Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 13:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 paź 2008, 7:08 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Co myslicie o nadchodzącym meczu w sobotę z Czarnymi?
Moim zdaniem łatwo nie będzie... w Słupsku mała burza - zmiana trenera - juz przyniosła efekty. Czrni wygrali w Fiba Euro Cup z Uniksem Kazań 76:62 a punkty dla słupszczan zdobywali:

Straight 15, Bennett 15, Ingram 12, Cesnauskis 12, Howell 7, Leończyk 6, Malesa 5, Sroka 4,

Nie wiem czy ten Kazań taki słaby, szkoda, że nie moge jechac dopingować naszych... wierzę, że wygramy :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 9:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Co do meczu z Czarnymi to powinno być dobrze tzn. Turów przywiezie ze
Słupska 2 pkt. Czarni nie mogą zagrać na 100% możliwości, mając w
perspektywie rewanż w stolicy Tatarstanu. A tam 14pkt zaliczki przy
słabszej dyspozycji i zmęczeniu może nie wystarczyć.

mam pytanie. Czy Milijkovic, Bailey i Daniels wyzdrowieli i normalnie
trenują?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 10:10 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2008, 22:49
Posty: 125
Lokalizacja: Zgorzelec
Czarni beda duzo bardziej wymagajacym przeciwnikiem u siebie, niz Prokom w naszym ostatnim meczu. Najbardziej ciekawi mnie pojedynek Howella z Turkiem i Townesem. Bedzie sie dzialo.
Kluczem do zwyciestwa bedzie standardowo obrona. Jezeli odetniemy Rolanda od zbiorek, a obwodowych od zbyt wielu pilek na czystych pozycjach to powinnismy zachowac szanse na zwyciestwo. Defensywa APSu wystarczyla na Czarnych, ale po ostatnich roszadach i wygranej z Uniksem w Slupsku panuje swietna atmosfera. Zawodnicy odzyskali swiezosc z poczatku sezonu, no i Gryfia to jedno z najtrudniejszych miejsc do rozgrywania spotkan na wyjezdzie, wiec nie zdziwi mnie jednak porazka Turowa. Szanse oceniam na 50% / 50%.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 12:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
tommason możliwe, że będzie to trudna przeprawa dla Turowa, ale weź pod
uwagę jaką ławkę ma Turów a jaką Czarni, i co na dzień dzisiejszy jest
ważniejsze dla Czarnych, dać z siebie wszystko w sobotę (inaczej czarni
nie mają szans z Turowem) i "pływać" we wtorek w Kazaniu , czy zagrać
na pół gwizdka i powalczyć z Uniksem w rewanżu. No chyba, że pójdą va
bank i zechcą zebrać cała pólę. Czyli dwa zwycięstwa. Jeżeli Turów zagra
tak jak z Sopotem Czarni wg mnie nie mają najmniejszych szans, a ponoć
zatruci zawodnicy już normalnie trenują, czyli dochodzi następny atut


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 13:14 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2008, 16:34
Posty: 254
Lokalizacja: Zgorzelec
W Polsce chciałby mieć go w składzie każdy zespół, ale nie każdego na tego gracza stać. Konkretne propozycje złożyła cała czołówka - Asseco Prokom, Anwil, Energa Czarni i - co może trochę dziwić ze względu na wydawałoby się kompletny skład - PGE Turów. - Z polskiej ligi w grę wchodzą tylko Turów i Prokom. Oba zespoły grają w pucharach i w obu mógłbym mieć ciekawe perspektywy - przyznaje sam Stević.


http://wroclaw.naszemiasto.pl/sport/909884.html


http://www.sportowefakty.pl/kosz/2008/1 ... ge-turowa/

Ciekawie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 14:17 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 gru 2006, 10:05
Posty: 155
Mysle ze to tylko plotka. Po cholere nam Stevic. Z calym szacunkiem do jego umiejetnosci, to oznaczaloby ze w lidze poza skladem bedzie 2 graczy, albo (co bardziej prawdopodobne) z kims sie pozegnamy, a szkoda by bylo. Nie sadze zeby Filipovski zdecydowal sie na taki ruch.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 paź 2008, 21:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lip 2005, 19:47
Posty: 46
A ja mam pytanie odnośnie dopingu u nas.Dlaczego przerywamy doping po naszym koszu?Dlaczego nie można przez dłuższy czas "jechać" z dopingiem?! Przecież w obronie też pewnie się lepiej gra jak się slyszy taki doping,a nie gwizdy dla przeciwników i to nudne"defence"?! Chcemy stworzyć atmosfere na miarę Panathinaikosu,a nie potrafimy śpiewać dłużej niż dwadzieścia parę sekund...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2008, 12:15 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
Przez tą zmiane prezesa większość chyba zapomniała o tym że dzisiaj wieczorem gramy na gorącym terenie w słupsku.Moim zdaniem będzie to cięzki mecz.Czarni kiedy grają u siebie zawsze mają dodatkowego powera jakim jest słupska publiczność.Napewno u siebie są groźniejsi niż na wyjazdach.Ostatnio w zespole ze Słupska były wahania nastrojów.Najpierw przegrali oni niespodziewanie ze Sportino,no a potem byli sprawcami wielkiej sensacji jakim była wygrana nad Kazaniem.Moim zdaniem naszym atutem w tym meczu może być trener.Na ławce Słupszczan zasiądzie nie zbyt dobry trener Mirosław Lisztwan.Kolejnym atutem Turowa może być to że nasi zawodnicy będą pardziej wypczęci od zawodników gospodarzy(Chociaż jak wiemy zmęczenie często nie gra roli.Napewno bardzo fajny pojedynek szykuje się pod koszem.Ale nasi podkoszowi w meczu z Prokomem pokazali że nie musimy się o nich obawiać.Myślę że czeka nas bardzo ciekawy pojedynek.Transmisja jak wiadonmo jest no ale w kanale dla większości osób niedostępnym.A więc jesteśmy skazani na marną jakościową transmisję w itvp :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2008, 12:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Mam dość tej telewizji Pana Korzeniowskiego !!! Do D...y ten cały cyrk jak na razie to tylko Warszawka odbiera TVPsport !!!

:smt096 JA CHCĘ POLSAT !!! :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2008, 14:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 paź 2008, 14:29
Posty: 10
Lokalizacja: Majorka
Turów przegra


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2008, 14:45 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Prosze skasować wcześniejszy post !!! Turów wygra!!! :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2008, 14:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 paź 2008, 14:29
Posty: 10
Lokalizacja: Majorka
....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2008, 15:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2006, 0:03
Posty: 212
Lokalizacja: Zgorzelec
Shark nie wiem skąd się urwałeś ale twoje posty są tutaj zbędne jak nie masz nic mądrego do napisania to się lepiej nie udzielaj. A za spamowanie chyba jest ostrzeżenie z tego co wiem? Czy Turów wygra czy przegra okaże się po 21. Nie ma co prorokowac. Uciekaj tam skąd przylazłeś. :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2008, 15:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Wade wyluzuj..gdzie Ty widzisz spam?..po prostu gość stwierdził, że według niego Turów przegra...ma prawo wygłosić swoją opinię..jak będzie zobaczymy..wierzę, że pojadą z Czarnymi z +12


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 paź 2008, 16:35 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
shark pisze:
....


Wydaje mi sie ze mozna to uznac za spam...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 100 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..