Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 13:35 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
krzywuss pisze:
Troszke teskno za Rodriguezem....


teraz tęskno... a po finale ileż to było pretensji o airball's


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 15:04 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2008, 20:48
Posty: 342
Lokalizacja: Zgorzelec
krzywuss pisze:
Emocje sa zlym doradca. Tak mawiaja. Ale nie mozna nie reagowac emocjonalnie na to, co wyrabiaja niektorzy zawodnicy Turowa. Co wyrabiaja na boisku.
Mecz dramatyczny, a te 3 nietrafione trojki w ostatnich 10 sekundach to pozostanie na dlugo w pamieci....


Trafienie w tym momecie dawalo nam tylko szanse dogrywke a nie wygranie meczu, po zejsciu Turka jakos gra przestala sie ukladac. Wydaje mi sie ze sedziowie nie daliby nam wygrac nawet w dogrywce bo duzo ich koszto doprowadzenie do tak emocjonujacej koncowki.


krzywuss pisze:
Powiem wprost - do zmiany powinny sie szykowac Harris, Bailey.
Brakuje nam podstawowego rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia. ....


Bailey zagral bardzo dobrze z prokomem i mysle ze po kontuzji wroci do takiej dyspozycji. Cieszy to ze mimo tak slabej postawy naszej druzyny jestesmy w czolowce...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 16:07 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2007, 16:33
Posty: 81
Lokalizacja: Zgorzelec
ostry2k pisze:
nie wiem czy mi sie nie wydawalo ale chyba w pierwszej polowie gral bez stabilizatora na kolanie... po przerwie mial juz stabilizator.


Miał od początku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 16:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 mar 2008, 9:38
Posty: 39
Lokalizacja: Bogatynia
Szkoda,myślałem ,że tym razem wygramy z tym Anwilem u nas.Może się mylę ale wydaje mi się że dzieje się coś nie tak w środku drużyny.Gołem okiem widać że nie ma odpowiedniej chemi.Walka tylko w drugiej połowie a nasi Polacy dali w sumie 5 pkt.tj.3 oczka B.Bochny i dwa osobiste K.Roszyka.To stanowczo za mało.Przy odpowiednim podejściu, mecz był absolutnie do wygrania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 16:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Formę strzelecką, taktyczną i fizyczną da się poprawić, jednak mentalności, woli walki i "chemii" w ŻADNYM PRZYPADKU!! Z tego powodu oraz kompletnego braku "jedynek" ("mózgów" drużyny) prognozuje tej drużynie wtopę w tym sezonie. Przykre i dla niektórych nie do zaakceptowania, ale prawdziwe.


ostry2k pisze:
ps
czy kolory na flagach dla KK nie powinny byc odwrotnie?

NIE - bo barwy klubowe tak naprawdę są ZIELONO-CZARNE (zielony kolorem dominującym), przyjęło się jednak odwrotnie, bo to lepiej brzmi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 18:18 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 22 sie 2008, 15:09
Posty: 176
Lokalizacja: Z Polski
Karol pisze:
tj.3 oczka B.Bochny


B.Bochno a nie to co napisałeś :P

paawlus pisze:
Formę strzelecką, taktyczną i fizyczną da się poprawić, jednak mentalności, woli walki i "chemii" w ŻADNYM PRZYPADKU!! Z tego powodu oraz kompletnego braku "jedynek" ("mózgów" drużyny) prognozuje tej drużynie wtopę w tym sezonie. Przykre i dla niektórych nie do zaakceptowania, ale prawdziwe.


Wolę walki o chemie w zespole rownież można stworzyć i wykrzesać z zawodników lecz braku jedynki nie można niczym zastąpić (mam nadzieje na dobra grę Bailey'a)

ines pisze:
Nie jestem znawcą tematu (basketu) i wolę czytać niż zabierać głos.
ines pisze:
I nie rozumiem wypowiedzi które tutaj juz kilkakorotnie pojawiły się...Saso szykuje chłopców na EuroCup ,a ewentualne ligowe potknięcia są wkalkulowane w cenę sukcesu...Czy to oznacza,że nasze baskeciątka ,mają w główkach zaprogramowaną zwyżkę formy na Europę ,wystarczy jedno pstryknięcie przełącznikiem i mamy super drużynę?


Masz racje nie jesteś znawcą basketu ani nawet sportu - forma jest zależna od cyklu przygotowań tzn np przygotowanie fizyczne daje największy efekt po 6 tygodniach. Nie wiem jak trenował turów ale przed każda zwyżka formy przychodzi kryzys (patrz poprzednie sezony). Miejmy nadzieje że i w tym przypadku tak będzie pozdro$ :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 18:25 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Każdy ma swój punkt widzenia. Również ja jestem dośc krytycznie nastawiony do tego zespołu ale może mi wyjaśnicie
1. Dlaczego do tej pory Saso nie przemeblował składu? Uznał, że teraz to nie ma sensu bo EuroCup za moment? A może chce własnie sprawdzic mozliwości zespołu w trakcie pucharów? Lepszego poligonu chyba być nie może.
2. Może Bailey gra słabiej ponieważ leczy kontuzję? Nie jest do końca sprawny?
3. Czy to wina Saso, że Witka jest ułomny w akcjach podkoszowych, chyba przytył i jest wolny,a Ivo za bardzo się podpala, brakuje mu chłodnego wyrachowania?
4. tak jak pisałem- z Harisem i Townesem zaryzykował. To zawodnicy, którzy odgrywali wiodace role w swoich uniwersytetach. Są młodzi- może potrzedbują czasu na zrozumienie filizofii Filipovskiego.

Powim tak- do końca sezonu jeszcze sporo czasu, na zmiany personalne też przyjdzie czas, choć nie sądzę aby nastąpiły. Saso ma większy ból głowy niż my kibice, ale wierzę, że damy radę i w pucharze i w lidze. W lidze są szanse nawet na pierwsze miejsce po RS, a puchary jeszcze się nawet nie rozpoczęły.

Ogólnie to jestem wkurwiony, ale dalej wierzę w ten zespół i w Saso


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 19:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
FOTKI z wczorajszej żenułady


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..