Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 12:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sie 2008, 19:13 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2008, 16:34
Posty: 254
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim Skromnym Zdaniem Bedzie To Wygladało Tak :

Pierwsza Piątka:

1.B.Bailey-Zawodnik Który Woli Podac Niż Rzucać I Jest Graczem Defensywnym I Walecznym Oraz Doświadczonym.

2.I.Kitzinger-Myśle Ze W Tym Sezonie Potwierdzi Klase I Bedzie Drugim Loganem A Tak Moze Byc To Tego Dobry W Obronie I Waleczny.

3.A.Harris-Myśle Ze To Bedzie Objawienie Sezonu i Bedzie Głównym Strzelcem Turowa Pozatym Gracz Waleczny.

4.Ch.Daniels-Bardzo Silny Zawodnik I Dobry W Obronie W Ataku Tez Jest Dobry Bardzo Waleczny Bedzie Silnym Ogniwem Drużyny.

5.D.Townes-Wysoki Silny Dobry Technicznie Zawodnik I Jak Na Centra Szybki Bedzie Z Niego Dużo Pozytku.

2 Piatka:

1.D.Copeland-Swietny Strzelec Bedzie Moim Zdaniem 1 Rezerwoym Takim Który Wejdzie I Odmieni Los Meczu Gorszy W Obronie Uzupełnienie Baileya W 100%.

2.D.Miljković-Zawodnik Kompletny Zarówno W Obronie jak I Ataku Dobry Rzut Za 3 I Plaster Na Zawodników Przeciwnym Bedzie Jednym Z Głównych Zmienników.

3.K.Roszyk-Świetny W Obronie Doswiadczony Zawodnik Mojego Zdania Dobry Rzut Za 3 Jeden Z Głównych Rezewrowych.

4.R.Witka-Bedzie Pierwszym Rezerowym Na Pozycji Nr.4 Bardzo Waleczny Zawodnik I Jak Na Wysokiego Dobry Rzut Za 3.

5.J.Turek.Gracz Berdzie Defensywy Wejdzie I Bedzie Zawodnikiem Od Czarnej Roboty Ale Bedzie Przydatny.

6.G.Radjonic-Zawodnik Z dobrym Rzutem Za 3 Bedzie Wchodził Na kilka Minut By Dac Odpoczac Innym Zawodnikom.

Juniorzy

S.Szymański-Wielki Talent Z Tego Co Wiem On Bedzie Robił Role Juniora W Turowie W Wieku 17 lat Znakomity Rzut Za 3 Do tego Skoczny.

T.Bodziński-Nie Wypowiadam Sie

A Wy Jak Myslicie ?? Podajcie Swoje Typy ;);) :D :D :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2008, 19:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
moim zdaniem nie Bodzinski tylko Bochno bedzie w skłądzie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2008, 20:13 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
D.Miljković (gra na 2 czy 3) mi sie wydaje ze on bedzie w s5 byl pierwszy na liscie saso wiec pewnie niebedzie siedzial na lawce i on lub witka beda kapitanem(moje zdanie) juniorzy szymanski-bochno z tej dwojki cos wybrac

[ Dodano: Nie Sie 24, 2008 9:15 pm ]
jarmakowicz, strzelecki maja jakies kontuzje? bo cos ktos wspomnial w innym temacie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2008, 20:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Pierwsza Piątka:
1. B.Bailey- mądry zawodnik, który woli podać, niż rzucić. Będzie kreował grę dla reszty.
2. D.Miljković- obrona, rzut za 3, typowy egzekutor i walczak. Połączenie Kelatiego i Petrovic'ia (tak jak napisane w wywiadzie).
3. A.Harris- walczak, postraszy wejściem i rzutem. Myślę, że zaskoczy nas i ligę.
4. R.Witka- Jednak 3 rok w Zgorzelcu zaowocuje pierwszą piątką. Zawodnika wszyscy znamy. Ja bym go nie wystawił do S5, ale myślę, że Saso tak zrobi.
5. C.Daniels- rzut, agresja, walka, zbiórki, zespołowość, kontratak to wyrazy które pasują mi do niego. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Zmiennicy:

1. D.Copeland- Dobry strzelec, będzie wnosił energię. Inny styl gry niż Bailey i to może być nasza moc.
2. I.Kitzinger- Kolejna porcja energii z ławki. Dobra obrona, szybka gra, trochę zimnej krwi i będzie jeszcze lepszy, niż rok temu.
3. K.Roszyk- Doświadczenie, obrona, rzut za 3 oraz wejścia. Zawodnik sprawdzony, znający ligę. Każda minuta na boisku, będzie z pożytkiem dla klubu.
4. D.Townes- Najwyższy, silny, technicznie grający. Wspomaganie na tablicy.
5. J.Turek- Typowy zawodnik od czarnej roboty, wyrobnik, jakich Saso kocha.
6. G.Radjonic- Ostatni na ławce, wróżę mu, że więcej pogra w P. Europy, niż w lidze. rzyt z dystansu i obrona (?) liczę na to.
7. S.Szymański- Ma szansę wyrwać kilka minut w meczu, ale wątpię, że będzie "głównym" juniorem w 2 kwarcie.
8. B. Bochno- mój typ juniora. Dostanie 8-10 minut w meczu. Obrona i rzuty z dystansu lub półdystansu, tym może zaskoczyć.
9. T.Bodziński- Zaczynam dopiero treningi z zespołem, zbyt mizerny na regularne granie.
10. M. Jarmakowicz- jeśli Bochen się zmęczy, to wejdzie Mateusz. Może nas zaskoczy, może nie. Nie jestem pozytywnie nastawiony do niego. Zamilknę.
11. M. Strzelecki- Niby jest z zespołem, trenuje, ale wątpię, że wyjdzie w meczu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2008, 20:46 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
tur16 pisze:
P
4. R.Witka- Jednak 3 rok w Zgorzelcu zaowocuje pierwszą piątką. Zawodnika wszyscy znamy. Ja bym go nie wystawił do S5, ale myślę, że Saso tak zrobi.


jak zaowocuje?? przez 2 sezony byl przecierz w s5


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2008, 20:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
A mnie sie wydaje, ze nie bedzie pierwszej piatki i drugiej piatki, tylko nareszcie bedziemy mieli idealnie zbilansowany squad z rownorzednie obsadzonymi pozycjami. Zawodnik najdluzej przebywajacy na parkiecie nie bedzie biegal wiecej niz 25 minut, a ten najkrocej - minimum 15. Nie bedzie syndromu "Smutne Oczy Nany", tylko rotacja totalna, rotacja totalna i jeszcze raz rotacja totalna. Amen.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 7:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
jarmakowicz, strzelecki maja jakies kontuzje? bo cos ktos wspomnial w innym temacie


Jarmakowicz miał operacje przepukliny, a o kontuzji Strzeleckiego nic mi nie wiadomo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 7:51 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
http://wroclaw.naszemiasto.pl/sport/889698.html

Przeczytajcie sobie ten artykuł bo jest naprawde ciekawy.Pisze też troche o przygotowaniach.Dla mnie ten plan jest naprawde dobry.Wszystko zawarte jest w artykule którego link podałem wyżej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 7:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 lis 2007, 10:57
Posty: 275
Lokalizacja: zgorzelec
BossZgC pisze:
Pierwsza Piątka:

1.B.Bailey-Zawodnik Który Woli Podac Niż Rzucać I Jest Graczem Defensywnym I Walecznym Oraz Doświadczonym.

2.I.Kitzinger-Myśle Ze W Tym Sezonie Potwierdzi Klase I Bedzie Drugim Loganem A Tak Moze Byc To Tego Dobry W Obronie I Waleczny.

3.A.Harris-Myśle Ze To Bedzie Objawienie Sezonu i Bedzie Głównym Strzelcem Turowa Pozatym Gracz Waleczny.

4.Ch.Daniels-Bardzo Silny Zawodnik I Dobry W Obronie W Ataku Tez Jest Dobry Bardzo Waleczny Bedzie Silnym Ogniwem Drużyny.

5.D.Townes-Wysoki Silny Dobry Technicznie Zawodnik I Jak Na Centra Szybki Bedzie Z Niego Dużo Pozytku.


Zdaje się, że właśnie tak to będzie wyglądało. Choć możliwe, że - tak jak pisze tommason - nie będzie wyraźnego podziału na pierwszą czy drugą piątkę. Po raz pierwszy od dawna wydaje się, że Filipovski stworzył szeroką równą ławkę, z której po prostu wstyd byłby nie korzystać. Szlag mnie trafi jak zobaczę wypluwających co mecz płuca sześciu siedmiu zawodników, podczas gdy reszta zmarnuje się na ławie, błyszcząc w kilkuminutowych epizodach. Po jednym meczu kontrolnym i to z drugoligowym średniakiem niemieckim ciężko się wypowiedzieć, czy te cyferki podane przez BossZgC są miarodajnym wyznacznikiem trwałej dyspozycji danego zawodnika, czy też po prostu dyspozycji dnia. Ważne jest to, że wychodzi na to, iż zagrał każdy z zawodników Turowa poza kontuzjowanymi. I prawie każdy zapunktował.
NoBody pisze:
D.Miljković (gra na 2 czy 3) mi sie wydaje ze on bedzie w s5 byl pierwszy na liscie saso

Po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że coś w tym musi być. Ale to potwierdza tylko tezę o wyrównanym, szerokim składzie, jaki będziemy mieć w tym sezonie. Czyli klęska urodzaju, panowie :) Będzie miał Saso niezły rebus, żeby dobrze porotować składem, tym bardziej, że do tej pory dysponował/dostrzegał jedynie siedmiu czy ośmiu wartościowymi w miarę równymi zmiennikami. Przecież na dobrą sprawę tylko obecność Rodrigo, Kelatiego, Logana, Witki, Drobnjaka, Scekicia, Iwo, w miarę Petrovicia i Ljubotiny zapewniała utrzymanie wyniku na naszą korzyść a i to nie zawsze. Kiedy zabrakło liderów, bardzo raziło to w oczy i było młynem na wodę przeciwników. W tym roku będzie inaczej. Myślę, że wyjściowa piątka będzie tylko pojęciem umownym na potrzeby protokołu. Jeśli na parkiet wejdą zmiennicy, nie będzie to tak odczuwalne w jakości gry Turowa. Nasi rywale będą musieli wziąć pod uwagę konieczność rozpracowania większej liczby zawodników i zagrywek pod nich, niż w poprzednich sezonach. Wyłączyć z gry Logana i Kelatiego, a Turów leży i kwiczy. Teraz tak prosto nie będzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 7:54 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
NoBody pisze:
tur16 pisze:
P
4. R.Witka- Jednak 3 rok w Zgorzelcu zaowocuje pierwszą piątką. Zawodnika wszyscy znamy. Ja bym go nie wystawił do S5, ale myślę, że Saso tak zrobi.


jak zaowocuje?? przez 2 sezony byl przecierz w s5


Masz rację, złego słowa użyłem. Chodziło mi o to, że znów będzie w S5.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 7:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Co do pierwszej piątki moim zdaniem będzie ona taka:
1.B.BAIELY
2.D.Milijković
3.A.Harris
4.R.Witka
5.D.Towens
Juniorzy:Bochno,Jarmakowicz

[ Dodano: Pon Sie 25, 2008 9:00 am ]
http://wroclaw.naszemiasto.pl/sport/889698.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 8:49 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
niebyly prowadzone statystyki to skad boss wie kto ile rzucil(chyba ze liczyl ktos)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 9:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2006, 14:03
Posty: 684
Lokalizacja: Zgorzelec
jako tAKIE statystyki były prowadzone ale nie są one istotne jak podały władze klubu i dlatego nie są upubliczniane


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 11:43 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Co do statystyk to faktycznie nie są one potrzebne w pierwszych meczach sparingowych.Podejrzewam że będą one prowadzone jak zespół sie troch zgra.Bo narazie jest to bez sensu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 11:56 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
ten sparnig jutro jest zamkniety czy otwarty wie ktos?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 83 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..