wam wszystkim zazdoszcze wyjazdu !!! Niestety nie udało mi się załatwić wolnego... :cry:
Dajcie z siebie wszystko !!! Nie oszczędzajcie gardeł !!!

:smt026 I PRZYWIŹCIE MISTRZA DO ZGORZELCA !!! :smt026

:smt023 TURÓW TURÓW TURÓW :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2008, 11:45 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
damy rade :) hehe
wyjazd o polnocy czy coś sie zmienilo :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 maja 2008, 12:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Niestety nie mogę być w Sopocie i dopingować na żywca:(,Do dzisiaj odczuwam braki finansowe po Turynie:(Jednak zedręgardło przed TV.Wierzę głęboko że ugramy jeden meczyk i prawdziwe święto będzie w Srodę przy Maratońskiej.Chyba że nasi postanowią inaczej i złoją dupska nadymanym gwiazdkom.
NIECH MOC BĘDZIE Z TUROWEM :smt049


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 maja 2008, 11:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Szkoda, że dzisiaj nikt nie pomyślał o telebimie przed halą... Fajnie by było spędzić czas na świeżym powietrzu, wśród innych kibiców Turowa, moglibyśmy stworzyć sobie namiastkę własnej obecności w Sopocie...W końcu nie każdemu dane było pojechać. A tak każdy w swoim domku, we własnych 4 ścianach... Mam nadzieję, że chociaż w świetnych humorach! Szalik już przygotowany :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..