Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 paź 2008, 8:38 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Już dzisiaj mecz z Basketem Kwidzyn.Moim zdaniem nasza drużyna nie powinna mieć problemu z wygraniem tego meczu.Zespół Adama Prabuckiego jest napewno słabszy niż rok temu.Zespół nie jest jeszcze zgrany a w zespole nie widać żadnych liderów.To co będzie decydowało w tym meczu to chyba nasze przygotowanie fizyczne oraz psychiczne.Myślę że jak te dwa elementy bedą dobrze funkcjonowały to powinniśmy widowiskowo i efektownie wygrać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 13:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
Podobno jest bezposrednia transmisja w PR Wroclaw. Czy ktos moglby mi podac linka do transmisji meczu Turowa ? Nawet na prw.pl pisza, ze bedzie transmisja on-line, ale nigdzie nie moge znalezc sznurka....

Jak bylo ostatnim razem w meczu z Poznaniem ? Uruchomili specjalny kanal, jak w przypadku meczu Slaska, czy byla transmisja w formie kilkuminutowych przerywnikow na antenie glownej ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 13:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
na PRW bylo kilka kilkuminutowych wejsc z transmisja z meczu Turowa i troche Slaska.
na PRW Sport ponoc byla bezposrednia relacja z meczu Slaska...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 15:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sie 2008, 6:31
Posty: 40
Lokalizacja: z miasta
Proszę bardzo.... http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 16:37 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
thnx wrocek50,
problem tylko w tym, ze wczesniej juz korzystalem z linkow na soccer-live i nigdy nie chcialy mi sie ladowac...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 19:17 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
No i po meczu...
Pierwsze moje pytanie:Czy ktoś wie co się dzieje z Damirem Milijkoviciem?Nie było go dzisiaj wogóle na hali.Moim zdaniem mecz w wykonaniu naszej drużyny był średni.Dobre akcje przeplatały się ze złymi.Czasami nasza gra wyglądała naprawde dobrze,ale często było tak że zawodnicy nie wiedzieli co mają robić i było dużo nieporozumień.Z dobrej strony pokazali się Donald Copeland i John Turek.Radoniciowi troche dzisiaj nie siedziało,widać że jeszcze nie wkomponował się dobrze w zespół.Troche zawiódł mnie dzisiaj Krzysiek Roszyk.Sprawiaj wrażenie zaspanego.Harris jakby troche wystraczony.Napewno z dobrej strony pokazał się też młodziutki Bartek Bochno.Widać że zawodnicy nie grają jeszcze tego co chce Filipovski.Tak naprawde pierwszym sprawdzianem tej drużyny będzie pierszy mecz w Pucharze Europy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 19:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
fan turowa pisze:
Damirem Milijkoviciem

Z tego co wiem to specjalnie go saso nie wystawił żeby zagrał z Prokomem :) A pozatym zamiast niego zagrał Radonjic który ładnie grał:)

A mi się dzisiaj najbardziej podobały czapy i obrona Townes'a :D:D pokazał klasę :) Daniels miał troche słabszy dzień ;) 5pkt Bartka też były dobre :) mecz ogólnie dobry ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 19:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2008, 18:21
Posty: 1551
Lokalizacja: Zgorzelec
Sredni to troszke za malo. Mecz byl dobry.
Copeland mial dzien konia :]
Turek prezentuje nadal b. dobry poziom. Super walka na tablicach.
Townes nareszcie sie rozgrywa i to cieszy.
Harris troche pechowo za 2 ale za 3 nareszcie cos trafil.
Bailey znow faule :( ale powinien miec ze 2 mniej - dzieki sedziom :/

To chyba wszystko co mi sie rzucilo w oczy.

Aaaaaaaaa. Dobry naprawde wystep Bartka Bochno. Mniej wystraszony, podejmuje nareszcie decuzje - skuteczne :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 21:50 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
fan turowa pisze:
No i po meczu...
Pierwsze moje pytanie:Czy ktoś wie co się dzieje z Damirem Milijkoviciem?Nie było go dzisiaj wogóle na hali.

BR3MEK pisze:
Z tego co wiem to specjalnie go saso nie wystawił żeby zagrał z Prokomem :)

To zle wiesz. Jest przeziebiony.

BR3MEK pisze:
A pozatym zamiast niego zagrał Radonjic który ładnie grał:)

No to chyba bylismy na innym meczu...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 paź 2008, 22:13 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
Radonjic zagral dobrze? Po czym wnosisz? Skutecznosc na poziomie zerowym, rzucal z nieprzygotowanych pozycji. Najslabszy zawodnik na parkiecie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2008, 8:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
To czy on zagrał dobrze jest to tylko moje prywatne zdanie i nie opieram się tylko i wyłącznie na statystykach biorę pod uwagę to że jest to jego pierwszy mecz ligowy w dodatku po chorobie i to że nie jest ograny z drużyną w takim stopniu jek reszta zawodników ;) Jak dla mnie źle nie zagrał jeszcze pare meczów i pokaże na co go stać ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2008, 10:34 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
A więc teraz nasza drużyna ma cały tydzień aby spokojnie przygotować się na szlagirowy mecz jakim będzie spotkanie z Asseco Prokomem Sopot.Myślę że terminarz ułożył się troche po naszej myśli bo tak troche zawodnicy nabiorą oddechu.Jestem bardzo ciekaw jak to spotkanie będzie komentował w tvp sport Mirosław Noculak.Będzie obiektywny czy wyrażnie za zespołem z pomorza?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2008, 10:49 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam nie mogłem wczoraj byc na meczu czy ma ktoś może możliwosc załatwienia tego meczu na płycie??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2008, 11:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 gru 2006, 10:05
Posty: 155
BR3MEK pisze:
To czy on zagrał dobrze jest to tylko moje prywatne zdanie i nie opieram się tylko i wyłącznie na statystykach biorę pod uwagę to że jest to jego pierwszy mecz ligowy w dodatku po chorobie i to że nie jest ograny z drużyną w takim stopniu jek reszta zawodników ;) Jak dla mnie źle nie zagrał jeszcze pare meczów i pokaże na co go stać ;)


To co on niby robil poza rzutami za 3? Praktycznie nie wjezdzal pod kosz, w obronie tez fajerwerkow nie bylo. Dlaczego niby nie jest zgrany z druzyna? Przepracowal caly okres przygotowawczy, jeden czy dwa mecze nieobecnosci nie wiele zmieniaja. Tez mysle ze byl najslabszym naszym zawodnikiem wczoraj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2008, 11:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Cytuj:
To co on niby robil poza rzutami za 3? Praktycznie nie wjezdzal pod kosz, w obronie tez fajerwerkow nie bylo. Dlaczego niby nie jest zgrany z druzyna? Przepracowal caly okres przygotowawczy, jeden czy dwa mecze nieobecnosci nie wiele zmieniaja. Tez mysle ze byl najslabszym naszym zawodnikiem wczoraj.


Ale po co ciągnąć dalej tę rozmowę? ja uważam tak wy uważacie inaczej proste ;) Każdy ma prawo do własnego zdania ;)

Cytuj:
To co on niby robil poza rzutami za 3?


Gorjan jest zawodnikiem który dysponuje dobrym rzutem za trzy pewnie dlatego tylko rzucał bez wjazdów pod kosz - jest typowym rzucającym ;) On poprostu musi wrócić do formy która miał przed kontuzją ;) To tyle ode mnie na jego temat ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..