Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 13:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 wrz 2008, 20:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
Wynik cieszy :smt026 . Ale czy wszystko było aż takie super? Niestety nie, choć po wyniku można by rzec zupełnie coś innego. Widać w naszym zespole jeszcze brak zgrania i zrozumienia na boisku, ale wiele akcji już mogło się podobać. Najbardziej jednak można chyba cieszyć się z tego, że mamy wreszcie 10 równorzędnych zawodników, z których każdy może punktować i nie boją się tego robić, mimo, że Harrisowi dziś nie wyszło. Ponadto cieszy mnie podejście Saso do tego zespołu, bo widać że wreszcie ma kim rotować w zespole. Widać w zespole chemię i wolę walki, daje czuć się ten dynamit, który w nich drzemie i sądzę, że naprawdę niewiele brakuje do eksplozji. Lont, jak sądzę, został odpalony i tylko jego długość określa moment eksplozji, a mam nadzieję, że będzie to miało miejsce w najbardziej odpowiednim momencie.
Co do kibiców - jako Prezes KK czekam na opinie, choć za osobistą porażkę uważam naszą próbę porwania ludzi do prezentacji "foliowej". Kaszanka na całej linii. I nie wiem czy to nasz błąd, czy ludzie w Zgorzelcu są tak mało pojętni? :( :( :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 21:13 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 31 mar 2008, 19:56
Posty: 418
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak dla mnie, to :
Townes jakiś taki... no te 10 pkt. zdobył, 7 zb. też, ale jakiś niewyraźny był.
Harris będzie git, pierwszy mecz mu nie wyszedł, ale nie przekreślajmy go :)
Turek mnie miło zaskoczył :smt026 Moim zdaniem, jeśli będzie prezentował podobny poziom w reszcie meczy, to będę go wielbił!
Daniels to poezja.
Copeland... no cóż, czegoś innego się spodziewałem po nim.
Milijkovic - gdzie ten facet był 2 lata temu i czemu nie w Zgorzelcu!!??
Bailey - dobry jest, i tyle.
Roszyk to klasa sama w sobie. Czekałem na te jego wejścia :)
Witka dał popis w 2 kwarcie.
Kitzinger jakiś przygaszony.
Bochno dobrze grał, lub inaczej - nie przeszkadzał.
Strzeleckiemu wybaczę jego ruchy, bo może trema, może presja, ale nie podobał mi się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 21:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
choć za osobistą porażkę uważam naszą próbę porwania ludzi do prezentacji "foliowej"


grengo, to nie tak. ja osobiscie wolalem klaskac i drzec jape niz trzymac przed glowa lub nad ta folie. pomysl fajny na kilka chwil (chwil). przed meczem raz podnioslem razem z Wami (KK) po chwili odlozylem i klaskalem az mi sie zegarek odpinal :)

mysle, ze reszta ma podobne zdanie. innym pomyslem do czego nadaja sie folie to kneblowanie przyjezdnych kibicow :] (zart).

chociaz wiodomo, ze na mecze chodza rowniez pozerzy i pozerki, ktorzy to nie wiedza czy "nasi" grali w bialych czy niebieskich :( i tacy to juz na 100% nie zgraja sie z prawdziwymi kibicami :(

pozdro i dzieki za proby "nowego". w koncu cos wypali :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 21:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
Wg mnie jelsi ta druzyna nie pokazala wszytkiego na co ich stac w tym seoznie to mozemy byc spokojni o dalsza czesc sezonu. Poruwnujac to co dzis zagrala "nowa druzyna" a to co bylo rok te,u z gornikiem, niebo a ziemia. Wyrownany sklad w ktorym nie ma osob ktore sa niezastapione, i kazdy wchodzacy na parkiet wnosil cos od siebie. Oby tak dalej.

po dzisiejszym meczu kilka mysle:
Krzysiek Roszyk- klasa
Damir Miljkovic- rewekla, waleczny z dobrym rzutem
Bryan Bailey- mnapewno zagral jak godny nastepca portorykanczyka
Darian Townes- silowo i skutecznie, ciekawe jak zagra przeciw roznym sobie
Chris Daniels- oby tak dalej
Donald Copeland- tak jak gral w poprzednim sezonie
Alex Harris- mecz mu nie wyszedl ale patrzac jak podczas rozgrzewki seryjnie trafial z 8 metra mysle ze to bedzie zawdonik ktory napewno bedzie odgrywal wazna role w tym zespole
Podkoszowi nie mieli sobie rownych, zobaczymy jak zagraja przeciw wyzszym zawodnikom.

Sedziowie jakos dzis chyba sie gubili ...

Druga kwarta wygladala lepiej niz sie tego spodziewalem....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2008, 22:57 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
niezly mecz, ale tylko w kontekscie obejrzenia naszych chlopakow w akcji. Bo rywalizacji i emocji brak. Rywal "nie odpalil".

Najwieksze wrazenie robili Miljkovic, Roszyk, Bailey i Witka. Turek tez pokazal, ze moze godnie zastapic Drobnego.
Mysle, ze objawieniem ligi bedzie Damir. Facet ma piekny talent. I zmysl do gry. Az milo popatrzec.
Podobal mi sie tez Bailey. Nie dosc ze szuka partnerow na wolnych pozycjach, to niezle rzuca. Godny nastepca Rodrigo. (na razie taka ostrozna diagnoza) ;)
Martwi mnie slaba postawa Townesa. Jakis zagubiony. Saso nieustannie pokazywal mu gest "mysl".... Fatalnie "pracuje" na zaslonach, nie idzie na pikenrolla, pod koszem malo agresywny na desce, a w ataku widac, ze brakuje mu umiejetnosci technicznych. Ma za to jeden wielki atut - swietny rzut jak na wysokiego gracza. Moze wyjscie na poldystans to rola dla niego?

W sumie wrazenie bardzo pozytywne i mysle , ze ta lokomotywa sie niezle rozkreci :) Maszynista Saso sprawil niezla niespodzianke, bo zbudowal zespol, jakiego sie chyba nikt nie spodziewal. Dwa poprzednie sezony widac byly wystarczajaca nauczka....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 6:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
I tu trzeba sie zgodzic z prezesem te felio byly do trzymania a nie do siedzenia na nich . Ludzie wiecie jak to wygladalo masakra , a sami na forum piszecie ze kk powinno cos zrobic na rospoczecie sezonu ale co z tego ze cos zrobia jak i tak polowa hali niewie jak to wykorzystac we wczorajszym meczu hala powinna wyglodac czarno zielono ale niestety niewyszlo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 10:05 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2008, 9:25
Posty: 25
Lokalizacja: Zgorzelec
A wiecie dlaczego Gorjan Radonjic nie grał ? jakaś kontuzja ? no i szymański czego nie był w składzie tylko strzelecki :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 10:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Andrzej16 pisze:
A wiecie dlaczego Gorjan Radonjic nie grał ? jakaś kontuzja ? no i szymański czego nie był w składzie tylko strzelecki :-?
Szymański jest kontuzjowany(kolano) a Radonjic przwdopodobnie chory.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 10:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 gru 2006, 10:05
Posty: 155
Ktoś musiał nie grac. Padlo na Radonjica. A Szymanski mysle ze bedzie co najwyzej 3 mlodym w rotacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 14:27 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
ma ktos moze nagrany mecz?? jak tak to dajcie gdzies na neta i link podajcie do sciagniecia

[ Dodano: Sob Wrz 27, 2008 5:12 pm ]
troche nie do tematu kelati ma dzis urodziny


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 18:27 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2008, 14:55
Posty: 60
Lokalizacja: ZGC ;)
sorry za OT ale nie moglem sie powstrzymac, Anwil Pokonany :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 18:37 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
SeveNSinS pisze:
sorry za OT ale nie moglem sie powstrzymac, Anwil Pokonany :D


no i cos slabo z ich obrona bo 96 punktow dac sobie rzucic


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2008, 20:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
joro pisze:
A Szymanski mysle ze bedzie co najwyzej 3 mlodym w rotacji.


Błąd - Szymański to pierwsza opcja Saso, ale niestety nabawił się chłopak kontuzji i niestety pauzuje ok. 3 tygodni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2008, 8:33 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
grengo pisze:
Błąd - Szymański to pierwsza opcja Saso, ale niestety nabawił się chłopak kontuzji i niestety pauzuje ok. 3 tygodni.


moze na prokom bedzie gotowy na 11 pazdziernika


Ostatnio zmieniony 28 wrz 2008, 13:24 przez NoBody, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 wrz 2008, 9:02 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lis 2006, 10:53
Posty: 56
Lokalizacja: II Armii
W zeszłym roku każdy miał pauzę przed Śląskiem chyba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..