Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 21 wrz 2008, 18:05 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Już w piątek pierwszy mecz naszego ukochanego zespołu z Azs-em Koszalin który rozpocznie sezon 2008/09 w Zgorzelcu.Moim zdaniem będzie to trudny mecz.Jak wiadomo pierwszy mecz sezonu i to w dodatku przed własną publicznąścią zawsze jest trudny dla zawodników(szczególnie nowych).Jednak mam nadzieje że nie będzie tak jak przed rokiem kiedy przegraliśmy z beniaminkiem ligi,Górnikiem.Ten sezon ma kilka zagadek dla nas kibiców.Czy Turów wkońcu zdobędzie upragniony tytuł mistrzowski kiedy w lidze wystąpi Anwil mocny jak nigdy,oraz jak zwykle dobra drużyna z Sopotu i zagadkowa Energa?Jaki jest tak naprawde nasz zespół,bo po tych sparingach nic nie wiemy?

Patrząc na ligę w tym sezonie można śmiało powiedzieć że jest ona silna.Anwil tak jak już wspomniałem silny jak nigdy,Asseco też ma dobry zespół,Czarni wydaje mi się że będzie to czarny koń rozgrywek(mają bardzo ciekawy skład),Politechnika będzie chyba takim podgryzaczem,Azs zdaje mi się też będzie taką niespodzianką.

A więc pozostaje nam tylko zatrzeć ręce i czekać na rozpoczęcie sezonu :grin:

[ Dodano: Nie Wrz 21, 2008 8:56 pm ]
czekam na wsze wypowiedzi :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2008, 16:27 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lip 2008, 15:44
Posty: 47
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim zdaniem też uważam, że będzie to ciężki mecz dla nowych zawodników, ale mam nadzieje że spokojnie będziemy wieczorem po meczu świętować pierwsze zwycięstwo naszego kochanego Turowa, a zarazem mam nadzieję że w tym sezonie zdobędziemy upragnione złoto. Moim zdaniem Turów jest dobrze przygotowany do sezonu, ale zobaczymy wszystko w pierwszym meczu czarno-zielonych i w końcu dowiemy się kto założy opaske kapitana w pierwszym meczu. Świetny post Fan Turowa. 8) Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2008, 18:37 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziękuje ci bardzo Grizzo^^.A więc jesteśmy razem optymistami co do nowego sezonu.Pozdro

[ Dodano: Wto Wrz 23, 2008 9:05 pm ]
;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 12:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Logan bedzie kapitanem asseco


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 16:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Mecz będzie na żywo na: http://www.itvp.pl/sport/index.html
A ja już lecę na halę 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 19:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
ciezko nie bylo. bylo luzacko czasami az za bardzo. sa bledy w obronie i czasami problemy z rozegraniem akcji (24 sekundy).

plusy:
Daniels szaleje w zbiorkach i blokach. walczy jak lew.
Bailey niezle rozgrywa, wchodzi pod kosz, rzuca i trafia :) (mial niby byc w tym cienki)
Iwo na sile probuje cos pokazac - cholera mu nie wychodzilo dzis
Witka sie rozegral podczas obozu. bardzo dobry poczatek. wydaje sie, ze poprawil zwrotnosc i szybkosc. duzy plus
Miljkovic. Saso go chcial i widac dlaczego. robi robote :D
Roszyk tez zagral dobry mecz. Dobra obrona, niezly rzut
Alexowi dzisiaj troche pila nie siedziala ale widac tez, ze Saso dzis postawil na innych.
Townes troche wolny, nieskoordynowany na poczatku. pozniej sie troche rozegral. bedzie dobrze.
Turek daje sobie niezle rade pod koszem i dzisiaj o wieeeele lepiej sie prezentowal od Townes'a
Copelanda znamy i gra swoje.
Mlodzi jeszcze boja sie grac cos swojego :/ ale niech sie rozgrywaja jak w 4 kwarcie

tyle moich spostrzezen :)

p.s. mecz mi sie podobal :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 19:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 lip 2008, 15:44
Posty: 47
Lokalizacja: Zgorzelec
Mecz był łatwym orzechem do zgryzienia, ale troche było błedów, ale trzeba im przyznać, że mają zgranie ze sobą.

Mam pare minusów:
Czemy Towns nie skacze do zbiórek a ma taki wysoki wzrost moim zdaniem był to słaby mecz. Dobry mecz rozegrał zawdonik Daniels który miał pare dobrych akcji. Jeżeli chodzi o drugą kwartę to Junior czyli Bartek troche panikuje w ataku ale może się jeszcze wyrobi, ale mial tam podajże 1 zbiórke asyste nie pamiętam czy jakiś punkt, troche nam źle idzie z juniorem na boisku ale mam nadzieję, że popracują nad tym i będzie to im wychodziło.

Mecz był dobry :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 19:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
mecz dobry tylko KK stracilo siano na folie bo gdy wszyscy klaskali oni podniesli a inne sektory nie :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 19:37 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Faktycznie jak na pierwszy mecz to wypadliśmy dobrze.Myślę że jak się zgrają to naprawde będzie dobry zespół.Daniels to wielki walczak,jego zbiórki i czapy robiły ogromne wrażenie.Bailey pozytywnie mnie zaskoczył,dobrze rozgrywał a piła mu siedziała.Harrisowi tak jak powiedział yARO_81 dzisiaj nie siedziało ale widać że bedzie coś z niego.Milijkovic naprawde świetny gracz widać że jest to zawodnik w stylu Filipovskiego.Co do Towensa to musi jeszcze troche popracować ale dżemie w nim potencjał.Kitzingerowi troche dzisiaj nie wychodziło ale wszyscy wiemy że to dobry gracz i się jeszcze rozkręci.Turek ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wypadł naprawde dobrze,zbierał i punktował.Copeland zrobił to co do niego należało.Co do młodych to byli troche wystraszeni,ale Filipovski musi ich przycisnąć bo naprawde druga kwarta będzie bardzo ważna i od niej mogą zależeć losy meczu,a więc trzeba mieć dobrgo młodego chłopaka.Tak jak już napisałem jeszcze kilka meczów oraz treningów i chłopaki się zgrają.Będzie dobry zespół :smt023

Co do oprawy meczu to doping był superowy,równiż pomysł z kolorowymi kartkami był dobry ale troche nie wypalił.A tak,to kto jest naszym kapitanem bo jakoś siedząc na hali i przyglądają się zawodnikom nie zauważyłem na koszulce żadnego zawodnika opaski kapitana.Jeszcze do koszulek,to spalding naprawde uszył ładne stroje dla naszych chłopaków :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 19:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
fan turowa pisze:
A tak,to kto jest naszym kapitanem?


Robert... nie pisze ktory, bo w tym sezonie mamy tylko jednego ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 21:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
fan turowa pisze:
ale dżemie w nim potencjał.


Nie obraź się, ale "drzemie" na 100% nie jest słowem pochodnym od dżemu, a bardziej od drzemki.
NoBody pisze:
mecz dobry tylko KK stracilo siano na folie bo gdy wszyscy klaskali oni podniesli a inne sektory nie :/


widać nie wszyscy rozumieją, że my się staramy, a oni starzeją, bo arkusza folii nie dali rady podnieść, a poza tym problemy z j.polskim, bo w takim języku była instrukcja obsługi folii podana przez J.Pawula.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 8:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
bo w takim języku była instrukcja obsługi folii podana przez J.Pawula


Język Pawula pozostawia wiele do życzenia..ale niech mu tam będzie nie będę się czepiał, ale do cholery jasnej!! jak się bierze mikrofon do ręki i komentuje mecz to dobrze byłoby znać zawodników. Ma przecież kartkę przed nosem, więc jaki to problem PRZECZYTAĆ...no bo przecież ten tekst GEORGE TUREK....a potem kilka razy JUREK TUREK poprostu powalił mnie na kolana. Potem dopiero Alex z Robertem podpowiedzieli mu na ucho, że Turek to nie Jurek tylko John...


Ostatnio zmieniony 27 wrz 2008, 12:02 przez jaro28, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 9:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
jaro28 pisze:
Język Pawula pozostawia wiele do życzenia..ale niech mu tam będzie nie będę się czepiał, ale do cholery jasnej!!

Cenię faceta, bo wyrasta znacznie ponad średnią krajową. Wpadki i niedociągnięcia mu się zdarzają - oby tylko chciał je wyeliminować. Mnie osobiście kłuje w uszy wymawianie nazwiska Baileya - powinno być BEJLI, a nie "bajlej". Wiem, że Janek nie skończył może anglistyki, ale niech poprawi wymowę, a będzie jeszcze lepiej. Na plus mu zapisuje, że nazwiska bałkańskie wymawiał i wymawia poprawnie - "Č" to "CZ", "Ć" to "Ć", a "Š" to "SZ" etc. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 13:25 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
No to tak faktycznie spikerowi zdażyło się troche wpadek w tym meczu,ale coż każdy popełnia błedy.Ja i tak uważam że jest to jeden z lepszych spikerów w naszej koszykarskiej lidze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..