Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05 wrz 2008, 12:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Na wczorajszym zebraniu chwilami było gorąco, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i tak pokrótce przedstawię najważniejsze sprawy poruszane na zebraniu:

1. Deklaracje członkowskie należy składać u Świstaka. Osoby nieobecne na zebraniu muszą je wcześniej u niego pobrać i wypełnić. O ile ktoś nie zgadza się z treścią może nie podpisywać deklaracji i nie wstępować do KK TUR. Osoba, która nie złoży deklaracji członkowskiej oraz nie ureguluje składek za sezon 2008/09 do 12-09-2008 nie otrzyma możliwości zakupienia karnetu

2. Koszulki dla KK TUR zamawiamy do 20-09-2008 w cenie 75 zł/szt. Po tym terminie cena wzrośnie do 100 zł. Wczoraj była możliwość przymierzenia koszulki, aby wybrać sobie właściwy rozmiar i osoba o wzroście 186 i mojej postury (z brzuszkiem) śmiało może zamawiać koszulkę w rozmiarze XXXL. Zamówienia poparte wpłatą można składać u Świstaka. Istnieje możliwość nadruku własnego imienia, nazwiska, pseudonimu i numeru na plecach. Na koszulce zamiast logo ligi będzie umieszczone logo KK TUR, więc jak widzicie będą to koszulki unikatowe w pewnym sensie i nie do powtórzenia dla kogoś z poza KK, gdyż tylko my mamy prawo do używania naszego logo, którego właścicielem jest firma Discipline.

3. Na sezon 2008/09 będą obowiązywać członków KK TUR karnety, które będą do zakupienia u Świstaka. Karnety będą sprzedawane na każdą rundę rozgrywek osobno ( I-sza runda, II-ga runda i PLAY OFF). Ceny i szczegóły u Świstaka. Począwszy od 14.09.2008 karnety będą do odbioru u Świstaka w kiosku KOLPORTER obok kina GRUNWALD. Dla członków KK TUR zakupienie karnetu jest OBOWIĄZKOWE[/

4. Powołano Komitet Organizacyjny V Międzynarodowych Mistrzostw Polski Klubów Kibica w koszykówce.

I to tak pokrótce chyba to wszystko, co mogę dzisiaj powiedzieć o zebraniu tu na forum, członków KK, którzy chcieliby zadać mi jakiekolwiek pytania proszę o kontakt pod nr-em 516 187 174 w rozsądnych godzinach, gdyż mam 6-cio miesięczną córcię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2008, 8:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
gdyż tylko my mamy prawo do używania naszego logo, którego właścicielem jest firma Discipline.

Dlaczego prawo do loga stowarzyszenia (KK Tur) ma jakaś firma (podmiot komercyjny)?
I co to w ogóle jest za firma?

grengo pisze:
Powołano Komitet Organizacyjny V Międzynarodowych Mistrzostw Polski Klubów Kibica w koszykówce.

Czy to oznacza, że odbędą się w Zgorzelcu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2008, 8:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
paawlus pisze:
Czy to oznacza, że odbędą się w Zgorzelcu?


Tak na zebraniu nam powiedziano że to my będziemy gospodarzami :D ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2008, 10:16 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Będziemy gospodarzami, bo w tym roku kalendarzowym zdobyliśmy MISTRZOSTWO POLSKI KLUBÓW KIBICA :) (to jak by ktoś nie wiedział) :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2008, 10:18 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Paawlus: Ad1: Ta firma stworzyła to logo i jest jego jedynym właścicielem, a dzięki temu, że jeden ze współwłaścicieli jest ze Zgola mamy taką możliwość. Zresztą po szczegóły zwróć się proszę do Szama, bo to on dogadywał szczegóły z P.Żeleźniakiem

Ad.2: Jako zdobywcy tytułu Mistrza Polski w sezonie 2007/2008 mamy prawo organizacji kolejnych mistrzostw, a więc tak my jesteśmy gospodarzami. :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2008, 14:17 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 02 mar 2007, 22:22
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
widze bardzo duze zmiany zachodza a mnie nie ma na miejscu :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2008, 20:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
marek77 pisze:
widze bardzo duze zmiany zachodza a mnie nie ma na miejscu :smt026


Zglaszam gotowosc do gry w tym sezonie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..