Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Kto będzie najtrudniejszym ligowym rywalem Turowa w sezonie 2008/09?
Anwil 60%  60%  [ 18 ]
Prokom 17%  17%  [ 5 ]
Czarni 10%  10%  [ 3 ]
Politechnika 10%  10%  [ 3 ]
Śląsk 0%  0%  [ 0 ]
Atlas 0%  0%  [ 0 ]
inna drużyna 3%  3%  [ 1 ]
Liczba głosów : 30
Autor Wiadomość
Post: 12 sie 2008, 12:02 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Wiem, wiem, nie wszystkie drużyny dopięły swoje składy ale na chwilę obecną można już co nie co popisać w tym temacie. Wiadomo, że w tej chwili dysponujemy tylko "papierową" siłą danej ekipy, a wszystko wyjdzie w praniu w sezonie. Ale i tak nasza liga zapowiada się niezwykle ciekawie, przede wszystkim większość klubów buduje interesujące, wyrównane względem siebie składy. Nie ma już w czołówce takich rozbieżności budżetowych, jak miało to miejsce rok temu. Nareszcie możemy zobaczyć, jakim skautingiem dysponuje Prokom mając do dyspozycji pieniądze trzy razy mniejsze niż do tej pory. Myślę, że możemy sobie pogdybać, a przyszłość i tak skonfrontuje nasze przedsezonowe przemyślenia. Każdy kto śledzi poczynania transferowe naszych rywali ma już jako tako wyrobiony pogląd. Zapraszam do dyskusji i głosowania.

Jak dla mnie najgroźniej prezentują się na chwilę obecną Anwil i Czarni. Generalnie jestem zafascynowana tegoroczną budową składu przez ekipę ze Słupska. Skład zapowiada się niezwykle mocny i wyrównany. Trener Podkovyrow jest doświadczonym coach'em, a jego obecność w Polsce niesłusznie została zlekceważona i skwitowana zdawkowymi informacjami. Myślę, że dzięki niemu Czarni mogą być "czarnym koniem" (he he) nowego sezonu. Myślę, że będą w stanie postraszyć także i swoich pucharowych rywali - Rosjan z Kazania. Ubawiłabym się po pachy, gdyby I rundę kwalifikacyjną przeszli zwycięsko Słupszczanie. Jeśli chodzi o konkretnych zawodników, to ciekawie zapowiada się trio Straight, Lebedev, Bennett.

Jeśli chodzi o Anwil to o przyszłej sile tej drużyny decyduje przede wszystkim trener, którego nie śmiałabym posądzać o nietrafione transfery. Uważam, że Anwil będzie mocniejszy niż był na początku ubiegłego sezonu. No chyba, że Polacy i Henderson nie wytrzymają reżimu treningowego Sagadina ;)

Ciekawe ruchy transferowe poczyniono też w Poznaniu, gdzie ekipę montuje nie kto inny jak sam Eugenio Kijewski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sie 2008, 14:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
moim skromnym zdaniem Anwil z Turowem to główni pretendenci do tytułu mistrza Polski w nadchodzącym sezonie... duża zagadka jest dla mnie rowniez druzyna Czarnych i wydaje mi sie ze to oni mogą sie włączyc ewentualnie do walki o medale


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sie 2008, 17:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
dla mnie Turów ma co prawda mocno zmieniony skład, co za tym idzie niewiadomy, ale wygląda na najmocniejszy. Odp na pytanie z ankiety: Nie ma zespołu który będzie trudnym rywalem dla Turowa :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sie 2008, 17:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
z http://ksturow.pl/turow.php?str=1&a=748

Trener Filipovski do swojej dyspozycji będzie miał w nadchodzącym sezonie aż czternastu koszykarzy i jednego gracza z młodego pokolenia. Słoweński szkoleniowiec zdaje sobie jednak sprawę z obowiązujących w naszej lidze przepisach dotyczących obecności na boisku Polaka i juniora w drugiej kwarcie. Na przewidywane dziesięć minut w meczu Saso Filipovski wybierał będzie zawodnika najprawdopodobniej z czwórki – Bartosz Bochno, Mateusz Jarmakowicz, Maciej Strzelecki, Tomasz Bodziński

Szymańskiego niema a kazdy go dawal razem z bochnem w protokul meczowy(a moze sie na stronie pomylili)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sie 2008, 19:03 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Odp. najtrudniejszym rywalem będzie Anwil i sportowo i mentalnie (konfrontacja nauczyciel - uczeń). Myślę, że Prokom będzie grał jak zawsze... czyli nierówno... zaś Czarni - skład ciekawy, ale wyżej, niż brąz nie dadzą rady.

Co do info ze strony... Widocznie Saso będzie szukał młodych wysokich... ale dziwi mnie tam obecność Tomka, przecież on jest w wieku Seba, i również chodzi do szkoły... a wątpię, że nie chodzi rano na lekcje. :-?
Moim zdaniem, powinno się pomyśleć o tych chłopakach i po prostu zrobić im indywidualny tok nauczania... między treningami. Proste i wszyscy zadowoleni :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sie 2008, 7:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
przeciez tu nie chodzi o szkołe... Bochno tez miał szkołe wczesniej a jakos trenował z turowem... narazie dlatego nie wypisali Szymanskiego bo nie trenuje z druzyna, był na ME z kadra u-18, a teraz polecial do Pekinu, za to Bodzinski od poczatku treningów dostał szanse trenowania z 1 druzyną. jutro bodajze wroci Sebastian i zacznie trenowac, nie mozna mowic na razie kto bedzie grał a kto nie bo sytuacja wyklaruje sie dopiero po powrocie z obozu przygotowawczego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sie 2008, 22:16 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Sorki, ale co robił Sebo w Pekinie? :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2008, 8:49 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
ja slyszalem ze w jakas nagrode pojechal?


Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 13:40 przez NoBody, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2008, 13:25 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Po mieście chodzą plotki że niby jako najlepszy sportowiec ( nie wiem w jakiej kategorii ).Miał ktoś inny jechać ale miał jakieś mistrzostwa i pojechał Sebo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2008, 21:47 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
No to jakieś kiepskie informacje macie... Ja go dzisiaj widziałem na Warszawskiej, jak gadał z kumplem :)
W takim razie złe słuchy chodzą po mieście albo Sebo już wrócił :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2008, 0:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
On byl w Pekinie ostatnio. Pojechal jako najbardziej perspektywiczny mlody sportowiec/koszykarz, czy cos takiego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sie 2008, 11:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
pojechał w nagrode wybrany jako najlepszy młody sportowiec, i 18 wrócił


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 sie 2008, 20:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Właśnie znalazłem info o Szymańskim: http://jelon.blox.pl/2008/08/Maja.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 18:29 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
Tymczasem Prokom, po początkowym braku entuzjazmu przy podpisywaniu nowych zawodników, trochę się rozkręcił i ściągnął w swoje szeregi dwóch ciekawych zawodników na pozycję rozgrywających. Jeden z nich to Daniel Ewing (25 lat, 192 cm), występujący w ubiegłym sezonie w Khimki Moskwa, a drugi to Aleksej Nesović (23 lata, 189 cm). Bośniacki rozgrywający zeszły sezon spędził w hiszpańskiej Fuenlabradzie i greckim AEP Olympias.
To trochę zmienia obraz sopockiej drużyny. A Dawid jak szalał tak szaleje podczas sparingów APS-u ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 wrz 2008, 18:36 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 28 lut 2008, 21:43
Posty: 342
Lokalizacja: zzz
Azlo pisze:
A Dawid jak szalał tak szaleje podczas sparingów APS-u ;)
Też zaszczyt grac dla apisu :D... gdyby DL grał w nogę ściągnąłby go pewnie apis jedrzychowice ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..