Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Kto będzie najtrudniejszym ligowym rywalem Turowa w sezonie 2008/09?
Anwil 60%  60%  [ 18 ]
Prokom 17%  17%  [ 5 ]
Czarni 10%  10%  [ 3 ]
Politechnika 10%  10%  [ 3 ]
Śląsk 0%  0%  [ 0 ]
Atlas 0%  0%  [ 0 ]
inna drużyna 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 30
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 19:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Dzisiaj widziałem się z mamą Tomka Bodzińskiego i nie chcę mówić na jakich zasadach przeszedł do Wrocławia (może wypożyczenie), bo po prostu nie wiem, ale wiem, że uczy się od tego roku we Wro i chyba zagra w Śląsku. Są to jednak moje dywagacje, ale info o jego edukacji we Wro są jak najbardziej prawdziwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2008, 7:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
to tylko Twoje dywagacje grengo, opszedł do szkoły do wrocławia a nie do klubu z wrocławia. ogolnie to tam dziwne zasady są bo niby ma trenowac tam a na mecze przyjezdzac.zobaczymy jak to bedzie..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2008, 14:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Dlatego nie pisałem "na pewno", bo po prostu nie wiedziałem, a jeżeli będzie tak jak napisałeś, to bardzo dziwnie będzie wyglądać kariera Tomka.

[ Dodano: Wto Wrz 02, 2008 3:07 pm ]
To taka ciekawostka nt. naszych rywali:
http://probasket.pl/News_Ekstraklasa_me ... __24762_10


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 wrz 2008, 14:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
tez mysle ze to dziwny ruch, ciezko trenowac zagrywki nie cwicząc z druzyną, ale zobaczymy jak sie to sprawdzi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 wrz 2008, 21:07 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
Wracajac do tematu........

Pierwsze wrazenia po sparingach naszych i rywali nie sa oczywiscie rzetelnie podparte moznoscia obejrzenia wszystkich meczow. Wrecz przeciwnie - sa nierzetelne, subiektywne i oparte nawet nie na statystykach meczowych, a samych wyobrazeniach z przebiegu spotkan na podstawie wynikow ;] No ale po to ten temat wlasnie jest, a i nasze forum zachowuje raczej luzna forme, wiec sobie troche popierdziele.

Po pierwsze: Anwil Wloclawek. Jestem pod wielkim wrazeniem. Nie tyle ich gry, ktorej niestety nie widzialem, ale samych wynikow i roboty Sagadina. Anwil miazdzy. Miazdzy nawet, jak na lawce siedzi Pluta, Piechowicz i nie gra Paravinja.
Mazovia Cup byl pierwszym sprawdzianem ekipy Zmago.

Wyniki:
ANWIL – Dolphins 89:52
ANWIL – Ventspils 91:53
ANWIL – Polonia 69:58

Nie trzeba zadnego komentarza. I niech nikt tu nie pisze, ze ich przeciwnicy to leszcze. Dzisiaj rzadko sie wygrywa 30 punktami roznicy.
Anwil bedzie gral tak jak Turow w poprzednim sezonie. Kazdy na boisku bedzie dawal z siebie wszystko, wypruwal flaki na treningu i jak najlepiej staral sie wykonywac zalecenia Sagadina. Jedyne, co ich moze powstrzymac w zdobyciu mistrzostwa to kontuzje, brak doswiadczenia mlodych Polakow i druzyna grajaca podobny basket z lepszymi indywidualnie zawodnikami. Nie napisalem o slabszej rotacji, bo Zmago podkreslil, ze na poczatku bedzie gral mlodzikami nawet kosztem wyniku. A taka konsekwentna decyzja pewnie zaprocentuje.
Anwil jest dla mnie faworytem N°1 do tytulu.

Prokom do pierwszych "silly transfers" dolozyl kilku ciekawych zawodnikow, ktorych Pacesas posklejal w druzyne ze swietnym bilansem w sparingach dotychczas. Asseco wrocilo z Klajpedy z tylko jedna porazka. Blyszczy gwiazda Logana i nieoczekiwanie Zamojskiego(sic!). Reszta tez calkiem calkiem. Brakuje tylko nominalnego C, ale jak widac narazie im to nie przeszkadza. I w PLK raczej nie bedzie.
Ich slabym punktem jest niezbyt imponujaca rotacja, zwlaszcza pod koszem i na trojce. To moze byc bolaczka. Nie mysle, ze Sopocianie zdobeda mistrzostwo, ale beda godnym obronca tytulu. Mam nadzieje, ze awansuja do F16 Euroligi.

Jeszcze jakis czas temu Czarnych postawilbym wyzej niz Poznan Kijewskiego, ale po ostatniej konfrontacji musialbym to przemyslec.

Czarni maja wszystko, co potrzeba do walki o tytul. Trenera, zawodnikow i dobra organizacje zespolu. Beda czarnym koniem do misia, tak samo jak BPS Basket. Wyglada na to, ze Kijewskiemu odejscie z Sopotu wyszlo na dobre i wreszcie bedzie mogl przekonac wielu(?) niedowiarkow w polskim swiecie koszykarskim, watpiacym jeszcze w trenerski talent El Geniusza.
Obi ekipy to murowani kandydaci do walki o cwiercfinal. Moze nawet polfinal. Imo final zarezerwowany jest dla Anwilu i.......

No wlasnie. Czy Turow bedzie w stanie wreszcie zdobyc upragniona korone ?
Sparingi sparingami. Nie mozemy z nich chyba byc za bardzo zadowoleni. Zwlaszcza z porazki z Heliosem, ktory bodajze w przygotowaniach do poprzedniego sezonu latwo ogrywalismy. Co prawda nasza ekipa znala sie juz w wiekszosci od roku i grala pewnie duzo lepsza obrone niz dzisiaj. Trzeba czasu, aby zczaic System ;]
Mamy potencjal. Na papierze tez nie wygladamy zle. Z rotacja nie powinno byc problemow. Podobnie jak powyzej opisywane druzyny mamy wszystko, co potrzebne do mistrzostwa. Pytanie tylko, czy Saso uda sie wdrozyc nowym swoja filozofie gry. PO raz pierwszy nie bedzie mogl w swojej trenerskiej karierze skorzystac z "trzonu Filipovskiego" czyli Rodrigueza i Drobnjaka. Bedziemy musieli wzniesc sie na wyzyny umiejetnosci, zeby stawic czola gryzacym parkiet zawodnikom Sagadina.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 wrz 2008, 10:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
W dniach 06/07.-9.2008 będąc w Rewalu trafiłem na turniej koszykówki w którym brały udział Stal Ostrów,Górnik Wałbrzych,AZS Koszalin i Basket Kwidzyn.Widziałem w akcji wszystkie zespoły i powiem tak-szału nie ma:)W Stali na 1 popyla Szubarga w pomalowanym przepycha sie Okafor.Żadna rewelka,więcej chaosu na parkiecie niż gry.Takiego samego zdania była ok.15 osobowa grupka kibiców z Ostrowa.Kowal dalej z angielskim totalnie na bakier.
W AZS Koszalin dobrze sie prezentował Swanson i Bradford.Reszta na ich tle wypadała blado.Więcej zagrań indywidualnych niż zespołowości.No i oczywiście kolosalny Korytek-zero szybkości i skoczności,ale jak tu taka masę oderwać od ziemi.Wg.mnie żadna z drużyn uczestniczących w turnieju nie odegra znaczacej roli w lidze. Na koniec o kibicach:Byli z Ostrowa i świetnie sie bawili,ale rewelacyjni byli z Koszalina.Przyjechało ich około 40,trabki,bebny,szaliki hałas w tej małej halce był wielki.Oj mógłby sie już ten sezon zacząć!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..